wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Lyn Di Venuto

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyNie Gru 20, 2009 10:30 pm

Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:41 am

Gdy wszedł do mieszkania Lyn od razu rozwalił się na białej kanapie. - Gdzie Vince? - spytał od niechcenia.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:44 am

- nie wiem. pewnie pieprzy jakąś panienkę w zaułku. - odpowiedziałam obojętnie i usiadłam w fotelu , zakładając nogę na nogę.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:49 am

Przydałoby się... - westchnął i przez chwilę wyglądał jakby chciał wstać. - ale co to za frajda z ludźmi. - skrzywił się - brakuje mi europejskich imprez... tam przynajmniej coś się działo, nie to co tu. Swoją drogą zamierzam wzbogacić wnętrze swojego burdlu... o bardziej krwistą część - uśmiechnął się sam do siebie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:52 am

(a nie * burdelu ? XD)

- masz na myśli wampirze dziwki ? - zaśmiałam się gorzko.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:52 am

Przyszedł do Lyn, gdzie zapewne mieli się spotkać. Stanął przed drzwiami i kulturalnie zapukał, opierając się o ścianę.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 12:55 am

Nie. To już tam jest - skrzywił się. - ale jeśli chcesz poszerzyć szeregi to miejsce się znajdzie... jest i on - zmienił zakończenie słysząc pukanie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:01 am

- nie dzięki . mam większe ambicje - uśmiechnęła się lubieżnie - właź ! - mruknęła w stronę Vincenta.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:03 am

Wzruszył ramionami i wlazł do domu, zatrzaskując za sobą drzwi.- Bry.- Uśmiechnął się, widząc Santiago i Lyn, siedzących w salonie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:15 am

- gdzie się znowu szlajałeś ? - warknęła. Pociągnęłam nosem , żeby wyczuć zapach - no pewnie , znowu byłeś z jakąś kur^wą - mruknęłam odwracając wzrok.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:18 am

Mylisz się. W porównaniu do ciebie nie mam nic wspólnego z kurwami.- Odgryzł się, siadając na jednym z foteli.- A czy to ważne gdzie byłem? Bardziej ciekawi mnie to, co wy robiliście.- Przeniósł wzrok z Lyn na Santiago.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:25 am

- jakoś półtora roku temu nie byłam dla ciebie "kurwą" , ale "kochaniem". Jak mnie nazywałeś. - warknęła - gdybyś nie kurwił się z tą suką, to może wiedziałbyś co się dzieje. - zmarszczyła brwi - i nie kłamiesz , skarbie , zbyt dobrze - prychnęła - na koszuli masz ślad po szmince - uśmiechnęłam się ironicznie.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:31 am

No widzisz, poznałem cię lepiej i zmieniłem o tobie zdanie.- Stwierdził niechętnie. Było to jednym wielkim nieporozumieniem, ale cóż zrobić, błędy przeszłości.- A czy dla ciebie każda kobieta musi być od razu kurwą?!- Zapytał niezadowolony.- A tak poza tym to przypominam że nie muszę ci mówić co robię, z kim i gdzie. Chyba że zazdrościsz tej lasce, która zostawiła ten ślad, co?- Zaśmiał się cicho.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:35 am

- chyba się zapominasz skarbie - mruknęłam uśmiechając się - uwierz mi , że nie powtórzę tego , co miało miejsce kiedyś. za słaby byłeś w łóżku - zaśmiałam się. - ale i tak cię kocham. pamiętaj o tym! - puściłam do niego oczko.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:37 am

Roześmiał się.- Proszę cię, mogłabyś w końcu przestać kłamać.- Pokręcił głową rozbawiony.- To powiecie mi, co robiliście czy nie macie takiego zamiaru?- Zapytał, patrząc na nich wyczekująco.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:41 am

- ja nie kłamię , misiu - zaśmiałam się dźwięcznie - w barze. Santi miał... milutkie spotkanie z dwiema miłymi panienkami - przewróciłam teatralnie oczami. - Valmont, zasnąłeś czy jak ? - podniosłam do góry jedną z brwi.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:47 am

Nie... po prostu starałem się powstrzymać mdłości jakie naszły mnie wraz z początkiem waszej rozmowy... wzruszył ramionami i jednocześnie ziewnął szeroko. - to co robimy?? - spytał czochrając czarne włosy. Był widocznie znudzony.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:50 am

- oh. jakie to słodkie - westchnęła - nie wiem, wymyśl coś - skrzyżowała ręce na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:53 am

Zeskoczył z kanapy i podszedł do Lyn. - Jakby się tak głębiej zastanowić to ja zawsze mam ochotę na jedno... - rzucił krótko, chwytając ją za tyłek przyciągnął do siebie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:57 am

- zabierz te łapy , bo zaraz urwę ci jaja Valmont ! - warknęła łapiąc go za jego 'narządy '. Zmrużyła oczy i przekrzywiła delikatnie głowę.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:59 am

Milusio - skwitował spoglądając w dół na jej rękę. Swojej nie ruszył.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:01 am

- mówię poważnie - warknęła - zabieraj łapska, bo będzie bolało - powtórzyła groźbę , mocniej zaciskając dłoń na kroczu wampira.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:07 am

Przygryzł wargę i i skrzywił się lekko wciąż się uśmiechając. - Jeszcze będziesz chciała - odpowiedziała z rozbawieniem. Powoli zabrał rękę.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:11 am

- nie sądzę - oparła się o oparcie kanapy - dalej chcesz zabijać niewinne wilczki , czy masz coś innego w planach ? - zmieniła temat. Wlepiła wzrok w plecy Vincenta, który odwrócił się na pięcie i wszedł schodami na piętro. Gdy straciła go z zasięgu wzroku, popatrzyła na Santiago.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:14 am

To przy okazji... teraz rozważam perwersyjną orgię albo masowy mord niewinnych dusz... - wskoczył z powrotem na kanapę.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:18 am

- z perwersyjnej orgii możesz mnie wykluczyć - zaśmiała się - a tak przy okazji , jak tam twoja ... Heidi ? - spytała uśmiechając się łobuzersko.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:21 am

Od kiedyś ty taka mało rozrywkowa - spojrzał na nią unosząc brew... po chwili skrzywił się - ty zawsze potrafisz ściągnąć kogoś na ziemię... Nie wiem - wzruszyl ramionami, wyją telefon i zerknął na wyświetlacz. - Nie pisała... a od kiedy cię to interesuje?
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:26 am

- ojej . chyba się wzruszę... - pochyliła głowę - no już. wzruszyłam się. - pociągnęła nosem - a czy ja kiedykolwiek byłam "rozrywkowa" ? - spytała i na czworakach , jak kot , przybliżyła się do wampira.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:31 am

A skąd ja niby mam to wiedzieć... właśnie dlatego się pytałem - odwrócił wzrok ku niej i zaśmiał się - Tygrysico, nie kuś mnie... mam dziewczynę - uśmiechnął się ironicznie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:33 am

- no co ty nie powiesz.. to jest ... hmm... podniecające - zaśmiała się siadając na nim okrakiem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:38 am

Prychnął - może i jest przybliżył się do niej jakby chciał ją pocałować, ale zamiast tego zrzucił ją z siebie na podłogę. - Mówiłem, że jeszcze będziesz chciała. - skwitował z ironicznym uśmiechem poprawiając swojej włosy ułożone w artystycznym nieładzie.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:43 am

- ale ja nie chcę - zaśmiała się gorzko - chciałam ci tylko powiedzieć "dobranoc" - odwróciła się i ruszyła w stronę sypialni - wierny chłopczyku... - rzuciła przez ramie i weszła do pokoju. Położyła się na łóżku i przymknęła powieki.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 2:47 am

I tak to sobie tłumacz... nudziaro ty idź spać... a ja pójdę się zabawić z jakąś ludzką dziewicą... - zaskoczył z kanapy i ruszył w kierunku drzwi. - to zawsze poprawia mi humor... - dodał do siebie z uśmiechem ukazującym jego jasne zęby.
Powrót do góry Go down
Vincent Turner

Vincent Turner


Liczba postów : 106
Registration date : 21/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Gru 21, 2009 1:36 pm

Westchnął teatralnie.- Rzygać mi się chce, jak was słucham.- stwierdził, robiąc kwaśną minę.- Dobranoc Lyn.- Rzucił i wstał z fotela. Poszedł za Santiago w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:08 am

Weszła do domu , trzaskając drzwiami. -jak on kwiatuszek mógł ?! no jak ?! -mruczała do siebie. Zrzuciła z siebie skórzana kurtkę , po czym powoli wlazła po schodach na górę , gdzie zamknęła się w łazience. Rozebrała się i wskoczyła pod prysznic. Gdy skończyła , owinęła się w ręcznik i przeszła do garderoby. Miała ochotę wyjść na jakąś imprezę i oczywiście musiała na niej wyglądać najlepiej. Zaczęła przebierać w ciuchach.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:14 am

I znowu wszedł do domu Lyn, jak do swojego... ale darował sobie wywarzanie drzwi. Z uśmiechem, który był oznaką rozbawienia skierował się na górę, do jej sypialni... Stanął w drzwiach garderoby... oparł się o próg i przez chwilę w ciszy obserwował Lyn, aż wreszcie odezwał się - Nie zachowuj się tak skarbie, bo jeszcze pomyśle, że się stęskniłaś, albo co gorsza, że ci zależy - zmrużył oczy i przekrzywił lekko głowę. Ręce skrzyżował na piersiach.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:23 am

Miała szczerą ochotę, powiedzieć mu , żeby spierdalał, ale jak na razie powstrzymywała się od powiedzenia czegokolwiek. Dopiero gdy znalazła ulubione jeansy i białą koszulę , odwróciła się do Santiago. Uśmiechnęła się ironicznie - no co ty.. nic z tych rzeczy. - przeszła obok niego i z powrotem weszła do łazienki.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:30 am

Przewrócił oczami - Chyba nie jesteś na mnie zła?? - spytał patrząc n nią podejrzliwie... - nie sądziłem, że moja krótka nieobecność cię wkurzy - widać było, że złość Lyn... bo uznał, że jest na niego zła wyraźnie sprawia mu radość. Kiedy weszła do łazienki przeszedł przez pokój i usiadł na łóżku, po czym odchylił się do tyłu, kładąc głowę na pościeli. - sądziłem że prędzej cię rozbawi, rozweseli albo coś w tym stylu... - wzruszyłby ramionami, ale tak wygodnie mu się leżało, że nie miał zamiaru jak na razie zmieniać pozycji.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:37 am

Przebrała się w mgnieniu oka. Włosy rozpuściła , aby miękkimi falami opadały na ramiona. - przecież niczego nie powiedziałam , więc po czym stwierdzasz fakt, że jestem na ciebie zła ? -zmrużyła oczy. Jeszcze raz weszła do garderoby , by po chwili wrócić z czarnymi kozakami na wysokim obcasie. Usiadła w fotelu i zaczęła je wkładać.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:43 am

Powiedzmy, że mam pewne podstawy. - uśmiechnął się w stronę sufitu. - swoją drogą, ładne zgotowałaś mi powitanie... liczyłem, na coś.. - tu westchnął przeciągle - innego. - Jedynie na chwilę zerknął na Lyn... sexi... oczywiście powstrzymał się od komentarza... wampirzyca i tak już znała jego mniemanie...
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 1:50 am

-a na co liczyłeś ? Miałam ci na powitanie upiec ciasto ? - warknęła. - i złaź z tego łóżka .. - zrzuciła go na ziemię. Ponownie usiadła w fotelu - to gdzie byłeś ? - spytała mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 2:00 am

Kiedy go zwaliła z łóżka rozzłościł się. Oczywiście, nie było tego widać po nim... chociaż, jeśli ktoś go dobrze znał... mógł znaleźć w jego oczach coś niebezpiecznego, co wskazywało na owy stan rozdrażnienia. - nie pozwalaj sobie Lyn... - mruknął jedynie poprawiając kurtkę. Pominął pytanie o jego nieobecność.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 2:04 am

-wybacz, kwiatuszek, panie - wstała i wyszła z pokoju. Co on sobie myślał ? Będzie mi mówił , co mam robić we własnym domu.. zabawne..
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 2:13 am

Pokręcił głową... w mgnieniu oka znalazł się przed nią i zablokował jej przejście - nie mam zielonego pojęcia o co ci chodzi... jeśli jesteś zła... cieszy mnie to... ale nie będziesz mnie ignorować... - powiedział do niej nie znoszącym sprzeciwu głosem. Santiago nie był wampirem, którego można było ignorować. Przynajmniej nie ostatnio.
Powrót do góry Go down
Lyn Di Venuto

Lyn Di Venuto


Female Liczba postów : 106
Rasa : wampir
Registration date : 20/12/2009

Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto EmptyPon Lut 22, 2010 2:23 am

- nie będę cię ignorować , bo .. ? - warknęła patrząc mu prosto w oczy. - chyba nie jesteś odpowiednią osobą , żeby mi mówić co mam robić.. aha.. i dokładnie wiesz o co mi chodzi. Wyjechałeś , nie mówiąc nawet gdzie jedziesz. Zostawiłeś swoich "przyjaciół" i pojechałeś , bo jak zwykle szanowny pan Valmont ma w dupie najbliższych .. - zamyśliła się na chwilę - oo.. przepraszam.. zapomniałam , że Vinc .. i .. ja w ogóle się dla ciebie nie liczymy. Teraz najważniejsza jest Heidi, która strasznie tęskni za swoim ukochanym. - odparła sarkastycznie -a teraz przepraszam. Chciałabym przejść ..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Lyn Di Venuto Empty
PisanieTemat: Re: Dom Lyn Di Venuto   Dom Lyn Di Venuto Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Lyn Di Venuto
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Lyn Di Venuto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: