wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Domek Alexa Armand

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPon Lut 16, 2009 10:34 pm

po kilku godzinach Eufrazja zasneła , ja odwiązałem ją i położyłem się obok, nucąc piosenkę i sam usnąłem......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPon Lut 16, 2009 10:54 pm

po kilku godzinnym śnie wstałem wykąpałem się, przebrałem się, zrobiłem śnadanie, oraz woreczek krwi tak na wypadek, napisałem list że ide do BV a potem może na polowanie ale nie jestem pewien. pocałowałem ją w usta delikatnie i wyszłem z domu do baru....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPon Lut 16, 2009 11:50 pm

otworzyłam oczy . nie wyczuwałam nigdzie Alex , więc pewnie wyszedł . Pozbierałam swoje rozrzucone ciuchy i powloi zaczęłam je wkładać . zbiegłam na dół i wzięłam kurtkę . wyszłam nie zamykając za sobą drzwi .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 10:06 pm

drzwi były otwarte wszedłem do domu od razu skierowałem się do sypialni położyłem ją na łóżku , po dreptałem do kuchni po bandaże i wodę utlenioną. powoli starannie zrobiłem to ...ale siły mi opadły , wieć delikatnie położyłem się na łóżku....za chwilę odpłynąłem....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 10:17 pm

otworzyłam oczy . strasznie bolała mnie głowa . nie miałam siły się ruszyć . Alex leżał koło mnie . zaczęłam delikatnie głaskać go po policzku .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 10:22 pm

dotyk sprawił że wróciła mi świadomość, powoli otworzyłem oczy;
ałłaaaa....- powiedziałem po woli bolała mnie noga, ostatnie rzebra i głowa ale nie było źle....a i pragnienie we mnie się obudziło......popatrzyłem na Eufrazję....:
Jak się czujesz???- spytałem delikatnie się uśmiechając......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 10:28 pm

- dobrze - skłamałam .obróciłam się w stronę Alexa . żebra miałam połamane , ale chciałam pocałować go , spojrzeć na jego idealną twarz .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:00 pm

to dobrze- * Jasne dobrze...* pomyślałem sarkastycznie - jestem mniej pobity więc zajmę się tobą jak nalezy....- uśmiechnąłem się i powoli siadłem na łóżku, rozerwałem koszulę, dwa ostatnie żebra były połamane jak się podziewałem....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:10 pm

- leż . - rozkazałam . wstałam i zeszłam na dół . wyjęłam z lodówki woreczek świeżej krwi i upiłam mały łyczek . reszte zaniosłam na górę Alexowi .
- proszę - podałam mu woreczek.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:13 pm

dzięki- wziąłem, i wypiłem krew, potem wstałem i pocałowałem Eufrazję w głowę:
Sorry że się na nic nie zdałem....jestem żałosny....- powiedziałem oschle
*O tak jesteś strasznie żałosny*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:19 pm

- nawet tak nie mów - przytuliłam się do niego . - połóż się - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:27 pm

chyba żartujesz sobie ze mnie.......to raczej ty powinnaś się położyć - powiedziałem zadziornie i pocałowałem ją w policzek.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:37 pm

- a czy ja wyglądam na kogoś kto powinien się położyć ? - spytałam - dobra , donra . nie odpowiadaj . - uśmiechnęłam się - mogę wziąć prysznic ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:43 pm

ojjj....chyba to uderzenie pamięć tobie naruszyło.......kotku to nasz dom rozumiesz...??? aha.... albo nie....- powiedziałem i uśmiechnąłem się tajemniczo....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:50 pm

- to skoro nie , to mogę wziąć prysznic ? - spytałam uśmiechając się łobuzersko .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyWto Lut 17, 2009 11:58 pm

spokojnie delikatnie wziąłem ją na ręcę i zaniosłem do łazienki, odkręciłem kurki w wannie, rozebrałem ją z tego co tam jeszcze miała i ją położylem do niej:
Wanna jest lepsza do regonwalescencji..- uśmiechnąłem się i kucnąłe przy wannie głaskając ją po głowie.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:04 am

uśmiechnęłam się i wrzuciłam go do wanny . gdy znalazł się na mnie polizałam jego wargi .
- mmm .. na mokro wyglądasz jeszcze bardziej apetycznie niż zwykle . - uśmiechnęłam sie łobuzersko .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:09 am

no dzięki- powiedziałem uśmiechając sie - tylko dlaczego muszę się rozbierać w wannie co......- powiedziałem z nutką zarzutu w głosie patrząc na nią bardzo namiętnie, międzi czasie ściągając spodnie z siebie....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:13 am

- mogę ci pomóc - zanurkowałam pod nim . zębami zdarłam z niego spodnie i bokserki . wynużyłam się i zdjęłam mu koszulę .
- no i już - zaczęłam lizać jego szyję i kości policzkowe .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:20 am

no no no....kotku jesteś agresywna.....= oblizałem usta i polizałem jej twarz.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:28 am

- myślałam , że taką mnie lubisz najbardziej - zdziwiłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:32 am

i to bardzo..........- powiedziałem to bardzo , bardzo szybko po czym wbiłem się w jej usta brutalnie, niechcący rozciąłem sobie wargę na jej kłach............
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:36 am

- przepraszam ! - zakryłam usta ręką .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 12:42 am

nic się nie stało ...a nawet tak wolę- w ustach miałem trochę swojej krwi, jej rekę położyłem na swoim brzuchu a jej usta przyciągnąłem do swoich , językiem delikatnie rozwarłem jej wargi i poczęstowałem ją swoją krwią....
* Z tobą podzielę się wszystkim.*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 7:51 pm

- mmm .. - oblizałam wargi i uśmiechnęłam się . wlotłam palce w jego wołosy i delikatnie przyciągnęłam jego twarz do mojej . językiem przejechałam po jego kościach policzkowych
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 7:56 pm

ciesze się że ci smakuje -powiedziałem i wannie obróciłem się tak ze ona na mnie była
uwielbiam patrzeć na ciebie...- powiedziałem i ręką przejechałem po jej mokrych plecach
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 11:30 pm

- muszę już iść - uśmechnęłam się . wyszłam z wanny i ubrałam swoje ciuchy . zeszłam na dół , zarzuciłam na siebie skórzana kurtkę i wyszłam na zewnątrz . poczłapałam do swojego mieszkania .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySro Lut 18, 2009 11:33 pm

wyszedłem z wanny wytarłem się , ubrałem i wyszedłem na długi długi spacer po manhatanie
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyCzw Lut 19, 2009 8:56 pm

Szedłem powoli, każda chwila była dla mnie na wagę złota, cieszyłem się idąc z Eufrazją. Co kilka minut zerkałem na nią po prostu , upewniałem się że ona idzie ze mną. Stanęliśmy u drzwi naszego domu:
Witaj w domu kotku- powiedziałem do niej, uśmiechając się uroczo
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyCzw Lut 19, 2009 11:38 pm

uśmiechnęłam się i weszłam za Alexem do środka . Postawiłam walizki obok siebie i oparłam się o framugę
- będę starą i brzydką kurą domową . - zaśmiałam się i skrzyżowałam ręcę na piersi .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyCzw Lut 19, 2009 11:43 pm

o nie....- zaprzeczyłem szybko - ty będziesz najseksowniejszą kurą domową na świecie - zaśmiałem się- a tak na prawe myślałem że pójdziesz ze mną na studia....- powiedziałem nie śmiało i popatrzyłem na nią.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyCzw Lut 19, 2009 11:58 pm

- ja na studia ?! - wybuchnęłam śmiechem , ale po chwili opanowałam się - nie nadaję się do tego . - usmiechnęłam się - gdzie mogę się rozpakować ? - spytałam zmieniając temat .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 12:01 am

no to choć królewno - powiedziałem to zabrałem torby i poszedłem do sypialni:
Tutaj się możesz rozpakować wiesz gdzie jest łazienka.... a po drugie nie musisz na mnie czekać w domu aż wrócę z uczelni........ - powiedziałem , postawiłem walizki i oparłem sie o ścianę....
* Kura domowa też mi coś, nigdy tak nawet nie pomyślałem o niej*
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 4:13 pm

podszedłem do niej , ująłem jej twarz w swoje ręcę i pocałowałem namiętnie w usta......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:00 pm

- mmm .. a to co ? - zamruczałam i oblizałam wargi .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:11 pm

powiedzmy że powitanie........ ale dokończymy jak się rozpakujesz.... a ja pójdę do kuchni i zrobię nam po drinku , co ???- powiedziałem i musnąłem jej nos swoim....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:27 pm

- trzmam za słowo - uśmiechnęłam się . poszłam na górę i zaczęłam się rozpakowywać . w garderobie Alexa miałam dość sporo miejsca dla siebie . gdy już wszystko było na swoim miejscu przebrałam się w srebną , błyszczącą tunikę bez ramionczek oraz ciemne , jeansowe rurki . ciemne fale włosów opadały mi na nagie ramiona . skropiłam się perfumami i założyłam szpilki . zeszłam po schodach i oparłam się o balustradę .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:31 pm

tymczasem ja przygotowałem drinki wszedłem do przedpokoju:
No nie powiem , ja przy tobie wyglądam jak jakiś bezdomny..- powiedziałem , a oczy szeroko otworzyłem, podałem jej drinka- jak zwykle zaskakujesz mnie .....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:44 pm

wzięłam kieliszek i upiłam łyk drinka - to co robimy ? - spytałam
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 10:51 pm

możemy iść do klubu... możemy zostać w domu i dokończyć co zaczeliśmy....możemy iść na spacer, do kina, na krengle, gdzie chcesz??- mówiłem to i podchodziłem do niej, patrząc w jej piękne oczy....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 11:31 pm

odłożyłam kieliszek na komodę i objęłam go w pasie .
- możemy zostać tutah ... - wymruczałam mu do ucha , poczym polizałam i przygryzłam płatek jego ucha .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptyPią Lut 20, 2009 11:36 pm

rówinież położyłem kieliszek, moje ręcę powędrowały na jej kark:
Jestem za moja droga..- powiedziałem i polizałem jej słodkie wargi
* miammmm*
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySob Lut 21, 2009 1:22 pm

potem położyłem się na schodach, rozpiąłem koszulę:
Jestem cały twój....- powiedziałem uśmiechając się tajemniczo i uwodzicielsko.....
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySob Lut 21, 2009 3:36 pm

kilka chodzin później w naszej sypialni , przebudziłem się szczęśliwy
* Tak powinno być * powiedziałem Eufrazja spała tak słodko że nie chciałem jej budzić. szybko sie wykąpałem ,ubrałem i napisałem list że wychodzę do BV i że wrócę zanim ona się obudzi.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 EmptySob Lut 21, 2009 4:34 pm

otworzyłam oczy i rozjerzałam się . przeczytałam list Alexa i weszłam do garderoby . wyjęłam jasne , wytarte rurki i bluzkę z motywem Disney Lendu . poczłapałam do łazienki i wzięłam prysznic . ubrałam przygotowane ciuchy i zeszłam na dół . chwyciłam czarną , skórzaną kurtkę i wyszłam z domu .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Domek Alexa Armand - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Domek Alexa Armand   Domek Alexa Armand - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Domek Alexa Armand
Powrót do góry 
Strona 3 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Domek Aksel'a Valentino
» Domek Logana Browna
» Domek Jasona Ashtera
» Willa Jasmin Armand
» Domek Vanessy Pattinson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: