wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Plac zabaw

Go down 
+17
Monique Charpentier
Renesmee Cullen
Quarelle Adams
Angel Hoax
Curaia Torres
Amy Vivien
Krwawa Merry
Nick Wilson
Charlotte Rodriguez
Scarlett Frost
Alice Evans
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Alex Armand
Allice LaCarrot
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorWiadomość
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:33 pm

-troszeczkę -wyciągnąłem przed siebie nogi , a ręce założyłem za głowę.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:36 pm

Rozłożyłam się na ławce kładąc głowę na jego kolanach - a kuku ! Czy Pan mnie widzi spod tego kapelusza ? - zrzuciłam mu kapelinder z głowy.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:39 pm

-ciebie nie da się nie zauważyć -uśmiechnąłem się zabójczo XD. A moja ręka powędrowała do głowy Ane , delikatnie głaszcząc jej włosy. Po chwili jednak opanowałem się i schowałem rękę do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:41 pm

-Podobało mi się - uśmiechnęłam się, po czym pocałowałam go namiętnie w usta. Zaśmiałam się na widok jego zaskoczonej miny. Wyglądał tak przezabawnie! (xDDDD)
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:45 pm

Na początku siedziałem z otwartymi ustami , nie wiedząc co powiedzieć. Po chwili z powrotem zacząłem gładzić włosy Ane, a drugą wolną dłoń splotłem z jej.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:47 pm

Znowu zaśmiałam się dźwięcznie.
- Przykro mi, ale muszę się zmyć. Dawno nic nie "jadłam " - podniosłam się z jego kolan. Na pożegnanie pocałowałam go raz jeszcze i czmychnęłam w ciemność.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyWto Sie 04, 2009 11:49 pm

Westchnąłem smutno , po czym zadarłem wysoko głowę i utkwiłem wzrok w gwiazdach. Po paru godzinach tkwienia w bezruchu podniosłem się i ruszyłem w bliżej nie określonym kierunku.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 4:54 pm

Przyszła na plac, odrazu zajmując jedną z huśtawek. Ciekawe, co robi teraz ciotka... oO Albo Angel... O_____O Z tego, co zdążyła wyczuć, to powrócił. oO Nigdy go nie zrozumie. xD Chodzący wujek zagadka. Chociaż była starsza od niego, to i tak pozostanie dla niej najlepszym wujem na świecie. Wyjęła pod wpływem impulsu telefon i zaczęła pisać smsa do ciotki. Miała gdzieś, że ją nawyzywa, sponiewiera jak psa, ale ważne, że ją zobaczy i przeprosi zgodnie z własnym sumieniem, które nie dawało dhampirzycy spać po nocach. tak, Nessie śpi! xD Hah! xD
* Wróciłam i.... chciałabym cię przeprosić za swoje zachowanie.
~Nessie. "

Wiadomość wysłana. Wystarczyło tylko poczekać, a może odpisze.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 5:03 pm

Szłam jedną z alejek, wsłuchując się w stukot swoich obcasów. Myślałam cały czas co powiedzieć Nessie. Naprawdę nie miałam pojęcia, nawet jak zacząć tą rozmowę. Kiedy zauważyłam ją siedzącą na huśtawce ruszyłam w jej stronę. Oparłam się o słupek i patrzyłam na nią, starając się nie uśmiechać, choć cieszyłam się że wróciła i że się do mnie odezwała. Odgarnęłam kosmyk włosów z twarzy.- Cześć.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 5:19 pm

Odwróciła się w jej stronę, widząc Alice bez uśmiechu. No tak, mogła się tego spodziewać no bo kto w końcu chciałby się widzieć z osobą, która tak jej nagadała i w ogóle. Odchrząknęła, spuszczając głowę w dół.
- Przepraszam. - Wyjąkała, chowając twarz w dłonie i po prostu płacząc. - Jestem okropna, nie wiem, co mi wtedy strzeliło do głowy, przepraszam... - Próbowała się tłumaczyć, chociaż miała świadomość, iż jej to może nie ruszyć.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 5:26 pm

Westchnęłam cicho i skrzyżowałam ręce na piersi.- Ja też nie mam pojęcia. Wtedy i ty świrowałaś i ten dureń Angel. To naprawdę bolało.- Pokręciłam głową zrezygnowana. Na niego byłam naprawdę zła, może i przez to że czułam się trochę winna. Ale z Nessie było inaczej.- Ale nie jestem twoją matką, żeby prawić ci kazania i udawać obrażoną, żebyś była lepszym człowiekiem, bla bla bla...- Uśmiechnęłam się do niej.- Wybaczam. Co nie oznacza że wykręcisz się od dokładnej relacji z tego, co się działo kiedy nie było cię w NY. Gdzie byłaś i co robiłaś?!- Zapytałam wesoło, siadając na huśtawce obok.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 5:41 pm

Takiego obrotu się nie spodziewała, przewidywała najgorsze scenariusze. No, ale fakt, jej matką nie jest, żeby prawić tego typu kazania, że źle się zachowała
- Byłam we Włoszech, robiłam karierę swoim nienaturalnym kolorem włosów oO... - Odpowiedziała, trochę chichocząc.
- Tamci ludzie są okropni... T_T
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 5:50 pm

We Włoszech?- Zapytałam zdziwiona, marszcząc czoło.- To przypadek że we Włoszech czy to specjalnie? - Zadawałam kolejne pytania.- No i co dokładnie tam robiłaś?- Uniosłam jedną brew, przyglądając się jej. Dalej się nie przyzwyczaiłam, ze wygląda już na dorosłą.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 6:10 pm

We Włoszech. Ale uwierz, było okropnie. Byłam modelką oO. - Odpowiedziała przerażonym tonem. Chodzący po wybiegu dhampir, a w nocy polująca na zwierzęta bestia w pobliskich lasach.Było na prawdę ciekawie.
- Specjalnie. - Bilet wykupiła dzień wcześniej.
- Nessie jako modelka. - Wstała i obróciła się zgrabnie, kończąc to ochem i achem. Widać było, ze to nie dla niej, że traktowała to jak zabawę.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 6:15 pm

Pokręciłam głową.- Modelka... no podziwiam cię za to. Ja bym tak nie mogła.- Wyszczerzyłam się. Prędzej zjadłabym wszystkie inne modelki i wyszła z budynku przed pokazem...- Ale cieszę się że wróciłaś. Przecież masz tu rodzinę i dom.- Przypomniałam jej.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 6:42 pm

Niby tak, ale dom już chyba stoi dawno pusty. Nie spodziewam się nikogo zastać. - Odpowiedziała wyraźnie smutna i odgarnęła włosy z twarzy.
- A tobie? jak się układało od tamtego czasu, spotkałaś kogoś? - jej oczy momentalnie rozbłysły.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 6:47 pm

Westchnęłam.-Oj, nie mów tak. Ktoś na pewno będzie, a jak nie to wróci, czuję to.- Puściłam do niej oczko. Byłam gotowa ściągnąć jakiegokolwiek członka jej rodziny nawet z drugiego końca świata.- A u mnie? Yyyy... No w sumie to wszystko w porządku, tak jak zwykle.- Stwierdziłam wesoło.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 7:01 pm

Zachichotała pod nosem z wyraźną irytacją.
- Yhhh mam nadzieję, że szybko ktoś wróci, bo sama nie dam rady... psychicznie. - A w podtekście miała być ta jedyna osoba: Aksel.
- Na pewno, jak zwykle? - Uniosła brwi pytająco i z wielkim wyszczerzem. Czuła od niej wilczą woń.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyCzw Wrz 17, 2009 7:08 pm

Nie martw się, wszystko jak zwykle się ułoży. No przecież zawsze się układa.- Zauważyłam. Huśtałam się lekko, patrząc na czubki butów.- Nooo... mówiąc jak zwykle miałam na myśli zupełnie dobrze.- Uśmiechnęłam się pod nosem, widząc jej minę. Przyszło mi na myśl że czegoś się domyślała po zapachu, ale stwierdziłam że to niemożliwe.- Jedyne co mnie wkurza to to, że dawno nie widziałam nikogo znajomego. Brakuje mi Lys, Ane, Ełi, Scar, Aleksa i całej reszty też. Dobrze że chociaż ciebie spotkałam.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptySob Wrz 19, 2009 4:01 pm

Tak, mam nadzieję. - Dodała z uśmiechem, powoli bujając się na huśtawce.
Ja też się cieszę z tego spotkania, szczerze? To mi brakuje najbardziej jeszcze rodziców... - Powiedziała, ocierając łzy, płynące po jej rumianych policzkach. Nie, nie teraz. Jest już duża, nie może płakać.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptySob Wrz 19, 2009 4:05 pm

Westchnęłam cicho.- Oj, Nessie nie martw się. Rodzice pewnie jak zwykle zajęci, ale pamiętają o swojej jedynej córce.- Poklepałam ją po ramieniu.- A może ktoś inny z twojej rodziny jest w Nowym Jorku? No i może Aksel szybko wróci?- Zapytałam z nadzieją w głosie. Przygryzłam wargę.- Albo pojawi się jakiś nowy, młody wampir.- Puściłam do niej oczko.
Powrót do góry Go down
Renesmee Cullen

Renesmee Cullen


Female Liczba postów : 288
Age : 33
Rasa : Dhampir
Registration date : 02/04/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptySob Wrz 19, 2009 4:14 pm

Popatrzyła na nią z zacieszem na twarzy i roześmiała się, ocierając łzy bluzą.
- Taa, na pewno. - Odparła i wstała z huśtawki.
- W każdym bądź razie, pójdę już do domu, muszę zobaczyć jak tam wygląda i w ogóle. - Cmoknęła ciotkę- tak, tak ją nadal będzie nazywać!- w policzek i poszła ludzkim tempem w stronę willi Cullenów już z nieco dobrym humorem.
Powrót do góry Go down
http://www.mirotic.blog.onet.pl
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptySob Wrz 19, 2009 4:23 pm

Do zobaczenia.- Wyszczerzyłam się do niej. Hmmm... jakoś to "ciotka" mnie postarza... W każdym razie postanowiłam jeszcze chwilę tu posiedzieć. Liczyłam na to że jakieś wampiry jeszcze mieszkają w Nowym Jorku, a jak nie mieszkają to to straszne, bo nikt mi o przeprowadzce nie powiedział. Huśtałam się coraz wyżej, patrząc na niebo i myślałam o pewnym dobrze znanym mi wilkołaku, którego muszę o coś zapytać.
Po paru godzinach wstałam i ruszyłam przed siebie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyPon Gru 28, 2009 10:30 pm

I... Doszłyśmy do placu zabaw? Pewnie tak, bo wydawało mi się że właśnie tutaj może być mała dziewczynka wraz ze swoją opiekunką. Rozejrzałam się.- Widzisz ją?- Zapytałam Ane.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 EmptyPon Gru 28, 2009 10:34 pm

- Tam jest - wskazałam palcem na małe dziecko , które obserwowało jeża pod drzewem. Podeszłyśmy więc do Ir i uprowadziłyśmy ją na Moon street XDDDDDDDDD Opiekunce szepnęłyśmy co i jak... Miała przekazać Eł , że Ir jest z nami. Nie chciałyśmy jej przeszkadzać w flirtowaniu ;<
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Sponsored content





Plac zabaw - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Plac zabaw   Plac zabaw - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Plac zabaw
Powrót do góry 
Strona 12 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: