wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Madame Jojo's

Go down 
+11
Melanie Stryder
Vanilia Canos
Lysette Dufours
Nick Wilson
Jasmin Armand
Oliver Ryan
Alice Evans
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Ane deRose
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:00 am

[Eufrazja mnie powaliła. XDDDDDDDDDD Kyaaa ^^]
Uniósł zdziwiony jedną brew, gapiąc się na wampirzyce tym samym badawczym wzrokiem, co Ane na niego. Jakby go napastowała oczyma. XD Boże, zaraz dojdzie do rękoczynów. O.O Wzdrygnął się mimowolnie. Nie zebymial coś przeciwko i w ogóle, ale tak jakoś. - Nie postarzam, zwracam się do Dam z szacunkiem, a nie jak miejscowy menel. - Pokazał jej język i kiwnął głową, mierząc wzrokiem dwójkę wampirów niedaleko. Co za ochyda! xD Para...?
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:04 am

- Dam ... a od kiedy żyjemy w średniowieczu ? - nadal świdrowałam go wzrokiem .Wyglądał tak komicznie! Niczym jakaś ropucha - Menele są fajni i tyle się od nich można nauczyć! Wiedziałeś , że pad Zdzisiek to syn pana Jana z kontenera na śmieci numer 3 ? Ha ... i był w Japonii, tak jak mój kumpel Will. Fascynujące....


Ostatnio zmieniony przez Ane deRose dnia Nie Gru 20, 2009 1:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:05 am

Już miałam coś powiedzieć, ale w porę ugryzłam się w język. Popijając alkohol przeniosłam wzrok na ścianę, ale tuż po tym z powrotem spojrzałam na siedzące przy stoliku wampiry.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:08 am

*sam jesteś ohyda japońcu ! xD drzewa są piękne ! drzewa trzeba kochać ! ty się nie znasz ! XDDD * - FOCH XD

- pochodzę z Bułgarii. Przyjechałem tu "na wakacje". Nie wiem czy mi się tu podoba . Przebywam w tym mieście za krótko by docenić jego piękno. - uśmiechnąłem się. Nie lubiłem mówić o sobie. Miałem zbyt dużo tajemnic (np. takich , że lubię biegać za wiewiórkami XD) Nagle zdałem sobie sprawę, że taka ładna wampirzyca musi mieć kogoś. Zsunąłem swoją dłoń z ręki dziewczyny, uśmiechając się przepraszająco.


Ostatnio zmieniony przez Alan Nott dnia Nie Gru 20, 2009 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:10 am

Przewróciłam teatralnie oczami i uśmiechnęłam się delikatnie.
-dzięki , że załatwiłaś tą sprawę z zakupami - zwróciłam się do Al, nie chciałam przerywać Aniołkowi i Ane.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:13 am

Wolałam nie wspominać, ze chciałam kupić czarny wózek i kupiłabym zapewne taki gdyby nie Ane.- Nie ma za co.- Wyszczerzyłam się.- A jak się w ogóle czujesz?- Zapytałam z troską w głosie.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:14 am

[sama jesteś ropucha!!!!!! Xd To Mój Jang geun seuk! ^.^]
Zerknął na Ane z rozbawieniem. - Wypiłaś za dużo, co nie? xP - Spytał, chichocząc pod nosem. Co ten alkohol rtobiz wampirami, to on nie wiedział. XD
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:15 am

- to może zabrzmieć dziwnie , ale dobrze. - uśmiechnęłam się do przyjaciółki. - za kilka tygodni Ir , będzie wyglądać jak 6-letnie dziecko.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:15 am

*Ignis spoważniała. Podparła rękoma brodę.* No tak.. mój błąd.. mówiłeś ze dopiero przyjechałeś...*zerknęła na wampiry siedzące nieopodal*
Hmm.. Coś jest nie tak? *wskazała wzrokiem na grupę*
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:17 am

- Nie ... nie muszę pić żeby zachowywać się jak wariatka - fochnęłam się - inaczej patrzę na życie - wystawiłam język i z rozbawieniem patrzyłam na jego chichot.
- Mam dość bycia poważną, ludzie poważni są nudni! Trzeba się bawić puki się chce i ma na to czas , chociaż w naszym wypadku mamy aż za dużo tego czasu - uśmiechnęłam się pogodnie - a teraz opowiadaj gdzie byłeś!!! Bo aż mnie ciekawość zżera
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:20 am

- nie ! tzn. nie , wszystko w porządku - uśmiechnąłem się nerwowo. Przełknąłem ślinę - masz.. masz kogoś ? - spytałam patrząc uważnie na wampirzycę.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:21 am

Uśmiechnęłam się.- No to świetnie. Chociaż z drugiej strony nie nacieszysz się wiele tym, że jest taka mała. W ogóle podziwiam cię za to że zdecydowałaś się na coś takiego jak dziecko.- Przyznałam szczerze, jednocześnie rozmawiając z Ełi i słuchając Ane i Aniołka.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:24 am

* Odetchnęła. Ach.. więc to o to chodzi?*
Nie. Nie mam. *odpowiedziała krotko. Nie miała zbyt wielu pozytywnych wspomnień jeśli chodziło o związki. Bała się tego. Dlaczego - tego sama do końca nie wiedziała*
A tyy...? *zapytała niepewnie*
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:25 am

- szczerze mówiąc , gdyby nie Ane , to pewnie nie urodziłabym- uśmiechnęłam się - a tak wgl. to chyba powinnam już wracać. do zobaczenia. - pocałowałam Al w policzek - zadzwonię. - uściskałam Ane oraz Aniołka i wyszłam z lokalu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:26 am

-nie - uśmiechnąłem się - przepraszam cię, ale muszę już iść. Może spotkamy się jutro o 17 na wybrzeżu ? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:31 am

Ależ nie masz za co przepraszać. *uśmiechnęła się*
Postaram się przybyć punktualnie. Racja.. późno już czas się zbierać...*uśmiechnęła się i wstała z krzesła* Więc.. Do zobaczenia
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:33 am

Trzymam cię za słowo.- Wyszczerzyłam się do Ełi i spojrzałam na Angela i Ane, przysłuchując się ich rozmowie. Nie miałam zamiaru długo tu siedzieć, musiałam gdzieś jeszcze dzisiaj iść.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:34 am

Odprowadził wzrokiem Eufrazję i znowu mu zajechało tym dziwnym zapachem. Wzdrygnął się. Zmarszczył czoło.- Ełi ma ...- Gdyby był człowiekiem, zakrztusiłby się własną śliną- ... dzieckoo_O ? Ocknął się dopiero po chwili, przypominając pytanie Ane. - A byłem w Korei. Co... nie widać, nie? XD
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:36 am

- Ta ... a dokładnie dziewczynkę - zaśmiałam się gdy zobaczyłam jego reakcje - czemu się tak dziwisz ... normalna kolej rzeczy. - przewróciłam teatralnie oczami - Widać , widać ... Koreańczyku !
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:38 am

Ane, no błagam cię! Mówisz jakby w końcu każdy miał mieć dziecko.- Stwierdziłam, upijając łyk kolejnego drinka.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:39 am

Obiło mu się o uszy, że ma być jakaś impreza... więc poszedł. Oczywiście efektowne spóźnienie... ahh
Wszedł do restauracji czy co to to tam było o rozejrzał się dookoła żadnego rytualnego pożerania i gwałcenia ludzi... nuda... to bardziej przypomina stypę niż imprezę... mruczał coś pod nosem.
Pewnym totalnie obojętnym krokiem przeszedł przez salę by dojść do znajomych mu pijawek.
- Przepraszam co tu się właściwie dzieje?? - zapytał unosząc zadziornie brew.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:40 am

- No a czemu nie ? To najbardziej ludzki "odruch bezwarunkowy". Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego ... a że Ełi jest wampirem to tylko mało istotny szczegół - stwierdziłam i upiłam łyk drinka.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:43 am

Nie uwierzysz, ale wiele ludzi jakoś nie ma dzieci i są szczęśliwi. Nawet bardzo szczęśliwi.- Odparłam.- Niby impreza.- Uśmiechnęłam się na widok Santiego.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:46 am

Lekko przytępionym wzrokiem rozejrzał się dookoła - że niby jak? A gdzie... krew... a gdzie porozrzucane martwe ciała... gdzie głośna muzyka i orgia... - otworzył szeroko oczy...
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:49 am

- Santi - wyszczerzyła się do niego - Al, ale większość z nas marzy o dziecku. Bynajmniej ja i ty mamy inne podejście do dzieci , ale Alex zawsze marzył o gromadce bachorów - wstrząsnęła się na samą myśl o 5 potworkach , które biegają w te i z powrotem, roznosząc przy tym cały dom w drzazgi...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:52 am

Dziecko?! jakie znowu dziecko?? - spytał krzywiąc się z degustacją żeby nie powiedzieć z obrzydzeniem. Z tego co słyszał mniej więcej domyślał się w czym rzecz..
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:53 am

- A ten zawsze nie w temacie .... - jęknęłam zdegustowana - poza tym, gdzie się łachudro podziewałeś !
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 1:57 am

Zmrużył oczy i jakby chciał zrobić Ane na złość rzucił obojętnie - tu i tam... - uśmiechnął się ironicznie spoglądając z góry na wampirzyce.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 2:00 am

- Głupek - rzuciłam mu ironiczne spojrzenie - Angel ... pobudka! To dziecko tak wyprowadziło Cię z równowagi ?! - pomachałam mu ręką przed twarzą aby się ocknął. Śmiałam się przy tym , ponieważ chłopak zamarł niczym rzeźba intensywnie nad czymś myśląc.
- dobra ja się zmywam - stwierdziłam, nadal śmiejąc się pod nosem - zrobiło się późno , a mam do skończenia jeszcze pewien projekt.
Ucałowałam Alice i Angela , a do Santiego nawet się nie uśmiechnęłam. Rzuciłam tylko na odchodne - Wiesz co , myślałam , że jesteś inny ... - po czym zniknęłam w drzwiach wyjściowych.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 2:12 am

Dzieci to zło, zapamiętajcie to sobie.- Rzuciłam do nich i wstałam.- Ja chyba też już pójdę. Muszę coś koniecznie załatwić.- Powiedziałam do nich i uśmiechnęłam się po czym wyszłam z klubu lekko chwiejnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 EmptyNie Gru 20, 2009 2:29 am

Spojrzał na odchodzącą Ane ponownie mrużąc oczy i zastanawiając się o co jej właściwie chodzi.. po kilku sekundach jednak odpuścił wzruszył ramionami rzucił krótkie cześć i t4eż sobie poszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Madame Jojo's - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Madame Jojo's   Madame Jojo's - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Madame Jojo's
Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: