wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:21 pm

no dobra masz ty uparciuchu....- powiedziałem dość oschle i podałem jej apteczkę- na pewno nie chcesz pomocy??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:24 pm

Nie bede przeszkadzac... poza tym... z pewnoscia nie spodobaloby ci sie to co bys zobaczyl
Wytknela mu jezyk i wziela apteczke.
Do zobaczenia kiedys...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:29 pm

wiesz co jesteś najbardzij upartym członkiem sfory z jakim miałem do czynienia.....- powiedziałem głośno..... a potem lekko się uśmiechnąłem
*Teraz to mam przechlapane* i poszedłem do góry przed sypialnią Camilli westchnąłem głośno i zapukałem w drzwi
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:32 pm

- słucham ? - mój głos stłumiły trochę poduszki .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:35 pm

Maleńka mogę wejść??- spytałem potulnie
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:39 pm

- jak chcesz ... - dalej leżałam na łóżku z twarzą w poduszkach ..
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:44 pm

zoaczyłem podartą sukienkę i ją w łożku:
Aż tak zazdrosna jesteś o mnie??? - pytałem z lekkim bladym uśmiechem- Maleńka, ona jest częścią sfory, wiem że nie w pore ale powiedziałem że mogą się zgłaszać kiedy mnie potrzebują, a jak widać ona mnie potrzebowała bo miała rany.... prosze nie bierz tego tak do siebie.....i seksi wyglądałaś w tej sukience- dokończyłem z szerokim uśmiechem na twarzy........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:51 pm

- nie jestem zazdrosna ... - powiedziałam jeszcze bardziej wciskając twarz pomiędzy poduszki . - jak widać już nie będę sexi ... aha , a kolację masz w kuchni . jak chcesz możesz nią poczęstować Cornelię ... - dodałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:54 pm

podszedłem bliżej klęknąłem koło łóżka:
po pierwsze poszła sobie, po drugie bez ciebie tej kolacji nie zjem po trzecie nawet w tych rzeczach jesteś sexi...- powiedziałem i pocałowałem ją na plecach pomiędzy łopatkami, na znak żeto co powiedziałem to prawda- i jesteś zazdrosna Maleńka jak nie wiem kto.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:57 pm

Zapukalem kilka razy. Mialem nadzieje, ze jest w domu.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptyWto Lut 10, 2009 11:58 pm

- o jaaa .. znasz moją największą tajemnicę - powiedziałam z ironią . odwróciłam się na plecy i wlepiłam wzrok w sufit . usłyszałam pukanie - mam dość ! - warknęłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:07 am

Maleńka jestem twój od 5 minut a ty się na mnie dąsasz jak nie wiem co........ może zostawić wiadomość, powiedziałem że przyjdę i jestem twój złamałem słowo teraz jestem twój..... Rozumiesz- powiedziałem pewnie, zignorowałem pukanie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:10 am

Zapukalem jeszcze raz... Bylem pewny, ze jest w domu, wiec moze nie slyszal??
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:12 am

- dobrze już .. - przewróciłam teatrealnie oczami . - idź otwórz . może to coś ważnego . - odwróciłam twarz w jego stronę
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:19 am

niech napisze wiadomość i tyle..... - powiedziałem zły- mam dość......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:21 am

westchnęłam .. - na dole masz kolację . jest już zimna , ale mam nadzieję , że będzie ci smakować . - zmieniłam pozycję na siedzącą .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:22 am

Postawilem Apteczke pod drzwiami i ruszylem spowrotem do Cornelii.
Widocznie nie chcial otworzyc.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:24 am

Czego ?? -Darłem się schodząć po czym gwałtownie otworzyłem dzwi


Ostatnio zmieniony przez Sastre Azura dnia Sro Lut 11, 2009 12:35 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:27 am

Stary nie goraczkuj sie tak... ja tylko oddawalem... - wskazalem na apteczke lezaca przy drzwiach...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:36 am

A Rid sorry mam łały problem ale dzięki że odniosłeś, ale czy nie porzuczałem jej Cornelii??- spytałem podejrzliwy...
* O ho ....*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:38 am

Taaak... ale prosila, zebym odniosl... sama... no powiedzmy ze nie byla w stanie... wzruszylem ramionami.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:40 am

powiedz jej że jest najbardziej upierdliwą osoba na świecie.....i pokaż jej język ode mnie i dzięki....za apteczkę ...a wogóle co jej było?? bo nie chiała mi powiedzieć???- spytałem złość mineła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:45 am

no coz... wlasciwie to sam nie wiem... odpowiedzialem po dluzszym zastanowieniu
widzialem tylko ze miala spora rane na ramieniu... ktora zszyla zszywkami... troche bylo z tym klopotu... ale juz jest ok... najgorsze, ze jak od ciebie wrocila to juz jej sie to zabliznilo i trzeba bylo to babrac od nowa... wzdrygnalem sie na wspomnienie tego widoku ale co bede cie zanudzal... pewnie ci w czyms przeszkodzilem...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:48 am

raczej nie ale powiedz jej że ma ochsza ode mni i to dobry jak ją spotkam, chciałem pomóc to nie...... aaaaaa.- złość wróciła- idź do niej bo pewnie potrzebuje ciebie ale wszystko jej przekasz...... i jeszcze raz dzięki........- powiedziałem zwysiłkiem chowając złość
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:53 am

Dobra... przekarze.. kurde... zapomnialem ze mialem szybko wracac... rzucilem do niego i juz bieglem w strone jej domu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 12:55 am

to cześć - krzyknąłemza nim,zamknąłem drzwi i znowu stałem się zły. wszedłem do salonu i usiadłem przy stole ,zły zjadłem tylko trochę i powlokłem się na górę poszedłem do siebie:
* Co ja zrobiłem , no co * byłem zły, wściekły, położyłem się na plecach i zamknąłem oczy......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:01 am

wstałam z łóżka i zeszłam na dół . wyrzuciłam resztę kolacji do kosza . pozmywałam naczynia i usiadłam przy stole . - no to po kolacji . - powiedziałam sama do siebie . * no brawo i jeszcze gadać do siebie zaczynasz .. pięknie ! * . - wbiłam wzrok w blat stołu i tak przesiedziałam pół nocy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:05 am

nie mogłem spać:
* no przecież musiałem jej pomóc*- byłem zły, zmierzwiłem włosy, wstałem, zeszłem na dół, wszedłem do salonuzdjąłemz ściany japoński miecz i wyszedłem z domu.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:09 am

- jak miło . - powiedziałam z ironią . położyłam głowę na stole .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:11 am

poszedłem do lasku i zacząłem ciąc drzewa zły na świat , nasiebie , na Cornelię......
niezauwazyłem kiedy miałem dość tego wszystkiego:
CHOLERA.................- krzyjknąłem.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:14 am

podniosłam się z krzesła i szybkim krokiem podeszłam do drzwi . otworzyłam je i zobaczyłam Sastre . - możesz mi powiedzieć co robisz ? - spytałam podnosząc jedną brew .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:19 am

nic..........-.powiedziałem i sidłem na ziemi, w koło mnie były wycięte małe drzewka.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:22 am

- aha .. rozumiem . - spojrzałam na minę Sastre i wybuchnęłam śmiechem . - sorry . - powiedziałam krztusząc się ze śmiechu .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:25 am

uśmiechnąłem sie lekko, potem wstałem i poszedłem do domu, ominąłem ją w drzwiach powiedziłem miecz na miejscu i siadłem na kanapie
*Przecież nic nie zrobiłem*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:36 am

podeszłam do Sastre i usiadłam mu na kolanach . schyliłam się do jego ucha i zamruczałam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:39 am

popatrzyłem na nią , przytuliłem się do niej mocno,po chwili równierz zacząłem delikatnie mruczeć.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:46 am

- przepraszam , że taka byłam ... - spuściłam głowę .. - więcej już nie będę . - dodałam .. dopiero po chwili uświadomiłam sobie jak to zabrzmiało . znowu zaczęłam się śmiać .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:49 am

wziąłem ją na rece i poszedłem do łazienki z nią włączyłem przysznic a potem wręcz brutalnie wbiłem sie w jej wargi.........byłem rozgrzany i pragnąłem jej.......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:56 am

odwzajemniłam pocałunek równie namiętnie . woda spływała po naszych twarzach . jedną z dłoni wplotłam w jego włosy , a druga zjechałam na jego muskularny brzuch .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 1:58 am

tym razem miałem pokazać całego siebie i o to byłem : brutalny żadny, niebezpieczny, gwałtownny.drapałem ją gryzłem i nie umiałem się zatrzymać.Bestia się obudziła..........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 2:02 am

nie przeszkadzało mi to co robił . potrzebowałam kogoś takiego . zdarłam z niego spodnie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 2:07 am

zerwałem jej bluzkę i spodnie, byłem na tyle brutalny razczy dwa ukąsiłem ją w obojczyk szyja była też pokąsana a plecy podrapane delikatnie ale ślady były:
i jak się podoba??- zapytałem odrywając się od miej na sekundkę..........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 2:09 am

- nie przestawaj ... proszę ..! - powiedziałam błagalnym tonem i zaczęłam całować jego brzuch .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 2:25 am

ten gorący,zwierzęcy sex skończył się dopiro po kilku ładnych godzinach. nie wiem kiedy i jak znależliśmy sie w sypialni ale zasnałem i ona też. po może godzinie obudziłem się, postanowiłem iść na mały spacerek.cichutko wyszedłem. ubrałem się i poszedłem na spacer.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 EmptySro Lut 11, 2009 2:28 pm

otworzyłam oczy i spojrzałam na miejsce Sastre . Nie było go . Wstałam i podeszłam do garderoby . Ubrałam jeansy i koronkową bluzkę na ramiączkach. Zbiegłam po schodach na dół i skierowałam się do kuchni . Zabrałam się za robienie śniadania . Przyrządziłam omlety . Położyłam na stole dwa talerze i sztućce . Usiadłam na krześle i czekałam na Sastre .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 10 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: