wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Midnight time

Go down 
+9
Amy Vivien
Kate Thompson
Camille Green
Sastre Azura
Alice Evans
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Ane deRose
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:15 pm

Tak naprawdę to wątpię... zamyslil sie przez chwile Przez większą częsc mojego zycia podrozowalem, wloczylem sie po swiecie. Raczej nie czulbym sie dobrze mieszkajac w otoczeniu jakichs bogatych snobow.
wyznal szczerze i napil sie drinka
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:28 pm

zamachała rekami jakby w obronnym geście
Hej hej, nie wszyscy są znowu tacy źli. Powiem ci, że nawet lepiej jest gdy masz wielu znajomych. Ja znam mnostwo wampirow z moon street, bylam tam na paru imprezkach i powiem ci, że sa genialni.
usmiechnela sie szeroko
Jakaś awersja do bogatych?

(przez ciebie slucham teraz na okraglo soundtracku z wyspy)
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:34 pm

Nie no skąd. uśmiechnął się na wspomnienie jednej ze swoich podrozy Po prostu nauczylem sie zeby trzymac sie swoich.

(prawidlowo Smile)
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:39 pm

Podwinela nogi i usiadla w fotelu "po turecku", po czym poslala mu ironiczny usmiech
Rozumiem. W takim razie chyba powinien się mnie pan prezes wystrzegac, toż ja zwykły projektant, do tego asystent.
zasmiala sie i dopila resztki drinka
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:44 pm

Ale wiesz, mieszkamy w takich samych warunkach odparl usmiechajac sie szeroko. Spojrzal na zegarek. Taak, chyba wypadaloby sie juz zbierac. Na razie. wstal zaplacil i wyszedl z klubu
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2009 9:54 pm

No i hejka posiedziala jeszcze chwilke sluchajac megadobrego zespolu. Po chwili przeciagnela sie i wyszla
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 7:47 pm

Weszłam do Klubu i od razu urzekło mnie jego wnętrze. zasiadłam przy jednym ze stolików. Zamówiłam Blue Lagune... drinka, którego jeszcze nigdy wcześniej nie próbowałam. Czekałam na jakiś ujmujący występ.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 7:49 pm

Czekając na Alice, weszłam do MT, klub nowoczesny z nowoczesna muzyką, że byłam młodym wampirem od razu przypadł mi do gustu, podeszłam do baru, zamówiłam sok, siadłam przy barze..
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 7:53 pm

Weszłam do klubu. Od razu zauważyłam Amy i Lys.- Hejka.- uśmiechnęłam się do nich. Zamówiłam drinka.- Chodź Amy.- powiedziałam do niej i podeszłam do stolika Lys.- Możemy się przysiąść?- zapytałam ją.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 7:55 pm

€smiechnełam się do Alice, wstałam od baru, swobotnym krokiem podeszłam do ,Alice i nieznanej mi wampirzycy- Miło mi Amy- powiedziałam i uśmiechnełam się do niej..
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 7:57 pm

O! hejka Alice... przywitałam się z wampirzycą. Odwzajemniłam uśmiech do nieznajomej dziewczyny. Jestem Lys miło mi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:03 pm

Usiadłam na krześle.- Co tam u was słychać?- zapytałam wampirzyce i napiłam się drinka.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:06 pm

W moich oczach jarzył sie płomień - Nic- odpowiedziałam , wesoło, upiłam trochę soku..
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:08 pm

Przepraszam was... ale ja właściwie już wychodziłam... powiedziałam wyciągnełam z kieszeni kilka dolarów, położyłam je na stoliku. Może wpadnę później. Papa... pożegnałam sie i wyszłam
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:11 pm

Papa Lys.- pożegnałam się z nią.- Amy, nie wierzę że nic. No opowiadaj!- uśmiechnęłam się do niej.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:16 pm

Paaa- powiedziałam- no mówię źe nic..- droczyłam sie z Alice..zaczełam robić bąbelki na powierzchni soku, nie patrzyłam na Alice...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:17 pm

Prychnęłam.- Jaaaasne. Ale jak nie chcesz to nie mów...- powiedziałam cicho. Upiłam trochę drinka. Zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:18 pm

A co u ciebie??- spytałam, to prychnięcie nie było podobne do Alice z którą sie zakolegowałam, zaczełam sie zastanawiać co się dzieje, wszyscy jacyś dziwni sie stali...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:19 pm

Spojrzałam na nią.- Nic takiego...- powiedziałam i uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:25 pm

Wciągłam powietrze- no napewno nic..- powiedziałam ,Alice jeśli chciała coś ukryć nie mogła czułam zapach innego wampira, uśmiechnełam się troche jadowicie, potwurzyłam- jasneeee
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:27 pm

Uśmiechnęłam się.- No to ty mówisz pierwsza co u ciebie, a potem ja ci może coś powiem. Pasuje ci?- zapytałam ją i upiłam łyk drinka.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:31 pm

Okey ale wyjdżmy bo mój entuzjazm może zostań dziwnie odebrany przez tych chłopaków- i pokazałam Alice grupke 8 chłopaków którzy , uśmiechali się w naszym kierunku, i jeden za drugim puszczali do nas oka. Niestety nasza uroda ich ruszała, baa pragneli byśmy zwróciły na nich uwagę, ale ja popatrzyłam na Alice błagalnie, ona wiedziała co jest ze mną...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:34 pm

Okey.- uśmiechnęłam się i popatrzyłam w stronę tamtych chłopaków. Chwilowo byłam w tak kiepskim humorze że zabiłabym ich za samo patrzenie się na nas, gdyby nie to że było tu pełno ludzi.- To gdzie idziemy?- zapytałam Amy.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:39 pm

Chodźmy tak gdzie mało naszych, poże park Wilkołaków??- spytałam nie pewnie, chłopaki cały czas patrzyli na nas, a jeden śmielszy wstał i chyba chciał podejść do nas..
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptySro Kwi 22, 2009 8:40 pm

No dobra, byle szybko bo go zabiję.- mruknęłam i zapłaciłam za drinka. Ubrałam szybko płaszcz i pociągnęłam Amy w stronę wyjścia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:00 pm

Ozzy wszedł do klubu , poczuł się tutaj tak jak za dawnych dobrych lat.
Podszedł do sceny gdzie położył krzesełko.Usiadł na nim po czym wyciągnął gitarę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:09 pm

Podszedł do pewnej osoby , poprosił o kogoś kto mógłby zagrać na pianinie i perkusji.Podszedł do mikrofonu i zaczął śpiewać piosenkę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:16 pm

Grając na gitarze i śpiewając spogląda na publikę która zwróciła na niego szczególną uwagę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:26 pm

Grając dalej i śpiewając spogląda na okno w którym widzi ulicę pełną ludzi i samochodów
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:36 pm

Megan weszła do klubu z szerokim uśmiechem na twarzy. Podeszła do baru i zamówiła colę. Usiadła na krześle barowym i rozejrzała się po pomieszczeniu. Jej wzrok zatrzymał się na scenie gdzie zauważyła chłopaka śpiewającego i grającego na gitarze. Nie zdziwiłoby ją to , gdyby nie fakt, że ów nieznajomy był jej pobratymcem. Posłała w jego stronę niepewny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:53 pm

Ozzy zauważył młodą kobietę która uśmiechnęła się.Po skończeniu piosenki zamknął oczy i spuścił głowę
.Zaczął mówić spokojnym głosem

-A teraz dedykacją dla tej młodej pani...

Szybko podniósł głowę i zaczyna krzyczeć

-ALL ABOARD!!!AHAHAHAHAHA!!

Piosenka którą śpiewa

AJ AJ AJ AJ AJ AJ AJ!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:03 pm

<nie wierzę XD >

Megan słysząc słowa chłopaka uśmiechnęła się do niego szeroko i upiła coli. Czekała , aż będzie 'wolny' i będzie mogła z nim porozmawiać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:13 pm

Ozzy dalej grał i śpiewał , potrząsając swoimi włosami które skakały w góręi w dół.Gdy piosenka się skończyła Ozzy podniósł obie ręcę do góry , ułożył na dłoniach znak Mano cornuta
-Dziękuje , zajebiście wam dziękuje.Dzięki że zagraliście ze mną.

Ludzie wiwatowali wokół a Ozzy poszedł na chwilę do toalety ogarnąć się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:20 pm

Megan odprowadziła nieznajomego wzrokiem. Gdy zniknął w jakimś pomieszczeniu dziewczyna obróciła się na krześle i wlepiła wzrok w blat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:24 pm

Ozzy obmywawszy twarz i uporządkowszy wygląd wyszedł z toalety po czym zwrócił się do baru.Zamówił Whisky po czym oparł się tyłem o blat
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:27 pm

Wampirzyca popatrzyła na opierającego się o blat chłopaka i uśmiechnęła się do niego. Upiła coli i spuściła głowę tak, że włosy opadały na jej bladą, ale piękną twarz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:29 pm

Patrząc na wyjście z klubu Ozzy powiedział do młodo wyglądającej dziewczyny

-Widać lubisz się uśmiechać...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:32 pm

Popatrzyła na chłopaka
Czy to źle ?
Spytała unosząc lewą brew.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:37 pm

Odwrócił głowę do dziewczyny

-Miło jest widzieć jak ludzie się do ciebie uśmiechają.Czujesz się wtedy wyjątkowo , wiesz wtedy że jest ktoś kogo obchodzi twoja obecność.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:42 pm

Czyli tak się właśnie czujesz , gdy się do Ciebie uśmiecham ?
odgarnęła włosy z twarzy i wyciągnęła rękę do chłopaka
Megan Follows - Meg
przedstawiła się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:44 pm

Ozzy podał rękę nieznajomej
-Tak.Jestem John Osobourne ale mówią na mnie Ozzy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:50 pm

ciekawe
obdarowała Ozzy'ego najładniejszym uśmiechem.
bardzo ładnie grasz..no i śpiewasz
Meg dokończyła colę i tym razem zamówiła piwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyNie Kwi 26, 2009 11:55 pm



-Dziękuje.Ty za to bardzo ładnie się uśmiechasz

Ozzy podniósł szklaneczkę Whisky po czym wypił jej zawartość (no bo co mógł innego zrobić?Zjeść?!)

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:06 am

rzeczywiście...mam do tego talent
Zaśmiała się i przyłożyła do warg szklankę z piwem wychylając połowę z niej. Popatrzyła nieśmiało na Ozzy'ego
może przeniesiemy się do stolika ?
zaproponowała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 EmptyPon Kwi 27, 2009 12:08 am

Midnight time - Page 5 Awesome_face___HD_by_ConnorJones2610


-Możemy

Ozzy uśmiechnął się
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Midnight time - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Midnight time   Midnight time - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Midnight time
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: