wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyPon Kwi 13, 2009 5:36 pm

Spokojnie to psinka da sobie radę - powiedziałem- wiesz prędzej bałbym się jak ty byś rodziła a nie jak ona , to zwierze ona instynktownie wie co robić..- dodałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyPon Kwi 13, 2009 5:39 pm

No mam nadzieję że ona da sobie radę.- powiedziałam powoli.- No dobra, to chodźmy na zakupy.- powiedziałam wesoło i złapałam go za rękę. Wyszliśmy z domu.
(pisz w centrum handlowym)
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 2:41 am

Weszliśmy do domu Erica.- A właśnie, gdzie są psy?- zapytałam powoli.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 2:48 am

Zagwizdałem- psy biegały po okolicy, przybiegły po chwili- no cóż one są szczęśliwe aż za bardzo..- skwitowałem widząć szczęśliwą mordke Pluta..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 2:51 am

Uśmiechnęłam się i pogłaskałam najpierw Frotkę, potem Pluta.- One są kochane.- powiedziałam wesoło. Podeszłam do Erica i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 3:00 am

fajnie jestem zaraz po psach- skwitowałem uśmiechając sie szelmowsko, dałem psą jeść, a Kate przyciagnąłem do siebie- zmęczona to idziemy spać co??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 3:04 am

Uśmiechnęłam.- No chodźmy spać...- powiedziałam i przytuliłam się do niego. Czułam że zaraz zasnę. Złapałam Erica za rękę i poszłam do sypialni. Położyłam się na łóżku i zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 3:08 am

okey- powiedziałem leżąć, na dobranoc pocałowałem ją namiętnie , chwyciłem za dłoń i zamknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 12:17 pm

Obudziłam się wcześnie rano. Spojrzałam na Erica i uśmiechnęłam się. Puściłam jego dłoń i zeszłam na dół. Wyszłam przed dom i usiadłam na trawie. Obserwowałam wschód słońca.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 3:59 pm

Wstałem późno, bałem sie co może zrobić Kate, bo takim wyznaniu jakim wczoraj jej powiedziałem, wszedłem do kuchni, z lodówki wyjąłem , butelkę wódki i postawiłem na stole...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 4:12 pm

Usłyszałam Erica. Wstałam i wbiegłam do domu.- Dzień dobry.- uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek. Popatrzyłam na stół. Zmarszczyłam brwi.- Pijesz z jakiegoś konkretnego powodu?- zapytałam podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:10 pm

no ...raczej tak..- powiedziałem z kwśna miną, choć jej pocałunek był słodki...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:15 pm

Uśmiechnęłam się i usiadłam mu na kolanach.- A jaki jest ten powód...?- zapytałam powoli.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:21 pm

wiesz jaki...- powiedziałem, byłem mężczyzna a ona była taka ciepła, ale wczorajsze wyznanie chyczało mi w głowie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:24 pm

Zmarszczyłam brwi.- No właśnie nie wiem...- powiedziałam cicho i przytuliłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:26 pm

to co wczoraj powiedziałem...- urwałem mów zrok padł na na butelkę-... nie powinienem był....- powiedziałem , chwyciłem butelke....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:29 pm

Ale cieszę się że mi to powiedziałeś.- powiedziałam patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:31 pm

- Może i dobrze, ale to nie oznacza że mi z tym lepiej.....- powiedziałem, odkręciłem nakrętkę od butelki..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:36 pm

Wiem..- powiedziałam cicho.- Ja idę wziąć prysznic.- powiedziałam po chwili. Podeszłam do drzwi wejściowych, gdzie wczoraj rzuciłam mój plecak. Podniosłam go i pobiegłam do łazienki.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:38 pm

okey- powiedziałem cicho, butelke postawiłem na stole, myslałem....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:49 pm

Szybko wzięłam prysznic. Ubrałam się w czerwoną, krótką sukienkę, którą wczoraj kupiłam. Rozczesałam włosy i poszłam do Erica.- Może jesteś głodny? Chcesz coś na śniadanie?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 5:55 pm

pokreciłem przecząco głowa, wciąż patrzyłem się na butelke, tepy wzrokiem, patrzyłem się na ciecz w środku bitelki...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:00 pm

Eric, rozumiem że masz kiepski humor, ale aż tak?- zapytałam cicho i schowałam alkohol do lodówki. Popatrzyłam w jego oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:08 pm

aż tak...- odezwałem się wstałem i przeszedłem do salonu- Kate jak to o mnie swiadczy co, zabiłałem kobiety które kochałem, to niebyły pijawki czy nie wiem złe wilkołaki, kobiety które kochałem....- wysyczałem przez zęby....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:14 pm

Eric, wiem że to były kobiety które kochałeś, ale nie cofniesz czasu! Wiem że cierpisz przez to, ale teraz już nic nie jesteś w stanie zrobić.- powiedziałam cicho. Poszłam za nim i usiadłam na fotelu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:35 pm

co robimy?? gdzieś idziemy??-powiedziałem, wewnątrz mnie szalałem, podsedzłem do ściany i z całej siły przywaliłem głową, zobaczyłem mroczki i upadłem, byłem świadomy- Nic mi nie jest...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:38 pm

Szczęka mi opadła.- Kotku... Nie chcę żebyś sobie coś zrobił...- powiedziałam cicho.- A jak chcesz to możemy gdzieś iść....- powiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:42 pm

Nic mi nie bedzie wkońcu jestem chodzącym mordercą kochankiem... na mnie sciana to pestka..- skwitowałem, podniosłem się i podszedłem do niej- Za bardzo ciebie kocham żeby zrobić sobie krzywde..- pocałowałem ją w policzek, chciałem w usta, ale wycofałem się...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:47 pm

Skarbie, przestań się dołować. Morderca kochanek...- westchnęłam. Przytuliłam się do niego i pocałowałam namiętnie. Popatrzyłam mu prosto w oczy.- To co, idziemy gdzieś, czy zostajemy w domu?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 6:57 pm

jakieś konkretne miejsce??- spytałem unikając jej wzroku * Wróć Eric* pomyślałem...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 7:05 pm

A gdzie masz ochotę iść?- zapytałam powoli. Widziałam, że dalej o tym wszystkim myślał. Dobrze wiedziałam co czuł. Ból po śmierci Philipa był ogromny, a on nie zabił tylko jednej osoby. Westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 7:56 pm

Byle gdzie...- powiedziałem, westchnąłem , wziąłem ją za rekę i wyszedłem- może być CP.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:49 pm

weszliśmy, za drzwiami, przyblizyłem się do Kate i namiętnie ją pocałowałem, bliskość KAte działała jak lek na rane. Przyciągłem ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:56 pm

Wplotłam dłoń w jego włosy i odwzajemniłam jego pocałunek. Objęłam rękami jego szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:25 pm

- moze nie powinniśmy??- spytałem dysząc, i napierając na nią. Kate oparła się o ścianę a ja zdjąłem jej mokrą sukienkę i rzuciłem za siebie....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:32 pm

Pocałowałam go namiętnie-Dlaczego niby?- zapytałam, ciężko oddychając. Ściągnęłam z niego koszulkę (?).
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:50 pm

nie wiem, tylko pytam...- dyszałem, rękami wodziłem po jej ciele rękami, była boska dla mnie, potwora..



( tak byłem w koszuli i spodniach)
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:56 pm

No to nie pytaj...- powiedziałam cicho. Dotykałam dłońmi jego nagiego torsu. Całowałam jego usta i szyję. Czułam bijące od niego ciepło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:00 pm

okey- powiedziałem, chwyciłem ją za pośladki i zaniosłem na kanape, piesciłem każdy centymert jej ciała, wielbiłem jej wargi, recę....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:18 pm

Cicho mruczałam czując dotyk Erica. Pocałowałam jego gorące usta. Wodziłam dłońmi po jego plecach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:28 pm

obróciłem nas, teraz ona dominowała nademna,, czyłem się jak w niebie, była zmysłowa, nieobliczalna, i ja ją kochałem......





po kilku godzinach, zabawy obydwoje, dyszący, zaspokojeni, przytuleni do siebie, leżeliśmy cichutko , ja raz po raz całowałem Kate po wargach, te pocałunki znaczyły wiecej niż słowa...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:34 pm

Kocham cię.- wyszeptałam patrząc mu w oczy. Położyłam głowę na jego torsie. Przy nim zawsze byłam spokojna, czułam się bezpieczna.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:53 pm

dzięki za to.- powiedziałem.i obróciłem nas, głowe położyłem jej na brzuchu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptySro Kwi 15, 2009 12:00 am

Uśmiechnęłam się. Czułam jak bardzo Eric był ciepły. Zamknęłam oczy. Po paru minutach nagle zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 EmptySro Kwi 15, 2009 12:13 am

Przytulony do niej poczułem jak zasneła, obserwowałem ją jeszcze jakiś czas i sam usnąłem...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Erica Folletta - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: