wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 11 EmptySro Maj 13, 2009 1:32 am

Wróciłem, na przywitanie wybiegły mi 2 psy, przykucnąłem i się wtuliłem w nie tak mocno, przymknąłem oczy z gardła wydobyło się tylko jedno słowo- Przepraszam- wiedziałem że to nie wystarczy ale pragnąłem żeby mi wybaczyły jakby nie patrząc były dla mnie jak rodzina którą zostawiłem nie licząc * Kate* przeszył mnie ból na samo wspomnienie. Wstałem szybkim krokiem przemierzyłem podwórze. W domu zastałem stos listów i nic po za tym. Wziąłem szybko prysznic i szybkim krokiem zszedłem na dół, psom dałem wielka porcje jedzenia, położyłem się na kanapie i zasnąłem.....
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 11 EmptySro Maj 13, 2009 10:07 pm

Wstałem, ubrałem sie i * Szef* pomyślałem mimochodem, wyszedłem bez planów co potem.....
Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: