wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorWiadomość
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 4:38 am

zamknęłam powieki . przed oczyma przeleciała mi obrazy z pierwszego pocałunku , wyznania , sexu ... raptownie otorzyłam oczy , które skierowały się odrazu na twarz Sastre .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 4:45 am

wolałem ukryć to co zaraz miałem zamiar zrobić, nogę usztywniłem rękę na wszelki wypadek też. Moja twarz chyba była wykrzywona w bólu wieć skupiłem siena tym by stała sie nie odgadniona,gdyż zauważyłem , że patrzy sie na mnie. gdy skończyłem pozbierałem wszystko przykrłem ją kocem:
zostawie drzwi otwarte - wyszedłem , kuchni wszystko odłożyłęm na swoje miejsce. ż schowka wyjąłem kulę poszłem na górę:
Może ci się przydać i położyłem ją obok łóżka
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 4:51 am

-do czego to ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 4:54 am

nogę masz usztywniona, wiec jeślibyś chciałą wstać -* a mnie juz tutaj nie było*-to się tobie przyda-*na tym świecie*- więc pomyslałem że kula to dobry pomysł- powiedziałem nnieprzeniknionym głosem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 4:58 am

- jeżeli będę chciała wstać , to mogę cię zawołać ... - - powiedziałam podejrzliwie - co ty chcesz zrobić ?!?!? - zapytałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:00 am

nic, takiego, nie chcesz mnie widzieć wieć zejdę ci z oczy- mówiłem do głosem ni to pożegnalnym , ni to jak bym już umarł
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:05 am

zamknęłam oczy i westchnęłam . złapałam Sastre za rękę . miało to oznaczać , że jeśli on umrze , ja razem z nim .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:10 am

nie martw sieo mnie , myśl o sobie, i o regeneracji tych ran- mówiłem to pogłaskałem jej dłoń a potem pocałowałem, to miał być ostatni pocałunek - idę postrzątać , jeśli chcesz coś to jedzenia to mi powiedz-powiedziałem
*kimono, miecz, woda, list* powtarzałemjakmantrę wszystkie te rzeczy
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:17 am

resztkami sił przwróciłam się na brzuch i ukryłam twarz w poduszkach . wybuchnęłam głośnym płaczem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:22 am

spokojnie, nie powinnaś tak leżeć - podszedłem aby obrucić ją na plecy- z żebrami musisz uważać........- powiedziałem głosem smutnym
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:29 am

odwrócił mnie na plecy . jego twarz znajdowała się mniej więcej 1 cm od mojej twarzy .. popatrzyłam mu w oczy ...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:33 am

poczułem impuls, chciałem......ale wiedziałem że nie, delikatne dotknąłem jej pełnych warg moimi palcami:
przeparaszam, nie powidzienem- powiedziałem szybko,
*Co innego nasz na głowie*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:42 am

patrzałam na twarz Sastre ... jego słowa raniły mnie ... odwróciłam głowę ... * nie płacz ! *
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:48 am

moje wargi dotknęły jej brody,moja dłoń przesuneła się wzdłuż talii:
Przepraszam-powiedziałem to siadłemna brzegu łóżka i chybiłem się za głowę, byłem rozdarty
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:52 am

- powiesz mi naprawdę po co jest ta pieprzona kula ? - spytałam i położyłam mu rękę na ramieniu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 5:59 am

przecież wiesz...............sama powiedziałaś ze niechcesz mnie widziec-*bądź szczery*=powiedziałem ci ze mnie czeka śmierć jeśli ciebie nie będzie przy mnie....=powiedziałem to wszystko na wydechu
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:04 am

- przecież jestem przy tobie .. - powiedziałam szybko .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:08 am

bądźmy szczerzy,to co zrobiłem bylo nie właściwe wieć masz prawo odejść, a mi nic innego nie zostanie jak śmierć-powiedziałem dobitnie
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:13 am

- czyli to czego ja chcę , się nie liczy tak ? - spytałam powoli się denerwując .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:18 am

to nie tak, ty czujesz do mnie odraze i ja sam do siebie czuje..........................-powiedizałem ppełen żalu do siebie=nie chcę abyś się do czegoś zmuszała kocham cię,ale postąpiłem jak świnia i muszę za to zapłacić
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:24 am

- ale nie śmiercią ! - krzyknęłam . - chcesz , żebym żyła ? - spytałam spokojniej .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:28 am

dobrze wiesz że tak, a moja śmierć to kara ma być za występek przeciw tobie...... kocham cię, ale zraniłem cię-powiedziałem i odwróciłem twarz do niej by zobaczyć jaki ma wyraz twarzy,odczytać coś z tego.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:36 am

- skoro tak , to ty też musisz żyć .. - spuściłam wzrok - ... ze mną .. - powiedziałam niesmiało i zarumieniłam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:40 am

jak??? jak boje się ciebie dotknąć?? jak skkoro brzydze się siebie?? jak skoro mogę i tak zginąć przy akcjach sfory-potrząsłem głową, i znowu popatrzyłem na nią, była najpiękniejsza, ale ja bałem się cokolwiek zrobić aby jej niezkrzywdzić ...........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:46 am

- czyli .. nie ? - wstałam z łóżka i lekko kulejąc wyszłam z pokoju .
* wszystko mi wciśniesz , żeby do NIEJ wrócić * - pomyślałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 6:50 am

przestań,musisz leżeć- musiałem przełamać wewnęrrzny opór żeby chwycić ją rękami na lini biore-tego nie powiedizałem tylko spytałem jak- zapytałewm znowu,międzyczasie zaparłem się nogami tak by nie próbowała nigdzie iść
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:02 am

- bardzo mi miło , że dotykasz mnie w taki sposób .. ale czy mogę iść do lodówki ? - spytałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:04 am

podniosłem ją i zaniosłem pod lodówkę, nie czułem się dobrze to robiąc ale gdzieś tam wewnątrz mnie zapaliła się maleńka nadzieja.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:11 am

wyjęłam z lodówki 2 butelki wódki . ruszyłam w stronę salonu . usiadłam na kanapie i odkręciłam jedną z butelek . wypiłam duszkiem połowe trunku i położyłam głowę na oparciu kanapy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:14 am

siadłem na kanapie na przeciwko nuej, myślami wróciłem do wczorajszego dnia,Znów maleńka nadzieja mnie podgrzała od srodka. popatrzyłem na nie:
A te rany to skąd??- spytałem spokojnie
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:17 am

- jakie rany ? - wypiłam do końca zawartość butelki ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:19 am

popatrzyłem na nią z miną jak by zrobiła ze mnie głupka:
noga, ręka, żebra, twarz???- spotkałąś się z Tornadem czy poprostu postanowiłaś jść w jakieś niebiezpieczne miejsce??= spytałem hardo
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:22 am

- yyyyy ... eeeee - otworzyłam następną butelkę - ten ... no ... wampir mnie napadł - wyjąkałam ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:25 am

stłumiłem gniew:
*wiedziałem*
wiesz podobno do sfory nie chcesz należeć ale pierwsza rwiesz się do bicia, nie powiem wpoiłem się w ciekawą osóbkę....- powiedziałem z głosek w którym rozbrzmiewała lekka nutka rozbawienia
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:29 am

spojrzałam na Sastre . szybko dokończyłam drugą butelkę . wstałam i wyjęłam z lodówki następną . oparłam się o blat .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:33 am

popatrzyłem na nią z niedowierzaniem, lubiłem pić, nawet przy leczeniu,ale 3 butelka, wstałem,podszedłem do niej:
mogę spytał,co chcesz tym, osiagnąć że się upijesz??- sptałem się i blado uśmiechnąłem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:37 am

- nie którym na nieszczęście pomaga czekolada , innym lody , a mi wódka . - wzięłam kolejnego, sporego łyka .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:43 am

a jeśli bym chciał ciebie pocałowac-*Absurt*- do czy w wtedy poczujesz się szczśliwa?- zapytałem delikatnym tonem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:44 am

- hmm .. musiałbyś się sam przekonać . - kolejny łyk.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:48 am

zabrałem jej butelkę, podszedłem tak, zedotykałem jej bluzki swoim nagim brzuchem, delikatnie twarz obiołem a potem na jej ustach złożyłem słodki namiętny pocałunek:
i jak? -spytałem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:50 am

- yyyy .. no nie powiem .. trochę lepiej . - stwierdziłam rumieniąc się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:57 am

przywarłem do niej całym ciałem czułem jej piersi na swoim torsie, językiem rozwarłem jej wargi i delikatnie ale teraz bardziej stanowczo pocałowałem. skończyłem pocałunek przygryzając jej dolną wargę. Oddech mi przyśpieszył:
a teraz??- spytałem
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 7:59 am

- wódka załatwiłaby to lepiej .... - uśmiechnęłam się . wiedziałam , że igram z ogniem , ale w końcu jakaś kara musiała być .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 8:05 am

jeśli się hamowałem to teraz przestałem. przywarłem do niej jak jakiść koneser do białego kruka. łapczywie ją całowałempo wargach, po szyji, brodzie uszach. Moje ręce zaczeły wędrówkę po jej ciele sbadały ramiona, piersi, brzuch, i wylądowały na plecach
Czy teraz jesteś szczęśliwa??- spytałem szczepcąc jej do ucha, które potem polizałem, smakując go
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 EmptyNie Lut 08, 2009 8:10 am

- hmm .. jestem . - wpiłam się w jego słodkie wargi . nie wiedziałam dlaczego to robię ... coś ciągnęło mnie do niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 6 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: