wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sale kinowe

Go down 
+16
Angel Hoax
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Eric Follett
Kate Thompson
Nick Wilson
Emily LaPusch
Lysette Dufours
Camille Green
Sastre Azura
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Josette Shakespeare
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Lut 20, 2009 8:08 pm

Kupiła bilet na pierwszy pierwszy film i popcorn. Miejsce z samego tyłu, na środku oczywiście. Wpatrywała się tępo w ekran.
Zapach śmiertelników upajał ją. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:00 am

Kino!? zaciagnelas mnie do kina!? przeciez chcialas zakupy... spojrzalem sie po kasach... kino niby duze, ale ludzi zero...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:01 am

Idac zmienilam zdanie... dzisiaj graja ciekawy przypadek Benjamina Buttona. Pomyslalam, ze ci sie spodoba. Usmiechnela sie zachecajaco.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:02 am

Trzeba bylo sie wczesniej zapytac... podrapalem sie po glowie... juz ogladalem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:03 am

Ohhh... poprostu wspaniale... cudownie... w takim razie obejrze sama, a ty mozesz isc do domu.
Kupila jeden bilet i pomaszerowala w strone sali.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:05 am

Kupilem bilet na ten sam film. Poszedlem za nia i zajalem miejsce obok.
Obejzre drugi raz.... wyszeptalem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:06 am

Jak chcesz. Usilnie wpatruwala sie w ekran.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:06 am

Oh nie obrazaj sie... pozniej ci to wynagrodze... Usmiechnalem sie lobuzersko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:07 am

Wynagrodzisz co!? oburzona spojrzala w jego strone
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:08 am

To ze obejrzalem film bez ciebie... zasmialem sie. Zlapalem ja za brode i pocalowalem. Nie zwarzalem ze sie wyrywa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:09 am

Wyrwala sie i uderzyla go w twarz... Nie powiedziala powoli patrzac mu proto w oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:10 am

Spojrzalem na nia z wsciekloscia.
Jak chcesz. Powiedzialem przez zacisniete zeby, wstalem i wyszedlem z kina. skierowalem sie do domu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 12:17 am

No i super. Mruknela do siebie. film sie zaczal a jej juz calkiem odeszla ochota na ogladanie.
Wstala i poszla do siebie.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Lut 28, 2009 10:32 pm

Kupila bilet na pierwszy lepszy film i usadowila sie wygodnie w sali kinowej. Ludzi bylo bardzo malo, wiec mogla czuc sie swobodnie.
Moze kogos spotkam... niee malo prawdopodobne, wszyscy poszli na wesle Eufrazji... WSZYSCY... ehh
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:18 pm

Gdy wróciłem od butki z hot -dogami to przyszłem do kina . Poszłem na film romantyczny i gdy się zacza to poczułem tesknote do mojej siostry marry. Ale wtedy przypomniałem sobie że zaraz jest mecz , więc pobieglem do domu z filmy.Byłem zdenerwowany!!!!!!!!!!! Mad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:38 pm

Usiadła na jednym z krzesełek. Tak jak miała w planach, kupiła sobie lody waniliowe i popcorn teraz czekała na rozpoczecie filmu. W miedzyczasie zmienila jednak zdanie i zamiast na komedie romantyczna wybrała się na coś smutnego. Siedem dusz wydało jej sie idealne do refleksji. Siedziała oczekując na seans.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Mar 28, 2009 2:43 pm

Wykupiłem karnet na 4 filmy aby wyłaczyć się na wszystko, tęskniłem za Ełi, ale gdzie miałem ją szukać.


* * *

Bladym świtem wyszedłem z kina, trzeźwy, no prawie, nie wiedziałem co ze sobą moge zrobić.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:18 pm

Nick zaprosił ją do kina. Cieszyła się niczym małe dziecko, bo dawno nie była w kinie.
-Na co idziemy?
Zapytała ukochanego wtulając się w jego klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:20 pm

-może jakaś komedia ? -objąłem ją ramieniem i uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:23 pm

Pokiwała głową na znak, że się zgadza. Kupili bilety i udali się do sali. Zasiadli wygodnie w fotelach. Nick, po jej prawej stronie. Em, położyła głowę na ramieniu wampira i odchrząknęła cicho.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:26 pm

Nie mogąc skupić się na filmie położyłem dłoń na policzku Emily i odwróciłem jej twarz w moją stronę. Zbliżyłem swoje wargi do jej soczystych ust i namiętnie ją pocałowałem.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:29 pm

Wstała z fotela i usiadła na kolanach Nicka, przodem do niego. Odwzajemniała pocałunki kładąc ręce na jego karku.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:31 pm

Przywarłem jeszcze bardziej do ciała Em , a moje ręce zjechały do linii jej bioder. Całowałem ją długo i gorliwie.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:39 pm

Poczuła jego dłonie na swoich biodrach, potem już pod koszulką. Dyszała szybciej, głośniej. Łapczywie go całowała jak po długiej rozłące, lub tuż przed nią.
-Kocham Cię...
Zdołała wydusić a potem wróciła do całowania ukochanego.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 10:44 pm

ja Ciebie też maleńka -pomyślałem. Nie mogąc już wytrzymać , złapałem Emily za rękę i wybiegliśmy z kina do domu.


[dom]
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:47 pm

Weszliśmy do kina.- To jaki film wybieramy?- zapytałam przeglądając repertuar. Popatrzyłam się na Erica. Widziałam, że nie był zadowolony z mojego planu. Zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:51 pm

Moze być ten S-f- powiedziałem objołem ja ramieniem
* Eric ty nienawidzisz kina co ty tutaj robisz??* Spytałem siebie w myslach, na twarzy dalej gościł uśmiech a oczy były wesołe.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 11:54 pm

Dobra.- powiedziałam i kupiłam bilety. Przeszliśmy do sali kinowej. Patrzyłam na niego. Wyglądał dziwnie. Usiadłam w fotelu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:01 am

Usiadłem obok, chwyciłem za rękę, patrzyłem na ekran a w duchu modliłem sie o napisy koncowe.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:02 am

Patrzyłam w ekran. Ściskałam dłoń Erica.- Kotku.... coś nie tak?- zapytałam szeptem.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:05 am

nie- odpowiedziałem * Kłamca* pomyślałem- Ciekawy film- powiedziałem i pocałowałem jej dłoń, popatrzyłem jej w oczy, uśmiechnąłem się i oczy też wyglądały na szczęśliwe, wróciłem do oglądania filmu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:09 am

- Nie martw się, film nie potrwa długo. A potem pójdziemy do mnie, albo do ciebie...- powiedziałam cicho i uśmiechnęłam się łobuzersko. Czułam, że nie podoba mu się tutaj.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:11 am

wspomnienia wróciły, kino w paryżu, moja pierwsza przemiana, ból szok, oddychałem miarowo, ale na ekran patrzyłem tępo, ścisknąłem Kate rękę troszkę mocniej, jakbym się bał że zniknie i koszmar z Paryża wróci.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:15 am

Spojrzałam na niego. Jęknęłam.- Nie mogłeś mi wcześniej powiedzieć że nie lubisz kina?!- zapytałam z wyrzutem. Wstałam i pociągnęłam go za rękę.- Chodźmy stąd. I tak nie mogę skupić się na filmie kiedy siedzisz koło mnie.- powiedziałam, uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:20 am

Nie powiedziałem cicho i pociagnołem ją- lubie kino- kłamałem- po prostu dzisiaj taki jestem- powiedziałem - a po drugie żal kasy a film nie jest taki zły widziałaś tą kule w Central parku czad- powiedziałem z nieudawanym zachwytem.




( film to Dzień w którym ziemia staneła)
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:23 am

Ericu Follet, jeśli natychmiast nie wyjdziemy z kina będę zła!- powiedziałam cicho. Nie chciałam żeby specjalnie dla mnie się męczył. Wstałam i pociągnęłam go stanowczo za rękę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:29 am

Chwyciłem ją w pasie- Kobieto zdecyduj się no. Ten film mnie wciągnał, ta kula w CP no bajka a ty chcesz wyjść?? i co bedziemy robić??- spytałem , kilka osób popatrzyło w naszym kierunku.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:34 am

Popatrzyłam na niego i zmarszczyłam brwi.- Skarbie, ta kula w central parku jest kiepska. Zobaczymy co będziemy robić... jak tak teraz myślę to twój plan nie był aż taki zły.- uśmiechnęłam się.- No chodź już..- "bo ten mięśniak w 3 rzędzie ci przywali.." dokończyłam w myślach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:36 am

Okey, Ale kula w CP to bajka mi mi tego nie powiedz- powiedziałem , zobaczyłem mięśniaka i cicho warknałem na niego.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:38 am

Stuknęłam się w czoło.- Tak, tak kula była fajna, kupię ci jej plastikowy model, a teraz chodź już!- powiedziałam i pociągnęłam go za rękę. Wyszliśmy z sali.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:40 am

widać że jestes kobieta nie rozumiesz że to był efekt specjalny , pewnie dostanie oskara- powiedziałem, nie opierałem się Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:43 am

Spojrzałam mu prosto w oczy.- Kocham cię.- powiedziałam zrezygnowana.- To gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:46 am

przykucnąłem i schowałem twarz między nogami, zacząłem sie śmiać- Kate, Skarbie nie masz awaryjnego planu a wyciągłas mnie z kina no nie..- śmiałem się- wstałem i pocałoweałem we włosy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:48 am

Westchnęłam.- Bardzo cię kocham.- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2009 12:52 am

Chodź pójdziemy nad jezioro, albo do klubu jak chcesz??- powiedziałem dałem swoją rękę do tylnej kieszeni Kate, wyszliśmy z kina.




( pisz gdzie chcesz iść Very Happy)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sale kinowe - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sale kinowe
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Cinema-
Skocz do: