wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Little Amsterdam

Go down 
+9
Santiago Valmont
Ane deRose
Alex Armand
Charlotte Rodriguez
Alice Evans
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:48 am

Pocałowałam czubek jego nosa.- Nawet nie wiesz jak bardzo mi się podobasz.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:50 am

no to dlaczego mam być grzeczny??- spytałem cichutko Kate i delikatnie dotknąłem ja w ramię potym zjechałem ręka to jej dłoni, podniosłem ją i delikatnie zacząłem całować.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:53 am

Masz być grzeczny, bo ta babcia wygląda jakby chciała w nas rzucić różańcem.- wyszeptałam mu do ucha.- A może gdzieś pójdziemy? Co ty na to?- zapytałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:56 am

Popatrzyłem na babcię morderczym wzrokiem- Mozemy gdzieś iść- babcia wręcz uciekła z LA- o poszła- powiedziałem i znów całowałem szyję Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 3:01 am

Zachichotałam.- Kotku, straszymy staruszki... Pójdziemy za to do piekła...- mruknęłam i pocałowałam go w policzek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 3:03 am

To ja strasze ale dla nas mógłbym nawet zabić- powiedziałem i całowałem jej policzek i ucho i szyję...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 11:52 am

Skarbie, ja też mogłabym zabić, ale nie staruszkę...- powiedziałam cicho. Czułam że lekko kręci mi się w głowie.- To co, gdzie idziemy? Teraz ty decyduj.- uśmiechnęłam się i pocałowałam namiętnie jego usta.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:01 pm

Chodźmy na spacer- powiedziałem i odpowiedziałem na jej pocałunek, wstałem pociągnołem ją do siebie, na stoliku zostawiłem pieniądze i wyszedłem.
Powrót do góry Go down
Monique Charpentier

Monique Charpentier


Liczba postów : 67
Rasa : Pół-Wampirzyca
Registration date : 15/04/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyCzw Kwi 16, 2009 8:11 pm

Monique weszła tutaj lekki krokiem. Zamówiła ciepłą herbatę, chcąc się uspokoić i wyciszyć, usiadła w kącie baru. Zdjęła kurtkę i powiesiła na krześle. Poprawiła zwiewną sukienkę i upiła łyk otrzymanego napoju. Czujnie przeszyła lokal wzrokiem, zamyślając się.
Powrót do góry Go down
http://www.hogwart.fora.pl
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:31 pm

weszla do kawiarenki z michaelem i usiadla przy jednym ze stolikow.
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:37 pm

Usiadl obok scarlett i rozejrzal sie po kafejce Rzeczywiscie, niezle tu. Chociaz niektore elementy nijak sie maja do prawdziwego klimatu amsterdamu... dostrzegłszy bar wstal No to zamowie te kawy usmiechnal sie i po chwili wrocil do stolika z dwiema filizankami
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:46 pm

wziela filizanke i upila nieco kawy. Szczerze powiedziawszy srednio kawe lubila ale trudno.
Byles w amsterdamie? Ten prawdziwy mam na mysli.
zapytala
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:53 pm

No jasne, ze bylem...i powiem ci jedno, to miasto jest cudowne. Stara architektura przemieszana z nowoczesna tak jakos wiesz...ze nie drazni,a wrecz fascynuje. opisywal rozentuzjazmowany. miasto to bylo mu szczegolnie bliskie, ale nie z jakiegos konkretnego powodu. zaraz obok hiszpanii bylo ono po prostu jednym z jego ulubionych miejsc na ziemi. A ty bylas?
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 8:58 pm

Hmmm nie. Tak konkretnie to oprocz NY i mojego rodzinnego miasta nie podrozuje. Chociaz chcialabym.
poslala michaelowi rozmarzone spojrzenie
Widziec na zywo to co mi przed chwila opisales a sluchac o tym czy widziec to na zdjeciach to przeciez zupelnie inna bajka prawda?
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 9:06 pm

Dokladnie stwierdzil Wybacz ale musze juz isc. Spotkamy sie jeszcze prawda? Prawdopodobnie w pracy. Na razie zostawil pieniadze za kawe na stoliku i wyszedl
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2009 9:08 pm

dopila kawe i rowniez wyszla
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 EmptyWto Kwi 21, 2009 6:40 pm

Weszła, zamówiła to, co zwykle i zajęła miejsce przy stoliku na środku. Wszyscy się jej przyglądali.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Sponsored content





Little Amsterdam - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Little Amsterdam
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: