wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:11 am

Powiesz, powiesz,- Odparłem pewnie- mam takie sposoby że powiesz...- puściłem jej oko
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:14 am

-chyba w snach.. -prychnęłam i zjadłam kolejnego naleśnika.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:20 am

Okey, nie musisz mówić- powiedziałem , patrzyłem na nią cały czas, drugiego naleśnika jadłem jakbym nie mógł...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:23 am

-no to co chcesz dzisiaj robić ? -sprzątnęłam ze stołu i usiadłam Sastre na kolanach. Dłonią zmierzwiłam jego włosy i pocałowałam go w czubek nosa.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:30 am

Myślałem że ty wymyślisz, hm...Spacer do parku, może kino, Bar, klub, biblioteka- tutaj zachichotałem- na co ma chęć moja księżniczka??- spytałem i pocałowałem ja w brodę.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:33 am

-no to może ten nowy bar ? -zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:30 am

Okey tylko daj mi 5 minut, musze się opłukać i przebrać- powiedziałem to, palcem dotknąłem jej brody- Ale ja ciebie kocham, tak bardzo że aż tchu mi brak.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:55 pm

-oj kochanie, to ty nie wiesz jak ja ciebie kocham -uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek -no to co ? idź się przygotować , a ja się przebiorę -wstałam z jego kolan i pobiegłam do swojego pokoju.

Ubrałam srebrną, świecącą tunikę i czarne rurki. Jasne szpilki pasowały idealnie do srebrnej kopertówki. Włosy rozpuściłam i zeszłam na dół. Usiadłam na kanapie i czekałam na Sastre.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:26 pm

Poszedłem wziąść prysznic, potem wskoczyłem do sypialni, ubrałem czarny T-shirt, Jeansy i marynarkę- Już, Camille chcesz żebym dostał zawału- powiedziałem wchodząć do salonu, wyglądała nieziemsko, - Naprawdę, mam szczęście że chcesz mnie- powiedziałem podszedłem do niej.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:32 pm

-masz, masz -uśmiechnęłam się łobuzersko i przyciągnęłam go do siebie. Pocałowałam namiętnie jego wargi , po czym chwyciłam go za rękę i wyszliśmy do baru.

<bar>
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyCzw Kwi 16, 2009 7:31 pm

Gdy weszliśmy do domu, wziąłem ją na recę i namiętnie pocałowałem - Kocham cie- powiedziałem , patrząc na nia oczami pełnymi miłości...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptyWto Kwi 28, 2009 12:42 am

Wróciłem do domu, szybko posprzątałem dom * jak mnie tutaj dawno nie było* stwierdziłem, przejeżdżając palcem po blacie stołu. Na opuszku zebrał się kurz. Szybko wziąłem przebrałem się i i wziąłem się za robotę, musiałem w końcu jeszcze dzisiaj iść do Kate...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 EmptySro Kwi 29, 2009 4:15 pm

Wykąpałem się, przebrałem się i ruszyłem do domu Kate...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 18 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: