wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Erica Folletta

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 11:48 pm

Oparłam głowę na klacie Erica. Obejmowałam rękami jego szyję. "Czy to jest możliwe..." pytałam siebie w myślach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 11:53 pm

Moje ręce trzymałem na jej plecach, serce mi przyśpieszyło, wiedziałem że to wyczuje, stałem wdychając jej zapach, który przenikał az do mózgu zapamiętując go.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 11:57 pm

Słyszałam jak serce mu przyspieszyło. Słyszałam to doskonale. Uśmiechnęłam się lekko. Popatrzyłam mu prosto w oczy. Moje usta same znalazły jego usta. Całowałam go namiętnie. Bolały mnie żebra, ale nie zwracałam na to uwagi.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:02 am

Ona mnie całowała a ja ją, moje ręce bawiły się jej włosami, w końcu powiedziałem:
Kate ty jeszcze nie jestes w formie.- i pocałowałem ją kilka razy w usta delikatnie, dając do zrozumienia że podoba mi się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:06 am

Doprowadzasz mnie do szaleństwa... i mówisz mi, że nie jestem w formie... Eh...- westchnęłam teatralnie, nie mogąc się od niego oderwać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:21 am

No ładnie, nie chciałem doprowadzić ciebie do szaleństwa, przepraszam- powiedziałem, choć śmiałem się z takiego obrotu rzeczy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:24 am

Ale ja się nie gniewam....- zachichotałam. Pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:26 am

wziąłem ją na ręce i położyłem na kanapie - odpoczywał - podrapałem się po głowie bo nie wiedziałem czy moglę położyć się koło niej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:31 am

Pociągnęłam go za rękę, żeby położył się obok mnie. Ścisnęłam jego dłoń.- Muszę ci chyba coś powiedzieć...- westchnęłam głośno. Nie wiedziałam od czego zacząć. Nie wiedziałam, jak mu to powiedzieć.- A więc kiedy byliśmy tam w parku... i oglądaliśmy zachód słońca... Coś się stało...- zaczęłam niepewnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 12:58 am

Słuchałem uważnie każdego jej słowa - mów dalej- powiedziałem i odgarnąłem jej włosy, uśmiechnąłem sie zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 1:01 am

Nabrałam powietrza do płuc. Popatrzyłam mu prosto w oczy.- Ja sobie ciebie wpoiłam....- wyszeptałam i odwróciłam wzrok. Patrzyłam teraz na ścianę. Bałam się na niego spojrzeć, bo nie wiedziałam, jak zareaguje. Znaliśmy się krótko, a jednak poczułam, że nikogo nie kocham i nie będę kochać tak mocno, jak jego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 1:06 am

Zamarłem na ułamek sekundy- Wpoiłaś sobie mnie??- zapytałem jak głupi,przed chwilą przecież powiedziała to wyraźnie.Popatrzyłem na nią, Ręką dotknąłem jej policzka- To chyba dobrze- wyszeptałem cichutko, uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 1:08 am

Dobrze... Ale nawet jeśli...- popatrzyłam mu prosto w oczy. Czułam jego dłoń na policzku- Nie wiem co ty do mnie czujesz... Nie wierzę, żebyś ty miał tak samo.... Od tego czasu czuję się tak dziwnie...- westchnęłam. Słowami nie dało się tego opisać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 1:12 am

Kate bredzisz wiesz.- powiedziałem i uśmiechnąłem sie zadziornie- czy ty myślisz że gdybym tego nie czuł leżałbym tutaj z toba. Może tak ale nawet nie wiesz ile lat czekałem na takie słowa. - pocałowałem ją w czubek nosa.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 5:34 pm

Przełknęłam ślinę. Popatrzyłam w głębię jego oczu.- Kocham cię.- wyszeptałam. Pocałowałam go namiętnie i przytuliłam się do niego, ściskając go mocno. Wplotłam dłoń w jego włosy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:37 pm

Moje ręce powędrowały do jej pasa i przyciagnąłem ją mocniej siebie:
Kate ale na razie skończmy tylko na tych bardzo sugestywnych pocałunkach , co. - powiedziałem odrywając się od jej ust, mój głos był smutny ale nie chciałem się spieszyć.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:44 pm

Uśmiechnęłam się do niego.- Nie spieszy mi się.- przytuliłam go mocniej.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:48 pm

to była najlepsza chwila pod słońcem gdyby nie Pluto który zaczął wyć - Sprzedam tego psa, jeszcze raz takie coś zrobi.- powiedizałem trochę zły a trochę rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:54 pm

Zachichotałam.- Czego ten pies znowu chce?- zapytałam śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 8:57 pm

no wiesz zawsze był ze mną a teraz od 24 godzin już nie jestem sam i jest deczko zazdrosny o ciebie.- powiedziałem uśmiechając się szczerze.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:10 pm

- No tak...-Westchnęłam. Wstałam i otworzyłam drzwi do salonu. Pies od razu wbiegł, podszedł do mnie i poleciał do Erica, ładując się na kanapę. Zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:17 pm

Eh.. Pluto od dzisiaj śpisz na polu.- powiedziałem zły bo mnie polizał.- co robimy bez niego??- Spytałem Kate, leżąc podparty.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:23 pm

Popatrzyłam na nich. Pluto patrzył na mnie błagalnymi oczkami. Westchnęłam teatralnie- Eric, przykro mi, ale twój pies ma dar przekonywania. Nie zostawimy go na polu...- uśmiechnęłam się i podeszłam do Erica. Pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:27 pm

Jeszcze zobaczymy- powiedziałem wstałem i wywlokłem go na zewnatrz- to kara za przerywanie dorosłym.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:30 pm

Podeszłam do Erica. Przygwoździłam go do ściany, przytulając go.- Ten piesek ma tu na noc wrócić...- spiorunowałam go wzrokiem, choć na mojej twarzy pojawił się uśmiech.- No chyba mi nie odmówisz...- uśmiechnęłam się zadziornie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:33 pm

Kate nie jak on ma mi tak przeszkadzać to niech śpi na polu.- chwyciłem ją na ręce zaniosłem do salonu , siadłem na kanapie a ja na zwoich kolanach posadziłem - no to co robimy?- spytałem , mocno trzymałem ją żeby nie mogła się ruszyć.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:37 pm

Ten pies i tak wróci na noc do domu.- uśmiechnęłam się. Wiedziałam, że i tak postawię na swoim.- On nie robi tego specjalnie... a to że wybiera takie momenty, a nie inne to przecież przypadek.- "I tak cię przekonam..." pomyślałam.- A co chciałbyś robić?- zapytałam go.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:41 pm

Ten pies tam zostanie.- powiedziałem pewnie - no ja tutaj jestem jakieś 48 godzin myślałem ze ty coś wymyślisz.- powiedziałem zachęcająco
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:46 pm

Jeszcze się okaże.- uśmiechnęłam się- No nie wiem... moglibyśmy wybrać się do jakiegoś baru czy klubu, iść na spacer, moglibyśmy też iść do mnie, choć nie jestem pewna czy nie siedzą tam moi znajomi.... Nic mi oprócz tego nie przychodzi do głowy.- powiedziałam szczerze.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 9:49 pm

Bar albo klub brzmi ciekawie.- powiedziałem przysuwając Kate do siebie- PLuto śpi na polu- powiedziałem i pocałowałem jej czubek nosa.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:01 pm

No to chodźmy gdzieś.- Wstałam i podeszłam do drzwi kołysząc biodrami.- I tak nie dam go wyrzucić na pole.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:07 pm

zobaczymy i wyszliśmy z domu, Pluto pożegnał nas smutną mina- I dobrze ci tak.- powiedziałem i poszliśmy do Klubu.





( napisz w jakimś klubie)
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:45 pm

Wróciliśmy powoli do mnie, Pluto siedział na trawniku i patrzył błagalnie na mnie- Nie kolego , nie dzisiaj- powiedziałem twardo.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:47 pm

Eric, proszę!- powiedziałam i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:48 pm

o nie nie nie- powiedziałem, ten pocałunek rozmiękczył mnie trochę ale dalej udawałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:49 pm

Eeeeric, proszę!- powiedziałam słodko i pocałowałam go w usta.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:51 pm

Kate niee.- powiedziałem ale ona tak słodko prosiła- no dobra ale w salonie śpisz! - powiedziałem krzywiąc się.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:55 pm

Kocham cię.- uśmiechnęłam się i weszłam do domu ściskając Erica za rękę. Pluto wesoło szedł za nami.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:57 pm

eh, miękki się robię- powiedziałem uśmiechając się szeroko.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:58 pm

No i bardzo się z tego powodu cieszę.- powiedziałam i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:01 am

o nie, nie nie ,nie, to źle- powiedziałem - chcesz coś zjeść od jajecznicy nic nie jedliśmy.- powiedizałem i popatrzyłem na Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:03 am

Chętnie bym coś zjadła.-uśmiechnęłam się.- A na co miałbyś ochotę? Ja bardzo lubię gotować.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:04 am

nno nie wiem co tam mamy w lodówce.- powiedziałem szczerze.- zaraz sprawdze
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:07 am

No dobrze.-uśmiechnęłam się i poszłam za nim do kuchni.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:09 am

otworzyłem lodówkę i zamknąłem- Tam nic nie ma- powiedziałem, rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Erica Folletta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Erica Folletta   Dom Erica Folletta - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Erica Folletta
Powrót do góry 
Strona 2 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: