wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+11
Santiago Valmont
Josette Shakespeare
Alice Evans
Cressida Tussaud
Ane deRose
Lysette Dufours
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySro Sty 21, 2009 11:32 pm

Nie, akurat tego zespołu nie słyszałam. Ja najbardziej lubię polskie zespoły: mój ulubiony Farben Lehre i Myslovitz. A oprócz tego podoba mi się Paramore.- uśmiechnęła się na myśl o swoich ulubionych piosenkach. Spojrzała za okno. Padał deszcz.- Podoba mi się taka pogoda. Szczególnie, kiedy siedzę w domu. Jest wtedy tak... przytulnie. W ogóle lubię siedzieć w domu. No i oczywiście czytać. Po prostu kocham czytać. W tej chwili akurat czytam książkę "Wampir Lestat" - Alice parsknęła śmiechem-Trochę to dziwnie czytać o wampirach, będąc nim, ale i tak lubię tą książkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySro Sty 21, 2009 11:58 pm

Myslovitz i Paramore też lubię. A co do doszczu... uwielbiam go. I nie ważne czy jestem w domu czy akurat idę ulicą. Uwielbiam tańczyć na deszczu. Mój stwórca mówił mi zawsze, że to zachowanie godne pietnastolatki, a nie 200 letniej wampirzycy. - przez jej twarz przemknął cień smutku na wspomnienie ukochanego. - Ale taka juz jestem. Szalona i spontaniczna.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 12:12 am

No to chyba mamy wiele wspólnego.- uśmiechnęła się. "Czyżbym znalazła bratnią duszę" pomyślała chwilę.- Życie wampira jest cudowne. Jest tylko jedno ale- ostatnio cały czas myślę o moim życiu, i o tym jakie jest nudne. Codziennie robię to samo: wstaję, siedzę w domu, czytam, myślę. Po zachodzie słońca albo chodzę po mieście albo przychodzę do Bloody Valentine. Potem wracam do domu. Co parę dni poluję. Takie życie nie pasuje do mojego charakteru. Ale cóż. Na szczęście, już za parę tygodni postanowiłam wyjechać z miasta na parę dni.- Ale jutro mam zamiar wybrać się albo na jakieś zakupy na mieście, a może potem pójdę do parku. Może masz ochotę iść ze mną? Planuję to gdzieś na wieczór. Jeśli tylko będziesz miała czas, to będzie bardzo fajnie. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 12:28 am

Jestem jak najbardziej za. - rozpromieniła się. - Szczerze mówiąc.. -zaczęła, a jej oczy z zielonych stały się szare. - Prze pewien czas żałowałam, że w ogóle jestem wampirem. To było po tym jak mój stwórca odszedł z nie wyjaśnionych przyczyn. Był całym moim światem, wieczność z nim miała sens. A bez niego..? Co ja miałam robić? Ale od czasy, gdy zaczęłam malować i postanowiłam wyjechac jakoś mi lepiej. - uśmiech spowrotem zagościł na jej twarzy, a oczy nabrały barwy świerzej trawy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 12:38 am

Eh, gdybyś wiedziała jak bardzo ja jestem samotna. Tak na prawdę mam tylko paru znajomych. Żadnych przyjaciół, cała moja rodzina już dawno nie żyje, no i nie znalazłam jeszcze nikogo, kogo mogłabym pokochać.- zrobiła smutną minę- ale przede mną cała wieczność, więc mam jeszcze czas.- Popatrzyła na zegarek.- O kurczę, tak późno!- spojrzała na Bellę- wiesz co, ja już muszę lecieć. Ale w takim razie spotkamy się jutro, może w parku, przy fontannie. Wtedy na pewno spokojnie pogadamy.- Alice wstała, zakładając torebkę na ramię.- Fajnie było, musimy jeszcze to kiedyś powtórzyć. Jakby coś to zawsze możesz do mnie wpaść, wiesz gdzie mieszkam. Ja jeszcze muszę załatwić parę spraw na mieście, zapolować. No to cześć, i do jutra!- z uśmiechem pożegnała się, i wyszła z baru.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 12:44 am

Do jutra - odpowiedziała.
Dopiła drinka, włozyła słuchawki na uszy i włączyła Debussego. Clarie de Lune - Piano.
oparła glowę na rękach i przyglądała się ludzią w barze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 2:29 pm

całą noc spędziła na przyglądaniu się ludziom. W słuchawkach nadal brzmiała muzyka. Podniosła się i ruszył w strone wyjścia.
- Czas sie troche odświeżyć - mruknęła do siebie i skierowała swoje kroki do domu.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 9:48 pm

Wlazła do BV uśmiechnięta. Skierowała się do "swojego " stolika po drodze zamawiając Cole.
Miała nadzieje , że może Eufrazja się tu dziś zjawi.
Usiadła i zaczęła pic napój przez słomkę.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:07 pm

Weszła do BV i rozejrzała się.- Ane, idziemy?- po minie Ane, Alice poznała że wiedziała już o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:09 pm

- hej Alice , wiem już o co biega Ełi ale poczekajmy na nie. Wpadną po nas - uśmiechnęła się i dopiła cole.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:10 pm

Ok. Poczekamy.- Uśmiechnęła się, i usiadła na chwilę przy stoliku Ane.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:18 pm

weszłyśmy do BV i skierowałyśmy się do stolika gdzie siedziały Ane i Alice .
Hejj dziewczyny . -przywitałam się całując w policzek obie dziewczyny .
To co , idziemy ? - powiedziałam z uśmiechem na twarzy .
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:21 pm

Chodźmy chodźmy szybciej szybciej
zachichotała
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyCzw Sty 22, 2009 10:21 pm

- yyy no okey - zaśmiała się i w czwórkę wyszły z BV.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 5:45 pm

Po serii wygibasów Josette podeszła do Eudoksji i Alice
Może potańczycie ze mną. Najwyższa pora rozruszać tutejsze towarzystwo- podeszła do baru i zamówiła drugą już dzisiaj "Blue Helenę".
A co tam raz się żyje, zaraz przecież ja będę żyć wiecznie,a to tym bardziej mogę szaleć. Nic mi nie zaszkodzi-wróciła do Eudoksji i jej koleżanki.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 6:20 pm

-Dobrze powiedziane. Bawmy się!
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 8:48 pm

Alice z ochotą przyłączyła się do Eudoksji i Josette. - Jak się bawić, to się bawić... - mruknęła wjechawszy na środek parkietu na kolanach
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 8:59 pm

Ale będzie łogień-zawołała,Josette zaczęła tańczyć na stole.
Zdecydowanie lepiej tańczy się na parkiecie!-zeskoczyła ze stołu i zaczęła kręcić się w kółko z Eudoksją i Alice.
Takiej jazdy to nawet po maryśce nie ma!- powiedziała.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 9:29 pm

śmiała się cały czas. -no po maryśce może nie, ale ostatnio próbowałam ciasteczek z haszyszem - mocne Razz - wskoczyła na stół, po stamtąd miała lepszy widok na cały bar.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 10:46 pm

-Racja, ciasteczka dają odlot!- zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPią Sty 23, 2009 11:42 pm

Weszła pewnym krokiem do BV. Rozejrzała się, czy nie ma tam żadnego wampira. "Hmm... chyba nie" pomyślała. Zamówiła sok pomarańczowy i usiadła przy swoim ulubionym stoliku.
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Sty 24, 2009 11:12 pm

Pewnym krokiem weszła do baru, po zakończonym polowaniu.

Witaj Alice! - powiedziała do wampirzycy z którą się umówiła.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 1:57 pm

Cześć - odpowiedziała z szerokim uśmiechem, wciągając ją na parkiet. - Poznaj, oto Eudoksja i Josette - już po polowaniu? trafił się jakiś smakowity kąsek?
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 2:26 pm

Miło mi, jestem Cressida. - podobała dłoń dwóm wampirzycom, po chwili zwróciła się do Alice. - Po polowaniu, oj dawno nie byłam taka nasycona.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 4:20 pm

- No to dobrze- odpowiedziała Alice. - skąd pochodzisz?
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 6:15 pm

Urodziłam się w Londynie, ale przez całe życie mieszkałam w Japonii. - odpowiedziała. - A Ty, Alice?
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 8:08 pm

-Witaj!

Eudoksja przysłuchiwała się rozmowie wampirzyc.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 8:54 pm

Hm, ja byłam wychowywana na dwóch różnych kontynentach, ponieważ mój ojciec był rudym anglikiem a matka gorącą meksykanką... Teraz mam bzika na punkcie wszystkich rudych istotek , które w jakiś sposób są ze mną spokrewnione. - powiedziała, szeroko się uśmiechając. - Japonia? Kraj kwitnącej wiśni- powiedziała rozmarzonym tonem- A Twój stwórca był Japończykiem? - okazywała szczere zainteresowanie odpowiedzią swojej rozmówczyni.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 10:35 pm

weszłam do BV , zamówiłam colę i usiadłam przy swoim ulubionym stoliku w rogu .
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Sty 25, 2009 11:48 pm

patrzyłam na ludzi , co jakis czas upijając coli .
Nagle zobaczyłam mężczyznę , który zbilżał sie w moim kierunku .
-Witam , czy mogę się przysiąść ? - spytał , a w jego głosie dostrzegłam pewność siebie .
-Heej . Proszę .
mężczyzna szybkim ruchem znalazł się koło mnie .
-Co taka piękna dziewczyna robi sama w barze w piątek wieczór ? - mężczyzna dalej nie tracił pewności siebie .
-Hmmm .. wyszłam na drinka . Wszystko - powiedziałam , a mój melodyjny głos roszedł się po lokalu.
-Skąd jesteś ? - zapytał mężczyzna od niechcenia , ponieważ teraz bawił się moim włosami .
-Czy ta odpowiedź Cię uszczęśliwi ? - spytałam ostro , bo facet zaczynał działać mi na nerwach .
-Wszystko związane z tobą mnie uszczęśliwia Skarbie. - powiedział jeszcze bliżej się przysuwając .
-Skarbie ?! - spytałam z niedowierzaniem , że mężczyzna może być aż tak smiały . - chyba na tym skończy się nasza rozmowa . - wstałam , zapłaciłam za napój i wyszłam .
tak jak myślalam , facet poszedł za mną .
-zaczekaj kotku ! - podbiegł do mnie i złapał mnie za biodra .
-zostaw mnie .-warknęłam i odepchnęłam go .
Powrót do góry Go down
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 1:51 pm

Witaj - powiedziała.

Po czym zwróciła się do Alice: Nie Japończykiem, w wieku 18 lat opuściłam kraj i zaczęłam podróżować. Wtedy mnie stworzył, niestety mało z tego pamiętam.

Ciekawą masz historię, Alice. Meksykańska, ruda dusza. - uśmiechnęła się do wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 2:57 pm

w odpowiedzi uśmiechnęła się szeroko. - Ty też masz ciekawą historię. Ja szukam swojego stwórcy, bo po około 100 latach zostawił mnie praktycznie bez pożegnania. A Ty? chcesz go znaleźć? - kątem oka przyglądała się Eudoksji pakującej się na stół, by na nim zatańczyć.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Cressida Tussaud

Cressida Tussaud


Female Liczba postów : 71
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 5:38 pm

Pragnę go odnaleźć z całych sił, sama nie wiem czy z zemsty czy po prostu, żeby dowiedzieć się kto to jest i dlaczego mi to zrobił. - odpowiedziała. - Jednak w pewnym sensie mu dziękuję, cudownie jest być kimś takim. - uśmiech pojawił się na jej twarzy. - Może zatańczymy? Koleżanka już widzę tańczy na stole. - spojrzała na czerwonowłosą wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 6:48 pm

z miłą chęcią- odpowiedziała Alice i dała się wciągnąć na parkiet. Muzyka była świetna, wokoło wampiry... Mogła tak tańczyć do białego rana.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 7:09 pm

weszlismy z Louisem do Bloody Valentine poszukując wzrokiem jakiichś znajomych postaci, jednak się zawiedliśmy. Nikogo takiego tam nie było. Usiedliśmy przy barze.
Poposzę Rapsodię - rzucilam do barmana, który od razu zabrał się za przygotowywanie drinka.

Louis:

I Whisky - dodał.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:12 pm

Trochę zakręciło mi się w głowie. Nie wiem jak ty Eudoksjo, ale ja muszę się napić mego słynnego drinka-podeszła do baru i zamówiła "blue Helenę",usiadła koło Eudoksji.
No to co teraz mamy w planach?


Ostatnio zmieniony przez Josette Shakespeare dnia Pon Lut 02, 2009 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:22 pm

Weszła chwiejnym krokiem do BV. Nie zwracała uwagi na nikogo i na nic. Usiadła w kącie , zamówiła kole i z przymkniętymi oczami słuchała muzyki. Piła napój przez słomkę i delikatnie odchyliła się na krześle w tył.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:41 pm

Weszła, rozglądając się po barze. Zamówiła sok pomarańczowy. Kątem oka zauważyła Ane. "Cześć! Mogę się przysiąść?"- zapytała z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:46 pm

- JAsne , siadaj - powiedziała cicho po czym znów zaczęła bujać się na krześle - Co u Ciebie ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:50 pm

U mnie to co zwykle, czyli nic ciekawego.- uśmiechnęła się- Opowiadaj lepiej, co u ciebie? Coś nowego?
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 9:55 pm

- A co ma być nowego ? - zaśmiała się - stare śmieci ...
Nadal miała zamknięte oczy.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 11:00 pm

weszliśmy trzymając sie za ręce:
To co pijesz kotku?-zapytałem Eufrazję patrząc na nią czule..
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 11:05 pm

- poproszę cole - odparłam , ale nadal nieco smutnym tonem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 11:12 pm

okey kotku zajmij jakieś miejsce a ja zamówię 2 cole- uśmiechnąłem się
* Wiedziałem że tak to się skonczy Idioto coś ty myślał* złajałem siebie w myślach
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Sty 26, 2009 11:20 pm

usiadłam w najciemniejszym miescu w barze . wyciągnęłam z torby lusterko i zmyłam za pomocą chusteczki i śliny zaschnięte stróżki krwi . odłożyłam lusterko na miejsce i czekałam na Alexa .
podniosłam wzrok i ujrzałam faceta z poprzedniej nocy , który teraz szedł szybkim krokiem w moim kierunku
-znowu się spotykamy kochanie- zamruczał
-czego tu szukasz zboczeńcu ? - warknęłam , ale zaraz się rozpogodziłam , bo teraz mogłam zabić go pod każdym pretekstem .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: