wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mała Farma Sastre

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 4:46 am

no wieć... po tym jak uciekłaś....chodzięł i postanowiłem odwiedzic Kate ostatnio nie wyglądała dobrze...i wyobraż sobie ze ona chciała sie zabić.....no wieć postanowiłem jej przeszkodzić.... no i złamała mi noe- pokazałem jej nogę- ale niedałem się i w końcu kapitulowała....ona zjadła ale sam po przemianie w wilka i przy złamanej nodze zapomniałem zjeść, a w sumie nawet głodny nie byłem.... no i poszliśmy na spacer... Ale Kate wyglądała jeszcze źle wieć ją wziąłem na plecy i zaniosłem do domu... dopiero tutaj przypomniałem sobie.... ze jestem potwornie głodny.....powiedziałem między łyżkami zupy...- Dzięki nie musisz........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 5:41 pm

- taa ... - wstałam i poszłam po schodach do pokoju .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 5:44 pm

padłem na kanapę i zasnąłem...koszmar z śmiercią mojej żony nie był miłym odpoczynkiem:
NIEEEEEE- krzyczałem.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 5:48 pm

wyszłam z pokoju i stanęłam na schodach - co się stało ?! - krzyknęłam ,żeby go obudzić .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 5:54 pm

obudziłem się jeszcze bardziej zmęczony niż zasnąłem wstałem:
Nic..koszmar..- przeszedłem koło niej, cieszyłem się że była ale nie wiedziałem co zrobić...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 5:59 pm

stałam jeszcze przez chwilę w bezruchu , poczym wzięłam kurtkę i wyszłam na zewnątrz . Usiadłam na trawie i zadarłam głowę ku niebu by móc oglądać księżyc .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:03 pm

wykąpałem się, przebrałem się, też wyszłem, siadłem da schodach, co jakiś czas żerkałem na nią:
* Nie wybaczyłą mi ...ale musże spróbować..*
Camille co znami??- spytałem patrząc przed siebie...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:08 pm

odwróciłam do niego głowę i popatrzyłam mu w oczy :
- a co ma być ? - spytałam zaskoczona jego pytaniem .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:12 pm

no nie wiem , dlatego pytam........- powiedziałem szybko, na wydechu.....popatrzyłem na nią....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:20 pm

- a co chcesz , żeby było z nami ? - wiedziałam co odpowie .
* Powiedz to a odejdę .. * - myślałam . Zacisnęłam dłonie w pięści .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:27 pm

Żabyś była ze mną...choć po tym co ci zrobiłem zrozumiem jak nie bedziesz..- powiedziałem szczerze to Camille...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 6:31 pm

- chcesz .. być .. ze mną ?! - wybałuszyłam oczy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:04 pm

czy to takie dziwne.??.- Spytałem.....- Powiedziałem że jesteś moim życiem....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:07 pm

- myślałam , że ty i Kate .. no wiesz .. - dobrze , że było ciemno , bo zarumieniłam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:10 pm

no pięknie...ktoś ma problemy a że jest kobieta to odrazu że z nią jestem...albo sypiam...świetnie...- powiedziałem lekko zdenerwowami...
* Ciekawe dlaczego tak pomyślała*
Camille , kocham ciebie, z toba ostatnio spałem i nie mam zamiaru tego zmieniać....no chyba że ty masz kogoś??- spytałem spokojnie i spojrzałem na nią..
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:14 pm

- nie - spuściłam wzrok .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:22 pm

no to już chyba znamy odpowiedż prawda.....tylko proszę będę musiał pójść do Kate sprawdzić jak ona się ma. Nie chcę sie zmuszać, Ale chcę żebyś pposzła ze mną... nie wiem kiedy ale beedę musiał ją odwiedzić...- powiedziałem pewnie.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:24 pm

- nie musisz mi mówić o swoich planach . - odwróciłam głowę od Sastre i zamknęłam oczy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:28 pm

Ależ muszę...a wogólę to chcę...- podszedłem do niej i pocałowałem w usta....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:35 pm

Gdy Sastre mnie pocałował , tak jak przy pierwszym naszym pocałunku miałam motylki w brzuchu . Przewróciłam go i położyłam się na nim . Delikatnie , ale stanowczo zaczęłam całować jego usta i szyję .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:39 pm

pogłaskałem ją po włosach:
Kocham cię..- powiedziałem , podniosłem się tak żew siedzieliśmy i pocałowałem ja 1, 2, 3 raz w usta.....chciałem żeby poczuła ze zależy mi na niej............
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:47 pm

- przepraszam , że wyjechałam .. ale musiałam ... pomyśleć - spojrzałam mu głęboko w oczy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:51 pm

rozumiem...takie wyznanie z moich ust...rozumiem...przepraszam.....- powiedziałem przepraszającym tonem........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 7:57 pm

wtałam z trawy i bez słowa weszłam do domu . Poszłam do kuchni i oparłam się o blat .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:25 pm

wstałem i poszedłem za nią:
Co jest???- spytałem,..........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:27 pm

- nicc .. - spuściłam głowe .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:35 pm

Camille...- podszedłem do niej ujołem jej twrz- Prosże powiedz.......ja nic o tobie nie wiem ...a chcę wszysatko wiedzieć, wszystko...proszę powiedz.....- powiedizałem troskliwie........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:46 pm

- nie wiem czy akurat to chcesz wiedzieć ... - spuściłam wzrok .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:50 pm

Powiedziałem wszystko......... to wszystko.......- powiedziałem szczerze, ale jej słowa świadczyły o tym że to co powie moze być najgorsza z najgorszych wieści..- Proszę....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 8:53 pm

- jaa .. ja poznałam kogoś we Włoszech ... - urwałam - ale to ciebie kocham ! ciebie - popatrzyłam mu głęboko w oczy .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:00 pm

patrzyłem na nią, zakuło ale no trudno przygotowany byłem na wszystko, prawie na wszystko:
I??...........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:05 pm

- on nic nie znaczył dla mnie .. byłam załamana i wtedy poznałam jego ... - łza potoczyła mi się po policzku .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:10 pm

Camille powiedz to co masz powiedzieć....- powiedziałem spokojnie choć domyślałem się co ona chce powiedzieć.........
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:17 pm

usiadłam przy stole i schowałam twarz w dłoniach - Sastre , ja ... ja.. ja chciałam się zabić .. i wtedy on ... pocieszał mnie ... i jakoś tak wyszło , że no ...wiesz .. ja z nim .. ale on się nie liczy ! to był tylko jeden raz ... - kolejna łza potoczyła mi się po policzku .
Wiedziałam , że go ranię . On nie zasłóżył na takie traktowanie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:21 pm

Zabolało...za bardzo zabolało............:
Camille.... to moja wina..to wszystko przeze mnie....- powiedziałem i zacząłem się cofać do drzwi......
* Za bardzo ją zraniłem miała prawdo......Ale to boli.............*
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:25 pm

- przepraszam ! - rozpłakałam się .
* jak tylko wyjdzie .. *
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:28 pm

upadłem na podłogę, straciłem siły, wszystko było rozmazane.....i bolało mnie wszystko.......zaczałem sam siebie ranić......drapać siebie..........zasłużyłem na śmierć....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:33 pm

- co ty robisz ?! - krzyknęłam . W kilka chwil byłam przy nim i przygwoździłam go do podłogi by nie mógł się ruszać .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:35 pm

przestań zasłużłem na kare.....- powiedziałem szczerze- to kara....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:48 pm

- zamknij się ! to nie ty zdradziłeś mnie , tylko ja ciebie ! jesli tu ktoś zasługuje na karę to tylko i wyłącznie JA ! - krzyknęłam .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:52 pm

Nie Camill to moja wina to ja ciebie zawiodłem , powinienem powiedzieć coi to dawno dawno temu, ale to boli.......a ty po prostu cierpiałaś nie mozesz winić siebie...... - mówiłem zdyszany nie chciałem się przemienić ale jeśli to miało tylko sprawić że ee jeszcze bardziej ukarany to chciałem zaryzykowac.......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 9:56 pm

- jeszcze raz tak powiesz ,a zrobię coś co naprawdę cię ukarze - wkurzyłam się .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 10:00 pm

co ty planujesz co??? - raptownie przestąłem się ruszać i spojrzałem na nią, mój wzrok był czuły ale też zły , chciałem zeby powiedziała to.......
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 10:04 pm

- nic ... chodź idziesz spać .. - podniosłam go z podłogi .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 EmptyNie Mar 01, 2009 10:16 pm

Camille co chciałaś zrobić....- powiedziałem aręsz srogo....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mała Farma Sastre - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Mała Farma Sastre   Mała Farma Sastre - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Mała Farma Sastre
Powrót do góry 
Strona 16 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Sastre Azura

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: