wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+18
Lysette Dufours
Angel Hoax
Matthew LaPusch
Josette Shakespeare
Curaia Torres
Krwawa Merry
Quarelle Adams
Emily LaPusch
Scarlett Frost
Santiago Valmont
Nick Wilson
Amy Vivien
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Alex Armand
22 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:16 am

No widzisz. To znaczy moje życie też nie było rewelacyjne, matka miała raka, ojciec pił, alemiałam Johna zawsze był ze mną tylko tego feralnego dnia musiał zostać w szkole dłużej ..- urwałam poczułam ukłucie bólu.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:23 am

Eh...- westchnęłam głośno. Wypiłam całe piwo i zamówiłam kolejne.- Ale może dasz sobie jeszcze jedną szansę? Może jednak spotkasz kogoś, zaczniesz życie od nowa, że tak powiem...
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:24 am

Wiesz wolę już Steva on to przynajmniej jest, zawsze tutaj, raczej bedzie- powiedziałam i puściłam mu oko.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:28 am

Amy...- popatrzyłam jej prosto w oczy.- Jeśli postanowisz być ze Stevem, oczywiście będę cię wspierać.... Ale ciężko ci będzie żyć z człowiekiem.... On jest delikatniejszy, w jego żyłach płynie krew, którą się żywisz... To na prawdę nie będzie takie proste.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:31 am

Alice ja nie wiem co zrobię, to tylko takie rozmyślania narazie wolę od facetów sie trzymać na dystans a Stevem tylko buziakami się wymieniamy, prawda Steve- Spytałam barmana , ten tylko sie zaczerwienił- I tak ładnie się czerwieni.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:36 am

Roześmiałam się na widok barmana.- Aha...- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:39 am

Wiesz Alice on ma to czego szukam w facecie, umie zagadać, puszcza mi oczko, uśmiecha się, że się patrze na niego jemu nie przeszkadza, najczęściej jest cicho ale €mie sie ODEZWAĆ, i najważniejszebije mu serce- powiedziałam i wsłuchałam sie w rytm serca barmana , teraz był nie równy ale nie przeszkadzał mi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:44 am

Skoro chcesz człowieka, ok. Ale nie wiem dlaczego, wyczuwam w twoich emocjach coś dziwnego...- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 12:55 am

Czy ja powiedziałam zę chcę, poprostu jeden wampi mnie ma zabawkę, drugi łamie mi serce, Faceci wampiry to (cenzura) i tyle, A człowieka zawsze moge zniszczyć, i mam słabość do nich, koniec kropka- powiedziałam
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:07 am

Amy... ja wiem, że nie powinnam ci tego mówić, ale to nie jest dobre rozwiązanie.- powiedziałam cicho.- Miałaś pecha do wampirów, ale to nie jest dobry pomysł... Chcesz się na nich zemścić, widzę to, ale to nie ma sensu...- napiłam się piwa.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:21 am

zwłaszcza na 2 takich, Ale spoko, nie zrobie czegoś co by skrzywdziło mnie lub Steva bo wiem czym jest ból.Słonko podaj mi jeszcze jedno piwo!- powiedziałam do steva, a on podał mi je.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:23 am

Eh...- westchnęłam. Zamówiłam jeszcze jedno piwo.- Amy, a jeśli miłość twojego życia się jeszcze nie pokazała? Może jeszcze znajdziesz swoją drugą wampirzą połówkę....- powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:28 am

Parskłam śmiechem- Znalazłam , zakochałam sie a ten pomyslał że sobie jaja z niego robie, wybacz nie mam ochoty to samo przeżywać przez wieczność- powiedziałam z nad butelki piwa- mama dość no najwyżej August pobawi się mną, ale cóż taka władza Mistrza.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:32 am

Spojrzałam na nią.- To jaki będziesz miała cel w życiu? Czy twoje jedyne aspiracje to bycie dziwką Augusta? Zawsze warto szukać... skoro nie jesteś z tamtym facetem to oznacza, że to nie był ten. Cokolwiek byś w życiu chciała robić, kiedy masz kogoś bliskiego, wszystko wydaje się inne... Lepsze... Prostsze... A życie dopiero wtedy ma jakiś sens, kiedy masz przy sobie kogoś, kogo kochasz...- wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:48 am

Alice uwierz mi wolę być dziwką Augusta niż czekać wieczność na coś takiego jak miłość, już jej nie chcę.- powiedziałam pewnie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 1:54 am

A ja uważam że warto czekać, nawet wieczność. Mogłabym czekać i 1000 lat, to by się nie liczyło, kiedy znalazłabym tego, z którym będę szczęśliwa. Ale rozumiem cię... Nie poszczęściło ci się w miłości... Jedyne co ci mogę powiedzieć to to, że ja bym się na twoim miejscu jednak nie poddawała. I nie wierzę, że nie chciałabyś się zakochać...- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:04 am

Alice swoją miłość zostawiłam w ludzkim życiu, teraz chyba licze tylko na zabawę- powiedizałam , ukuło mnie to zdanie ale o Nicku musiałam zapomnieć i to juz.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:08 am

A ja wierzę, że kogoś znajdziesz...- powiedziałam spokojnie.- Amy, już późno, a ja zaczynam być coraz bardziej pijana. Może pójdziemy do domu?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:10 am

okey- wyjełam pieniadze, Steve nachylił się by cmoknąc mnie w usta- nie- powiedziałam i dałam całusa w policzek - cześć Steve- chwyciłam Alice pod ręke i wyszłyśmy z BV do Alice mieszkania.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:36 am

Wpadłam do Baru- Steve daj Absynt- powiedziałam do barmana i siadłam przy barze, zębami szczękałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:41 am

Wszedłem do baru i usiadłem przy kontuarze,a futerał z gitarą oparłem o krzesło. Zamówiłem piwo.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:45 am

Steve zignorował nowego gościa w barze i nalał mi do szklanki Absynt- Masz mała- powiedział i uśmiechnął sie przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:48 am

-koleś , zamówiłem piwo -warknąłem w stronę barmana.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:50 am

moze byś tak grzecznie to mój znajomy- Warknełam na nowego gościa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:54 am

Odwróciłem głowę w stronę dziewczyny
-wow-tylko tyle zdołałem wykrztusić. Wampirzyca była nieziemsko piękna i siedziała sama. Szczęka opadła mi prawie do ziemi.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 2:57 am

prychłąm pogardliwie- Steve daj mu to piwo, na mój rachunek- powiedziałam i napiłam się Absyntu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 3:03 am

-eee.. jestem Jack -podszedłem do wampirzycy i podałem jej rękę.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 3:05 am

Amy- powiedziałam, popatrzyłam naniego nie był brzydki, uścisnełam mu ręke i wróciłam do szklaneczki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 3:11 am

-no takk.. -powiedziałem do siebie i podszedłem do swojego poprzedniego miejsca.
-obejdzie się bez piwa -wziąłem gitarę i nie oglądając się za siebie wyszedłem z baru.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 3:13 am

Steve masz- dałam kase wyszłam z baru, poleciałam za nim.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 8:59 pm

Weszlysmy do baru. To gdzie siadamy?? zapytalam Alice.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 9:13 pm

Uśmiechnęłam się- Tam.- wskazałam mój ulubiony stolik. Usiadłam i zamówiłam piwo.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:10 pm

Weszłam do baru i w drodze do stolika zamówiłam sok. Uwaliłam się na krześle.


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Armand-Johnson dnia Sob Mar 21, 2009 11:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:39 pm

Czy to nie Eufrazja?? Skinelam glowa na siedzaca kilka stolikow dalej wampirzyce. Alice?? Puknelam ja lekko w ramie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:43 pm

Siedziałam zamyślona.- Tak, to Ełi...- powiedziałam i pomachałam wampirzycy.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:45 pm

Kelner przyniósł zamówiony przeze mnie wcześniej sok. Odwróciłam wzrok i spostrzegłam znajome wampirzyce
-hej -podeszłam do stolika Alice i Lysette.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:51 pm

Eufrazja!! ucieszylam sie na widok kolejnej znajomej twarzy. Podskoczyla i usciskalam ja. Moze nie najmocniej jak potrafilam, ale dosc mocno.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:53 pm

-cześć Lys, dawno cię nie widziałam -uśmiechnęłam się i ucałowałam wampirzyce w policzek.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:53 pm

Hej Ełi.- uśmiechnęłam się do niej. Napiłam się piwa.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:55 pm

Dawno mnie nie widzialas, bo dawno mnie tu nie bylo. zasmialam sie i usiadlam na swoim miejscu.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:57 pm

-a gdzie byłaś ? -spytałam i dostawiłam krzesło do stolika dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptySob Mar 21, 2009 11:58 pm

W domu. Zachichotalam. Podnioslam reke i pstryknelam na kelnera. Gdy przyszedl zamowilam Gin z tonikiem.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptyNie Mar 22, 2009 12:00 am

-no to rzeczywiście zrobiłaś sobie wycieczkę -uśmiechnęłam się i upiłam łyk soku.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptyNie Mar 22, 2009 12:01 am

Weszłem szybko udałem sie do baru
Steve, piwo prosze- powiedziałem grzecznie, miałem lekkiego dołka, to do usłyszałme przez telefon dobiło mnie jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 EmptyNie Mar 22, 2009 12:08 am

Hahaha Zasmialam sie... no przeciez, ze nie w kamienicy. Czy to nie Alex?? wskazalam na wampira przy barze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 14 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: