wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Spirit Club

Go down 
+5
Charlotte Rodriguez
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Scarlett Frost
Alice Evans
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:41 pm

-Dziwna jesteś, albo po prostu próbujesz dać mi do zrozumienia, że nie stać cię na coś miłego do powiedzenia. Przyszedłem tutaj, bo spodziewając się jakieś miłej rozmowy, a ty jesteś niedostępna. Czy to znaczy, że nie chcesz się zniżać do normalne rozmowy z wilkołakiem, czy po prostu jesteś na coś zła i lepiej bym ci dał spokój? -nie był zbytnio miły kierując siędo nie, ale trudno. Ile można?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:46 pm

Westchnęłam.- Jestem bardzo dziwna, ale to akurat chyba nie ma znaczenia.. A może ma? Nie wiem. Po prostu, jakoś tak, ogarnął mnie kiepski humor. Wybacz.- Stwierdziłam zupełnie szczerze.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:48 pm

-Aha, pewno jakiś idiota cię wkurzył... trudno... -również westchnął. -A potem przyszedł drugi mając do ciebie wąty o byle co. Cóż będe sięzbierać. Może się zobaczymy jak ochłoniesz. -powiedział wstając.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:51 pm

Nie wkurzył. Trochę dobił na moje własne życzenie. A teraz, choć mam straszny humor, wszyscy chcą mnie zostawić samą. Jakoś im się nie dziwię, ale z drugiej strony jak sobie stąd pójdziesz, to pewnie znowu się upiję.- Westchnęłam.- Do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:54 pm

-Albo pozwolisz, że zostanę co?- zapytał -Z kwestii naukowej. Nigdy nie widziałem upitego wampira. -powiedział wesoło.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:55 pm

Jak poczekasz chwilę to będziesz miał okazję.- Uśmiechnęłam się. Żal dupę ściska... Powinnam się wziąć w garść.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 3:58 pm

Usiadł spokojnie na stołku. Jego twarz nie wyrażała niczego, poza tym, że wprawny obserwator mógł wyczytać, że coś knuje.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:01 pm

Muzyka szumiała mi w uszach. Wypiłam kolejny kieliszek.- Opowiedz mi coś o swoim życiu.- Poprosiłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:04 pm

Westchnął -Nie mam co opowiadać, nic ciekawego się nie zdarzyło -powiedział monotonnym głosem. Nagle z szybkością [umy zabrał wampirzycy kieliszek sprzed ust i położył poza jaj zasięgiem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:06 pm

Na pewno nic ciekawego?- Zapytałam, ciekawa życia wilkołaka.- Mógłbyś mi to oddać?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:08 pm

-A, a, a ty niedobra dziewczynko. -powiedział kręcąc palcem -żartowałem, że chcę cię widzieć upitą. Taki widok musi być straszny. -powiedział usprawiedliwiając się. Wypił wrednie na jej oczach resztę z kieliszka -Kto by pomyślał, taka porządna wampirzyca a alkoholiczka. Wstydziłabyś się -upominał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:13 pm

Cholera, chwilowo wstyd odpłynął daleko, wraz z promilami w mojej krwi...- Stwierdziłam wesoło.- No wiesz, chcesz czy nie i tak pewnie bym się upiła.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:16 pm

-Ale się nie upijesz, bo a tu jestem i będę cię bronił przed pokusami życia doczesnego -powiedział wesołym głosem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:19 pm

Och, jak miło.- Stwierdziłam wesoło. Z jednej strony chciałam zerwać z nałogiem, z drugiej strony wódka leżała w mojej lodówce, a stracenie świadomości było kuszące.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:21 pm

-Teraz to możesz zamówić tylko zieloną herbatę. Podobno działa odświeżająco i oczyszcza organizm. Czyli idealna dla ciebie. -poradził. Akuratna dla alkoholików.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:23 pm

Wolałabym whisky z lodem.- Powiedziałam szczerze.- A może miałbyś ochotę gdzieś się przejść? Ta muzyka mnie dobija...- Stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:24 pm

-Proszę bardzo -powiedział wstając.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:28 pm

To gdzie idziemy?- Zapytałam, wstając z krzesła. Zachwiałam się lekko, ale po chwili mogłam już normalnie stać.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:30 pm

-Jeżeli jesteś w stanie chodzić -powiedział. -Ale gdzie? Nie znam się na tym mieście...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:32 pm

Jestem w stanie!- Powiedziałam z uporem małego dziecka.- Możemy iść do parku, kawiarni, kina, gdziekolwiek.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:34 pm

-Może do parku? Tam przynajmniej nie ma barów? -zapytał proponując.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:35 pm

A szkoda...- Mruknęłam pod nosem.- Może być.- Ubrałam płaszcz i poszłam w stronę wyjścia.- Ale idziemy do Central Parku czy do tego wilczego?- Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:37 pm

-Do cenral... bo w wilczym by mnie wyśmiali za uganianie się za pijaną wampirzycą. -powiedział uśmiechając się. Czekał aż wampirzyca wyjdzie by ruszyć za nią.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 EmptyPon Cze 29, 2009 4:39 pm

Kiwnęłam głową.- No tak, rozumiem.- Uśmiechnęłam się i wyszłam chwiejnym krokiem w stronę CP.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Spirit Club - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Spirit Club   Spirit Club - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Spirit Club
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» kawiarnia Cafe Club
» Ronnie Scott's jazz club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Cinema-
Skocz do: