wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Madame Jojo's

Go down 
+11
Melanie Stryder
Vanilia Canos
Lysette Dufours
Nick Wilson
Jasmin Armand
Oliver Ryan
Alice Evans
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Ane deRose
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:15 am

no wiem....- powiedziałem smutno ,ta niepewność była bardzo frustrująca- no cóż.....- napiłem się łyka drinka- Jo miałeś rację świetny drink
Dzięki Alex- powiedział barman
Spojrzałem na Eufrazję:
* Mamo ....znowu sie zaczyna...*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:19 am

barman podał mi wode - Dzięki . - upiłam łyk wody i wbiłam wzrok w blat .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:22 am

Hej- moja ręka znalazła się pod jej podbródkiem - co jest??? - zapytałem moim najsłodszym głosem
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:29 am

popatrzyłam w oczy Alexowi . - bo , wiesz tak się zastanawiam ... że moglibyśmy ..razem ...ee .. nie to głupi pomysł . - stwiedziłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:44 am

może powiedz mi o co ci chodzi bo chyba jestem głuchy- i w teatralnym stylu wyszyściłem uszy- cos mówiłaś- powiedziałem łagodnie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 2:48 am

- to głupie .. tak sobie myślałam ... nie potrzebnie zaczęłam ...byłeś u Jas ? - zmieniłam temat .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:00 am

nie nie byłem ale ona dzwoniła i powiedział żewraca do willi i że jestem głupolem bo nie poszłem do domutylko się włuczyłem przez cały dzień. ALe to chyba nie to pytanie jakie chciałaś mi zadać - jej twarz obróciłem w swoją stronę - więc prosze powiedz to frustrujące kiedy tak przerywasz w pół zdania. Powiedziałem ci że mozesz o wszystko mnie pytać i o wszystko prosić, no prawie, gwiazdki z nieba niestety nie ale to co jest na tej ziemi i owszem,więc co to za pytanie????- powiedziałem słodko,barman właczył nastrojową muzykę
* Muszę mu podziękować*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:09 am

- wiem , że może to za szybko , ale .... może .. może ... za...zamieszkalibyśmy razem ? - powiedziełam te ostatnie słowa tak szybko , jak tylko mogłam . szybko odwróicłam głowę w inną stronę .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:14 am

pocałunek swój złożyłem na jej płatku ucha i wyszeptałem:
jeśli twoja prośba jest za szybka to o ile się nie mylę jakieś 3 tygodnie temu ja złożyłem ci taką samą to znaczy nie ale kontekst był ten sam prawda??- moje zęby delikatnie musnęły jej płatek.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:19 am

- co chcesz przez to powiedzieć ? - odwróciłam głowę w stronę Alexa .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:25 am

czy muszę mówić- powiedziałem i całusa złożyłem tym razem na czubku jej nosa.
*TAKKKKKKKKK*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:30 am

- ohh ! ... KOCHAM CIĘ ! - uśmiechnęłam się tak szeroko jak nigdy . pocałowałam ukochanego w jego idealne wargi , i nic nie mogło mnie teraz od niego odciągnąć .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:37 am

*Kobieto spokojnie wczoraj mnie torturowałaś i wiesz do tej pory sie nie otrząsłem z tego* ale nie oderwałem sie, nawet nie próbowałem, ta wzmianka o wspólnym mieszkaniu była dopełnieniem mojego marzenia.Więc odwzajemniałem pocałunki swoimi pocałunkami.
*uwielbiam cie jak się nie kontrolujesz i uwielbiam słyszeć z twoich ust że mnie kochasz*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:42 am

na chwilę odciągnęłam swoją twarz od jego - chodźmy do mnie . - zawołałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 3:47 am

W tym samym momencie trzymałem jąw pasie, płaciłem barmanowi i wychodziłem.
nie ma jak dobry pomysł- szepnąłem jej do ucha
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 5:51 pm

Weszła do klubu. Zamówiła sok pomarańczowy. Usiadła przy stoliku obok okna. Zamyśliła się, i zaczęła obserwować innych ludzi.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 2:46 am

weszliśmy do klubu i usiedliśmy przy barze . - ja poproszę jakiegoś dobrego drinka . - rzuciłam do młodego kelnera i usmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:47 am

a ja jakiegoś eksperymentalnego drinka - powiedziałem powaznie, kelner uśmiechnął się i poszedł po drinki- widziałaś się z kimś??
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:54 am

pokiwałam przecząco głową . - a ty ? - spytałam ....
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:12 am

ja jakiegoś eksperymentalnego drinka poproszę- uśmiechnąłem sie do kelnera i on do mnie i odszedł- do dziwne.....jak by wampiry się przygotowywały.....ale ja mam 2 zmartwienia większe od walki z psowatymi......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:09 am

- nie będę się pytać jakie , bo i tak nie powiesz mi prawdy ... - powiedziałam z wyrzutem .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:12 am

ty i Jasmin ....a więc jestem kłamcą.......- zapytałem zaciekawiony
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:39 am

- co ma z tym wspólnego Jas ? - wbiłam wzrok w podłoge .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:43 am

coś się szykuje....czuć to w powietrzu....Jas....no cóż james ją zostawił dupek i idiotka nie odzywa się od 48 godzin.... boj się że może być następna.......- mówiłem wolno.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:58 am

- Alex , Jas jest dorosła ... przestań traktować ją jak dziecko .. to jest jej życie - powiedziałam szybko i odwróciłam głowę .
* CHOLERA ... *
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 6:04 am

Hej-ręką obruciłem jej tearz do mnie ja wiem że ona jest dorosła ale wilki się zaczeły panoszyć po okolicy...i było kilka ataków,i poprostu się boję, ty moja zazdrosnico.....- powiedziałem powoli a 2 ostatnie słowa powiedziałem czule
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 6:19 am

- wiem..przepraszam .. ostanio jestem jakas inna .. - uśmiechnęłam się blado - dobraa ...ale nie mówmy o mnie .. Jas się do ciebie odzywała ? -spytałam szybko
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 6:23 am

no włąśnie nie i to jest najgorsze.....ja muszę mówić jej gdzie byłem a ona znika i cisza...... a zresztą nie psujmy sobie wieczoru......masz racjęJas jest dorosła....- powiedzałem rozluźniając się
Powrót do góry Go down
Oliver Ryan

Oliver Ryan


Male Liczba postów : 332
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 6:43 am

- może trzeba ją poszukać ? - spytałam , bo zmartwiłam się tą sytuacją .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 7:04 am

nie na komórkę zadzwoni jak by co.... ale głupiego smsaa nie napisac, małppowiedziałem złośliwie
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 7:11 am

- to nie w stylu Jas .... - zamyśliłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:04 pm

wiem tylko tyle że w domu nie ma jej ale z miasta nie wyjechała, bo by samochodu nie było, a wszystkie są......boje sie tylko żeby nie była następna, przecież wiesz ona jest inna....wrrrr.zabije tego gnoja słwo daję- *James gdziolwiek jesteś nie wracaj*-mówiłem cicho, a w myslach pomstowałem na Jamesa
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:12 pm

- nie wiem , co o tym myśleć . - położyłam palce wskazujące na skroniach .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:32 pm

wreszcie kelner podszedł z drinkami:
przepraszam państwa że tak długo ale pan chciał eksperymentalnego a takie robi się długo - pokazał coś w szklance, było kolory lawendy ale dymiło z tego, na mojej twarzy zagościł na ułamek sekundy przerażenie, poczym szybko się opamiętałem:
eeee.....dzięki -powiedziałem
Kelenr postawił nasze drinki i odszedł, patrzyłem na swojego i :
* Cholera czy ja próbuję popełnić jakieś samobójstwo*
Eufrazjo nad czym się zastanawiasz? - spytałem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:43 pm

- eeee .. takie tam . - uśmiechnęłam się . popatrzyłam na drinka Alexa - wow . - wykrztusiłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 3:53 pm

no....wow....- powturzyłem za nią, teatralnie przełknąłem ślinkę - raz się żyje- i upiłem mały łyczek, drink był mocny wódka, absynt, i chyba tequilla i pieprzem i papryczką chilli- ......mocne
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:01 pm

- bomba ! - krzyknęłam i wytrzeszczyłam oczy . - już wiem , gdzie przychodzić na drinki . - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:12 pm

ciesze się ze....- powiedziałem uśmiechnięty, upiłem następny łyk- a właśnie myślę że dzisiaj powinniśmy zobaczyś nasz domek...- powiedziałem powoli
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:25 pm

- masz na myśli twój domek ? - uśmiechnęłam się - nom nie powiem , było by miło zobaczyć jak się urządziłeś - podniosłam jedną brew .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:28 pm

narazie jest łóżko wielkości twojej sypialni i biórko , słół i 4 krzesła oraz kuchnia, ale ona była jak dom kupowałem - powiedziałem szybko i upiłem łyk drinka - dlatego też szukałem Jasmin....aby pomogła....właśnie jakie kolory lubisz??
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:41 pm

- a czemu mnie o to pytasz ? - odgarnęłam grzywkę , która zasłaniała mi oczy .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:44 pm

widzisz jako mężczyna, wolę aby dom był czarno biały, ale mając ciebie musze pomyśleć aby i tobie w nim dobrze było, więc pomyślałem ze każdy pokój zrobie w innych kolorach twoich ulubionych kolorach....- znów upiłem łyk drinka
* Głupek*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:52 pm

- hmm .. gdy jestem przy tobie wszystko jest kolorowe ... - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:18 pm

dzięki , ale serio pytam.....???- powiedziałem i popatrzyłem na nią zaciekawiony....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 5:23 pm

- nie to bez sensu ... urządź jak chcesz . - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Madame Jojo's - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Madame Jojo's
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: