wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+18
Lysette Dufours
Angel Hoax
Matthew LaPusch
Josette Shakespeare
Curaia Torres
Krwawa Merry
Quarelle Adams
Emily LaPusch
Scarlett Frost
Santiago Valmont
Nick Wilson
Amy Vivien
Charlotte Rodriguez
Ane deRose
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Alice Evans
Alex Armand
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:17 pm

Weszla do baru, miala ochote czegos sie napic. Zamowila drinka i usiadla przy barze.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:18 pm

pierwszą myślą było to że cos oblewają w BV wiec wieszłam do baru i ku swojemu zdumieniu zobaczyłam
Alice....Witaj- powiedizałam podeszłam do niej, uśmiechnełam się....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:20 pm

Mi również miło - uśmiechnąłem się do niej szeroko - Ślicznie wyglądasz. Co sprowadza Cię do BV ?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:27 pm

Cześć Jas. Siadaj.- uśmiechnęłam się do niej.- Will, nie wiesz? To dzisiaj jest ta impreza z okazji dnia kobiet..
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:29 pm

no ale jakoś tam mało nas- powiedizałam uśmiechnełam się- Barman dla wszystkich po drinku- krzyknełam w stronę barmana...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:35 pm

No fakt... Nie jest nas zbyt wiele... ale może ktoś jeszcze przyjdzie... Liczę że Ane i Ełi się pojawią...- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:39 pm

Aha..- powiedziałam , uśmiechnełam się szczerze.... podbiegłam do barnama - masz tutaj sprzęt grajacy ?- barman pokiwał głowa - to dobrze a teraza podawaj drinki mój drogi....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:40 pm

- No to się wygłupiłem - zachichotałem i upiłem łyk z zawartości kufla - Ane nie przyjdzie. Szlaja się z Lu. Wyobrażacie sobie... prawie się jej ostatnio oświadczył. Ale ta ciota nie wiedziała o co mu biega ... no kaman bejbi , ale ja przy niej wysiadam. Jej " Skapa" jest powalająca.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:46 pm

Uśmiechnęłam się.- Szkoda że jej nie będzie.- zauważyłam że Jas próbuje rozkręcić imprezę.- No to może potańczymy?- zapytałam ich z uśmiechem i ruszyłam na parkiet. Zaczęłam kołysać się w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:48 pm

wypiłam jednego drinka, drugiego, trzeciego, poszłam koło Alice i też zaczełam tanczyć...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:54 pm

Uśmiechnęłam się. Tańczyłam jeszcze chwilę, potem usiadłam przy barze i wypiłam drinka- Jas, a co u ciebie słychać?
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:55 pm

Odwrocila sie gdy uslyszala jak ktos podglosnil muzyke, zobaczyla trojke tanczacych wampirow.
-dawno nie tanczylam-pomyslala wstajac. Postanowila sie przylonczyc i rowniez zaczela kolysac sie w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:57 pm

podeszłam do niej , eeeeeeeeee........... nic- powiedziąłaam a na samą mysl o tym ze Oliver chciał zrobicsobie krzywdę , ąz serce mi drżała..- nic......- tańczyłam dalej
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 6:59 pm

Przyłączyłam się do niej.- Nie chcesz to nie mów, ale pamiętaj że doskonale odczytuję emocje...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:02 pm

aha...mój chłopak postrzelił się w noge...- powiedizałam a każde słowo było jak sztylet dla mnie...w tedy zobaczyłam inną wampirzyce- Hej.. Jestem Jasmin....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:03 pm

Też ją wyczułam- Cześć... Alice.- uśmiechnęłam się do niej serdecznie. Popatrzyłam ja Jas- Był jakiś powód tego postrzelenia?-zapytałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:08 pm

Twierdzi że tak go wychowano.- przystanełam na chwileczkę....- Eh.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:15 pm

Westchnęłam.- Nie martw się... Może nie będzie tak już więcej robił...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:17 pm

no właśnie sie obawiam że to nie takie proste: podeszłam do baru i zabrałam kolejnego drinka, puściłam piosenkę Scotty doesn't know.......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:18 pm

Przesadzasz... Poza tym, słyszałam że nie długo ślub.. To prawda?- zapytałam ją.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:31 pm

Slubem...- stanełam jak wryta- eeee... no wiesz jesteśmy zaręczeni ale raczej nie planujemy weseliska na 2000 gości... jeśli już ma być ślub.......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:33 pm

Aha...- Podeszłam do baru i wypiłam kolejnego drinka. Poszłam tańczyć dalej.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:36 pm

Wiesz wolę się nie śpieszyć, po Jamesie... .boję cię że może mnie zostawić...- powiedizałam dopitnie..
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:39 pm

No tak... James... Zapomniałam o nim...- uśmiechnęłam się- Ale w sumie to dość dziwne... Wampirzyca i wilkołak...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:42 pm

żaden Wampir mnie nie chce to wiem... a ja kocham Olivera...trudno te dwa światy pogodzić ale musze..- powiedizaałam...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:44 pm

No w sumie to najważniejsze że go kochasz.... Choć domyślam się że trudno jest żyć z wilkołakiem.- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:45 pm

co masz na myśli??- spytałam uśmiechnięta, spojrzałam na Alice...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:51 pm

Na pewno to że jedzie od niego jak cholera.- zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 7:54 pm

no wiesz nie zwracam uwagi na to , choć raz jak się zmienił w wilka to fakt jechało, ale on stara siebyć taki uważnym...- powiedziałąm czule
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:00 pm

Taaaaak....Widać że go kochasz.- uśmiechnęłam się i wypiłam kolejnego drinka.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:08 pm

Weszła do baru. Była tu pierwszy raz więc rozejrzała się dookoła. Podeszła do baru i powiedziała do barmana:
-Hmm...Poproszę... Na razie kieliszek wina... Albo nie... Tequilę.
Uśmiechnęła się do barmana po czym odwróciła się i oparła plecami o bar. Zaczęła mierzyć wzrokiem każdego kto przemykał jej przed oczami.
Nagle poczuła pukanie w ramię. Ponownie odwróciła się i wzięła od chłopaka kieliszek z alkoholem.
-Dzięki.
Po raz trzeci się odwróciła i popiła Tequilę.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:10 pm

też tam myślę i czuję ale boję sie odtrącenia......- powiedizałam szczerze podeszłam po drinka....
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:14 pm

Zauważyła Alice i Jasmin. Chciała do nich podejść jednak coś ją powstrzymało. Dalej siedziała w bezruchu.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:18 pm

Olivier jest porządnym facetem... Na pewno cię nie opuści....- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:24 pm

James też tak mówił ...- powiedziałam szczerze... sama mysl o Jamesie nie była miłą myślą, zobaczyłam wampirzyce z bardzo ładnymi oczami, pomachałam do niej.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:28 pm

Nie... nie wierzę żeby Olivier cię zostawił... A James to już przeszłość.- podeszłam do baru i wypiłam kolejnego drinka.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:31 pm

Mam taką cichą nadzieje.- powiedziałam cicho.......-no a ty Alice masz kogoś???
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:33 pm

- Evansowa , zwolnij! - krzyknąłem za nią i zachichotałem. Wstałem i podbiegłem do niej.
- uważaj , uważaj ... jeszcze będę musiał Cię do domu odeskortować. I co będzie ?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:37 pm

Nie wiedziałam co odpowiedzieć Jas.- Nieeee... nie mam...- uśmiechnęłam się do Willa- Mam mocną głowę. Poza tym, pewnie nie zostawiłbyś mnie upitej w barze, prawda? Więc chyba nie mam się o co martwić...- zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:44 pm

popatrzyłam znacząco na Alice potem na Willa: Aha.....- i uśmiechnełam się szeroko....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:46 pm

Zauważyłam spojrzenie Jas.- Jak na razie nie...- powiedziałam do niej tak, aby Will nie zrozumiał o co mi chodzi.
Powrót do góry Go down
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:47 pm

Dopiła do końca Tequilę i po raz któryś odwróciła się do barmana:
-Malibu...
Powiedziała do niego swoim miękkim głosem.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:48 pm

uśmierchnełam się jeszcze szerzej, tanczyłąm aż w końcu przewrociłam się, i zaczełąm śmiać....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:49 pm

-pomyślmy ... hmmm ... nie - uśmiechnąłem się tajemniczo. Objąłem ją w tali i przyciągnąłem do siebie - Nie ... masz tylko kumpla , z którym obściskujesz się o północy siedząc na drzewie - szepnąłem jej do ucha, zwolniłem uścisk. Cmoknąłem ją w policzek wracając na swoje dawne miejsce.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 EmptyNie Mar 08, 2009 8:52 pm

Zachichotałam i podeszłam do Willa- Jestem nieźle wstawiona, więc nie jestem pewna czy to odpowiedni czas na takie rozmowy, ale nigdy nie wydawało mi się że my.... JUŻ.... ale że może kiedyś....- nie wiedziałam co powiedzieć. Spojrzałam mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Bar Bloody Valentine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: