wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptySro Lut 11, 2009 3:09 pm

nie chciało mi się czekać na Sastre , więc założyłam białą , krótką marynarkę i wyszłam na spacer do parku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptySro Lut 11, 2009 3:16 pm

przyszedłem blady i zmęczony, szybko poszukałem apteczki i rozpocząłem naprawianie swojego ciała.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:16 am

weszłam do mieszkania i zobaczyłam Sastre .
- Kochanie ! co się stało ?!
w mgnieniu oka byłam przy nim .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:18 am

nic.....- uśmiechnąłem się blado
* Ta Istota to jakiś demon ....*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:22 am

- jak to nic ?!?? przecież widzę .
oburzyłam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:26 am

spokojnie mała sprzeczka o to kto maa kogo przepuścić....naprawdę nic takiego.....- powiedziałem i zacząłem wyciągać kamyczki z ran....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:35 am

- nie wiem , jak ja z tobą wytrzymam .
pokręciłam z niedowierzaniem głową .
- pokarz ..
zaczęłam oczyszczać jego rany. gdy już to zrobiłam owinęłam je bandażem .
- no już ..
powiedziałam bardziej do siebie niż do niego .
- boli cię coś jeszcze ?
spytałam z troską i pogładziłam go po policzku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:38 am

gdy tak robisz nic mnie nie boli...- powiedziałem....żebra wolno sięzrastały, szczeka mnie bolała ale jej dotyk wszystko łagodził........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:48 am

- przestań .. - skarciłam go .
- powiesz mi co sie stało ? -prosiłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:51 am

naprawdę nic....byłem na mieście i spotkałem grupkę....okey...spotkałłem wampira.... nie chciałem się bić ale naskoczył na mnie za to że nazwałem ich pijawkami....broniłem się alewiesz nie zawsze można ale i tak wyglądam lepiej od ciebie...- uśmiechnąłem się choć to bolało
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 12:57 am

- jesteś okropny ! - podeszłam do zamrażarki i wyjęłam z niej lód .
- proszę . - podałam lód Sastre i usiadłam obok niego na kanpie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:00 am

choć tu do mnie...- powiedziałem w głosie zabrzmiała miłość....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:06 am

podeszłam do niego i stanęłam przed nim .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:14 am

przutuliłem się do jej brzucha a potem mocno pocałowałem:
kocham cię Maleńka... powiedziałem i znowu pocałowałem ją w brzuch
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:19 am

- ja ciebie też kochanie . .. - wplotłam palce w jego włosy i pozwoliłam , aby jego pocałunki pieściły mój brzuch /.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:26 am

moje usta rozpoczeły wędrówkę do góry, delikatnieją popchnąłem ją na siebie, a sam położyłem się na kanapie......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:30 am

szybko wstałam - nie dzisiaj ... powinieneś odpocząć . - usiadłam na fotelu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:36 am

skoro nie to nie...- byłem lekko urażony nie chciałem aby tego tak odebrała stęskniłem się za nią, podniosłemsię i rozpocząłem swoją wędrówkę do sypialni....
* piekło...mogłemzrobić na dole swoją sypialnię* narzekałem w myślach
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:47 am

- pomogę ci . - złapałam go w pasie i pomołam dojść do sypialni .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:52 am

odsuwając moje drzwi....specjalnie podtchnąłem się o pró i nim się zorientowałam leżała namnie a jana macie:
Dzisiaj nic nie zrobię, chce tylko żebyć była koło mnie...... bo ciesze się zę ciebie widze....- powiedizałem i nim odpowiedziała polizałem ją delikatnie po wargach i pocałowałem.....- wystarczy.....- zamruczałem cichutko
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 1:57 am

* wystaczy ... jasnee .. * - prychnęłam w myślach . wpiłam sie w jego wargi . moje ręce zjechały na jego tors .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:09 am

Serio wystarczy ....- ale za nim to powiedziałem jęknąłem namiętnie....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:16 am

- masz rację .. chyba już pójdę . - powiedziałam szybko i wyszłam z pokoju .skierowałam się do łazienki . zrzuciłam z siebie ubrania i weszłam pod prysznic . woda ściekała po moim rozpalonym ciele .
* Camille bądź grzeczna .. bądź grzeczna ..* - powtarzałam sobie . wyszłam spod prysznica . owinęłam się ręcznikem i weszłam do swojej sypialni . nie chciało mi się przebierać , więc w ręczniku położyłam się na łózku i zamknęłam oczy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:31 am

kiedy ona brała prysznic ja prawie wyłem , ból sprawiło to że wyszła wtedy kiedy ja ją tak bardzo chciałem zatrzymać, spróbowałem się podnieść:
CHOLERA- ból mnie zwalił prawie z nóg
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:36 am

leżałam bezładnie na łóżku ciężko oddychając . przewracałam się z boku na bok . nie mogłam spać .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:42 am

wstałem, podszedłem delikatnie do drzwi jej pokoju otworzyłem je cichutko cichuteńko i wszedłem do środka, wszystko mnie bolało ale chciałem być przy niej,delikatnie i powolutku położyłem się koło niej................
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 2:46 am

otworzyłam oczy
- Sastre ! pwinieneś teraz odpoczywać ! - podniosłam ton , jak matka , która karci swoje dziecko , bo zjadło słodycze przed obiadem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:06 am

ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiichutko....właśnie to robię...gdybyś powiedziałaze idzieszsię umyć też bym poszedł bo nie powinnienem robić zbędenych ruchów a tak to śmierdzę jak pies.....ale ........-przybliżyłem się do niej- prosze nie krzycz namnie za to że chciałem byćz tobą, w sypialni powiedziałem ci nie chcę dzisiaj sie nadwyrężać ale mogę sobie pozwolić na małe zaspokojenie głodu......ojjjj chyba mnie nie zrozumiałas...- położyłem się luźni na jedne z poduszek i westchnąłem, a potem oblizałem wargi, jakbym chciał ją zachęcić
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:11 am

położyłam się koło Sastre . ręcę przycisnęłam jak najmocniej do swojego ciała ,a dłonie zacisnęłam w pięści .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:19 am

znowu westchnąłem i oblizałem swoje wargi......
* Piekło... czy ona nie widzi że się męcze....*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:26 am

odwróciłam głowę i popatrzyłam na Sastre . nie mogłam wytrzymać i " rzuciłam się" na jego wargi . całowałam namiętnie , a wręcz brutalnie . po chwili jednak się opanowałam . * [i] bądź grzeczna Camille ! bądź grzeczna ! * - skarciłam się i wróciłam do poprzedniej pozycji .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:30 am

byłem na tyle beszczelny że pardzo namiętnie i zmysłowo dotknąłem swoich ust palcami a potem oblizałem je , następnie zacząłem mruczeć...........
* No prosże nieśmiała osóbka i kto by pomyśłał ....co jazribiłę jej...*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:37 am

zacisnęłam powieki . chciałam , żeby Sastre wypoczął . w takiej pozycji wygladałam pewnie jak debilka , ale najważniejsze było dla mnie teraz zdrowie Sastre .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:45 am

obruciłem się od niej , dalej mruczałem ale żebra zaczeły o sobie dawać znać
* ta pozycja nie jest najlepsza do zrastania* pomysłałem i zamknąłem oczy aby skoncentrować sie na tym aby bół mnie nie omanił.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:50 am

spojrzałam na twarz Sastre . chyba spał . podniosłam się cicho i wyszłam z pokoju . zeszłam po schodach do salonu i opadałam na kanpę ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 3:55 am

zobaczyłem że wyszła:
Masz babo placek....................- powiedziałem i usiadłem nałożku a potem naoknie zerkałem jak księżyc zbliżasię do pełni.......ból w zębrach słabł ale nie znikł postanowiłem zaryzykowac, otworzyłem okno i wyskoczyłem przeznie robiąc w powietrzy fikołka spadłem na ugięte nogi , po czymrozebrałem sie i zmieniłemw wila
* Uffffffffffff....mam szęście ta Istotaka chyba nie chciała mnie zabić* pomyśłałem ale zebra nie dawały mi spokoju
cichutko zawyłem........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:00 am

usłyszałam wycie - przyżekam , że zabiję jego albo siebie !!! - schowałam twarz w dłoniach i warknęłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:05 am

wróciłem do domu niestety w wilczej skórze.....łapą otwoprzyłem drzwi... w przedpokoju wytarłem nogi....miałem nadzieję że Camill śpi......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:12 am

- mozesz mi powiedzieć CO TY ROBISZ ?!?!? -wysyczałam . - kiedy ja byłam ranna słuchałam się ciebie i potulnie robiłam co mi karzesz , ale kiedy ty jesteś ranny i chcę , żebyś wyzdowiał , ty masz mnie ... a z resztą ! nie ważne ! .. - wbiegłam po schodach do swojego pokoju i trzasnęłam drzwiami .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:15 am

* nie spała........*
poczłapałem na kanapę i runąłem jak długi, jeszcze nie przemieniony......
* w sumię głodny jestem* pomyśłałem i otworzyłem lodówkę.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:22 am

położyłam się na łóżku ,a twarz zakrywałam poduszką . głośno i przeciągle warknęłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:29 am

złapałem byle jaką kiełbasę szybko zamknąłem drzwiczki, poczłapałem na górę otworzyłem drzwi sypiialni i i siadłem na progó patrząc na nią...........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:33 am

przycisnęłam poduszkę mocniej do twarzy . kipiałam ze złości .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:40 am

zawyłem delikatnie i smutno.... chciałem żeby na mnie popatrzyła,chciałem ja widzieć........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 EmptyCzw Lut 12, 2009 4:45 am

rzuciłam w niego poduszką - co ty sobie myślisz ?!? - warknęłam .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 11 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: