wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Główna aleja

Go down 
+27
Eric Follett
Kate Thompson
Renesmee Cullen
Heidi Volturi
Angel Hoax
Curaia Torres
Nick Wilson
Emily LaPusch
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Quarelle Adams
Krwawa Merry
Santiago Valmont
Jasmin Armand
Charlotte Rodriguez
Camille Green
Scarlett Frost
Izkier McLoogan
Andrew Newecki
Alex Armand
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Alice Evans
Allice LaCarrot
Lysette Dufours
Ane deRose
Eufrazja Johnson
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
AutorWiadomość
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyPon Gru 28, 2009 1:31 am

Zaczął rechpotać jak głupi, po czym sam poczochrał ją parę razy. - A masz! - Zaśmiał się dźwięcznie, po czym chcąc usiąść trochę dalej, spadł z ławki. Nic go nie zabolało, ale jednak odruchy człowiecze jeszcze ma, więc lekko zakwiczał. - Auć... XD i nie wyglądam kawaiii XP Wyglądam bosko!
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyPon Gru 28, 2009 1:35 am

Gdy Toma zaczął czochrać moje włosy zrobiłam mniej więcej taką minę (-.-), ale gdy zobaczyłam jak leży na ziemi, wybuchłam śmiechem. Śmiałam się jak jakaś psychicznie chora XDD Wampir wyglądał tak śmiesznie , że nie mogłam się opanować. Po fali śmiechu opanowałam się i podałam Tomie rękę. Jednak na mojej twarzy dalej tkwił mega wyszczerz. XDD What a Face
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyPon Gru 28, 2009 1:45 am

Pochwycił jej rękę i wyprostował się, patrząc już na nią z góry. Wyższy już nie mógł być? Będzie potem go łeb boleć od tego pochylania się. Chwilę był poważny, patrząc na nią z lekkimi iskierkami w oczach, ale potem uśmiechnął się szeroko i trącił ramieniem. - Dzięki czochrańcu! XD - Odpowiedział aksamitnym głosem.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyPon Gru 28, 2009 5:32 pm

Prychnęłam cicho , udając obrażoną, ale po chwili uśmiechnęłam się szeroko. Wyprostowałam się i spojrzałam na wampira - no więc.. co lubisz robić w wolnych chwilach ? -spytałam patrząc na niego z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Gru 30, 2009 8:30 pm

Zwrócił na nią swoje skośne oczy, po czym zmarszczył brwi. - Na prawdę cię to interesuje? - Zachichotał pod nosem. Nikt go wcześniej o to nie pytał, zawsze ważniejsze były potrzeby braci i jego sióstr, dlatego Toma jest takim outsiderem,a le przecież zyskuje przy bliższym poznaniu, o ile da się w ogóle poznać.. Jak widać Eufrazji się to udało.. Jak na początek, całkiem nieźle.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Gru 30, 2009 10:07 pm

-no oczywiście!- oburzyłam się. -przecież nie pytałabym , gdyby mnie to nie obchodziło -uśmiechnęłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyNie Lut 14, 2010 5:51 pm

W3stchnął, zerkając na wampirzycę z lekkim uśmiechem. - Czytam stare, ale na prawdę stare książki, księgi.. a gdy... gdy mam szczęście, to uciekam przed sługusami Ojca. - Powiedział to na jednym wdechu i uśmiechnął szerzej. - A ty..? Oprócz tego, że jesteś matką tego małego anioła.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyNie Lut 14, 2010 10:01 pm

-to musi być całkiem ciekawe... -zamyślałam się , a na mojej twarzy pojawił się lekki uśmiech - hmm... ja też lubię książki, ale chyba raczej wolę lżejsze lektury od tych , które ty czytasz. Oprócz tego słucham muzyki i spotykam się z przyjaciółmi - to chyba wszystko , o czym Toma powinien wiedzieć.


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Johnson dnia Pon Lut 22, 2010 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eiji Yosuke.

Eiji Yosuke.


Female Liczba postów : 30
Age : 31
Registration date : 10/02/2010

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptyCzw Lut 18, 2010 12:47 pm

Chodziła po parku, trzymając w ręku szkicownik i szukając jakiejś ławeczki. Gdy wreszcie ją upatrzyła, usiadła i zamyśliła się na chwilkę nie wiedząc co chce narysować. "Etto.. gome Chika.." zaśmiała się w duchu po czym zaczęła rysować jakiegoś chłopaka, słuchającego muzyki.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Lut 24, 2010 9:27 pm

- Ważne, żeby przekaz tego co czytasz był dopasowany do twoich zainteresowań. - Zaśmiał się, chwytając kosmyk jej włosów i zaciągając się jego zapachem, jak jakiś zawodowy narkoman. Może chciał zapamiętać go na całą wieczność? Niezdecydowany to on był, dlatego w tej chwili tylko uśmiechał się uroczo pod nosem, po czym odciągnął dłoń od jej twarzy. - No, ale masz pewnie swoje sprawy, nie chcę ci zabierać czasu. -Spojrzał w górę lekko rozmarzony, niewiadomo czemu. To pewnie obecność wampirzycy, taak. Tłumacz to sobie tak debilu, a wpadniesz po uszy. Znowu się roześmiał i zerknął na nią. - Na serio, pójdę już. - Wstał i na moment się pochylił, aby cmoknąć ją w policzek.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Lut 24, 2010 9:34 pm

-myślę , że masz rację -pokiwałam głową na znak , że się z nim zgadzam. Uśmiechnęłam się szeroko , gdy chwycił za jeden kosmyk z moich włosów. -spotkamy się jeszcze ? -spytałam niepewnie , kładąc dłoń na jego policzku.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Lut 24, 2010 9:40 pm

Musnął zimnymi ustami jej policzek, po czym przesunął usta na jej dłoń i ucałował szarmancko. - Myślę, że tak. Nietrudno będzie ci mnie znaleźć. - Uniósł brew zawadiacko i zarazem zadziornie, po czym wpuścił świeże powietrze do swoich płuc. Kolacja i znowu seans filmowy.. Świetnie. Uśmiechnął się jeszcze do Eufrazji i zniknął szybko w pola widzenia w stronę znaną tylko sobie. Jak każdy wampir.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 EmptySro Lut 24, 2010 9:43 pm

Posłałam w jego kierunku pogodny uśmiech , po czym podniosłam się z ławki i postanowiłam odnaleźć swoją córkę .. bo nie miałam pojęcia gdzie jest XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główna aleja - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Główna aleja
Powrót do góry 
Strona 14 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Szeroka aleja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: