wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Midnight time

Go down 
+9
Amy Vivien
Kate Thompson
Camille Green
Sastre Azura
Alice Evans
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Ane deRose
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:16 am

*cóż za szczery uśmiech XD*


ty też umiesz się uśmiechać
zachichotała i przeszli do stolika. Megan postawiła szklankę z piwem na blacie przed sobą i popatrzyła na Ozzy'ego.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:16 am

Wszedłem do baru, rozmyślajac o wszystkim..... Tam zobaczyłem Meg z innym wampirem, postanowiłem jej nie przeszkadzać..... , podszedłem do baru zamówiłem piwo, cały czas zerkałem w stronę Meg...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:21 am



John także spojrzał na Megan


Midnight time - Page 6 O+rly__ruserious
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:24 am

< PADŁAAAAM > cheers

jestem gdzieś brudna, że TAK się na mnie patrzysz ?
spytała i uśmiechnęła się. Nagle poczuła znajomy zapach odwróciła głowę i ujrzała Taylora
Taylor
uśmiechnęła się do niego i pomachała mu. Spojrzała na Ozzy'ego oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:26 am

Odmachałem jej...... Ale nie zbliżyłem sie do nich.....wolałem obserwowac ich ukradkiem....* nie rób sobie zbednych nadzieji...* .... zakomenderował mi rozsądek....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:29 am

Midnight time - Page 6 O_RLY-Quite



-Niee* , tylko się wygłupiam Smile









*No może trochę na brodzie
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:35 am

Meg spojrzała na zegarek.
przepraszam, ale muszę iść
spojrzała na Johna i wstała.
miło było Cię poznać, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy
pożegnała chłopaka ciepłym uśmiechem.
Podeszła do Taylora siedzącego przy barze i bez słowa dotknęła dłonią jego policzka. Uśmiechnęła się podnosząc kąciki ust, zapłaciła za piwo oraz colę i tanecznym krokiem wyszła z baru kierując się w niewiadomą stronę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:39 am



-Hah.Dobry jestem.Każda kobieta nie ma dla mnie czasu.

Ozzy wstał , poszedł po swoją gitarę i wyszedł gibając się jak zawsze
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:42 am

zmieszałem się lekko bo nie wiedziałem jak to odebrać...po sekundzie wstałem i zapłaciłem za piwo i wyszedłem .... Zachowanie Meg wytrąciło mnie z mojego zamyślenie..... musiałem ochłonąć....bo moje serce waliło jak oszalałe....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySro Kwi 29, 2009 8:28 pm

Gdy spacerowałam po centrum moją uwagę przykuł pewien lokal, w niezłym stylu. Weszłam do środka i rozejrzałam się wokół. Łał! To właśnie to, czego szukałam. Podeszłam do baru i przyjrzałam się czerwonym karteczką rozwieszonym wokół.
- Ymm... Poproszę... Drinka. Obojętnie jakiegoś, żeby był dobry. - Puściłam oczko barmance i pokierowałam się w stronę stolika. Usiadłam w kącie. Mimo, iż czuje, że potrzebuję towarzystwa innej osoby, po prostu, żeby się rozerwać, pogadać, pożartować, muszę siedzieć tu sama. Bo z kim...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySro Kwi 29, 2009 8:49 pm

Po wypiciu drinka stwierdziłam, że to bezsensu siedzieć samotnie w knajpie w tak piękny dzień. Zerwałam się z krzesła i poszłam zapłacić. Następnie skierowałam się w stronę wyjścia, opuściłam lokal, a następnie centrum handlowe.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 08, 2009 10:31 am

- No to jesteśmy - oznajmiłam nieobecnej Ełi. Coś wytrąciło ją z równowagi ,a ja musiałam się dowiedzieć co!
Zamówiłam dwa drinki i ruszyłam do stolika, ciągnąc za sobą przyjaciółkę.
- Gadaj co się stało ! - nakazałam jej. Nie miałam smykałki do rozkazywania, kiepsko mi to wychodziło.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 08, 2009 10:02 pm

Popatrzyłam na Ane marszcząc brwi.
-wczoraj zadzwoniłam do mojej babci, która ma taki sam dar jak ja. - zaczęłam niepewnie - powiedziałam jak się czuję , że nie mogę wejść do głowy Alexa.. i.... -ociągałam się - powiedziałam mi , że te zakłócenia są spowodowane moim osłabieniem.. a osłabia mnie coś we mnie .. -przymknęłam powieki kładąc dłoń na brzuchu. Otworzyłam oczy i spojrzałam znacząco na przyjaciółkę.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyNie Sie 09, 2009 10:25 am

- JESTEŚ W CIĄŻY ?!- zrobiłam wielkie oczy niczym sowa oO - Łał ...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyNie Sie 09, 2009 1:18 pm

-nie wiem.. oby nie -martwiłam się tym wszystkim. Co powie Alex, może mnie znienawidzi ? Odwróciłam głowę od przyjaciółki. Nie umiałam patrzeć jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyNie Sie 09, 2009 2:46 pm

Parsknęłam śmiechem - nawet tak nie myśl ... Alex znienawidzi ?! Będzie Cię nosił na rękach! - uśmiechnęłam się do niej życzliwie i szczerze.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Sie 10, 2009 9:08 am

-ehh.. wolałabym nie.. chyba nie jestem jeszcze gotowa.. -westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptyPon Sie 10, 2009 11:41 am

- Nie myśl na zapas. Zobaczysz co z Tego wyjdzie - stwierdziłam upijając łyk drinka - A widziałaś Lys ? Coś nam się znowu zapodziała...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySro Sie 12, 2009 5:41 pm

Pokręciłam przecząco głową.
-będę się zbierać. -oznajmiłam wstając od stolika -do zobaczenia -pożegnałam się i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:18 pm

Wszedłem do klubu i usiadłem przy stoliku najbliżej drzwi. Zamówiłem jakiegoś drinka i czekałem aż kelner mi go przyniesie.
*dlaczego oni to wszystko tak wolno robią ?! *-pomyślałem rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:25 pm

- Mam nadzieję , że nic jej nie będzie - Westchnęłam w duchu, zmartwiona zachowaniem przyjaciółki.
Dlaczego Alex zostawia ją samą z tym wszystkim!
trzeba będzie ustawić go do pionu jak wróci. Ja już sobie z nim porozmawiam.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:33 pm

Gdy wreszcie doczekałem się swojego drinka rzuciłem w stronę kelnera jakieś "dzięki". Wyjąłem z torby zeszyt w którym były wszystkie nuty i teksty i zacząłem go przeglądać.
-masakra -mruknąłem do siebie rzucając zeszyt na blat stołu - co za debil pisał te teksty ?! -przetarłem dłonią oczy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:39 pm

Gdy wyrwałam się z zamyślenia zauważyłam Jaylena.
- co tam pan porabia ? Panie o'shela ? - zapytałam opryskliwie i uwiesiłam się na jego ramieniu, wpatrując się w zeszyt nutowy. Sięgnęłam po ołówek. Drugą stroną ( tą od gumki ^^ ) wymazałam cały czwarty takt, po czym zmieniłam go na własny, który przyszedł mi do głowy chwilkę wcześniej. Zanuciłam całość refrenu.
- Tak jest lepiej - uśmiechnęłam się złośliwie - ale przyznam ... tekst pisał jakiś idiota.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:43 pm

Uśmiechnąłem się i zanuciłem całość -niezłe.. -mruknąłem. -coś często się spotykamy -zauważyłem popijając drinka.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:46 pm

- to nie moja wina - prychnęłam urażona - a dziękuję to gdzie ? Na wakacjach ?!
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:50 pm

-dziękuję -rzuciłem od niechcenia i dopiłem drinka. Schowałem zeszyt z powrotem do torby i z bezczelnym uśmieszkiem spojrzałem na Ane.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:56 pm

- dziękuję, dziękuję ... Po najniższej lini oporu ... nic ponadto - źrenice mi się zwężyły, a usta wygięły w ironicznym uśmiechu - I weź tu kobieto pomagaj tym cepom ...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 4:58 pm

-przepraszam... komu ?! - uniosłem wysoko brwi. -a wydawałaś się być taka milutka
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 5:00 pm

- IDIOTOM ! IMBECYLOM! STUŁBIOM I CHEŁBIOM! - zagrzmiałam - dobrze powiedziane , wydawałaś ... - urażona, z zadartym nosem, udałam się do swojego stolika.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 5:09 pm

-aleś ty nerwowa -mruknąłem. Rzuciłem na blat stołu 20$ , wziąłem swoje rzeczy i ruszyłem do wyjścia. Przy drzwiach odwróciłem się do Ane i posłałem jej zawadiacki uśmiech. Wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 EmptySob Sie 29, 2009 5:15 pm

- dupek - rzuciłam za nim.
Zapłaciłam za siebie i wyszłam do Ełi. Chciałam sprawdzić jak się czuje.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Midnight time - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Midnight time
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: