wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+18
Lysette Dufours
Angel Hoax
Matthew LaPusch
Josette Shakespeare
Curaia Torres
Krwawa Merry
Quarelle Adams
Emily LaPusch
Scarlett Frost
Santiago Valmont
Nick Wilson
Amy Vivien
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Alex Armand
22 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:03 pm

no łaczy....tak dużo- sarkazm brzmiał we mnie jak piosenka
* łóżko nas łączyło i tyle*- ALice nie z musze cię to zabicia siebie wiem że nie mogłabyś......- powiedziałem spokojnie.....- najlepiej bedzie jak pojadę do Washingtonu......... nie mysl o mnie źle.....Ełi po prstu nie jest szczęśliwa ja to wiem, ona też......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:08 pm

Alex... Jeżeli ma ci to pomóc, jedź. Będzie mi ciebie brakować... ale przeżyję. Chciałabym żeby wszyscy byli szczęśliwi. Ale obiecaj mi, że nawet jeśli wyjedziesz, spróbujesz ułożyć sobie życie. I mam jeden warunek- jeżeli sytuacja choć trochę się zmieni, zadzwonię do ciebie, a ty natychmiast przyjedziesz z powrotem...- westchnęłam.- Czy ty na prawdę tego chcesz?
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:10 pm

Enie chcę tego ale myślę że to konieczność....Kocham ją jak żadnej wcześniej a żyję 200 lat........po prostu tak będzie dobrze- uśmiechnąłem się blado........
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:11 pm

- pokłóciłam się z Alexem . - powiedziałam smutno i spuściłam wzrok .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:14 pm

Ełi... -przytuliłam ją do siebie- chodżmy do ciebie??? chyba że chcesz do mnie???
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:14 pm

Czułam jak bardzo cierpiał.- Dobrze.... Jedź. Skoro na razie nie ma nadziei...- Łzy pociekły mi po policzku. Czułam się tak strasznie bezsilna. Modliłam się w myślach, aby Eufrazja przyszła tu, i żeby wszystko się ułożyło.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:17 pm

Dzięki... -powiedziałem smutno- nie płacz, taka ładna wampirzyca nie powinna płakać.....a na pewno przez takiego typa jak ja......życie jest zbyt piękne aby marnować łzy.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:18 pm

- nie wiem .. nic już nie wiem ... - łza pociekła mi po policzku . Szybko ją starłam , a mokrą dłoń wytarłam w spodnie , zostawiając czerwoną smugę .
- kocham go .. ale mu chyba tylko zależało na seksie . - zacisnęłam dłonie w pięści .
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:21 pm

Ełi........ chyba w to nie wierzysz........prosże.. powiedz że nie.......- popatrzyłam na nią , podniosłam dłoń z pierściąkiem- błagam czy facet kóry mysli o sexie dalej ci takie coś....bo to od niego ??? prawda??- spytałam zakłopotana.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:21 pm

Alex, przestań. Czuję się strasznie, przez całą tą sytuację... Czuję to, że ona cię kocha.. A jednak nie możecie się dogadać aby być razem... Poza tym ten twój wyjazd.... To wszystko mnie przytłoczyło. Ale co ty się mną martwisz?!- powiedziałam do niego. Próbowałam pohamować łzy, ale nie mogłam przestać.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:24 pm

- oczywiście - popatrzyłam na pierścionek .
- naprawdę chcę za niego wyjść .. ale czy on tego chce .. ? może dał mi go z przymusu . ..? - wlepiłam wzrok w mokry chodnik .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:26 pm

bo czuję się jeszcze gorzej bo w mieszałem ciebie w to wszystko....- powiedziałem powoli...ważąc każde słowo- może właśnie takie coś mi było pisane....abym spotkał miłość i nie mógł z nią być... nie wiem.....wiem tyle że teraz ranie ją nawet swoją obecnością... chcę żeby miała we mnie nie tylko faceta ale przyjaciela a przyjaciel nie rani......... - wydukałem.........
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:29 pm

Ełi spójrz na mnie.....czy ty myslisz że on dałby tobie pierścionek i nie chciał byś z toba- powiedziałam pogodnie- wiesz myślę że po prostu on czyje że to on ciebie do czegoś zmusza a on tego nie chce....wiesz mi......szaleje za toba jak żaden facet... tylko czasem ma głupie pomysły albo nie umie tego powiedzieć tak jak trzeba.......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:30 pm

Nie martw się o to, że mnie w to wciągnąłeś. Jesteś moim przyjacielem, a przyjaciół nie zostawia się w potrzebie.- powiedziałam smutno- Myślisz, że tak okropny los, mógł ci być pisany? Wątpię w to... Może jest jeszcze jakiś cień szansy... że wam się uda.... No przecież ona cię kocha... ty ją kochasz... Wiem, że nie możecie żyć bez siebie... Do dupy to wszystko!- mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:34 pm

a kto powiedział że los nie jest okrutny.....dzięki że nazwałaś mnie przyjacielem ale przyjaciel nie rani ani nie pozwala płakać a ja i zraniłem i przez ze mnie płakałaś...- powiedziałem

* Kochana Ełi chyba los jest dla nas gorszy od śmierci...* pomyslałem.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:38 pm

Alex, czy ty nie masz gorszych problemów, od mojego płaczu? Prawda jest taka że mój dar... no cóż, jest dość specyficzny, więc często płaczę.- powiedziałam smutno- A los.... niby czasem jest okrutny, ale nie aż tak....
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:42 pm

Problem............ - powtorzyłem- Alice taki jest właśnie los...czasem okrutny...Aż za bardzo ...a na mnie... uwziął się i to od początku mego istnienia.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:46 pm

- może masz rację - przytuliłam się do Jas
- to idę . - powiedziałam bardziej do siebie niż do niej .
weszłam do BV i stanęłam w drzwiach .
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:49 pm

Nie wierzę żeby się na ciebie los uwziął.- powiedziałam do niego cicho- To że masz... małego pecha....- zauważyłam Eufrazję. Czułam to, co ona czuje, Uśmiechnęłam się od ucha do ucha.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:51 pm

Zobaczyłem jak weszła, nie wiedziałem czy mam podejść do niej czy nie...co zrobić.....jak się zachowac...co myuśleć...miałem chaos w głowie, ale wstałem

* Ełi* pomyślałem czuje
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 5:57 pm

No to ja już sobie pójdę.- mruknęłam do Alexa i ubrałam płaszcz. Minęłam Eufrazję i wyszłam z baru.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:02 pm

podszedłem do niej ostrożnie ale pewnie.... popatrzyłem na nią:
Ełi...- zacząlem ale nie wiedziałem co powiedzieć dalej....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:04 pm

stróżki łez popłynęły mi po policzkach . Tępo wpatrywałam się w Alexa .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:08 pm

podszedłem do niej i ją przytuliłem:
Ełi wybacz......albo lepiej nie wybaczaj.....jestem za głupi żeby zrozumieć że jesteś moim życiem.....jeszcze ta kłutnia....eh.....zasługujesz na kogoś lepszego..........- mówiłem wolno......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:14 pm

- ale ja chcę ciebie - wyszeptałam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:17 pm

Uśmiechnąłem się i przytuliłem ją do siebie jeszcze mocniej:
Takiego kretyna....- powiedziałem po chwili.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:26 pm

- mojego kretyna - wtuliłam twarz w jego tors .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:30 pm

Byłem szczęśliwy:
*Błagam ciebie losie oddaj mi ją na zawsze....nic więcej nie jest mi potrzebne...* myślałem szczerze.....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:37 pm

- to kiedy ślub? - uśmiechnęłam się szeroko .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 6:40 pm

dla mnie może być choćby zaraz...ale myślę że Ane Alice i Jas mogłyby się obrazić....więc może jutro.......żartowałem....myślę zę za 4 dni??? - spytałem przyglądając się jej
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:06 pm

przez witrynę zobaczyłam że ALex i Ełi się " pogodzili"... byłam już mokra więc...szybkim temtem ruszyłam do domu Oliver.......
* Ełi nie tylko ty masz problem z tym....* pomyśłałam smutno.......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:11 pm

- to chodźmy ... musimy iść do nich - uśmiechnęłam się szeroko .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:12 pm

Wlzała do BV.
Heej - pomachała Ełi i Alexowi.
Pociągła za sobą Willa i przysiadła się do ich stolika.
- To jest mój kumpel z Japonii! - oznajmiła dumnie - Will - to Ełi i Alexiu. Alexiu i ełi - To Will
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:18 pm

miło poznać - powiedziałem do Will- Ełi chyba powinnaś powiedzieć Ane......
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:21 pm

- lepiej tyy - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:25 pm

No dobra...- uśmiechnąłem sie do Ełi- Ane i Will no i Louisa serdecznie zapraszamy was na nasz ślub, który odbędzie siuę za 4 dni.....- powiedziałem poważnym tonem.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:32 pm

Dałem jej strzałkę w bok.
- Ane , ty zawsze robisz ze mnie głupa , który nie umie się wypowiedzieć. Ja nie wiem jak ten twój Louis wytrzymuje z takim dzieckiem Nibylandii jakim jesteś - wystawiłem język.
- No patrzcie! Ledwo przeprowadziłem się do NY , a już zapraszają mnie na ślub - uśmiechnąłem się szeroko.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:36 pm

- może pójdziemy do nas ? - zaproponowałam - trzeba zadzwonić do Jas i Alice ... Ane musimy wszystko przygotować w 4 dni ! - krzyknęłam .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:39 pm

No tak tylko z Jas może być problem - powiedziałem do Ełi - dobry pomysł chodżmy do nas.....
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:44 pm

- Uwielbiam wszelkie przyjęcia! odstawie Ci taką sukienkę , że Angelina Jolie się przy tobie spali ze wstydu. - zaczęła nawijać jak głupia. - Bedzie booossskooooo - zanuciła .
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:48 pm

wróciłam do baru:
*Pewnie nabawiłam się zapalenia płuc* pomyślałam podeszłąm do baru:
Wódki....- powiedziałam do barmana....
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 7:54 pm

- chodźcie ! - podbiegłam do Jas . pociągnęłam ją za rękę . wszyscy wyszliśmy z baru i poszliśmy do EV .

( PISZCIE NA EV )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptyCzw Lut 26, 2009 10:17 pm

To będzie kara. powiedziała przestępując próg.
Podeszła do baru i:
Poproszę piwo... mocne. Powiedziała na wydechu.
Bała sie wciągnąć powietrze. Było sporo ludzi. Nie wiedziała czy będzie w stanie się opanować.
Wytrzymam, wytrzymam powtarzała w duchu, jednak nadal nie zaczynała oddychać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Lut 28, 2009 9:35 pm

weszłam do BV i usiadłam przy barze .
- piwo - rzuciłam do barmana .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine EmptySob Lut 28, 2009 9:39 pm

2 razy- dodałem, usiadłem obok i westchnąłem
* Nie nawidze takiego czegoś no straszne....*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: