wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Spirit Club

Go down 
+5
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Scarlett Frost
Alice Evans
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:18 pm

To była pierwsza duża walka. A tak poza tym, to kiedyś walczyłam jeden na jeden. Nie bijemy się zbyt często, choć czas chyba pokazać tym pijawkom, kto tu rządzi. Coraz częściej pojawiają się na naszym terenie.- westchnęłam.- Ogólnie to nie przepadam za biciem się, ale jak już zacznę, to walczę póki mogę. Nigdy nie odpuszczam, choć kiedyś przez tydzień nie byłam wstanie wstać z łóżka.- Uśmiechnęłam się.- Ale jeszcze nigdy nie przegrałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:58 pm

No to twarda sztuka z ciebie - powiedziałem rozbawiony, ja też raczej nie przegrywam choć ta ostatnia walca, westchnąłem głośno- eh..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 10:59 pm

Ostatnia walka nie była w ogóle udana. Dalej mnie żebra bolą.- zachichotałam.- No ale pewnie następna walka będzie lepsza.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:02 pm

aha.- powiedziałem- Czy mogę spytać dlaczego uciekłaś z Sfory czy to za bardzo prywatne pytanie??- spytałem z nad butelki piwa bo kelner właśnie przyniósł nasze zamówienie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:06 pm

Przygryzłam wargę.- To przykra historia...- popatrzyłam mu prosto w oczy- Ale chcę, żebyś wiedział, że zawsze jestem z tobą szczera. Nie chcę mieć przed tobą tajemnic.- Westchnęłam i wlepiłam wzrok w szklankę.- Moja sfora kazała mi zrobić coś, na co nie powinnam się zgodzić. Ale byłam głupia... I to zrobiłam. Kiedy zrozumiałam, jak wielki błąd popełniłam, było już za późno. Znienawidziłam ich i uciekłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:09 pm

westchnąłem- przykro mi słyszeć taką historię, no cóż moja też nie była udana,armia z wilków też mi pomysł- powiedziałem tępym głosem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:14 pm

No to nie mamy zbyt ciekawej historii..- stwierdziłam smutno.- Dalej boję się, że kiedyś mnie w końcu znajdą. Że tamta sfora mnie znajdzie.- Wyznałam szczerze.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:18 pm

No wiesz ryzyko zawsze istnieje, co z tego że moja sfora jest w Farancji i tak moga mnie tutaj odnaleźć.- powiedziałem dopitnie, w tym momencie puścili fajny kawałem z lat 60 , poderwałem się i Kate chwyciłem za rękę i pociągłem na parkiet- Ale długo tego nie słyszałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:21 pm

Zaczęłam z nim tańczyć.- Nawet fajny kawałek. Nie słyszałam go nigdy.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:24 pm

Za młoda jestes- zaśmiałem się.- za młoda.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:26 pm

Nie przesadzaj!- zachichotałam.- Nie jestem aż tak młoda. 20 lat to nie jest mało.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:32 pm

oj jest uwierz mi jest- powiedziałem i tanczyłem z nią dalej- prosze jaka tancerka z ciebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:35 pm

Dzięki.- uśmiechnęłam się. Dawno już nie tańczyłam. "Zaraz, zaraz, czy ja kiedyś w ogóle tańczyłam?!" pytałam się w myślach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:41 pm

Uśmiechnąłem się, muzyka się zmieniła w tango Argentyńskie, lubiłem tanga, były bardzo żywiołowe.
Kate lubisz tanga ??- spytałem zawadiacko.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:44 pm

Zachichotałam.- Nie wiem czy lubię, bo nigdy nie tańczyłam.- powiedziałam szczerze. "Kate, ty i taniec?! Chyba cię prąd popieścił. Zwiewaj z parkietu!" krzyczałam na siebie w myślach, ale nie ruszyłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:50 pm

Chwyciłem jej noge i delikatnym ruchem przejechałem od kolana po udzie:- To bardzo zmysłowy taniec, uwielbiam go tańczyć- powiedziałem moja ręka dalej wędrowałam po ciele Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:53 pm

Eric, ja nie umiem tańczyć!- powiedziałam do niego uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:55 pm

ważne że ja wiem co robię.- powiedziałem uśmichnąłem sie, cały lokal patrzył na nasz taniec a ja nic nie robiłem tylko tańczyłem z Kate, bardzo zmysłowo tanczyłem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:01 am

Uśmiechałam się do niego. To on prowadził, więc jakoś nam to szło. Czułam na sobie wzrok innych ludzi, ale nie przeszkadzało mi to. Wpatrywałam się tylko w Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:03 am

skonczyłem tango lekko odchylając ją do tyłu, i całując w szyje- Jak na osobe która nie umie tańczyć to nie źle ci poszło- powiedziałem się i uśmiechnąłem szelmowsko.Usłyszałem gromki brawa.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:06 am

Dzięki. Pierwszy raz w życiu tańczyłam tango.- uśmiechnęłam się. Zarumieniłam się lekko, słysząc brawa. Usiadłam przy stoliku.- Ale nie wiedziałam że ty tak wspaniale tańczysz.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:08 am

Wspaniale, no to i tamto się umie- Powiedziałem nie przechwalając się - Ale ty jak na pierwszy raz też bardzo dobrze.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:10 am

Wypiłam cały sok.- Jakoś nigdy nie interesowałam się tańcem. Ale teraz już wiem, że to był błąd.- zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:12 am

No wiesz przy tańcu liczysz się ty i twój partner nikt wiecej, to lepsze niż bieganie a można ładne kobiety poznać- powiedziałem szelmosko się usmiechając.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:17 am

Uśmiechnęłam się.- W tańcu jest to coś...- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:22 am

W tancu wyrażasz siebie, swoje uczucia i pragnienia- powiedziałem zamyślony- a ty co porabiasz na codzień??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:25 am

Hm... właściwie to nie robię nic ciekawego. Żyję z dnia na dzień. Myślałam o studiach.... ale nie jestem jeszcze pewna.- uśmiechnęłam się.- A ty? Co robiłeś jeszcze przed przyjazdem do Nowego Jorku?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:29 am

uciekałem, prace raczej dorywcze żeby mnie nie znaleźli choć myślę że i tak ich spotkam, niestety- powiedziałem- a w NY chcę zająć się sprzedarzą dzieł sztuki na Aukcjach internetowych.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:33 am

To fajnie że masz jakieś plany.- powiedziałam.- Czy jeśli powiedzieliby ci, że masz wrócić do Francji, zgodziłbyś się na to?- zapytałam go nagle.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:37 am

W życiu- powiedziałem ostro- przepraszam, ale nigdy, wolałbym zginąć.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:42 am

Popatrzyłam na niego.- Mam nadzieję że nie pojawią się w Nowym Jorku.- "Zginąć?! Haha... Nigdy nie dam ci zginąć...." pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:46 am

tej pewności nie mam, dlatego jeśli mnie porwą uprowadzą, nie pozwolę aby mi prania mózgu robili , wolę zginąć.- powiedziałem z nad butelki piwa.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:48 am

Jeżeli by cię porwali, pojechałabym za tobą. Nie dałabym ci zginąć. Walczyłabym o ciebie.- wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:49 am

Kate jeśli juz o tym mówimy nie, nie zgadzam się, słyszysz, ty nie rozumiesz.- powiedziałem po chwili namysłu- eh.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:53 am

Dobrze.- powiedziałam tylko. Wiedziałam, że choćby mówił mi to tysiące razy, nie posłuchałabym go, ale nie chciałam się z nim kłócić.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 12:58 am

Kate- powiedziałem, ująłem jej twarz- Moze tak Szefem sfory nie był facet, tylko Kobieta, co kilka lat wybierała nowego partnera i padła na mnie kolej, ale ja się nie zgodziłem i uciekłem bo ja nie jestem , rzeczą , zabawką, czy nie wiem czym,. Tylko Facetem który chce kobietę mieć na stałe a nie na kilka lat. Gdyby mnie porwali , a ty być pojechała za mną to mogliby ciebie zabić, a tego bym nie chciała, wiec tym razem odpuść sobie.- powiedziałem powoli ważąc każde słowo- Jesteś dla mnie najważniejsza wiec odpuść sobie mnie, jak by tobie coś się stało nie darowałbym sobie tego.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 1:04 am

Łza mi pociekła.- Gdyby ciebie uprowadzili i tak bym się zabiła. Nie mogłabym już żyć!- wyszeptałam.- Nie wiem czy wiesz, ale miałam faceta, o którym myślałam że będzie na całe życie. Mieliśmy wziąć ślub. Dwa dni przed ślubem zasztyletowałam go. Straciłam coś, co kochałam ponad życie. Tydzień temu chciałam się zabić. Prawie umarłam, ale uratował mnie mój przyjaciel. Gdybym straciła jeszcze ciebie, to byłaby przesada! Ja i tak bym tego nie przeżyła! Zbyt dużo w życiu cierpiałam, żeby przeżyć jeszcze to! Gdyby cię porwali miałabym 2 wyjścia- albo zabić się w domu, albo zginąć walcząc o ciebie. I wiem, że wybrałabym to drugie wyjście.- wyszeptałam i wytarłam łzy z policzków.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 1:10 am

Kate źle myślisz. Gdyby mi sie coś stało dalej bym żył ale w tobie, twoja miłość do mnie byłaby wieczna- powiedziałem- Kate odłóżmy tą rozmowę na inny czas, znamy się za krótko żebyś mogła deklarować oddanie życia, nie znasz mnie, nie jestem ideałem, biegam po domu nago niekiedy jak mi się nie chce ubierać, czasem 3 dni nie wracam do domu bo biegam jako wilk, Jestem szalony, lubię skakać po drzewach a jedynym przyjacielem jest pies imieniem Pluto wiec nie myśl o mnie jak o ideale, bo taki nie jestem.- skończyłem swój wywód, przez ostatnie 3 lata nie powiedziałem tyle jak tego wieczoru.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 1:14 am

Dobrze. Przełóżmy tą rozmowę. Ale chcę, żebyś wiedział, że kocham cię i za zalety i za wady. I chcę być z tobą, nawet, jeśli byłbyś daleki od ideału.- powiedziałam cicho. Popatrzyłam mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 1:16 am

oj zdziwisz się jak daleki jestem od ideału- zaśmiałem się, i pusciłem do niej oko- a ty jakie masz wady?? bo zalet widze bardzo dużo.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 5:00 pm

Mam wiele wad. Ale chyba najgorsze jest to, że uwielbiam żyć beztrosko.- uśmiechnęłam się.- Potrafię przez cały dzień patrzeć w niebo, biegać po lesie w wilczej postaci... Nie lubię mieć obowiązków i zawsze chcę czuć się wolna... Nie lubię, jak ktoś mnie kontroluje i mówi mi co mam robić.- powiedziałam wszystko, co tylko przyszło mi do głowy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 10:57 pm

Takie wady, to nie wady, ty , ja to wilki, kochamy wolność, nienawidzimy ograniczeń- powiedziałem usmiechniety.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:09 pm

Uśmiechnęłam się.- Myślę, że gdybym była człowiekiem, też bym taka była. Ja po prostu kocham wolność.- powiedziałam i napiłam się soku.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:12 pm

Możliwe Ale w sumie to dobrze że lubisz wolność- powiedziałem- dzięki temu wyglądasz tak promiennie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 EmptySro Mar 18, 2009 11:18 pm

Dzięki.- uśmiechnęłam się. Wypiłam całą szklankę soku i zamówiłam kolejną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spirit Club - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Spirit Club
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» kawiarnia Cafe Club
» Ronnie Scott's jazz club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Cinema-
Skocz do: