wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 7:58 pm

budził mnie zapach.....lekko otworzyłem oczy:
Miam śnadanko, ale czy to nie ja powinnienem go zrobić tobie??- spytałem , podnosząc się i siadając...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:05 pm

- nie . dzisiaj kolej na mnie - powiedziałam wesoło . postawiłam tecę z jedzeniem przed Sastre , a sama usiadłam na skraju łóżka .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:19 pm

przepraszam za wczoraj...za wszystko...-zjadałem kolejne kęsy śniadania- jestem beznadziejnym facetem....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:26 pm

- nic się nie stało - uśmiechnęłam się . - co chcesz dzisiaj robić ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:33 pm

pierwszą myslą było Kino
Może pójdziemy do kina ......- powiedziałem i zjadłem ostatni kęs- Madame robi przyszniutkie śnadania odstawiłem tacę i powiędrowałem do niej i pocałowałemw policzek- dziękuję....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:40 pm

- to dla mnie przyjemność - wyszerzyłam zęby - a co do kina , to super . daj mi swoją koszulę , bo w bieliźnie nie będę chodzić po mieście - zaśmiałam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:49 pm

to może pierwsze pójdziemy do Centrum handlowego po ciuszki dla ciebie...wyglądasz sexi we wszystkim ale najładniej w swoich rzeczach lub bez niczego... - powiedziałem wyszczerzyłem zeby wstałem i poszłem do siebie......z garderoby wyjąłem zawiniątko poszedłem do Camille -Zobacz to... - powiedziałem powaznie
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 8:54 pm

-co to jest ? - waptrywałam się w zawiniątko .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:04 pm

powiedzmy tak to miała dostać kiedyś pewna osoba ale nie dostała...bo.....nie zdąrzyła...zobaczyć........ to kostium w kolorzepochmurnego nieba..- powiedziałem bez emocjii, sama myśl o tamtym czasie była dla mnie jak sztylet w serce które teraz wiedziało że tamto nie było miłością ....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:11 pm

- nie mogę tego przyjąć . - powiedziałam szybko i stanowczo .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:16 pm

i tak nie mam z tym co robić....miałem to bo tamten czas był mi najdroższym za nim ciebie spotkałem...jesli tego nie przyjmiesz to i tak to wyrzuce...bo teraz i na zawsze nasze wspólne chwile są mi najdroższe - powiedziałem i spojrzałem na nią ...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:26 pm

Sastre z pewnością nie umiał kłamać . wiedziałam , że jest to dla niego bardzo ważne . ten kostium chyba należał do jego byłej dziewczyny . napewno należał do jego byłej dziewczyny . pokiwałam przecząco głową . nie mogłam tego zrobić . wstałam i założyłam spodnie ( te jeszcze były całe ), podwinęłam rękawy koszuli i zawiązałam ją przy brzuchu . - zaczekam na dole - nie patrząc na Sastre zbiegłam na dół i oparłam się o framugę drzwi wejściowych .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:30 pm

jak powiedziałem tak zrobiłem zszedłem na dół i wyrzuciłem pakunek do kosza w kuchni
* koniec..*
poszedłem do Camille :
To co pierwsze Centrum handlowe??- spytałem cichym głosem, podszedłem do niej i pmocno się do niej przytuliłem
*Kocham cię* pomyślałem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 15, 2009 9:35 pm

- może być - uśmiechnęłam się . wzięłam Sastre za rękę i wyszliśmy do Centrum .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 16, 2009 1:30 am

szedłem do domu wolno, zastanawiałem się co zrobiłem nie tak,
* poszliśmy na zakupy, potem kkkkino, w kinie pocałowałem ją, potem wybiegła...* martwiłem się po po drodze żadnego wilka nie spotkałem.......
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 16, 2009 1:54 am

zaniosłem zakupy do domu do jej sypialni położyłem torby na łóżku, napisałem list ze będe włuczyć sie po okolicy.... i że prawdopodobnie będę pod samornym drzewem i jak co to bedę w okolicy drzewa, rozebrałem się i zmieniłem się w wilka...pognałem przed siebie....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 10:14 pm

wszedłem do domu powoli i delikatnie, spojrzałem na siebie w szybie byłem jak wilk tylko na dwuch łapach i nie tak dużym pysku......w salonie położyłem Camille, miałem tyle siły by oczyścić jej rany i zabandarzować , oraz obmyś jąz brudu i krwi, dwie ręce usztywniłem........potem sam zająłem się soba a potem położyłem się na drugiej kanapie.......Dzięki furii zrastałem się jak nigdy szybko wieć musiałem leżeć spokojnie......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 10:44 pm

nie otworzyłam oczu . byłam nadal nieprzytomna . wszystko mnie bolało . byłam słaba .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 11:05 pm

poczułem że furia mija i wracam do ludzkiej formy byłem głodny bardzo głodny, wstałem powoli, poszedłem do lodówki zjadłem większość tego co było..wróciłem i kleknąłem nad Camille, delikatnie i powoli pocałowałem jąw usta:
wszystko bedzie dobrze......- powiedziałem bardziej do siebie niż do niej ona była nie przytomna
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 11:40 pm

nie wiedziałam dlaczego jestem taka słaba .
* o niie .. czy ja ... ? nie , nie mogłam umrzeć . * - odgoniłam od siebie tą myśl
* tak bardzo chciałabym porozmawiać z Sastre * - cierpiałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 11:50 pm

długo była nieprzytomna, zacząłem się martwić, popatrzyłem na ranę na szyji.......nie wyglądała za ciekawi..... co zrobić ......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyWto Lut 17, 2009 11:59 pm

czułam się samotna w "swoim świecie " . przypominałam sobie wszystkie chwile z Sastre . Pierwsze spotkanie , pocałunek , noc , kłótnia ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptySro Lut 18, 2009 12:18 am

byłem skołowanyzacząłem mamrotać pod nosem:
moze transfuzja krwi coś da?? tylko jaką ona ma grupę?? co mam zrobić?? - pytałem siebie- jeśli czegoś nie zrobię ona....nie nie nie.... na pewno cośwymyślę tylko musze sie postarać.......
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPią Lut 20, 2009 4:18 pm

Byłem przerazony , puls był słaby, oddech płytki, bałem się jak nigdy o nią, nie wytrzymałem w końcu i zrobiłem coś bardzo dziwnego. Ugryzłem siebie w nadgarstek tak aby krew mi popłyneła z rany, rozwarłem jej delikatnie usta, podniosłem delikatnie jej głowę tak by mogła połykać krew......

* Mam nadzieję że to jej pomoże* pomyślałem, zaciskając zęby jak naj mocniej, ręka bolałą jak cholera......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPią Lut 20, 2009 10:41 pm

poczułam w ustach smak krwi . coś we mnie pękło szybko otworzyłąm oczy i rzuciłam się do łazienki . miałam parę złamań , więc upadłam . zaczęłam się czołgać do łazienki . gdy doczołgałam się do toalety , zwymiotowałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPią Lut 20, 2009 10:56 pm

Szybko poszedłem za nią do łazienki:
Camille dobrze się czujesz??- powiedziałem to i pogłaskałem ją po głowie delikatnie , byłem ostrożny- moge ciebie wziąść na ręce??- spytałem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPią Lut 20, 2009 11:20 pm

- lepiej nie ! - powiedziałam szybko i zwymiotowałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPią Lut 20, 2009 11:22 pm

wziąłem ręcznik zamoczyłem w zimnej wodzie i przyłożyłem do jej policzka:
Wybacz nie chciałem ale leżałaś bardzo długo nie przytomna nie wiedziałem co mam zrbić- powiedziałem smutnym głosem....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 22, 2009 2:02 am

gdy poczułam się lepiej , ostrożnie wstałam i umyłam zęby . - muszę się przejść - zeszłam na dół i wyszłam do Parku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyNie Lut 22, 2009 2:25 pm

popatrzyłem tęskno za nią , odczekałem 10 minut i poszedłem pod samotne drzewo pomedytowac.............
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 2:53 am

wbiegłem do domu jakby się cos paliło:
Madme gdzie teraz??- spytałem patrząc jej głęboko w oczy......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 2:56 am

- no a jak myślisz głuptasie ? - powiedziałam całując jego szyję .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:04 am

polizałem jej obojczyk, już w kilka sekund byłem u niej z pokoju:
Nie ma miejsca- zasmuciłem się- 16 torb zajmuje twoje łóżko- powiedziałem i zamruczałem bardzo wyraźnie.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:06 am

- to do ciebie - powiedziałam ciężko dysząc .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:14 am

wszedłem do siebie...mój pokój był skromnyna szczęście miałem mate i do dość wygodną wiec położyłem ją , torby odstawiłem na bok i wróciłem do całowania jej szyjii.......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:17 am

odchyliłam do tyłu szyję , by móc ułatwić mu zadanie całowania jej . zdarłam z niego ubranie i cicho mruczałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:28 am

też zdarłem zniej ubranie. moimi pocałunkami obdarowywałem jej całe ciało, szyję obojczyk, piersi, brzych, uda......była dała cudowna............
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:40 am

jęknęłam . znalazłam się na Sastre i brutalnie zaczęłam całować jego ciało .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 3:47 am

poddałem się temu znajwiekszą ochotą...............
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 10:04 pm

po kilku godzinach padłam obok Sastre ciężko dysząc .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 10:30 pm

Patrzyłem na nią jak na anioła:
Kocham cię Maleńka...- powiedziałem czule patrząc na jej twarz...
* Anioł a nie kobieta*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 10:38 pm

- ja i tak kocham cię bardziej - uśmiechnęłam się i pocałowałam jego wargi .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 10:46 pm

jesteś pewna - położyłem się na boku, moja ręka dotykała jej brzucha - no nie wiem nie wiem......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 10:58 pm

- ale ja wiem - przygryzłam dolną wargę .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 EmptyPon Lut 23, 2009 11:02 pm

nie będę się kłucić- *swoje wiem*- powiedziałem uśmiechniety- co chcesz zjeść???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 14 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: