wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+18
Lysette Dufours
Angel Hoax
Matthew LaPusch
Josette Shakespeare
Curaia Torres
Krwawa Merry
Quarelle Adams
Emily LaPusch
Scarlett Frost
Santiago Valmont
Nick Wilson
Amy Vivien
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Alex Armand
22 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 4:12 pm

Cały czas przyglądała się sytuacji. Odgarnęła kosmyk włosów i popiła trochę soku.
W końcu nieśmiało podeszła do nieznajomej i spytała spokojnie:
- Cześć, jestem Nessie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 4:14 pm

Lekko oszołomiona spojrzała na dziewczynkę.
Cześć, miło mi ja jestem Lourie.
Przechyliłam butelkę. Była już pusta.
Wybacz. Pójdę zamówić.
Powiedziałam lekko uśmiechając się do Nessi.


Ostatnio zmieniony przez Lourie Cromwell dnia Sob Mar 14, 2009 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:45 pm

wpadła na chwile na drinka kierujac sie do baru
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:47 pm

Wszedłem do baru i skierowałem się ku barowi. Usiadłem na jednym z krzeseł i zamówiłem whisky z lodem. Rozejrzałem się i zauważyłem kilka, na prawdę ładnych wampirzyc. Z reguły jestem bardzo nieśmiały więc czekałem, aż któraś do mnie podejdzie i zagada.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:50 pm

xd

zsunela się z barowego stolka zeby podejsc teraz do m. - mogę? - spytala upijając łyk ze swojej szklanki
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:52 pm

Przyjrzałem się rudowłosej piękności.
-Witaj...
Odpowiedziałem, grzecznie wstając i całując ją w rękę.
-Matthew LaPusch, a Ty...?
Zapytałem się patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:54 pm

Przyszedł do baru, usiadł przy ladzie i zamówił sok. Nie przepadał za alkoholem. Odwrócił się tyłem do barmana na krześle i przyglądał się innym...
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 5:57 pm

uśmiechnela sie pod nosem - Quarelle Adams. Co taki facet jak ty robi sam? - spytała siadając obok niego
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:01 pm

Podeszłam do barmana i zamówiłam piwo. Spojrzałam na stojacego obok wampira.
Niezbyt dziś tłoczno...
Rzuciłam rozglądając się po sali.
Jestem Lourie.
Uśmiechając się wyciągnęłam do niego dłoń.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:02 pm

Nessie przytaknęła głową.
-Oczywiście. Poczekam tu, Laurie. - i popiła znowu swojego soku. Niedaleko siedziała koło niej para wampirów, więc postanowiła im się przyjrzeć do czasu, aż nie wróci wampirzyca.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:09 pm

Angel odwrócił wzrok na wampirzycę. Odwzajemnił uścisk.
- Jestem Angel. - rzekł, po czym powiódł oczyma po całej sali, zatrzymując je na Renesmee. Uśmiechnął się do niej i przywołał do nich na zachętę.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:10 pm

-Co to znaczy 'taki'? Very Happy
Uśmiechnąłem się do piękności.
-Jego serce zostało złamane i szuka kogoś, kto mu je sklei...
Powiedziałem smutno, patrząc nadal w jej oczy.
-Masz piękny kolor oczu... Czekoladowe...Mhmmmm Smile
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:14 pm

- czuj się wyróżniony - powiedziała z uśmiechem i upiła drinka - dziękuję. naprawdę, niecodziennie spotyka się właśnie TAKICH jak ty - powiedziała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:18 pm

Nessie zarumieniła się, ale podeszła do nieznajomych i sie grzecznie xD przywitała.
- Renesmee Cullen. - powiedziała do Angela, a do Lourie puściła szeroki uśmiech.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:19 pm

-Nie powiem, zawstydzasz mnie Wink Czym się zajmujesz? Studiujesz albo coś w tym stylu?
Zapytałem najgrzeczniej jak potrafiłem i uśmiechnąłem się szelmowsko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:21 pm

Odwzajemniła uśmiech.
Jesteś z East Village prawda??
Spytała Angela, kojarząc skądś jego zapach.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:23 pm

nawet nie wiem ile ona ma lat wiec strzelam
- studiuję, filologie angielską - powiedziała poprawiając się na krześle - a ty? masz jakieś konkretne zajęcie? - spytała
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:26 pm

-A szukanie miłości życia, też się do tego zalicza?
Zapytałem dławiąc się ze śmiechu.
<A może właśnie ją znalazłem?>
Pomyślałem i zapytałem Elle:
-Może masz na coś ochotę?
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:32 pm

- Tak... - odpowiedział krótko, dodając- A wy? - skierował się do obu wampirzyc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:34 pm

Ja również. A ty Nessi??
Uśmiechnęłam sie zachęcająco do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:40 pm

- co Cię tak śmieszy? - spytała odstawiając szklankę na blat - Nie, chyba się do tego nie zalicza - uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:44 pm

- Ja na Moon Street. Z pozostała rodziną... - rzekła i spojrzała na zegarek na swojej lewej ręce. Skrzywiła się.
- Wybaczcie, ale musze już iść. Ciotka gotuje dziś moje ulubione danie, nie chciałabym się spóżnić. Miło było was poznać. - i wprost wyparowała z baru do domu.
Powrót do góry Go down
Matthew LaPusch

Matthew LaPusch


Male Liczba postów : 100
Rasa : Wampir
Registration date : 30/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:44 pm

-Wiesz... Ekhm...Jakby to...? Bo ja...Muszę lecieć... Ale... Chętnie jeszcze z Tobą pogadam tylko później, OK?
Wstałem z krzesła i pocałowałem ją w policzek. Potem podszedłem do drzwi i wyszedłem z baru. Było mi trochę smutno, że musiałem ją samą zostawić, ale no cóż...Musiałem lecieć.
Powrót do góry Go down
Quarelle Adams

Quarelle Adams


Liczba postów : 197
Rasa : wampir
Registration date : 21/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:47 pm

- skoro musisz - powiedziała i odprowadziła go wzrokiem zamawiając kolejnego drinka i wyszła


Ostatnio zmieniony przez Quarelle Adams dnia Sob Mar 14, 2009 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 6:55 pm

Ja też będę się zbierać.
Dopiła piwo.
Muszę się przygotować do urodzin Eufrazji. Do zobaczenia sąsiedzie.
Uśmiechnęła sie do wampira i nie czekając na odpowiedź wyszła z baru.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptySob Mar 14, 2009 8:58 pm

weszłam do baru, Stev jak zwykle uśmiechnął się , też sie uśmiechnełam:
Piwo prosze...- Ale nim skończyłam piwo już czekało na mnie siadłam przy barze ....
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyNie Mar 15, 2009 3:32 pm

piłam wolno, ze stevem flitrowałam dość długo, nagle dostałam Smsa. To August pisał że kupił mi dom i że właśnie w nim jest i mnie nie ma. lekko przerażana, zapłąciłam za piwo, potem pocałowałam strva w usta i poszłam na moon street...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 4:41 pm

Weszła do baru jak zawsze w tym samym celu. Usiadła przy jednym ze stolików wypatrując znajomych twarzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 4:50 pm

Pdeszła do baru i zamówiła szkocką. Przekręciła się na stółku i oparta plecami o blat obserwowała ludzkie zachowania.
Powrót do góry Go down
Krwawa Merry

Krwawa Merry


Liczba postów : 60
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 01/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 4:53 pm

usiadłam przy barze.poprosiłam o wódke z kolą bo lubie mocne alkohole ale w małych ilościsach i wypatrywałam znajomych twarzy
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 4:59 pm

Dotarcie do BV zajelo mi... hmm... 5 sekund? Zawsze lubilem biegac.
Wszedłem niepostrzezenie dla ludzkiego oka. Przy barze siedziala Lourie. Z usmiechem na twarzy zmaterializowalem sie tuz obok i nonszalancko oparty o blat jedna reka "roztrzepalem' jej blond wlosy.
Co tam ?? owialo mnie jej zimne spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:00 pm

Spojrzałam na niego spod byka. A co ma być? Skrzywiłam się odwracając wzrok spowrotem w stronę przyciemnionej sali.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:03 pm

Hmm no nie wiem... moze z tesknoty za mna probowalas sie zabic... Zaproponowalem. Moj glos byl przepelniony nadzieja xD. Zawsze to cos ciekawego. zachichotalem, puscilem do niej oko. I zwiazanego ze mna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:10 pm

Chcialbys rzucilam z sarkazmem. Ostatnio cierpie na syndrom NUDY. Nic tylko wszedzie nuda... w pracy nuda... w szkole... nuda... w domu nuda.... nawet tu nuda... Mówie ci .... przesrane... Upiłam troche ze szklanki. Nadal usilnie wpatrywałam się w bawiących się ludzi.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:11 pm

TO ty pracujesz?? i uczysz sie?? szturchnalem ja zartobliwie w ramie. Wow.. gdzie!? Mow mi tu zaraz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:14 pm

Pracuje dorywczo... śpiewam, to tu , to tam, gdzie mnie zechcą. Ostatnio z przykrością muszę stwierdzić, że chyba nikt mnie nie chce. Odchyliłam głowę do tyłu i przymknełam oczy.A kilka dni temu dostałam się na Uniwersytet Nowojorski. Może jak skończe studia to będę miała więcej propozycji pracy...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:17 pm

I tobie sie nudzi... Mnie to sie dopiero nudzi.... W moim..."klubie"... wszystko kreci sie bez mojej interwencji, wiesz - powiedzialem szpanersko wpatrujac sie w paznokcie - ma sie od tego ludzi... A tak to nuda.... A, ale przeprowadzilem sie na EV, bedziemy sasiadami.
Powrót do góry Go down
Krwawa Merry

Krwawa Merry


Liczba postów : 60
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 01/03/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:19 pm

nudy i nudy momyslałam i poprosiłam jeszcze raz o wódke z colą
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:22 pm

Dziłen Dobły popłosze o sprita Very Happy
Co tam ??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:24 pm

Ohh jak miiilooo... powiedzialam z ironia. Nawet mnie nie odwiedziłeś żeby mi o tym powiedzieć...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:25 pm

Rozesmialem sie. Przeciez teraz ci mowie. Unioslem brwi. Czyzbys ty naprawde za mna tesknila??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:27 pm

Nieziemsko. Skrzywiłam się. Chodźmy się gdzieś przejść. RObi sie tłoczno.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:30 pm

Czemu nie. Wyciągnąłem 100$ banknot i podałem barmanowi płacąc za nas oboje. To co proponujesz??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:31 pm

Obojętnie. Wzruszyła ramionami. Byleby stąd wyjść.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 EmptyPon Mar 16, 2009 5:33 pm

JAk nie wiesz gdzie isc... to idz do parku. Zasmialem sie. Ja zawsze tak robie. Otworzylem jej drzwi. Panie przodem. Uklonilem sie wskazujac przejscie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: