wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sale kinowe

Go down 
+16
Angel Hoax
Heidi Volturi
Santiago Valmont
Eric Follett
Kate Thompson
Nick Wilson
Emily LaPusch
Lysette Dufours
Camille Green
Sastre Azura
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Josette Shakespeare
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:45 pm

Z trudem opanowałam się, by nie jęknąć, gdy poczułam dotyk jego gładkiej dłoni.
W to nie wątpię Uśmiechnęłam się blado i zbliżyłam do niego swoją twarz, by po chwili pocałować go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 5:53 pm

Moja dłoń pozostała na jej udzie gładząc je, natomiast druga ręka powędrowała na jej plecy , tym samym przybliżając nas do siebie jeszcze bardziej.
Ktoś za nami znacząco odchrząkną. Odwróciłem się do osoby, która miała czelność nam przeszkodzić i spiorunowałem ją wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:00 pm

To co z tym innym miejscem? spytałam cicho, nadal ledwo nad sobą panując. Oplotłam mu ręce na szyi jeszcze bardziej się w niego wtulając.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:15 pm

-jeśli chcesz, to możemy gdzieś iść... -popatrzyłem jej prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:18 pm

Jeśli chcę?? spytałam robiąc smutną minę. Chyba miałeś mi coś... wytłumaczyć... i to dokładnie... wyszeptałam mu do ucha, nadal oplatając go dłońmi.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:29 pm

Nie odpowiedziałem , tylko podniosłem Lys tak, że oplotła mnie swoimi nogami i wyszliśmy z kina.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:51 pm

Przyszedł do kina z Alice cały czas trzymając ją mocno za rękę, żeby mu czasami nie uciekła z wrażenia. Podszedł z nią do kasy.
- Na co chcesz iść? Komedia romantyczna, Horror... Thriller... Wybieraj. - uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 6:57 pm

Hmmm... Najchętniej poszłabym na horror, ale jeśli wolisz komedie romantyczne...- zachichotałam.- Ale ty wybieraj, mi to w sumie obojętne.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:04 pm

- Jak sobie życzysz, tylko nie wiem czy będę mógł skoncentrować się na filmie obok takiej dziewczyny... - dodał, odwracając wzrok, nadal nie szczędząc Alice uśmiechów.
Nagle jakiś krzyk wyrwał go z amoku.
- Panie, kupujesz Pan te bilety czy nie? Inni też się spieszą na seanse. - odpowiedział mu jakiś facet z tyłu. Ten zmierzył go wzrokiem zabójcy, jakby chcąc pozbawić go ubrania dla śmiechu. Odwrócił się do kobiety.
- Dwa bilety na Nieproszonych gości. - i z powrotem spojrzał na Alice. Wziął bilety i poszli do sali... sali numer 5.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:13 pm

Och, skoncentrujesz się...- uśmiechnęłam się i usiadłam w fotelu. Film się zaczął. Teraz to ja nie mogłam się skupić. Co parę minut spoglądałam w stronę Angela. Myślałam nad tym wszystkim.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:21 pm

Spojrzał na Alice.
- Co tak patrzysz? Brudny jestem, czy co? - zachichotał po cichu.
Po chwili dodał
- Wiem, ze jestem przystojny, wiem. -odparł i zagapił się w ekran.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:32 pm

Uśmiechnęłam się i pokręciłam głową.- Przepraszam, już nie będę się patrzeć...- powiedziałam cicho i wlepiłam wzrok w ekran.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:35 pm

Zerknął na nią z powrotem.
- A co, jeśli ja lubię jak na mnie patrzysz tymi twoimi oczami? - spytał, przybliżając się do jej twarzy, będąc zaledwie z trzy cm od jej ust.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:43 pm

"Wiedziałam! On chce mnie zabić! Sprawdza czy wampir może zejść na zawał..." pomyślałam. Spojrzałam w jego oczy. Zbliżyłam moją twarz do jego i delikatnie pocałowałam jego usta. Natychmiast wyprostowałam się i popatrzyłam w ekran.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:47 pm

- Jak dla mnie możesz nigdy nie kończyć.... - powiedział, dalej wpatrując się w Alice.
" Wiem, że słyszysz moje myśli, nie bój się mnie ponownie pocałować. Jeśli tego nie zrobisz, sam oto zadbam."
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:52 pm

Przygryzłam wargę.- Angel... Jesteś pewien że my powinniśmy.... Bo.....- spojrzałam mu w oczy.- Czy ty coś naprawdę do mnie czujesz?- zapytałam od razu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 7:57 pm

Uniósł brwi i odpowiedział z uśmiechem.
- Nie skrzywdzę cię, nie mam do tego tendencji. Spokojnie. - pocałował ją lekko i czule w usta.
- A ty co czujesz?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:02 pm

Przygryzłam wargę.- Wiem tylko tyle że chyba nigdy nie czułam się lepiej...- powiedziałam cicho. Mój oddech dziwnie przyspieszył. "Zawał...?" pomyślałam natychmiast.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:09 pm

- Ja także... - ponowił pocałunek, jakby się z nią drocząc nimi.
Spojrzał na ekran, światła zaczęly się zapalać.
- Chodżmy gdzieś. - wziął Alice za rękę i cały czas zerkał na nią podczas drogi do wyjścia z kina.
Potem.
- Gdzie teraz, milady?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:13 pm

Hmmm... A gdzie chciałbyś iść?- zapytałam wpatrując się w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:16 pm

- Nie chcę się narzucać... ani zachowywać się jak jakiś palant, ale może.... - spojrzał na nią uwodzicielsko i przyciągnął do siebie.
- U mnie akurat widzisz jest bagno... hydraulik i zazdrosne koty... - zachichotał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:20 pm

Roześmiałam się.- No tak...to jest pewnie ciekawy widok, ale może jednak pójdziemy do mnie?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:23 pm

- Ok. Zechcesz wsiąść na swego rumaka? Plecy ma oczywiście z metalu, wiesz, nowa technologia. To jak? - obrócił się do niej plecami i lekko schylił, aby wampirzyca mogła wskoczyć. Na prawdę mu się podobała, urocza i inteligentna, wie czego chce...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:26 pm

Gdyby nie ta whisky pewnie bym tego nie zrobiła...- mruknęłam i wskoczyłam mu na plecy, mocno obejmując jego szyję. Pocałowałam go w policzek.- No to chodźmy.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:29 pm

Przytrzymał ją rękoma i popędził w wampirzym tempie do mieszkania Alice..


// Pisz już w mieszkaniu, zacznij, proszę cię. xD
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyWto Kwi 21, 2009 6:24 pm

Kupiła bilet i dużą pakę popcornu. Miejsce z samego tyłu, film- czy to ważne. Oglądała. Tak po prostu.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyWto Kwi 28, 2009 12:46 am

Żeby przemyśleć to co Meg zrobiła w barze , musiałem sie skupić, w kinie mogłem sobie na to pozwolić, kupiłem bilet na stary niemy film....... Wszedłem na salę , kilkoro ludzi było, siadłem na miejscu, zamknąłem oczy i zacząłem rozmyślać..... w myślach widziałem widziałem Meg..... uśmiechnąłem się do siebie....
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyWto Kwi 28, 2009 7:31 pm

Po dwóch godzinach siedzenia w kinie na niemym filmie, znudziły mnie na tyle że wyszedłem, udałem sie do części wilków do parku....
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPią Maj 01, 2009 12:08 am

Wszedłem do kina, kupiłem bilet na jakiś krwawy film, do seansu miałem jeszcze czas, siadłem przed salą i myślałem....
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyCzw Maj 14, 2009 8:45 pm

Seans krawych filmów mnie nie zawiódł...... Ale 4 filmy gdzie w pierwszej scenie ginie połowa obsady to lekka przesada.... Wstałem z fotela, z miną lekko zniesmaczona i szybko wyszedłem z kina, zdałem sie tym razem na moje nogi.....
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:35 pm

Weszliśmy do kina. Uśmiechnął się do wampirzycy i zapytał -To na co idziemy?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:38 pm

W sumie mi to obojętne. Ty wybierz. Tylko żebyśmy siedzieli gdzieś w końcu sali, nie daleko wyjścia.- Powiedziałam cicho, patrząc na Vana.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:40 pm

-A czemu tak? -zapytał ze wzmożonej ciekawości. -W każdym razie, ja wybierałem miejsce, to ty wybierasz film...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:42 pm

Bo jestem za bardzo głodna na to, żeby siedzieć bardzo blisko ludzi.- Szepnęłam.- A wolisz horrory czy komedie? A może sensacyjne?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:43 pm

-Mogą być horrory. -odparł z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:46 pm

No dobra.- Uśmiechnęłam się i podeszłam do kasy. Wzięłam bilety na film "udręczeni" który grali w kinie.- Chodź.- Pociągnęłam go za rękę w stronę sali.- Aaaaa... Chcesz popcorn?- Zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:48 pm

Stanął w kolejce po niego i wrócił z popcornem i dwiema colami. -Tobie też kupiłem. -powiedział wesoło wciskając jej cole do ręki.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:51 pm

Zaśmiałam się.- Dzięki.- Poszliśmy do sali i usiedliśmy na naszych miejscach. Film jeszcze się nie zaczął. Spojrzałam podejrzliwie na popcorn.- Mogę spróbować?- Zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:52 pm

-Oczywiście. -powiedział wesoło i postawił popcorn między fotelami.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:55 pm

Przyglądnęłam się kukurydzy. Po chwili wrzuciłam sobie trochę do buzi i przełknęłam.- O ble!- Wydałam z siebie dziwny dźwięk.- Już nigdy więcej nie będę eksperymentować z ludzkim jedzeniem.- Obiecałam sobie.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 12:59 pm

Zaśmiał się. -Czyżby ci to nie smakowało? -zapytał pół żartem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 1:00 pm

To jest naprawdę okropne.- Stwierdziłam. Wtedy zaczął się film. Uśmiechnęłam się i wlepiłam wzrok w ekran.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 1:01 pm

Również oglądał, jak co chwila czyjeś organy wylatują poza ciało.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 1:03 pm

Zachichotałam cicho. Ten film był beznadziejnie nierealny. No bo kto tak masakruje zwłoki...
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 EmptyPon Lip 13, 2009 1:04 pm

Spojrzał na nią. Chyba miała większe doświadczenie w masakrowaniu zwłok niż ci z filmu. Odwrócił wzrok w stronę ekranu i pociągnął łyka coli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sale kinowe - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Sale kinowe   Sale kinowe - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sale kinowe
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Cinema-
Skocz do: