wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+11
Santiago Valmont
Josette Shakespeare
Alice Evans
Cressida Tussaud
Ane deRose
Lysette Dufours
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:23 pm

podszedłem do baru zamówiłem 2 cole i zobaczyłem Faceta który podszedł do Eufrazji, zazdrość rozgorzała we mnie jak nigdy
*co ta łachudra chce od mojej dziewczyny.....* myślałem intensywnie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:33 pm

-hmm .. mogę się przysiąść ? - spytał , ale nie czekał na moją odpowiedź .
-idź z tąd ! wkurzasz mnie !- warknęłam jeszcze głośniej
-o co chodzi skarbie ? - głaskał mnie po policzku
-nie dotykaj mnie ! - zepchnęłam jegoo rękę i wstałam aby usiąść przy innym stoliku .
mężczyzna złapał mnie za rękę .
-ostrzegam . puść mnie !- warknęłam i spojrzałam w stronę Alexa , ale tylko po to , aby ludzie siedzący w barze nie zdziwili się dlaczego dziewczyna spuściła lanie dorosłemu mężczyźnie .
-nie mam ochoty . - oznajmił i przyciągnął mnie do siebie .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:41 pm

gdy tylko to zobaczyłem ruszyłem do Eufrazjia w połowie drogi już zacząłem mówić
Kotku czy ten pan!! ci przeszkadza??- zapytałem i stanąłem za Eufrazją i położyłem swoją rękę na Eufrazji biodrze. i znacząco popatrzyłem na Faceta

*zabije go słowo daję taka menda dotyka mojego skarbu, taki nikt takie mięso* myślałem a furia osiągała już zenit
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:45 pm

-a ty to kto ? - spytał szorstkim głosem mężczyzna .
-teraz już możesz iść . - warknęłam na faceta .
-a ni mi się śni - oznajmił mocniej ciągnąć mnie w swoją stronę .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:48 pm

Wiesz co taka mała aluzja trzymam ją za biodro myślisz ze takiej mendzie dałaby się dotknąć....... Jestem jej facetem.... Wiec może puścił być moją kobietę, co??- powiedziałem głosem spokojnym ale stanowczym
*Facet ale z ciebie łom*
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:49 pm

- mówiłeś coś - uśmiechnęła się do faceta szeroko . Wlazła do jego głowy i lekko mu " przestawiła" parametry. Panowała teraz nad jego Myślami, wzrokiem, dotykiem i słuchem. Wmówiła mu więc , że ma iść do domu bo czeka na niego żona Helena i 6 dzieci.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:54 pm

-ooo uważajj .. już się boję . - zakpił facet
-puszczaj - szarpnęłam i wyrwałam swoją rękę mężczyźnie . - a teraz spadaj , bo jak nie too ... - zagroziłam .
-to co ? pobijesz mnie ? a może ten twój facet ? coo ? - powiedział z ironią i pogładził po policzku .
-wrrrrr- warknęłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyPon Sty 26, 2009 11:58 pm

wiesz nie jestem chamem i nie będę bić się przy 2 paniach.Idź do domu i naucz się manier ty oślizgły karaluchu..... Ja bym się bał popatrz mi w oczy!!!=powiedziałem i pozwoliłem moim oczom zmienić barwę na szkarłatną i cicho zacząłem warczeć
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:03 am

facet posłuchał Ane i wyszedł z baru myśląć . ale moja żona nazywa się Irena nie Helena .. i nie mam 6 dzieci tylko 2 .

-wrr .. - warknęłam jeszcze raz poczym usiadłam przy stoliku .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:05 am

Usiadła przy stoliku zakładając nogę na nogę. Skrzywiła się - Co za burak. Totalny wiośmen i ogólny łom i atomówka w jednym - stwierdziła po czym dopiła resztę swojej koli.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:06 am

kotku czy coś się stanie jeśli pójdę za tym typem i go zabiję?? - zapytałem nadal spięty
* może jeśli go zabije świat będzie lepszy*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:08 am

- nie , ale zostań ... on musi iść do żony Heleny - uśmiechnęłąm się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:11 am

to on ma żone...- moja furia zmieniła się w litość- biedna żona- usiadłem koło Eufrazji- co słychać Ane??[/b]
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 12:54 am

-dobra zbieram się . - powiedziałam ze smutkiem - Zadzwonie do ciebie jutro Ane . - powiedziałam i poszłam zapłacić za cole .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:04 am

poszedłem za nią, zapłaciłem za nas oboje i trzymając ją w talii wyszliśmy z BV.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:06 am

- to gdzie idziemy ? - spytałam bo sama nie miałam żadnego pomysłu .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:09 am

może do ciebie nie chcę iść do mnie.... obiecuję będę dzisiaj grzeczny, będę miał ręce przy sobie- powiedziałem dalej trzymając ją w talii.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:17 am

- a kto cię prosił , żebyś był grzeczny ? - spytałamm ?
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:32 am

no bo za każdym razem kończy się taka nie inaczej i nie chcę żebyś zinterpretowała to źle- powiedziałem czule
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:39 am

- dobrze - stwierdziłam .
* super * - pomyślałam z ironią .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyWto Sty 27, 2009 1:44 am

to co odprowadze cię i mogę zostać jeden dzień z tobą...- powiedziałem całując ją w ucho
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 8:55 pm

weszła do baru i usiadła. Nie bardzo przepadała za tym pospolitym przybytkiem upicia ludzkiego, ale nie miała ochoty jechac na miasto. zamówiła wodę mineralną
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:13 pm

Weszła do baru i zamówiła sok pomarańczowy. "Kurczę, to się robi jak rytuał: wieczór, BV, sok pomarańczowy, ulubiony stolik" pomyślała, podchodząc do swojego ulubionego stolika. Usiadła i zaczęła rozglądać się za innymi wampirami.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:17 pm

z ulgą zauważyła wampirzycę siedzącą przy stoliku. Podeszła do niej
Hejka
usmiechnęła się
Można??
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:21 pm

Hej.- uśmiechnęła się- jasne, siadaj.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:25 pm

usiadła naprzeciwko Alice
Nawet nie wiesz, jak to dobrze, że tu jesteś. Po prostu siedzę tu i się nudze, nawet Christiana nie ma...
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:28 pm

Mnie też się trochę nudzi. Ale w sumie to przyzwyczaiłam się do spędzania tutaj czasu sama. Robię to codziennie.- uśmiechnęła się- A co u Christiana? Zauważyłam, że chyba się lubicie.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:31 pm

skrzywiła się
Właściwie to nie wiem, taki....krejzol z niego
zachichotała
Szkoda, że nie widziałaś jego miny jak poszliśmy na ciastka z haszem
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:36 pm

Poszliście na ciastka z haszyszem?!- Alice była nieźle zdziwiona- to nieźle, nie powiem. Ale w sumie to dobrze że krejzol. W jego towarzystwie nie można się nudzić.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:38 pm

Chyba nie...jest trochę...zaskakujący
pomyślała o telenoweli brazylijskiej którą ostatnio oglądali. zaśmiała się cicho
No a jak tam u ciebie?? Tak cały czas to sama chyba nie siedzisz??
upiła łyk wody
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:40 pm

W zasadzie to siedzę. Jakoś tak wyszło. Ale wczoraj poznałam zalety dachu w kamienicy.- zachichotała na myśl o tym.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:42 pm

Uuuuuau
uśmiechnęła się zaciekawiona
A mogę wiedziec, co to za zalety?? Mieszkam na poddaszu i nawet nie wiem...
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:48 pm

Hmm... świetnie się nam myśli, wygodnie śpi, a widoki są przepiękne.- przypomniała sobie wczorajszą noc.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:53 pm

Nam??No to taka sama nie jesteś
spojrzała na swoją pustą szklankę i zastanowiła się czy jeszcze coś zamawiac
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 10:59 pm

No... w sumie to na początek wciągnęłam tam jakiegoś faceta jako przekąskę...- zachichotała- ale szybko spadł z dachu więc i tak byłam głodna. Ale przed tym zachwycał się powietrzem i tak dalej.- spojrzałam na wampirzycę- w sumie to potem stwierdziłam że to może nie był dobry pomysł, tak brać go do kamienicy pełnej wampirów, ale wtedy było już po fakcie. A ja jestem sama jak palec. No oczywiście nie licząc przyjaciół.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:03 pm

pokiwała głową
Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, że ludzie mimo, że nie mają przed sobą niezliczonej ilości lat, marnują życie na takie okropne głupoty??Chociażby....telenowele brazylijskie...toż to takie głupie
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:08 pm

Zachichotała na myśl o telenowelach brazylijskich- Czasami mi się wydaje że ludzie wcale nie myślą o przyszłości. Myślą że śmierć jest tak daleko od nich, że ich nie dotyczy. Spodziewają się że będą jeszcze żyć, i żyć.- westchnęła- ostatnio mam coraz mniej wyrzutów sumienia. Przedtem, kiedy polowałam czułam się strasznie. Teraz już nie. I zastanawiam się, czy to dobrze czy raczej źle.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:12 pm

Chyba kwestia wieku...i przyzwyczajenia
wzruszyła ramionami po czym ściszyła głos, żeby nikt niepożądany nie usłyszał. Fakt, że większośc gości była pijana nie obchodził scarlett. wolała byc ostrozna.
Ile masz lat, ale tak wiesz..naprawde??
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:17 pm

Tak naprawdę to 58, ale zatrzymałam się na 17. W sumie to się cieszę- wieczna młodość, i w ogóle. A ty?- mówiła ciszej niż przedtem.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:24 pm

98
mruknęła
Ale też zatrzymałam się na 17...w sumie mój wiek zależy od okazji
zachichotała
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:30 pm

uśmiechnęła się- Ostatnio coraz bardziej się nudzę. Przeczytałam już wszystkie moje książki, wysłuchałam wszystkich moich płyt. Nie mam już co robić. Teraz najczęściej włóczę się po mieście.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:40 pm

Heh, włóczenie się jest fajne. Jak nie mam co i z kim robic to po prostu łażę. Albo wyłapuję jedną osobę i śledzę ją przez cały dzień. Nie to, że ja potem wiesz...na obiadek...ale takie cos jest fajne, mogę sobie przypomniec jak żyją ludzie..nie żebym tęskniła
usmiechnęła się. Po chwili wstała
Będę leciec na razie
zostawiła pieniądze za wodę na stoliku i wyszła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptyCzw Sty 29, 2009 11:43 pm

Pa.- pomachała Scarlett. "No i znowu siedzę sama." pomyślała. Wstała, i poszła w stronę parku.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptySob Sty 31, 2009 1:09 pm

*weszła i rozejrzała się* O.. co tu tak cicho? *podeszła do baru i zamwiła martini, a nastepnie usiada przy stoliku w kacie, zeby moc obzerwować wszystko dookoła* Da.. Wypije a poźniej, zakupy. Musze zaopatrzyć się w nową tunikę.
*wyszeptałą pod nosem i wziełą łyk swojego drinka*
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 EmptySob Sty 31, 2009 4:17 pm

*dopiła drinka i lekkim krokiem ruszyła w strone wyjścia*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 12 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: