wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+19
Ignis Ceres
Kiritani Shuji
Lyn Di Venuto
Santiago Valmont
Vanilia Canos
Scarlett Frost
Alex Armand
Renesmee Cullen
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Charlotte Rodriguez
Monique Charpentier
Taylor Carter
Ane deRose
Emily LaPusch
Alice Evans
Angel Hoax
Lysette Dufours
Nick Wilson
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 3:53 pm

Po kilku chwilach barman podał mi zamówiony przeze mnie uprzednio trunek. Upiłam kilka łyków. Odwróciłam lekko głowę w stronę dziewczyny , która miała czelność mi przeszkodzić. - a wyglądam jakbym sobie nie radziła ? - warknęłam.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 3:56 pm

zamrugalam trzy razy ze zdziwienia po czym wzruszylam ramionami. -spokojnie. pytam, bo chcialam byc uprzejma. nie powiedzialam "cześć, pomóc ci, bo chyba sobie nie radzisz"? nie, więc w czym problem?
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 3:58 pm

- uu.. myślę , że problemem jesteś ty. - syknęła , po czym upiła kolejne kilka łyków whiskey.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:02 pm

-zawsze taka jestes? gdybys byla czlowiekiem, zapytalabym sie czy tylko jak masz okres... wychilluj troszkę.- mruknęlam.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:07 pm

- nie no co ty ... jestem wredna tylko na początku.. tak ogólnie to jestem miłą , wrażliwą , spokojną osobą.. - zamrugała - tak ku^wa.. a w wolnych chwilach pomagam w domach spokojnej starości.. - zaśmiała się gorzko - jesteś śmieszna.. najlepiej już zejdź mi z oczu , bo za chwilę mogę stracić cierpliwość.. - westchnęła , delikatnie dotykając ramienia. Uhh.. trzeba zapamiętać , że nie walczy się z dwunastoma silnymi wampirami naraz.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:14 pm

-o! a masz ogródek?! bo ja uwielbiam ogródki! są takie wspaniale!- zasmialam sie. -jestem em. i na pozatku mega sie narzucam. - popilam lyk drinka . byla dziwna. nie, nie laguna tylko ta wampirzyca. wygladala na mila a ty jeb. opryskliwa i jeszcze warczy jak pies. westchnęlam cicho po czym stwierdzilam : -nie wygladasz wcale na wredna ... ten opis, ktory mi podalas idealnie do ciebie pasuje. no, poza tym domem starców. a tak wgl to starzy ludzie dziwnie smierdzą,- robilam co sie da zeby rozluznic atmosfere,
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:18 pm

Zamrugała kilka razy.. Czy ta dziewczyna naprawdę nie rozumie , że w tym momencie Lyn mogłaby ją zabić , a później powrócić do picia trunku? Westchnęła jeszcze raz.. - siadaj , ale odzywaj się tylko jeśli naprawdę musisz - wskazałam brodą na wole miejsce obok mnie.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:35 pm

usiadlam grzecznie i poslusznie. -a ty jestes...?- zapytalam spogladajac na nia od czasu do czasu.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:40 pm

Spojrzała na nią od niechcenia - nie ważne kim jestem .. pewnie już nigdy więcej się nie zobaczymy , więc nie musisz znać mojego imienia. A kiedy będziesz się odzywać , prawdopodobnie słowa będziesz kierować do mnie. - upiła łyk alkoholu.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:43 pm

- naprawde nie mozesz byc odrobine milsza?
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:46 pm

- poczekaj.. zastanowię się... - zamyśliła się - nie ! - odpowiedziała stanowczo - jeżeli coś ci się nie podoba , to tam są drzwi - wskazała w stronę wyjścia - wybacz , ale ja cię tu nie zapraszałam.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:47 pm

-chcialam byc uprzejma. jestes ranna! czemu mialabym pozwolić, zeby jeden z moich pobratymców cierpial?!wrzasnelam.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:49 pm

- dziewczyno .. przestań się drzeć. nie jestem ranna... - przewróciła oczami - i nie cierpię..
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:55 pm

-no tak, dlatego robisz miny jakbys.... jakbys musiala isc do kibla?
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:56 pm

- a skąd wiesz , że nie muszę iść do kibla ? - pokiwała głową z politowaniem.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:58 pm

-to czemu nie pójdziesz, jak musisz?- zaczela mnie szczerze irytować
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 23, 2010 4:59 pm

- bo ma ku^rwa zatwardzenie ! - warknęłam - naprawdę nie masz co robić ?
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Cze 30, 2010 10:10 am

-szczerze mówiąć to.... to nie mam...-szepnęłam i upilam lyk drinka.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptySro Lis 07, 2012 9:06 pm

Do baru wszedł wysoki mężczyzna. Miał kasztanowe, średniej długości włosy, a także szmaragdowe oczy. Rozejrzał się, a następnie usiadł przy barze i zamówił drinka.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyCzw Lis 08, 2012 5:50 pm

-E kolego widzę , że jesteś tu nowy . Zalatujesz wręcz nowością !
Polecam Bloody Merry , gwarantuje pobudzi Twoje kubki smakowe Razz
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyCzw Lis 08, 2012 8:57 pm

Warknął na nią cicho. Upił łyk ze swojej Magnolii Blossom, a następnie uśmiechnął się do Josette.
- Krwawą Meery ? Wolę Magnolię... To prawda, że jestem tutaj nowy, ale tylko pod tym względem.
Uniósł szklankę z drinkiem, a potem powiedział :
- Twoje zdrowie.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Lis 12, 2012 3:40 pm

Wzięła kieliszek i przysiadła się do Jareda
Ciesze się Twoim szczęściem . Ale nadal uważam , że dużo tracisz Razz
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Lis 12, 2012 8:20 pm

Uśmiechnął się.
- Być może.... Może innym razem zamówię coś innego. A ty od jak dawna tutaj mieszkasz ? Ja dopiero co się sprowadziłem na Moon Street. - ponownie upił niewielką ilość swojego drinka, czekając na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Gru 17, 2012 8:29 pm

Od bardzo dawna... Kurcze, w sumie to chyba znudziło mi się życie w ciągłej podróży. Chciałam tutaj zostać na chwilę, ale zostałam na długo. Podoba mi się tutaj... Spokojnie jest tutaj. Rzadko kiedy ktoś nowy się tu zjawia, ale jak już to coś się dzieje... W każdym razie fajnie, że tutaj zamieszkasz, a nóż ci się spodoba, tak jak mnie... To... dlaczego akurat tutaj postanowiłeś się zatrzymać ?
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Gru 17, 2012 8:37 pm

Uśmiechnął się pod nosem. Spoglądał w swój drink, mieszając go, co spowodowało, iż wpatrywał się w głębię pełną kolorów. Zatracił się na chwilę.
- Ach... Jak już powiedziałaś spokojnie tu. A poza tym nie wiem czy zostanę, najprawdopodobniej... Spodobał mi się mój mały dworek, który stoi na obrzeżu Moon Street. Jeśli chcesz możesz mnie odwiedzić. Muszę jeszcze parę rzeczy zmienić, ale jak na razie może być. Poprzedni lokator zostawił dom w dobrym stanie, więc może zostawię go takim jakim jest... A może wiesz, gdzie mógłbym znaleźć pracę ?
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Gru 17, 2012 8:44 pm

Pociągnęła zdrowo.
- Masz to jak w banku, że cię odwiedzę. Hmm... Jeśli chodzi o pracę, to ja pracuję w szpitalu, ale raczej to nie będzie w twoim guście... Pracowałeś, gdzieś już ?
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Gru 17, 2012 8:57 pm

Nachylił się.
- Jeśli chodzi o pracę... Kiedyś pracowałem w podziemiach jako płatny zabójca, więc wiesz co mam na myśli... Nie szukam łatwej pracy. Szukam czegoś niebezpiecznego...
Zaśmiał się cicho.
- Takiego jak ja !
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyPon Gru 17, 2012 9:22 pm

Zaśmiała się.
- A więc, płatny morderco nie wiem gdzie możesz znaleźć kogoś kto, będzie chciał cię przyjąć. Nie znam w ogóle takich ludzi. Ale wiem, że gdzieś tutaj się kręcą. Jak pobędziesz trochę na przedmieściach, to może kogoś spotkasz... Jak na razie to mogę jedynie, łatać twoje rany...
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyWto Gru 18, 2012 8:45 pm

- No cóż, nie liczyłem na to, że od razu znajdę odpowiednią osobę, ale szczerze dziękuję za dostarczenie mi informacji.
Chwycił się za brzuch.
- O Jezuu... idziemy na te przedmieścia ? Konam z głodu...
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyWto Gru 18, 2012 8:47 pm

- hmm... No dobrze, tylko ja muszę coś jeszcze załatwić... Ty już idź, a ja cie potem znajdę, ok ?
Powrót do góry Go down
Jared Forestwall

Jared Forestwall


Male Liczba postów : 18
Age : 36
Rasa : Wampir
Registration date : 07/11/2012

Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 EmptyWto Gru 18, 2012 8:53 pm

- Więc dobrze...
Wstał, zostawił na blacie pieniądze, po czym jednym łykiem wypił drinka. Skierował się do wyjścia i przy drzwiach odwrócił się i pomachał w stronę Josette.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: