wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Little Amsterdam

Go down 
+9
Santiago Valmont
Ane deRose
Alex Armand
Charlotte Rodriguez
Alice Evans
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:08 am

* Ona ze mną flitruje..*
No wiesz znam ale to facet i na dodatek wpadłem go odwiedzić ...ale myslę że sprawy zatrzymają mnie na dłużej....- powiedziałem z zawadiackim śmiechem.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:20 am

- aaaa - upiłam kolejny łyk soku . - a skąd jesteś ? - spytałam i podniosłam wzrok z nad wachlarza długich , czarnych rzęs .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:30 am

jestem typem wędrowca zawsze w drodze, bo nic mnie nie trzyma , a przynajmniej do tej pory nie trzymało w jednym miejscu......- powiedziałem bardzo bardzo tajemniczo.........i uśmiechnąłem sie tajemniczo = a ty??????
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:33 am

- urodziłam się w Japoni , a dokłądniej w Tokyo - uśmiechnęła się . - lubię podróżować . Tym razem przyjechałam do NY - dopiła sok .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:43 am

no to mamy coś wspólnego.........- uśmiechnąłem się zadziornie , wybiłem do końca piwo- i jak się podoba NY???
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:50 am

- na razie nie miałam okazji zwiedzić go - wyszerzyła białe zęby w uśmiechu .
* ten uśmiech zawsze na nich działa * - zachichotała w myślach .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 12:57 am

* no nie za chwilę ją porwę* pomyślałem szczerze
No to co może mały spacer????
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 1:00 am

- czemu nie ... - wstała , zapłaciła za sok i ruszyła do wyjścia .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPią Lut 27, 2009 1:22 am

rzuciłem monete i poszłem za nią
Kolejny przystanek CP. - powiedziałem i się uśmiechnąłem
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:10 pm

Weszłam do LA. Usiadłam przy barze i zamówiłam drinka.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:19 pm

weszłam do baru w nim jeszcze nie byłam :
Alicee- uśmiechnełam się blado:- jak imprezka??
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:21 pm

Hejka.- Uśmiechnęłam się.- Imprezka skończyła się dla mnie leżeniem w krzakach i rozmyślaniem na temat, który chciałabym wyrzucić z głowy...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:23 pm

oj A jaki to temat??- spytałam , usiadłam koło niej- dla mnie sok pomarańczowy...- powiedizałam do barmana...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:25 pm

Hmmm... Tym tematem jest tajemniczość Willa...- powiedziałam jej.- Ale błagam cię, weź się nie wygadaj!
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:27 pm

spokojnie niby komu mam się wygadać co??- powiedizałam szczerze- Oliver śpi a ja was tak często odwiedzam że szok.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:29 pm

Westchnęłam tylko i napiłam się drinka.- Szkoda gadać....
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:35 pm

eh....... nie tylko tobie- dostałam sok- i jeszcze mam kaca pięknie....- uśmiechnełam się do siebie...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:39 pm

Nie tylko ty masz kaca..- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:40 pm

no tak i kaca deinkiem po pijasz.. - uśmiechnełam sie szczerze.......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:46 pm

Stwierdziłam, że jak upiję się po raz kolejny, to po pewnym czasie już nie będę miała kaca.- zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 8:47 pm

tak też można a nie lepiej wytrzeźwieć....- powiedziałam uśmiechnięta, dałam noge na noge...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:00 pm

Jak się jest pijanym, to życie od razu wydaje się piękniejsze.- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:02 pm

no raczej..- powiedziałam - Ale to zależy od towarzystwa.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:03 pm

No w sumie...- powiedziałam cicho.- A co u ciebie i Oliviera?
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:06 pm

yyyyyyyyy.... nic jest jak jest. Choć trudno mi..- powiedizałam smutno, łzy pojawiły się w oczach....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:09 pm

Wyjęłam chusteczki i podałam je Jas.- No co ty... Wszystko będzie dobrze...Olivier pewnie się da przekonać żeby się już nie ranił...
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:11 pm

eh...chyba jestem na to wszystko za stara 2000 lat to szmat czasu... powiedziałam , powiedizałam, uśmiechnełam się- może czas odejść...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:17 pm

Zwariowałaś?- krzyknęłam na nią.- Jakie odejść? Masz wszystko, co każdy chciałby mieć! Nic lepszego nie mogło ci się trafić w życiu, i możesz być tak szczęśliwa do końca świata...- powiedziałam jej szczerze.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:19 pm

No wiesz może czas na mnie.... jestem zmęczona tym wszystkim... pogodzenie tego wszystkiego jest ponad moje siły- powiedziałam pewnie....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:22 pm

Nieeee.... Na prawdę pogodzenie wszystkiego jest takie trudne?- zapytałam ją.- Przecież nie jesteś sama na świecie! Masz przyjaciół, masz Oliviera... A wszystko jakoś się ułoży..- zachichotałam- Może to kryzys wieku średniego?
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:26 pm

jasne- powiedizałam i blado się uśmiechnełam - To jest bardzo trudne to pogodzenia jeszcze nigdy nie spodkałam mieszanej pary, bo ich nie ma żadna rodzina wampirza nie godzi się na to ....moga mnie za to zabić a jego torturować.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:30 pm

Jas... nie wierzę w to. Będziecie ze sobą cholernie szczęśliwi. Kto mógłby chcieć abyś od niego odeszła?- zapytałam ją i wypiłam drinka. Zamówiłam kolejnego.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:32 pm

moja famillia z której jest Alex.... to straszne ale mogą tego zarządać, ba wymusic to na mnie...- powiedizałam wypiłam sok i zamówiłam sezamowe ciasteczka...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:35 pm

Ale oni chyba nie wiedzą że ty.. i wilkołak.... prawda?- zapytałam ją.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:37 pm

jeszcze nie, ale sie dowiedzą kwestia czasu..- powiedizłąm prawie obojętnie.....-eh... życie...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:40 pm

A dużo ich jest? No wiesz... zawsze można by ich zabić...- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:42 pm

zała famillia liczy ponad 500 osób w Washingtonie jest tylko 200, reszta się rozjechała ale na apel stawią się inni.......eh.....nie ma jak walczyć a ja i tak bym sie poddała...-powiedizałam szczerze, spojrzałam na Alice- nie ryzykowałabym...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:45 pm

Dla niektórych rzeczy warto jest ryzykować..- uśmiechnęłam się.- A zawsze możesz uciekać....
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 9:57 pm

wiesz uciekać to mozemy w 2 ale nie w .....- tu urwałam tego nie byłam pewna, wieć nie mogłam tego powiedzieć....
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2009 10:15 pm

wstałam raptownie:
Przejdżmy się- chwyciłąm ją za rękę i poszłyśmy w stronę CP.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptySob Mar 21, 2009 1:53 pm

Weszła, nie wyczuła obecności innych wampirów. Usiadła i zamówiła drinka. Poszła na parkiet, szybko przyłączyła się do niej młoda dziewczyna. Tańczyły. "Masz szczęście, że jestem bi"- uśmiechnęła się do swoich myśli i przyssała się do szyi dziewczyny- nie miała zamiaru jej zabijać. Nie. To tylko małe łyczki. Dziewczyna nawet nie poczuła, zasnęła w ramionach Eudoksji. Ta posadziłam ją w kącie lokalu i wyszła.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 8:42 pm

Eudoksja weszła, a za nią Josette i Alice. Usiadły i zamówiły drinki.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 9:11 pm

Allice oczywiście zamówiła syntetyczną krew. Własnie, przypomniało jej się że dawno nie była na polowaniu. Rozglądała się po barze. Spojrzała na dziwną minę Eudoksji gdy zobaczyła co ona pije. No co... normalne drinki mi nie smakują
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptyWto Mar 24, 2009 10:44 pm

Normalnie pierwszy raz tu jestem. Widzicie kogoś godnego uwagi?- Josette sączyła drinka, zobaczyła grupkę chłopców siedzących w stoliku tuż obok. Siedział tam nieziemsko przystojny blondyn.
Kurde ja to mam słabość do tych blondynów- uśmiechnęła się do niego, odwzajemnił uśmiech.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 EmptySro Mar 25, 2009 6:53 pm

Allice zobaczyła okaz wypatrzony przez Josette. Faktycznie był przystojny. Uśmiechnęła się uwodzicielsko do niego. Jednak gdy spojrzała na Josette doszła do wniosku, że jeżeli dalej się będzie uśmiechać, dostanie od niej w pysk Razz Więc przeniosła spojrzenie na swojego drinka, tym razem do niego się uśmiechając. Wariatka ze mnie...-pomyślała. Jednak jeszcze raz zerknęła na grupkę samców. Ciemnowłosy był jeszcze taki w miarę. I był samcem Beta. O dziwo, nie zwracał na nią uwagi tylko wpatrywał się w blondyna. Allice weszła w jego myśli. Josette- powiedziała głośnym szeptem- to geje!
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Sponsored content





Little Amsterdam - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Little Amsterdam
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: