wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:21 pm

- mówię ci , że nic - weszliśmy po schodach do sypialni . Położyłam go na macie . - a teraz odpoczywaj - wyszłam z pokoju i poczłapałam do kuchni .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:25 pm

Camille chodź tutaj....- zawołałem z góry...bałem się gdy wyszła że moze sobie coś zrobić....- Camille potrzebuję pomocy....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:26 pm

weszłam po schodach do sypialni Sastre
- słucham ?
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:32 pm

wstałem chwyciłem ją w pasie i przysiągłem do siebie:
Nie pozwolę ci zrobić czegoś głupiego....- powiedziałem lekko się uśmiechając - jak bede musiał do będę ciebie, męczyć i dręczyć i za toba chodzić.......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:35 pm

- dobrze , ale czy teraz mogę coś zjeść ? - powiedziałam bez emocji . Wyrwałam się z objęć Sastre i wyszłam . Poszłam do kuchni i usiadłam przy stole .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:37 pm

siadłem na macie.... nie wiedziałem czy powinienem wyjść, czy costać czy....zamknąłem oczy na chwilę musiałem pomyśleć.....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyNie Mar 01, 2009 10:48 pm

po paru chwilach zasnąłem .....Sniłem o Camille......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 12:18 am

Gdy Sastre zasnął wyjęłam z szafki kartkę i długopis :

Przepraszam , że tak to wyszło . Wiem , że cię zraniłam i powinnam ponieść karę . Proszę nie obwiniaj się za to co zrobię . Tak bardzo cię kocham , ale zasługujesz na kogoś lepszego niż ja .

Na zawsze twoja Camille


Położyłam list na stole , chwyciłam za kurtkę i bezszelestnie wyszłam z domu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 12:21 am

Śniłem że jest u mnie ze , mamy dom piękny wspaniały, że dzieci biegają, a raczej już wnuki, że, świat jest lepszy ,a my szczęśliwi..........
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 12:37 am

wstałem, poszedłem do kuchni przeczytałem, zrozumiałem i wiedziałem co mam zrobić, w 20 minut byłem gotów....stałem ubrany w białym kimonie, z krótkim mieczem.......ołtarzyk był przygotowany.......... klękłem....... pomodliłem sie po japońsku.......czas przestał płynąć,
świeczki które zapaliłem wcześniej już zajeły zasłony, kanapę....... miałem mało czasu.......
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 12:58 am

po 10 minutach paliła się wieksza połowa domu....trudno mi sie oddychało.....wtedy ktoś rozbił szybę w salonie wszedł , byłem odrętwiały nie wiem kto to..Ale wyniusł mnie... z domu.. i zostawił tam.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 1:35 am

poczułam swąd palącego się drewna . Otworzyłam oczy ( co przyszło mi z ogromnym trudem ) i zobaczyłam coś bardzo jasnego , ogień .
odkaszlnęłam wodą
- Sastre !! - wołałam , ale czułam , że odpływam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 1:41 am

poruszyłem się nie znacznie, zobaczyłem Camille obok siebie mokrą, żaczął padać ulewny deszcz, podniosłem się i zaniosłem do, budynku gospodarczego......., położyłem ją na starym sianie, ściągłem górę kimona i rozebrałem ją i ubrałem kimono, potem siadłem cicho i zastanawiałem sie kto to....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 1:46 am

otworzyłam oczy
- Sastre .. - wyszeptałam . Usilnie szukałam jego dłoni .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 1:50 am

wstałem i podszedłem:
No już, jestem..- powiedziałem cicho....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 1:57 am

- przepraszam .. - powiedziałam zachrypniętym głosem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 2:08 am

ciii...spokojnie...odpoczywaj- powiedziałem cicho, deszcz zmienił się w nawałmice, jesień dawała o sobie znać...położyłem sie koło niej i tak przytuleni zasneliśmy.......
Kochałem tą chwilę, jak żadną dotąd...........
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:18 pm

Przyszłam do domu Sastre. Byłam przerażona tym, co z niego zostało. Wyczułam jego i Camille z daleka. Pobiegłam do nich. - Sastre! Co się stało? Wszystko w porządku?!- Krzyknęłam do niego.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:20 pm

no można powiedziec że w porządku...oprócz domu...- powiedizałem i uśmiechnąłem się do Kate..
* Zeby nie pytała co jest??*
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:23 pm

Uśmiechnęłam się. Czyli wszystko było z nimi w porządku.- Dobra, pogadamy później. To chyba nie jest najlepsze miejsce do mieszkania...- zachichotałam.- Jak chcecie to chodźcie do mnie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:25 pm

Chwyciłem Camille na ręce:
Jeśli moglibyśmy to na kilka dni bardzo chcętnie zamieszkamy z toba..- powiedizałem cicho....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:27 pm

Uśmiechnęłam się.- Trzeba było od razu do mnie przyjść. Chodź.- powiedziałam i poszłam z nimi w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 02, 2009 10:31 pm

poszłem chetnie, Camille musiała, poleżeć, w ciepłym pomieszczeniu....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 12:49 am

Wbiegłam do budynku gospodarczego. Uklęknęłam przy kupce poszarpanych ubrań i przeszukałam je starannie.
-nie ma.. -jęknęłam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 12:51 am

Camille Czego nie ma??- powiedziałem zdenerwowany - jak mam szukać skoro nie wiem...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 12:55 am

-po prostu nie ma .. -powiedziałam bez emocji i ruszyłam do Parku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 12:58 am

chwyciłem ją w pasie:
Camille czego??- spytałem głosem domagającym się opowiedzi..
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 1:06 am

-fotografii mojej rodziny .. to była jedyna pamiątka jaka mi po nich pozostała -przygryzłam dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPon Mar 16, 2009 1:08 am

poczekaj tutaj , słyszysz, poczekaj, - powiedziałem i niezważając na ból poleciałem do parku
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyWto Mar 17, 2009 1:02 am

Wróciłem do Camille:
Camille czy to to zdjęcie??- spytałem nie byłem pewny bo nigdy go nie widziałem na oczy, podałem zdjęcie.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyWto Mar 17, 2009 1:17 am

Wzięłam od niego zdjęcie.
*przecież to jest .. *-pomyślałam ze strachem.
-Sastre, idź w tej chwili do domu Kate ! o nic nie pytaj ... proszę. Zrób to dla mnie - poprosiłam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyWto Mar 17, 2009 1:20 am

* Chyba i tak nic nie wskóram* pomyślałem :
Dobra, Ale czekam tam na ciebie, jak do wieczora nie wrócisz idę ciebie szukać.- powiedziałem dobitnie odwróciłem sie na pięcie i poszedłem do domu Kate.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyWto Mar 17, 2009 1:30 am

Pobiegłam do parku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyWto Mar 31, 2009 1:01 pm

Wrociliśmy do mojego domu, Camille zostawiłem w budynku gospodarczym a sam poszedłem do środka, jak przypuszczałem, nawałnica nie pozwoliła domu wrządzić wielu szkód. Kuchnia do ręmontu była, salon, przedpokój i Camille sypalnia ale ogólnie było ok.w pizarni znalazłem jedzenie, w sypialni jakieś ubrania, poszedłem do Camille, podałem jej rzeczy, ubrała sie
- Jesteś śliczna- powiedziałem i podałem jej jedzenie.




***


2 dni później dom, wyglądał, jak nowy, tylko na ziemi, były znaki że coś się paliło tutaj, wniosem Camiile jak panne młodą przez próg do domu.kochaliśmy się długo, namiętnie, i gorąco.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:16 am

Leżałam naga obok Sastre ciężko oddychając.
-masz ochotę na coś do jedzenia ? -spytałam i położyłam się na nim, delikatnie muskając wargami jego nagi tors.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:20 am

Tak...- przerwałem i pocałowałem czubek nosa- Ciebie... a tak w ogóle to ja cos zrobię, może naleśniki, albo omlet, co??
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:24 am

-no cóż, skoro nalegasz. -uśmiechnęłam się - to ja poproszę naleśniki - pocałowałam go namiętnie w usta , po czym wstałam i podreptałam pod prysznic.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:31 am

Wstałem i poszedłem do kuchni. 15 minut potem na stole na talerzu czekały Naleśniki, prócz tego jeszcze, Kawa, sok i dżemy.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:36 am

Weszłam pod prysznic i po ok.20 min wróciłam do sypialni. Przebrałam się w krótką , białą spódniczkę i fioletową bluzkę wiązaną na karku. Włosy spięłam w niedbały kok i skropiłam się perfumami. Zeszłam na dół do kuchni i usiadłam naprzeciwko Sastre.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:39 am

Wziąłem wdech przez noś- jakie to perfumy??- spytałem, uśmiechając się zadziornie do Camille..
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:44 am

-dostałam je od mamy... przed jej śmiercią. Używam je tylko na specjalne okazje -nałożyłem sobie na talerz naleśnika, a do kubka nalałam gorącej kawy.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:51 am

- A dzisiaj mamy specjalną okazję?- Spytałem zaintrygowany, popatrzyłem na nią nie przyjdżałam się jej uwaznie.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:53 am

-myślę , że tak.. - wpakowałam sobie do ust kawałek naleśnika.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:02 am

- A powiesz jaka to okazja, czy mam to z ciebie wydusić, torturami??- spytałem uśmiechając się szelmowsko, zjadłem naleśnik i nanią ponownie spojrzałem...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:04 am

-nie powiem .. -wytknęłam mu język i upiłam łyk kawy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 17 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: