wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:10 pm

Zaśmiałam się.- Kotku, przeżyjesz to.- powiedziałam i skończyłam zszywać tą ranę.- Dobra, gdzie jeszcze?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:12 pm

Pokazałem jej ramię i brzuch- Tylko błagam delikatnie- ząsmaiłem się szelmowsko do niej.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:17 pm

Zachichotałam.- Jaki z ciebie twardziel...- mruknęłam i przeszłam do rany na brzuchu. Wbiłam szybko igłę. Starałam się to robić szybko i delikatnie, tak żeby nie bolało, ale i też żeby Eric nie rozerwał szwów przy jakimś ruchu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:24 pm

No dzięki, w szpitalu to robią po znieczuleniu, a ty mnie na żywo z szywasż- powiedziałem , gdy ona wbijała igłę w mój brzuch ja koncentrowałem sie na niej, rzadko miałem tyle czasu by popatrzeć na nią, niby byłem z nią ale się nie przyglądałem. Teraz miałem przynajmniej 10 minut na dokładną obserwację, jej twarzy, oczu, uszu, nosa, warg, szyji, ramion, dłoni, piersi, brzucha i nóg. Ręką wodziłem po jej udzie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:30 pm

No tak, mogłam się tego spodziewać... Dzielny, nieustraszony wilk, stworzony do walki z urodzonymi mordercami, jakimi są wampiry, chciałby znieczulenie.- uśmiechnęłam się. Skończyłam szyć jego brzuch. Przeszłam do ramienia. Ta rana była najgorsza. Skrzywiłam się i zaczęłam zszywać. Po paru minutach skończyłam.- To co, teraz idziemy na spacer?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptySob Kwi 11, 2009 11:37 pm

Wiesz co wystarczysz ty, jako znieczulenie- tak intensywnie się jej przyglądałem że nic nie czułem- no chodź... moja ty wilczyco w krwi i kości - ale za nim się ruszyłam cmokłem ją w czubek nosa, skoczyłem jak zajac do spodni i koszuli, po minucie stałem- gotowy, chwyciłem ją za dłoń i wyszliśmy z domu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 12, 2009 2:15 am

Wbiegłam do domu. Zmieniłam się w człowieka. Zadzwoniłam na lotnisko. Był jeszcze dzisiaj jeden lot go Kalifornii. Pognałam do łazienki, szybko wzięłam prysznic i ubrałam się w dżinsy i jakąś bluzkę z długim rękawem. Wyciągnęłam plecak z szafy. Spakowałam trochę ciuchów, dokumenty, nóż i pistolet. Wiedziałam że to nie będzie mi potrzebne ale czułam się z tym bezpieczna. Ubrałam płaszcz i czarne glany. Wybiegłam szybko z domu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:06 pm

Przed domem otworzyłem skrytke- o to i koszmar.. - zażartowałem, i wszedłem do domu na kanapie siadłem czekałem aż Kate Zejdzie ze mnie... wygladałą na przerażona..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:11 pm

Dzięki..- Zeszłam z Erica. Wzięłam kopertę do ręki. Zaczęłam się w nią wpatrywać. Moje serce biło jak oszalałe, miałam całe spocone dłonie, ręce drżały. Gapiłam się w kopertę, rozmyślając, co będzie dalej.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:14 pm

Usmmiechnąłem, zeby troszeszkę ją rozluźnić, szeptałem jej czułe słówka do ucha, wygladała jakby w tej kopercie był wyrok śmierci..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:23 pm

Okey, otwieram...- westchnęłam. Myślałam przez chwilę o wyrzuceniu jej przez okno, ale Eric i tak by pewnie ją przyniósł.- Muszę sobie zrobić kominek..- mruknęłam i otwarłam kopertę. Czytałam chwilę. Spojrzałam przerażona na Erica i przytuliłam się do niego. Kartka wylądowała na podłodze. Dopiero teraz byłam w stanie się uśmiechnąć.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:26 pm

wiesz co to ja się na bawie tego zawału - powiedziałem ciesząc sie z nią wraz- no a teraz moja niespodzianka...- powiedziałem ale nie byłem pewny czy Kate wytrzyma tyle Emocji na raz.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:29 pm

No mów bo zejdę na zawał!- powiedziałam wesoło. Teraz już spokojna wpatrywałam się w oczy Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:38 pm

Trochę spreszyłem się- nie to nie.. powiem za kilka dni- powiedziałem i wstałem, nadmiar Emocji rzeczywiscie mógł być zabójczy- Co zjesz?? -spytałem * Powinienem był zamówić stolik, eh.. idiota ze mnie* pomyslałem i spojrzałem na Kate..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:40 pm

Westchnęłam.- Mów szybko o co biega. Co się stało? Co chcesz mi powiedzieć?- zapytałam go.- Jestem wilkiem, zniosę to.- stwierdziłam po chwili uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:42 pm

Powiem tak ja bedziesz na uczelni ja się nie bede nudzić w domu- powiedziałem i szybko spytałem- Jedzienie.. co chcesz zjeść??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:43 pm

Żadne jedzenie! Mów co będziesz robił.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:48 pm

Czyli rozumiem że jesli podam robaki do zjesz- powiedziałem uśmiechając się, odwróciłem sie , chwileczkę pomyslałem i szybko byłem przy lodówce i zacząłem przyrządzać nam późny obiad.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:50 pm

Eric, chcesz mi powiedzieć że będziesz kucharzem, czy chcesz mnie wkurzyć?!- zapytałam zdenerwowana.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:51 pm

Czyli spagetti..- powiedziałem pytanie ominąłem jakby jego nie było, uśmiechnąłem się krzywo do siebie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:53 pm

Podeszłam do niego- Mów!- prawie krzyknęłam i przygwoździłam go do ściany. Patrzyłam mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:55 pm

Kate przypali mi się jedzenie- powiedziałem i wróciłem do gotowania, podniosłem brwi w geście że mi zaimponowała, nie zwracałem na nią uwagi, odgwizdywałem..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyNie Kwi 19, 2009 11:57 pm

Osz ty!- krzyknęłam i wyszłam z domu, trzaskając przy tym drzwiami. Nie myślałam długo. Weszłam na wysokie drzewo rosnące w moim ogródku.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:01 am

bo 30 minutach gdy wszystko było gotowe, wyszedłem do Kate, wdrapałem się na drzewo i pocałowałem- Księzniczko , nie denerwuj sie- powiedziałem z słodycza w głosie....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:03 am

Spojrzałam na niego zła.- Albo mówisz co będziesz robił, albo zginiesz zrzucony przez swoją dziewczynę z drzewa...- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:05 am

wiesz torturować to mozesz mnie w łóżku kochanie, - powiedziałem, patrząc się na nią pocałowałem i zeskoczyłem na dół i siadłem pod drzewem- jak zmienisz zdanie to się odezwij....- powiedziałem, sytuacja śmieszyła mnie na tyle ze nie ukrywałem śmiechu...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:07 am

Prychnęłam. Oparłam się plecami o drzewo i zamknęłam oczy. Nie miałam zamiaru w ogóle się odzywać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:11 am

męczyła mnie taka sytuacja ale gwizdałem cichutko i melodyjnie, patrzyłem na niebo a czasem zerkałem na Kate..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:15 am

Już bym zasnęła, gdyby nie to cholerne gwizdanie. Patrzyłam na księżyc i gwiazdy, podziwiałam niebo.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:21 am

wskoczyłem na drzewo koło Kate, zacząłem ją namiętnie całowac po szyji, wiedziałem że jest zła, ale o taki drobiazg to była delikatna przesada. Ująłem jej twarz i obruciłem do siebie, wbiłem swoje wargi w jej usta...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:24 am

Odsunęłam się od niego i skrzyżowałam ręce na piersiach. Stwierdziłam że najpierw chcę usłyszeć odpowiedź na moje pytanie. Byłam zbyt uparta żeby cokolwiek powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:27 am

Niezraziło mnie to wręcz przeciwnie, zacząłem czule wymawiać słówka a na końcu dodałem- Dostałem prace kochanie.. -powiedziałem i wróciłem do całowania jej szyji..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:29 am

Tak kotku, to już wiem, mów jaką...- powiedziałam nie ruszając się. Choć pocałunki na mnie działały, nie dawałam po sobie tego poznać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:33 am

Jako barman w tym Barze...- powiedziałem i wróciłem do całowania, delikatnie palcami przesuwałem włosy a wargami muskałem skóre jej szyji....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:35 am

Uśmiechnęłam się.- Gratuluję.- powiedziałam i przytuliłam się do niego. Wplotłam dłoń w jego włosy i pocałowałam namiętnie jego usta.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:37 am

Byłem szczęśliwy ale chciałem się podroczyć z nia- A wiesz ze barman ma najwieksze powodzenie u klientek- odparłem dyszac cicho, znowu ja pocałowałem...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:42 am

Ale ty będziesz spławiał takie klientki, bo mnie bardzo kochasz i wiesz, że gdybym się dowiedziała że flirtowałeś z którąś z nich, ją bym zabiła, tobie dała w twarz i wyjechałabym z Nowego Jorku...- powiedziałam powoli całując jego szyję.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:54 am

Nie przeszkadzałem jej , nie wiem kiedy byliśmy od drzewem, przywarłem do niej, i wyszeptałem- Kate to wiesz musisz mnie usidlić , bo jestem podobno dosc przystojny i jestem mężczyzną, wiec no wiesz musisz się postarac...- dysząłem cichutko....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 12:58 am

"Tak.. To "podobno" przed "przystojny" doskonale pasuje.." śmiałam się w myślach, choć Eric był bardzo przystojny.- Postarać... mhm....- mruknęłam cicho. Całowałam jego usta i szyję, dłońmi wodziłam po jego plecach.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:01 am

pociagnłaęm ją na trawnik, nie byłem wstanie, dłużej być biernym graczem- no starasz się nie powiem- powiedziałem ściagając niej rzeczy
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:08 am

Uśmiechnęłam się i pchnęłam delikatnie Erica na trawnik. Usiadłam na nim okrakiem, całowałam jego szyję, wodziłam rękami po jego nagim torsie. Popatrzyłam mu w oczy.- Bardzo się postaram...- wyszeptałam i ściągnęłam z niego wszystkie ciuchy.






Godzinę później leżałam obok niego, ciężko oddychając. Miałam zamknięte oczy. Trawa była zimna, ale nie przeszkadzało mi to.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:12 am

Wow... no ciebie nie da się zdradzić powiedziałem, starając się aby mój oddech był spokojniejszy, uśmiechałem się- Chodźmy do domu....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:14 am

Uśmiechnęłam się szelmowsko.- No dobra, chodźmy.- wstałam z trawy i zebrałam moje ciuchy leżące na trawniku. Weszłam do domu i poszłam od razu do łazienki.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:19 am

pozbierałem swoje i też wszedłem, gdy Kate poszła do łazienki ja wszedłem do kuchni żeby podgrzać jedzenie....po 5 minutach było gotowe, ubrałem spodnie i siadłem za stołem. jedzienie było podane...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson EmptyPon Kwi 20, 2009 1:23 am

Szybko wzięłam prysznic, ubrałam fioletowe rybaczki i bluzkę na ramiączkach w podobnym kolorze. Zeszłam na dół i usiadłam przy stole.- Smacznego.- uśmiechnęłam się i zaczęłam jeść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dom Kate Thompson
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: