wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rainforest Cafe

Go down 
+2
Alice Evans
Scarlett Frost
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPią Sty 16, 2009 8:15 pm

Atmosfera karaibska bo i jedzonko typowo znad morza opanowanego przez wiadomych nam piratów ;P
Dośc duża knajpka utrzymana w atmosferze korsarskiego statku (drewniane ściany, stoliki i krzesła). Atrakcją jest ogromne akwarium stojące pośrodku sali.
Najlepsze owocki w mieście Wink
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:25 pm

wszedł do kawiarni i zajął miejsce przy stoliku czekając na scarlett
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:31 pm

wbiegła do kawiarni szukając wzrokiem znajomej twarzy. Kiedy zobaczyła Christiana usmiechnęła się szeroko i podeszła do stolika.
I jak??Zarąbiście prawda? zapytała siadając naprzeciwko
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:36 pm

pokiwał z uznaniem głową
Ehe. Świetne rybki.
zachichotał
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:45 pm

Hah witaj w Soho.
rozsiadła się wygodniej (to jest-siadła sobie na krześle po turecku)
Chociaz ty, jako koneser sztuki z przymuszenia..wiesz, kasa i te sprawy, pewnie już tu bywałeś.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:51 pm

Wyobraź sobiezrobił męczeńską minę
Że nie bardzo. Wystawy na których bywałem zazwyczaj mieściły się w centrum, były autorstwa sławnych już i dośc zmanierowanych artystów, którym chodziło tylko o pieniądze a ich prace były strasznie nudne...
popatrzył przez chwilę na akwarium
Ogólnie rzecz biorąc miałem emosmutne dzieciństwo, prawda?
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:56 pm

OOOOOO, biedactwo...
przechyliła się nad stołem i poklepała go pocieszająco po głowie
Powiem ci... straciłeś wiele. Ale cóż! Po to masz mnie
wskazała palcem na siebie usmiechając się łobuzersko
Żeby wszystko nadrobic nie?
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 4:59 pm

spojrzał na dziewczynę zdezorientowany
Przecież...podobno od niedawna tutaj mieszkasz
eeeee chyba że pomylił ją z kimś innym
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 5:04 pm

Ah to zapewne. Mieszkam tu od bardzo niedawna, może dwa tygodnie
rozmarzyła się
Ale wiesz...kiedy marzysz o zobaczeniu jakiegos miejsca tak naprawdę, wtedy chcesz wiedziec o nim wszystko. Ja wiem wszystko o soho w NY, soho w Londynie i Paryżu
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 5:13 pm

Muszę leciec na razie
wyszła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySob Sty 17, 2009 5:23 pm

patrzył nieco smutno za znikającą za drzwiami dziewczyną
Pa
po chwili również wstał i wyszedł. Może gdzieś spotka kogoś znajomego? Miał ochotę porozmawiac z kimkolwiek
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptySro Sty 28, 2009 4:11 pm

weszła do kawiarenki i usiadła. zamówiła wodę
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyCzw Sty 29, 2009 4:40 pm

Weszła do kawiarenki rozglądnęła się. Wystrój kawiarenki bardzo jej się podobał. Zamówiła cafe latte, i usiadła przy stoliku. Potem po raz kolejny odpłynęła wraz z myślami.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyCzw Sty 29, 2009 9:50 pm

Alice podniosła się z fotela, zakładając torebkę na ramię. "Chyba wybiorę się na spacer" stwierdziła, i wyszła.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyCzw Lut 12, 2009 9:24 pm

Weszla do baru i zamowila kawe. Usiadla przy stoliku i zaczela przygladac sie ryba w akwarium.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lut 16, 2009 10:00 pm

Nie zaciekawila ja zadna osoba wiec wypila kawe i wyszla z knajpy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyNie Mar 08, 2009 9:22 pm

Vanessa westchnęła wchodząc do kawiarnii. Zajęła stolik i zamówiła wodę. Zamyśliła się oraz skuliła na krześle.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Kwi 06, 2009 7:55 pm

weszła do rainforest żeby popracowac. Zamówiła coś zimnego. Tak, zdecydowanie, w te ciepłe dni nie miała już najmniejszej ochoty na herbatę. Usiadła przy stoliku i odpaliła laptopa.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Kwi 06, 2009 8:37 pm

wstała, zostawiła pieniądze na stoliku i wyszła
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyCzw Kwi 16, 2009 4:35 pm

Weszłam do kawiarni. Usiadłam przy stoliku koło okna i zamówiłam kawę. Wpatrywałam się w ciągle zabieganych ludzi.

Po paru godzinach wstałam, zapłaciłam za kawę i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Cze 08, 2009 7:25 pm

Weszła tanecznym krokiem do kawiarni. Usiadła przy stoliku koło okna czekając na kelnera, który przyjmie jej zamówienie.
-nareszcie.. -mruknęła do siebie, kiedy ujrzała zbliżającego się w jej stronę wysokiego, chudego kelnera.
- czy mogę przyjąć od pani zamówienie ? - zapytał szarmancko
-tak.. hmm.. poproszę cappuccino.. -uśmiechnęła się anielsko do mężczyzny, który odszedł bazgroląc coś w małym notatniku. Odwróciłam głowę i wpatrywałam się w ludzi za szybą.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Cze 08, 2009 7:35 pm

Wybrałem się na spacer, który stał się rytuałem... Chodzenie między ludźmi uspakajało mnie... czułem się dziwnie, byłem już zmęczony swoim życiem, i jeszcze ten list w kieszenie, nie patrząc na nazwę kawiarni wszedłem do niej i usiadłem z tyłu jak najdalej od wszystkich...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Cze 08, 2009 7:54 pm

W pewnym momencie poczuła zapach Taylora. Nie myliła się. Właśnie wszedł do kawiarni. Megan nie podeszła do niego, gdyż wampir wyglądał na bardzo zamyślonego, więc nie chciała mu przeszkadzać. W tym czasie otrzymała swoją wcześniej zamówioną kawę i zaczęła się nią delektować.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Cze 08, 2009 8:04 pm

Wyciągnąłem list z jednej kieszeni z drugie wyjąłem papierosy i zapalniczkę, zapaliłem jednego papierosa i sie zaciągnąłem , patrzyłem na list, który dobrze znałem.... Nagle ktoś otworzył drzwi i wszedł do kawiarni, cyrkulacja powietrza spowodowała że poczułem ..Megan.... I wodziłem wzrokiem w jej poszukiwaniu, w końcu gdy ją znalazłem, wstałem od swojego stolika, list schowałem do kieszeni płaszcza papierosy też i podszedłęm do niej... A kogusz to moje oczy widza..- zaśmiałem śie za jej plecami, stałem 50 cm, od niej, ale skoro mieliśmy byś przyjaciółmi to €smiechnałem sie tylko i czekałem na jej reakcję....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyWto Cze 09, 2009 2:46 pm

Odwróciła głowę w stronę Taylora
-Cześć ! - krzyknęła wesoło całując go w policzek. -proszę , usiądź.. - wskazała na wolne miejsce obok siebie -przepraszam, że nie podeszła pierwsza, ale wyglądałeś na zmartwionego i zamyślonego, więc nie chciałam się narzucać. - posłała mu anielski uśmiech i upiła łyk cappuccino.
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyWto Cze 09, 2009 9:46 pm

A tak mam zmartwienie i powód do myślenia, ale to nie oznacza że nie mam pogadać z starą znajoma... Zaśmiałem się i usiadłem naprzeciw Meg... I co słychać??... Spytałem, kelnerowi pokazałem że nic nie chcę...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyWto Cze 09, 2009 11:21 pm

-mogę Ci pomóc ? -spytała zatroskana. -no wiesz.. u mnie nic ciekawego.. -mruknęła wlepiając wzrok w blat stołu. W ogóle życie Mehan było nudne jak flaki z olejem...
Powrót do góry Go down
Taylor Carter

Taylor Carter


Male Liczba postów : 77
Rasa : Wampir
Registration date : 19/04/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyWto Cze 09, 2009 11:54 pm

Pomóc chyba nikt mi nie moze....odpowiedziałem na jej pytanie, przez ten czas kiedy się nie widzieliśmy zmieniłem się, nie zewnętrznie ale wewnętrznie...westchnąłem bo nie wiedziałem co mogłaby mi poradzić... Nie przesadzaj, u ciebie nic ciekawego.. usmiechnąłem się choć to już nie był mój uśmiech ,raczej coś pomiędzy grymasem a uśmiechem
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:29 pm

Weszliśmy do hmm.. kawiarni. Usiedliśmy przy jednym ze stolików. Podszedł do nas kelner.- Ja poproszę gorącą czekoladę. A ty?- Spojrzałam na wilkołaka.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:31 pm

-Herbatę. -powiedział z uśmiechem patrząc na biednego kelnerczynę który poszedł zrealizować zamówienie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:33 pm

Po chwili już wrócił z naszym zamówieniem.- Tooo... kogo sobie wpoiłeś?- Zapytałam wesoło po raz kolejny.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:34 pm

Milczał jak zaklęty. -Masz jakieś zwierze?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:37 pm

Westchnęłam.- Nie mam. Gdybym miała pewnie już by nie żyło- rzadko bywam w domu.- Stwierdziłam.- A ty masz?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:39 pm

-Nie, chyba tutaj nie byłoby dobrze nawet chomikowi. Ten zapach... -westchnął z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:40 pm

Prychnęłam.- Chomik byłby szczęśliwy.- Odparłam, sącząc z kubka gorącą czekoladę. Przyglądałam się wilkołakowi.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:41 pm

Westchnął. -Nie chce mieć zwierząt. -powiedział znowu wpadając w zamyślenie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:43 pm

Ja zawsze chciałam mieć fretkę. Ale na razie jakoś jej nie kupiłam...- Uśmiechnęłam się. Od dziecka marzyłam o fretce, ale moja ciotka zawsze mówiła że nie chce mieć zwierzątka. Okrutne to było..
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:48 pm

-Fretkę? Takie małe szczurkowate coś? -zapytał. W jego oczach pojawiła się smuga wredności.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:50 pm

No, powiedzmy że szczurkowate... Ale zawsze o takim czymś marzyłam!- Stwierdziłam wesoło.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 3:55 pm

-A o czym jeszcze marzyłaś?- zapytał wpatrując się w nią jak w obrazek.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 4:00 pm

Hmmm... O nowej gitarze akustycznej.- Zachichotałam.- Oczywiście o wielu rzeczach jeszcze marzę, ale o niczym specjalnym. A ty?
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 4:04 pm

-O gitarze? Dlaczego? -spytał zaintrygowany.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 4:05 pm

Bo moja poprzednia jest już stara.- Powiedziałam, jakby to było oczywiste. Dla mnie było. Ciężko już grać na takim starociu, przydałaby się nowa, ale z moją obecną wiążą się wspomnienia, więc trochę żal mi ją wyrzucić.
Powrót do góry Go down
Vanilia Canos

Vanilia Canos


Liczba postów : 688
Rasa : Wilkołaczydłooo
Registration date : 28/06/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 4:09 pm

-A nie lepiej ją odnowić, niż wyrzucać? -zapytał widząc sentyment w jej oczach -Są różni specjaliści, zawsze można ją zregenerować.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe EmptyPon Lip 13, 2009 4:10 pm

Uśmiechnęłam się.- Ta gitara ma ponad 30 lat, ciężko byłoby. Ale na pewno jej nie wyrzucę. Może po prostu schowam ją w szafie.- Stwierdziłam.- A jakie są twoje marzenia? Ale takie największe, najważniejsze dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rainforest Cafe Empty
PisanieTemat: Re: Rainforest Cafe   Rainforest Cafe Empty

Powrót do góry Go down
 
Rainforest Cafe
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kawiarnia Cafe Club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: