wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Główna aleja

Go down 
+27
Eric Follett
Kate Thompson
Renesmee Cullen
Heidi Volturi
Angel Hoax
Curaia Torres
Nick Wilson
Emily LaPusch
Amy Vivien
Matthew LaPusch
Quarelle Adams
Krwawa Merry
Santiago Valmont
Jasmin Armand
Charlotte Rodriguez
Camille Green
Scarlett Frost
Izkier McLoogan
Andrew Newecki
Alex Armand
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Alice Evans
Allice LaCarrot
Lysette Dufours
Ane deRose
Eufrazja Johnson
31 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyWto Cze 02, 2009 1:45 pm

- Nie nic. A co się miało stać? - spojrzał na nią zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyWto Cze 02, 2009 4:12 pm

- Nic, ale jakoś dziwnie się zachowujesz... Zapomnij. Opowiedz mi coś o sobie. - powiedziałam, uśmiechając się zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 1:46 am

Przyszłam do Central Parku. To miejsce zawsze pozytywnie na mnie działało. Spacerowałam alejkami, spoglądając na niebo. Noc, a raczej wieczór był dzisiaj piękny. Lekko chwiałam się, przez wypity niedawno alkohol, ale szłam dalej. Podziwiałam krajobraz.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:03 am

Przy wejściu zwolnił tempo, bo ciążyła mu złamana ręka. Nastawił sobie ja szybko, czując jak wraca potem na swoje miejsce. Odchrząknąl, aby Alice mogła go zlokalizować. Nie chciał jej szukać po cały central parku. Usiadł na jakiejś ławce, poprawiając stale rękę, aby wyglądała normalnie wśród ludzi za dnia.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:08 am

Angel.- Mruknęłam sama do siebie. "Przyszedł tu. Wie że tu jestem. Uciekać?! Ale dokąd?" W mojej głowie powstało wiele dziwnych pomysłów, jak wymigać się od rozmowy. Westchnęłam. Nie mogłam mu przecież nic nie wyjaśniać. Poszłam w jego stronę. Zauważyłam go, siedzącego na ławce.- Ehm... Cześć.- powiedziałam cicho, wpatrując się w czubki butów.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:11 am

Westchnąl ciężko, mocno nastawiając rękę ze złości. Spojrzał na nią wkurzony i zmarszczył czoło.
- Co się dzieje? W ogóle co się stało, ze postanowiłaś ze mną zerwać... Nie, ie.. nie będę zabiegał o twoje względy ponownie, mam już tego dosyć. Wiem, ze dosyć długo mnie nie było, ale ...- załamał głos- Ale miałem mały problem z Nathanem... Zapewne wiesz, ze się tu taki pojawił.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:16 am

Angel...- zawahałam się.- To w ogóle nie o to chodzi. Ja... ja po prostu...- kolejny raz urwałam.- To co do ciebie czuję to chyba nie jest miłość. Możesz mnie zabić, jeśli masz ochotę.- dodałam od razu.- Co ci się stało w rękę?- zapytałam po chwili bardzo cicho.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:25 am

- A te wyznania miłości, które rzekomo były wtedy prawdziwe?- spojrzał na nią zdziwiony i uniósł brwi do góry.- Nie będę się cackał z tobą. Postanowiłem ukończyć studia i gówno mnie to obchodzi, czy z tobą, czy bez ciebie!- wykrzyczał jej prosto w twarz.- Idż, znajdż sobie lepszego kandydata na ciągłego narzyczonego- człowieka- może będziesz miała zaszczyt i go przemienisz!- gardził nią, zraniła go do tego poziomu, że teraz on chciał tak z nią zrobić.- Brzydzę się tobą. Mogłaś i to odrazu powiedzieć, a nie zawracać gorzej głowę.. ty wierz, ze ja się na prawdę zakochałem?! Boże, i to w niewłaściwej dziewczynie...- parsknął śmiechem i chwycił ostatnią kość swojej ręki. Mocno chwycił i wyprostował- Już nie powinien obchodzić cię mój los. Więcej się nie zobaczymy, żegnam. - zaczął iść w stronę domu. Miał w nosie jej wytłumaczenia. te badziewne wytłumaczenia...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 13, 2009 2:33 am

Prychnęłam tylko. Skoro tak, nie miałam mu już nic więcej do powiedzenia czy do wyjaśnienia. W wampirzym tempie pobiegłam do domu, po drodze wymijając szybko Angela. Skoro chciał zupełnie zniknąć z mojego życia, proszę bardzo. Mimo woli uśmiechnęłam się pod nosem. Chyba odzyskałam to, co chciałam odzyskać.
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Cze 20, 2009 8:59 pm

Uśmiechnięta Monica szła lekkim krokiem przez park, podrygują w rytm muzyki, słuchanej w ipodzie. Obdarowywała przechodniów intrygującym spojrzeniem, od czasu do czasu kręcąc się wokół własnej osi, bo podziwiać naturę. W końcu okręciła się i opadła lekko pod drzewem. Przymknęła powieki, przysłuchując się słowom piosenki.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySro Lip 15, 2009 12:29 pm

Oj. Panna Taylor chyba przylazła tutaj zbyt szybko i zbyt za daleko. No cóż usiadła na jakiejś ławce i gapiła się tępo w przechodniów.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 2:33 pm

Usiadłem na jednej z ławek i przymknąłem powieki. Było mi trudno. Lys też. Raniłem ją swoim zachowaniem i sposobem bycia. Czasami naprawdę zastanawiałem się czy na nią zasługuję. Bo przecież Lysette mogła mieć każdego. Dlaczego nadal była ze mną!? Dlaczego tyle razy mi wybaczyła ?! Siedziałem jak głupek , na ławce w parku, myśląc jaki to jestem beznadziejny. W takiej pozycji wyglądałem jakbym spał na siedząco. Czułem na sobie wzrok śmiertelników, kiedy koło mnie przechodzili. Za bardzo mnie to nie obchodziło , bo obecnie zamknąłem się w swoim świecie, gdzie byłem z Lys.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 3:22 pm

Weszłam do parku zdecydowanym krokiem. Byłam zła. Bardzo zła. * Co ona sobie wyobraża?! Że może tak zarywać do MOJEGO chłopaka?!* Niemal krzyczałam w myślach. Wdrapałam się na jedno z drzew, i zamarłam na gałęzi w bezruchu. Wyłączyłam się zupełnie.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 3:38 pm

Szłam w bliżej nieokreślonym kierunku, a z każdym krokiem to dziwne uczucie stawało się coraz mniej odczuwalne... aż wreszcie zniknęło. Dziwne... pomyślałam zatrzymując się z zamiarem powrotu do mieszkania, jednak kiedy już się odwracałam wyczułam znajomy zapach... eee odwróciłam się w alejkę z którego ten właśnie zapach dochodził i zrobiłam kilkanaście kroków, aż wreszcie znalazłam jego źródło. Podeszłam do Nicka i usiadłam mu na kolanach - Mam nadzieję, że o mnie tak rozmyślasz. - bardziej zapytałam niż stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 3:40 pm

Otworzyłem oczy i uśmiechnąłem się -znajdziesz mnie wszędzie - uśmiechnąłem się zawadiacko. -zostawiłaś swojego gościa?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 3:42 pm

O dziwo... żebyś wiedział, że wszędzie... - zaśmiałam się przypominając sobie "uczucie" które mnie tu przywiodło. - Taak... mam nadzieję, że się nie obraziła... ale miałam swego rodzaju ważniejszą sprawę na głowie niż dotrzymywanie jej towarzystwa... - odpowiedziałam mu szczerze.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPią Lip 31, 2009 11:52 pm

-a kto to w ogóle był ?? -spytałem wodząc nosem po szyi Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Sie 01, 2009 12:00 am

Sąsiadka z góry?? - odpowiedziałam pytająco... jednocześnie wzruszając ramionami... - Z resztą czy to ważne... - uśmiechnęłam isę zadziornie... - tak.. jakoś...wydaje mi się, że w czymś nam przeszkodziła - stwierdziłam i przygryzając dolną wargę zbliżyłam swoją twarz do twarzy Nicka.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Sie 01, 2009 12:05 am

- w czym?? -spytałem. Lubiłem droczyć się z Lys xD Gdy Lysette przybliżyła się do mnie , wykorzystałem okazję i wpiłem się w jej usta.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Sie 01, 2009 12:12 am

Chyba wiesz w czym... - zaśmiałam się przerywając na moment pocałunek... ale jedynie na taki krótki momencik... bo po co marnować czas na gadanie kiedy można oddać się przyjemności. Choć z drugiej strony... po co oddawać się malej przyjemności, kiedy można oddać się tej... większej. - Może... pójdziemy do ciebie... - zaproponowałam oplatając dłonie wokół szyi Nicka.
Powrót do góry Go down
Nick Wilson

Nick Wilson


Male Liczba postów : 632
Rasa : wampir
Registration date : 01/03/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptySob Sie 01, 2009 12:14 am

-wyjęłaś mi to z ust -zamruczałem i pocałowałem Lys w usta -to chodź-wziąłem ją za rękę i ruszyliśmy do mnie do domu.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyWto Sie 11, 2009 11:34 am

Przyjrzałam się całej scence. Tak ładnie razem wyglądali... I byli razem szczęśliwi... A ja przez własny egoizm, i chęć utrzymywania kontaktu z Nickiem, za każdym razem kiedy w ogóle chciałam się z nim spotkać...Uh... Popatrzyłam jak odchodzą. Wiem, że Lys mnie mnie lubi, za to kocha Nicka, tak samo jak Nick ją... Więc... Powinnam przestać się z nim kontaktować... Widywać... Rozejrzałam się dookoła. Nigdzie nie było widać Logana. Zeszłam z drzewa i zmierzyłam w kierunku BV.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Sie 16, 2009 10:48 pm

Wolnym krokiem przyszłam do parku. Zaczęłam spacerować główną aleją. Po chwili zauważyłam jakiegoś faceta, idącego w moją stronę. Rozejrzałam się- było już ciemno i pusto. Uśmiechnęłam się sama do siebie. Podeszłam do niego i objęłam go za szyję. Łapczywie wbiłam się w jego tętnicę. Po kilku minutach rzuciłam ciało w krzaki i poszłam dalej. Zaczęłam się zastanawiać gdzie się podziewają Van i wszystkie wampiry. Czyli jednak wszyscy gdzieś zniknęli. Ruszyłam do bv.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 12:38 am

Spacerowaliśmy Główną Aleją ... trzymając się za ręce ?! Nie wiem dlaczego, ale nie chciałam go puścić XDD
-Opowiedz mi coś o sobie - zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:04 am

Spuścił głowę, lekko się dekoncentrując przez to trzymanie się za ręce. Nie żeby nie chciał, czy coś, ale jednak... puścił jej rękę i usiadł na ławce. Westchnął- To nie takie proste, opowiadać o rodzinie... - Zaczął gapić się w ziemię, jak wariat.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:10 am

Zmieszałam się zaciskając dłonie w pięści. Obeszłam ławkę , na której siedział Toma i stanęłam za nim. Odwróciłam się do niego plecami , zatrzymując wzrok na jakimś punkcie w oddali. -Nie musisz opowiadać o swojej rodzinie .. -mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:17 am

Jeszcze raz wypuścił powietrze z ust i oparł się o ławkę swobodnie, poklepując miejsce obok siebie. Jak ma opowiedzieć, to musi usiąść. - Nie jestem zwykłym... wampirem. - Spojrzał przed siebie. - Tak na prawdę jestem Izumi Sano, pochodzę z przygłupiego rodu z Japonii. Naszą specjalną umiejętnością jest to, ze zmieniamy wampira czy człowieka w nasz gatunek, oddając część krwi, którą tam tak cenią.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:27 am

Usiadłam na drugim końcu ławki , jak najdalej od wampira. Nie chciałam , żeby znowu pomyślał , że chce zaciągnąć go do łóżka.
- Zamieniacie każdego wampira , jakiego spotkacie na swojej drodze ? -spytałam niepewnie przyglądając się swoim butom.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:37 am

Zerknął na nią i się uśmiechnął. - Ale się mnie nie bój.... - Wyszczerzył się, po czym spojrzał w niebo- Tylko wybrani mogą zostac przyjęci do rodu Izumi.. bal bla bla bla... - Był znudzony tą tradycją. I tak nie zamierzał nikogo przemieniać.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 1:46 am

-nie boję się ciebie - odparłam , dalej usilnie wpatrując się w czubki swoich butów. - a co musi mieć w sobie ten "wybraniec" , żeby został członkiem twojego rodu ? - oparłam się brodą na zgiętych łokciach , które ułożyłam na swoich kolanach.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 2:06 am

Uśmiechnął się po raz kolejny i zerknął na nią, opierając ręce na ławce- A co, chciałabyś? - Uniósł brew do góry, szczerząc się jak wariat. Hmm, chociaż była dla niego idealną kandydatką... XP Zmierzył ją szybko jeszcze raz wzrokiem,a potem na faceta, który przechodząc posłał Eufrazji zabójczo uroczy uśmiech. - Muszę mu całkowicie zaufać i po prostu wiedzieć, że przystępując, nie będzie robić z siebie burżuja, jak moi bracia... XP
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 2:18 am

Spojrzałam na wampira , olewając zupełnie szczerzącego się kolesia przechodzącego obok mnie. -nie , pytam z ciekawości -uśmiechnęłam się lekko - jak duży jest twój ród ? - zadałam kolejne pytanie.


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Johnson dnia Nie Gru 27, 2009 10:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 4:16 pm

Ciekawość to nie grzech przecież, prawda? Zrobił z ust lekkiego karpika. - Pierwszy raz ktoś pyta tak z ciekawości. Właściwie to, Ojciec ma znajomych w całej Azji- Westchnął z niedowierzania i zaczął się chwilę nad czymś zastanawiać. Kolejna zaleta, jakiej poszukuje w idealnej dziewczynie, Ba! I do tego ma dziecko! ^.^ - A ty? Jak ma na imię to dziecko szczęścia?
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 4:20 pm

- uhuu.. czyli pochodzisz z wpływowej rodziny - uśmiechnęłam się szczerze - Irina Alane Johnson - odpowiedziała. Zabrzmiało to dość.. oficjalnie. - Chciałam , żeby nazywała się oryginalnie , no i mam nadzieje , że jakoś mi to wyszło - odgarnęłam na bok grzywkę ,która opadała mi na oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 5:06 pm

Ruszyłyśmy w stronę placu, ale niemożliwością byłoby przejście przez fontannę, dlatego też udałyśmy się alejką. Na ławce siedziała jakaś wampirza para. Skąd wiem , że to były wampiry ? Bo byli za ładni na ludzi. Przyjrzałam się bacznie kobiecie. Była zaskakująco podobna do mamy.
- Mama! - podbiegłam do niej i przytuliłam się na przywitanie. Jednakże kim mógł być ten Pan , który tak dziwnie się do mnie uśmiechał ? oo Analogicznie rzecz biorąc , to chyba tata. Ale wcale nie byłam do niego podobna.
- tata ? o.O popatrzyłam niepewnie tuląc się bardziej do Ełi.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 5:11 pm

-Ir co ty tu robisz ? -zapytałam córki , zaskoczona jej obecnością tutaj - gdzie jest Miley ? - spytałam rozglądając się w poszukiwaniu opiekunki. W oddali zauważyłam rudą czuprynę. Odetchnęłam z ulgą. Przytuliłam do siebie Ir - nie kochanie, to nie tata -powarzyłam na Tome przepraszającym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 5:17 pm

- a szkoda! - dodałam , a wcale nie miałam ochoty nikogo przepraszać.
Usiadłam sobie na kolanach Eł i bawiłam się jej bransoletką. Była ładna. Zabawnie mieniła się w świetle dzisiejszego dnia. Za ławką był prześliczny trawnik . Zjechałam więc z kolan mamy niczym po zjeżdżalni i poszłam zbierać liście.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 5:21 pm

Westchnęłam cicho. Tak bardzo chciałam , żeby Ir miała prawdziwą rodzinę. Popatrzyłam na Miley , która podeszła do Ir i razem z nią zaczęła się bawić. -przepraszam cię .. ale ja.. nie potrafię jej wytłumaczyć , że ona nigdy nie pozna swojego ojca -spuściłam wzrok , po czym z powrotem popatrzyłam na Irinę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 5:22 pm

-Ir, popatrz tutaj - wskazałam na brązową kulkę koło drzewa - to jeż -uśmiechnęłam się do małej, kótra z ciekawością przypatrywała się zwierzęciu.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 10:45 pm

Przyglądał się dziewczynce z zachwytem, no w końcu to też było wielkie dziecko, a widzieć mniejsze i równie słodkie co on. XD to fajna rzecz. Powiedziałby, ze Irina jest więcej niż słodka, urocza wręcz. Odwrócił twarz w jej stronę i uśmiechnął się szeroko-Kochane dziecko. - Podsumował, obserwując ją uważnie. - A jak się porusza... ^.^ - Pomyślałby kto! To mówi wampir!@
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 10:53 pm

Bez słowa pokiwałam głową. Czasami wydawało mi się , że nie jestem dobrą matką. Że lepiej byłoby na Ir , gdyby opiekowała się nią np. Miley. Wzięłam do ręki liść , który spadł z drzewa , wprost na moje kolana. Czasami chciałabym uciec od obowiązków.- Od Alexa. W milczeniu przypatrywałam się czerwonemu liściu klonu.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 11:11 pm

Odwrócił wzrok znowu na wampirzycę i przybliżył się obejmując ją po przyjacielsku. - No i co ci znowu? Masz świetną córkę, miłą opiekunkę, co ci jeszcze trzeba? - Uśmiechnął się uroczo i poklepał po ramieniu.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyNie Gru 27, 2009 11:16 pm

-nie wiem - skłamałam gładko. Doskonale wiedziałam czego było mi potrzeba.. a raczej kogo. Uśmiechnęłam się sztucznie -jak tak bardzo lubisz dzieci to postaraj się o dziecko. Na pewno masz kogoś. Uwierz mi , że bardzo by się ucieszyła , gdybyś zaproponował jej założenie rodziny. -poczochrałam mu włosy.
Powrót do góry Go down
Ikuta Toma

Ikuta Toma


Male Liczba postów : 32
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 25/12/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPon Gru 28, 2009 12:50 am

-Ej, nie czochraj mnie! - Wyszczerzył się, po czym usiadł na ławce jak oburzone dziecko. - Poza tym, nie mam nikogo, z kim mógłbym mieć to dziecko.. Każda okazuje się jakąś tam lafiryndą.. - Zachichotał pod nosem, patrząc wprost przed siebie.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 EmptyPon Gru 28, 2009 1:02 am

-uhh.. mocne słowa -wciągnęłam głośno powietrze -no ale dlaczego mam cię nie czochrać ? Z poczochranymi włosami wyglądasz przesłodko! -wyszczerzyłam się. Przybliżyłam się do Tomy i zaczęłam znów rozwalać jego 'idealną fryzurę'.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Główna aleja - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Główna aleja   Główna aleja - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Główna aleja
Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Szeroka aleja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Central Park-
Skocz do: