wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 12:38 am

Wolisz mnie od Cruisa, no to...cieszę się- powiedziałem, odpowiadając pocałunkiem, cieszyłem się że pokonałem Cruisa, chodź oczywiście zdawałem sobie sprawę z tego że ona tylko się droczyła ze mną....gdy skończyłem ją całować moje serce szalało w piersi jak bo szybkim biegu, lekko dyszałem a moje oczy wędrowały po jej twarzy. moje usta wygieły sie w uśmiech...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 5:14 pm

Uśmiechnęłam się dysząc lekko.- Kocham cię.- przytuliłam się do niego.- No to co, ugotujesz coś dobrego?- zapytałam, robiąc słodką minę. Niestety, Eric gotował lepiej ode mnie, więc wolałam żeby to on coś przygotował.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 7:12 pm

- Okey , już , już...- powiedziałem ale nawet się nie ruszyłem żeby, choćby nie wiem co, nie chciałem dzisiaj się z nim widzieć.... Ale w końcu tyle znaczył dla Kate musiałem się po starać....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptyWto Kwi 28, 2009 7:43 pm

Będzie bardzo fajnie.- powiedziałam, patrząc mu w oczy. Potem westchnęłam.- Idę wziąć prysznic.- stwierdziłam smutno. Miałam ochotę przytulać się do niego jeszcze przez kilka dni, miesięcy, albo i lat. Niechętnie puściłam go i poszłam do łazienki.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 4:14 pm

Chwilę po stałem , a potem zabrałem sie za gotowanie. Przygotowałem jak wcześniej mówiłem coś orientalnego, pogwizdywałem radośnie, chodź do śmiechu mi nie było.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 4:19 pm

Szedłem powoli, uśmiechając sie, bo czułem że ten dzień bedzie bardzo udanym. w ogródku u Kate zauważyłem 2 psy, zdziwiłem się lekko ale moich uszu doszło pogwizdywanie, postanowiłem przetestować tego nowego jak umiałem najlepiej. w Sekundzie moja twarz stężała, wygladałem srogo, wręcz wrogo i nie przychylnie, stanąłem przed drzwiami i zapukałem do drzwi....
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 4:23 pm

Zamarłem jak nigdy wcześniej, podejrzewałem że Kate zaraz Zejdzie ale wolałem pierwszy otworzyć Sastre drzwi. Gdy tylko to zrobiłem i zobaczyłem jego twarz zamarłem , wygladał jak by chciał sie na mnie rzucić, albo zabić mnie.- Jestem...jestem...jestem.... Eric..- w końcu wydukałem , wyciagnąłem rękę do niego.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 4:26 pm

Wygladał na Starszego ode mnie,. Jego mina zbiłą mnie z tropu, wygladał na przestraszonego, uścisnąłem jego rękę- Sastre- powiedziałem zimnym głosem- moge wejść czy bedziemy rozmawiać na potwórzu- lekko złajałem Erica. W duchu śmiałem sie, ale na zewnątrz. Wiedziałem że Kate moze mieć do mnie pretensje , ale cóż mogła go samego nie zostawiać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 4:28 pm

- Nie skąd, prosze- powiedziałem pewniej , lekko się uśmiechnąłem. pierwsza minuta była dla mnie koszmarem, serce biło mi jak zwariowane, miałem nadzieję że Kate zaraz zejdzie....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:14 pm

Wzięłam prysznic, ubrałam dżinsy i zieloną tunikę. Gdy tylko usłyszałam głos Sastre zbiegłam na dół.- Hej.- uśmiechnęłam się do niego i pocałowałam w policzek.- Widzę że poznałeś już Erica...- spojrzałam na twarz ukochanego. Wyglądała strasznie, słyszałam też bicie jego serca. Uniosłam brew, a potem przeniosłam wzrok na Sastre. Zachichotałam cicho.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:21 pm

Przytuliłem ją do siebie- Tak poznałem Erica..- przerwałem, do niej się uśmiechnąłem , ale od razu wzrok wbiłem w Erica, moje oczy były żłe na niego - Przepraszam ze tak późno przychodze ale musiałem chwileczkę odpoczać.- powiedziałem radośnie, patrzac na Kate.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:24 pm

Przeszył mnie ciarki gdy zobaczyłem wzrok Sastre,ominąłem ich i wszedłęm do kuchni, dokończyć, kolacje. Wziąłem głeboki wdech i oparłem się o blat, gdybym mógł zdezerterować zrobiłbym to natychmiast..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:32 pm

Uśmiechnęłam się.- Rozumiem. Eric świetnie gotuje, przygotował dla nas kolacje.- powiedziałam wesoło i pociągnęłam Sastre w stronę jadalni.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:47 pm

Szedłem za nia, uśmiechając się, nawet żal mi sie stało że tak go potraktowałem ale musiałem grać jeśli nie wytrzyma i mi się odgryzie albo będę widzieć coś w jego oczach znaczy że rzeczywiście zależy mu na niej.- No nie powiem ładnie pachnie- odparłem wchodzec za Kate...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 6:54 pm

Proszę, usiądź.- Wskazałam mu krzesło przy stole. Sama poszłam do kuchni i pocałowałam Erica w policzek.- No widzisz Kotku, Sastre to bardzo fajny wilk.- powiedziałam i wyciągnęłam talerze z szafki.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 8:14 pm

popatrzyłem na Kate jakby była pijana, lekko się uśmiechnąłem- na chwilę idę do sypialnii- powiedziałem wyminąłem ją i szybkimi ruchami wbiegłem na góre, w sypialni ciągle stała butelka z wódka, szybko odkreciłem ją i wybiłem łyka. po tym szybko wskoczyłem do łazienki przepłukałem usta. w wolnym tempie wróciłem do Kate, miałem nadzieję że się nie zorientuje co zrobiłem..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 8:18 pm

Zdziwiłam się, ale poszłam z powrotem do jadalni. Rozłożyłam talerze i usiadłam przy stole.- Sastre, a co u ciebie słychać? Coś nowego?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 8:51 pm

- No cóz, czekam na cud i na to że wreszcie wampiry odczepią się od naszych terenów ale to chyba moje pobłażliwe życzenie- dodałem, usmiechnąłem sie do Kate.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:00 pm

wyciagnąłem kurczaka, i wszystkie przystawki zaniosłem na stół, nie patrzyłem na Sastre.... skupiłem się na jedzeniu...gdy wszystko podałem usiadłem na miejscu. Honorowe miejsce zajął Sastre...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:11 pm

No tak... Wampiry... pełno ich się tutaj kręci...- westchnęłam cicho.- Cały nasz park już śmierdzi.- stwierdziłam i zaczęłam jeść.- Smacznego.- uśmiechnęłam się do nich.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:18 pm

Apetyt spadł mi do zera ale żeby grać dobrze swoją rolę- Smacznego - burknąłem i zacząłem jeść...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:21 pm

- Smacznego- powiedziałem dość ciepło, nagle wpadło mi do głowy pewne pytanie- skoro jestescie tacy szczęśliwi to mam pytanie...- przerwałem, napiecie rosło- Kiedy ślub??- spytałem nie wionnie patrząc na nich....
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:23 pm

Popatrzyłem na Sastre jak bym miał go zaraz zabić. Przełknąłem cicho ślinke...popatrzyłem na Kate...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:33 pm

Zaczęłam się dusić kawałkiem jedzenia. Po chwili doszłam do siebie. Popatrzyłam na Erica.- W ogóle nie planujemy ślubu. Mam nadzieję że Eric ma takie same poglądy jak ja, jeśli o to chodzi. Nie rozmawialiśmy o tym, dobrze jest tak jak jest...- wydukałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:48 pm

Nic nie odpowiedziałem na słowa Kate, jadłem dalej, wzrok wbiłem w talerz, po 20 sekundach uśmiechnąłem się do Sastre i Kate, i znowu wróciłem do zajadania się.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 9:51 pm

Popatrzyłem na nich i zrozumiałem swoja gafe, Eric i moze chciał slubu ale nie powiedział o tym Kate, a Kate chciała być wiecznie wolna, podniosłem brwi- Przepraszam- powiedziałem było to bardziej skierowane do Erica niż do nich obojga..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:00 pm

Spojrzałam zdziwiona na Erica.- Aha....- mruknęłam. Przecież ślub dla mnie nie wchodził w ogóle w grę, a Eric... Westchnęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:11 pm

- Sastre czy lubisz mecze??- spytałem po chwili przerwy, ta cisza była tak mecząca że musiałem ją przerwać, nie patrzyłem na Kate.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:15 pm

Uwielbiam- powiedziałem, w moim głosie już nie było zimna lecz przyjacielski ton. Zdziwiłem sie trochę reakcją Kate, przecież musiała powiedzieć Ericowi o swoim narzeczonym....uśmiechnąłem się przyjaźnie...
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:26 pm

A słyszałeś że w chicago bulls mają byc przetasowania, ten ostatni mecz daje wiele do życzenia- powiedziałem swobotnie mieliśmy temat do gadania., Kate jakby zamurowało
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:32 pm

Westchnęłam. Byłam pewna że szybko nie skończą gadać o meczach. Skończyłam jeść i posprzątałam talerze.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:37 pm

Porozumiewawczo wymieniłem spojrzenie z Ericiem- Jedzienie było znakomite ale prawdę mówiąc jeszcze się nie przestawiłem..- zewnąłem- co to C.B. to fakt musze zrobić jakieś przetasowania..- powiedziałem, wstałem uścisknąłem dłoń Ericowi- Musze lecieć, wybaczcie że tak krutko moze kiedyś zostanę na meczu..- uśmiechnąłem się. Potem podszedłem do Kate, pocałowałem w policzek- Pa mała dozobaczenia ...- powiedziałem i ulotniłem się w mgnieniu oka...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:40 pm

Uśmiechnęłam się.- Pa Sastre.- pożegnałam się z nim. "Kiedy wreszcie przestaną do mnie mówić mała?!" pomyślałam i zachichotałam. Podeszłam do Erica i pocałowałam go czule.- Nie było tak źle.- stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:41 pm

Gdy Sastre zniknął , poczułem sie jak bym dostał w twarz od Kate, ale tak dosłownie, posprzątałem po Sastrem i sobie ze stołu. - nie nie było- powiedziałem, odwróciłem sie na pięcie i poszedłem do sypialni gdzie stała wódka.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:43 pm

Westchnęłam i poszłam za nim.- Coś się stało?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:46 pm

nie dlaczego??- odpowiedziałem pytaniem na pytanie, wszedłem do sypialni i chwyciłem za butelkę przy łóżku, nie patrzyłem na Kate, lekko trzęsły mi się ręcę..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:48 pm

Eric, nie jestem ślepa...- oparłam się o ścianę i skrzyżowałam ręce- Kotku, powiesz mi o co chodzi?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:52 pm

- O nic!- krzyknąłem i wyszedłem z sypialni, nie ogladnąłem się za nią, wybiegłem przed dom, furia kierowałam mnie do ogrodu, tam siadłem na trawie i wypiłem całą zawartość butelki...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:55 pm

Prychnęłam i położyłam się na łóżku. Do uszu włożyłam słuchawki i włączyłam mp3. Leżałam i myślałam o co mu może chodzić.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 10:59 pm

wstałem odszedłem do jej ulubionego drzewa i pięscią zrobiłem w nim dziurę...zabolało mnie to co powiedziała i to bardzo.... nie wiedziałem jak mam sie zachowac..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:03 pm

Westchnęłam. Powoli wstałam i zeszłam na dół. Stanęłam w drzwiach i oparłam się o futrynę. Zauważyłam dziurę w drzewie.- To moje ulubione drzewo...- mruknęłam, ale teraz to nie ono było dla mnie ważne.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:06 pm

nic nie powiedziałem siadłem przed drzewem oparłem sie o nie i patrzyłem w gwiazdy... butelkę wyrzuciłem tak że rozbiłe sie za płotem, moja twarz stała się nieodgadniona..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:10 pm

Eric... ja naprawdę nie wiem o co ci chodzi...- powiedziałam cicho. Wzrok wlepiłam w podłogę.- Nie możemy normalnie pogadać?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:13 pm

Sorry ale jesli stwierdzasz fakt zamiast porozmawiać ze mną to nie moja winna, chyba mam prawo zachowywać sie tak co?!- spytałem z szyderczym uśmiechem, bolało mnie to że tak postepuje ale ona nie liczyła sie chyba z moimi uczuciami ....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 EmptySro Kwi 29, 2009 11:16 pm

Stwierdzasz fakt?? No to powiedz co ty o tym sądzisz...- powiedziałam lekko zdenerwowana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dom Kate Thompson
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: