wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+19
Ignis Ceres
Kiritani Shuji
Lyn Di Venuto
Santiago Valmont
Vanilia Canos
Scarlett Frost
Alex Armand
Renesmee Cullen
Eufrazja Johnson
Josette Shakespeare
Charlotte Rodriguez
Monique Charpentier
Taylor Carter
Ane deRose
Emily LaPusch
Alice Evans
Angel Hoax
Lysette Dufours
Nick Wilson
23 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 9:53 pm

-świetny pomysł... - uśmiechnąłem się i wstałem z krzesła. Skutek był taki, że zaraz potem leżałem na podłodze. Wybuchnąłem śmiechem i podjąłem próbę podniesienia się z ziemi.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 9:56 pm

Chodź... pomogę ci... pochyliłam się nad nim i pomogłam mu wstać. Jedną ręką ułożyłam jego rekę na swoim ramieniu, zaś drugą złapałam go w pasie. Wygodnie ci?? spytałam z uśmiechem. Dobrze, że jako wampir miałam wystarczająco siły ;]
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 9:59 pm

-nawet nie wiesz jak bardzo.. - pocałowałem Lys w policzek. -mówiłem ci już, że cię kocham ?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 10:02 pm

Zdaje się... że tak... odpowiedziałam z uśmiechem. Właśnie doszliśmy do drzwi, które otworzyłam jednym kopniakiem. Jednak, nic nie zaszkodzi jeśli będziesz to częściej powtarzał... zaśmiałam się. Z przyjemnością odpowiedziałabym mu, że też go kocham i to bardziej... jednak miałam pewne wątpliwości, czy to zapamięta... więc postanowiłam zostawić to na później.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 10:07 pm

-aha... kocham cię, kocham cię, kocham cię, kocham cię, kocham cię... -wyszliśmy z baru..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 11:56 pm

Wparowała do baru, siadając odrazu przy najciemniejszym stoliku. Ubrana w małą czarną i zabójczo wysokie szpilki usiadła na krześle i zamówiła jak zwykle ukochane martini. Upiła trochę z kieliszka i postanowiła poczytać myśli tu zebranych.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Kwi 24, 2009 11:59 pm

John wszedł do baru bujającym się krokiem ubrany w koszulę z dużym dekoltem i kołnierzykiem , krzyżem na piersiach , spodniach dzwonach , mokasynach i lenonkach na oczach.Rozgląda się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:05 am

Spojrzała na właśnie przybyłego... wampira. Zmarszczyła czoło.
" Osz kurde... normalnie drugi Lenon. " , zachichotała w myślach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:09 am

Podszedł do wolnego stolika i spojrzał w sufit i po chwili usiadł.Zaczyna uderzać rytmicznie stopą o podłogę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:17 am

Podeszła do nowo przybyłego wampira i usiadła obok.
- Zamierzasz tak cały czas spędzić ten wieczór, wpędając ludzi w stan przedwczesnej nerwicy? - zachichotała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:19 am



-Możliwe , w tym jestem dobry , ba nawet najlepszy

Spojrzał przez chwilę na kobietę by po chwili przyłożyć głową o stół
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:30 am

- Miley. - podała mu rękę na przywitanie.
- Cześto tu przesiadujesz, czy tylko jak masz powód, przychodzisz tu i próbujesz utopić smutki? - zapytała, odgarniając niesforne loki z twarzy.
" Cholerstwo... "
" Zętnę je jak tylko nadarzy się okazja. "
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:33 am

Podaje ręke ale nadal ma położoną głowę twarzą do stołu

-John ale mówią na mnie Ozzy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:40 am

- Fajnie tak leżeć na blacie, to twoje ulubione zajęcie w tym barze? Nie lepiej upić się jak świnia i pójść do domu?
Położyła głowę także na blacie i zerknęła na niego.
- No tak.. podglądanie przychodzących tu kobiet... krótkie sukienki, długie nogi i wszystko jasne. - parsknęła śmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:43 am



-Alkohol...to...zło...myślisz że nigdy w życiu nie widziałem nagiej kobiety?Boże , ile to było razy...

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:51 am

- Yhy. Akurat. Gdzie, kiedy, które to były?- zasmiała się.
- Poza tym nie wyglądasz na faceta na którego kobiety rzucałyby się i wskakiwały do łóżka... Przypominasz samotnika... - upiła trochę alkoholu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 12:55 am

-Gdybyś wiedziała kim byłem , zmieniła byś zdanie.No ale cóż...

Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Kwi 25, 2009 10:12 pm

Zerknął na Alice łobuzersko.
- Dobrze. Chodźmy stąd... - wziął ją za rękę i poszli w stronę jego domu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 10:58 pm

Wszedł z Alice do baru. Usiedli przy pierwszym lepszym stoliku.
- Co ci zamówić? - zapytał, całując jej dłoń szarmancko.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:01 pm

Poproszę Piwo.- uśmiechnęłam się do niego. Położyłam torbę z książkami obok krzesła.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:06 pm

Skinął na kelnera. Zamówił piwo i kieliszek wina.
-Uważaj z tym piwem, bo cię jeszcze uwiodę. - odrzekł, szczerząc zęby w pięknym uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:13 pm

Jakoś mi to nie przeszkadza...- zaśmiałam się. Upiłam łyk piwa.- Dzisiaj byłam na uniwerku i pisałam bardzo ważny test... Mam nadzieję że zdam.- westchnęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:26 pm

- Zdolna jesteś... Na pewno zdasz. - odparł i potarł swoją dłoń o niej.
Jak zwykle nie pił alkoholu, upił sporo wina.
- Będziesz najlepszą lekarką na świecie...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:34 pm

Zachichotałam.- Mam nadzieję że będę. Tylko że wkurza mnie to, że nikt w szpitalu nie traktuje mnie jeszcze jak prawdziwego lekarza. Albo siedzę na urazówce i zszywam jakiś głupich nastolatków i nastawiam kończyny albo rozdaję leki albo wypełniam jakieś cholerne papiery...- Westchnęłam.- A ostatnim razem, jak byłam na sali operacyjnej, mogłam tylko patrzeć jak pracują inni chirurdzy...- powiedziałam smutno.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:42 pm

- Oj okaż cierpliwość. Jeszcze będziesz narzekać na starszych pacjentów. - zachichotał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:48 pm

Prychnęłam.- Też by ci się skończyła cierpliwość, jakbyś zamiast robić skomplikowane operacje na sercu, zszywał łuk brwiowy albo podłączał kroplówki...- westchnęłam teatralnie. Nie lubiłam praktyk, bo były strasznie nudne.- A ty zdecydowałeś się na studia? Czy pracę?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:51 pm

Spojrzał na nią i się zakrztusił.
Westchnął.
-Studia... prawnicze... Będziesz miała chłopaka adwokata. - uśmiechnął się szeroko.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyNie Kwi 26, 2009 11:56 pm

Uśmiechnęłam się.- No to super. Pewnie będziesz jednym z najlepszych adwokatów na świecie.- powiedziałam wesoło. Napiłam się piwa.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Kwi 27, 2009 12:01 am

Zaśmiał się.
- Na świecie... Hahaha. Jutro pójdę załatwić i studia i twoje klucze do mojego... serca. - uśmiechnął się szeroko.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPon Kwi 27, 2009 8:07 pm

Uśmiechnęłam się.- Myślę że klucze do twojego serca już posiadam. A cała reszta nie jest tak ważna...- powiedziałam cicho patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Kwi 28, 2009 11:08 pm

Uśmiechnął się i upił wina.
- No wiesz... mój dom, moje serce... Heheh.
Nerwowo poruszał palcami w swojej kieszeni kurtki.
" Wyjdę na jakiegoś napaleńca czy coś... Lepiej nie... ", pomyślał, zapominając o darze Alice.
" Tak krótko ją znam, zle to odbierze.... " , zastanawiał się, przyglądając jej się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Kwi 28, 2009 11:13 pm

Angel i tak dobrze wiesz, że jeśli bym bardzo chciała wejść do twojego domu, nie potrzebowałabym kluczy.- zachichotałam.- Wyważenie drzwi, albo wejście przez okno nie jest takie trudne...- stwierdziłam, upijając łyk piwa.- Dla mnie bardziej liczy się klucz do twojego serca...
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Kwi 28, 2009 11:17 pm

- No tak... - zaśmiał się i ujawnił przez przypadek swoje kły, na co siedzący obok czlowiek się przestraszył. Angel uniósł wyżej wargi. Spojrzał na niego.
Przytknął sobie palec do ust.
- Cii...
- Może stad pójdziemy? Może do parku, albo do domu... " pogadać".... - uśmiechnął się łobuzersko do wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyWto Kwi 28, 2009 11:23 pm

Zaśmiałam się.- No to chodźmy do parku.- wyszczerzyłam zęby w uśmiechu. Wstałam i założyłam torbę na ramię.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySro Kwi 29, 2009 11:52 am

Postanowiła wpaść do baru, w którym była bardzo dawno temu.
Weszła dostojnym krokiem do pomieszczenia. Usiadła przy jednym ze stolików i zdjęła kurtkę odwieszając ją na oparciu krzesła. Zamówiła piwo i rozejrzała się za znajomymi twarzami.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 3:49 pm

Wszedłem do baru, humor mi dopisywał... chociaz nie dopisywał... to za mało powiedziane, czułem się genialnie.
Rozsiadłem się wygodnie na krzesełku barowym i z uśmiechem na twarzy zamówiłem wodę. Barman nieco zdziwiony tak miła klientelą, z zadowolona miną począł spełniać moją zachciankę.
Kilka sekund później siedziałem wygodnie popijając wodę z cytryną i obserwując nieszczęsnych ludzi.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 3:51 pm

Weszła do baru i usiadła przy swoim stoliku.
Zamówiła dżin z tonikiem. Wpatrywała się w grupkę pijaczków , którzy wyśpiewywali swoje pieśni.
Zaśmiała się i wypiła trochę z zawartości szklanki.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 3:54 pm

Uuu... doleciał mnie znajomy zapach. Mała irytantka... zaśmiałem się w myślach. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym do nie j nie podszedł. Stanąłem tuz przednią i skłoniłem się najniżej jak to tylko było możliwe. OO witaj moja wybawicielko... słowa wypowiedziałem niemal patetycznie.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:01 pm

Witam dręczyciela ... - rzuciła ironicznie i nadal wlepiała wzrok w pijaczków - Czym zawdzięczam sobie takową wizytę ? Czyżby Pan wytrzeźwiał ? - zaśmiała się głośno.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:10 pm

Och... myślałem, że to widać... ale cóż chyba wymagam od ciebie zbyt dużej spostrzegawczości... powiedziałem, a an moje twarzy pojawił się złośliwy uśmieszek. Przysunąłem się do niej i połozyłem dłoń na jej ramieniu. Już więcej postaram się nie popełnić tego błędu...odrzekłem bardzo powoli, jakbym mówił do osoby mądrej inaczej.
Zaśmiałem się i rozsiadłem się na krześle obok Ane.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:16 pm

- No jasne , traktuj mnie jeszcze jak dałniarskiego hipodepsa - burknęła.
Jeden z pijaczków przewrócił się wraz z kumplem tłukąc kufle przy barze. Wściekły barman zwinął gości za frak i wykopał ich za próg. Ane zaśmiała się cicho.
- Cóż ... ludzie są zabawni. No to żonka Pana Mariana się wkurzy. Biedna patelnia - zachichotała ironicznie.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:22 pm

Rozejrzałem się. Mając Ane przed nosem, ludzie byli dla mnie mało ważni. Uniosłem brwi widzą "tarzającego" się po ziemi jegomościa.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:27 pm

- Wracamy do świata żywych inaczej - pomachała ręką przed jego oczami - czyżby Pan "uprzykrzę życie biednej małej wampirzycy" się zamyślił ? - spojrzała na niego zdziwiona upijając nieco z zawartości szklanki.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:28 pm

Może... odpowiedziałem tajemniczo. Nawet nie pytaj, nie powiem ci na jaki temat.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyPią Maj 01, 2009 4:35 pm

Westchnęła ciężko.
- super ... nie pytam. - mruknęła pod nosem. Stukała palcem o blat stołu w rytm uderzeń serca barmana. Pukanie było tak delikatne , że zwykły człowiek nie mógł tego dosłyszeć.
- Nudnawo tu - rzuciła po chwili zwracając się do Jasona.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 1 z 13Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: