wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sklepy z ciuchami

Go down 
+12
Sastre Azura
Emily LaPusch
Charlotte Rodriguez
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ignis Ceres
Alice Evans
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Allice LaCarrot
Ane deRose
Scarlett Frost
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 6:49 pm

Znalazła szybko ową sukienkę. Udała się do kobiety sprzedającej w butiku. zapłaciła i wyszła.
- Już wcześniej ją mierzyłam. - uśmiechnęła się - czyli będę dekoratorem wnętrz?! łał! - wrzasnęła i pociągnęła za sobą Eufrazję w stronę Ikei.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 6:55 pm

weszłyśmy do Ikei . Ane odrazu wzięła się do roboty . sklep wypełniał nasz głośny śmiech . gdy tylko chciałm odpocząć siadając na kanpę , wampirzyca odrazu podbiegała i ciągnęła mnie dalej twierdząc , że : nie ma czasu do stacenia !

weszłyśmy na dział sypialnie .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:07 pm

Ane była w siódmym niebie. Uwielbiała zabawy w dekoratorkę. W końcu była dekoratorem wnętrz. Zacierała ręce gdy taka fucha wpadała w jej łapki.
Gdy przeszły do działu "Sypialnie" od razu rzuciło jej się w oczy białe łóżko. Było całkiem ładne. Ane szperając w swojej mózgownicy szybko dobrała dekoracje i detale do sypialni Eufrazji. Zasłony , firanki, wazonik, obraz , stolik , szafkę nocna , lampkę , szafę i takie tam . Znalazła nawet pasujący Dywan i stos poduszek.
- Nie wiem jak my się zabierzemy - zachichotała.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:11 pm

hmm .. no zobacz ilu tu facetów ... oni tylko czekają , aż dwie piękne i nieporadne kobiety będą potrzebować pomocy . - uśmiechnęłam się szeroko .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:15 pm

- Nie , chodzi o to , że moje porsche kipnie przy tych dodatkach. - westchnęła i przerzuciła włosy na prawe ramię - Trzeba będzie poprosić o dostawę do domu - zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:19 pm

dobrze , ale teraz słonko umebluj mi salon . - uśmiechnęłam się i poszłam do działu " salon "
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:28 pm

- Okey - uśmiechnęła się i wyciągnęła kartkę papieru. Brązy - powiedziała po czym znalazła boską kanapę. Dobrała do niej poduszki z kwiatowym wzorem. Stolik do kawy i dwa fotele znalazła bardzo szybko. Wzięła się za firanki i oświetlenie.
Po 30 minutach stwierdziła , że już wszystko mają.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:33 pm

jeżeli to wszystko , to możemy iść - stwierdziłam . stanełyśmy w kolejce do kasy .
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Sty 24, 2009 7:38 pm

Zapłaciły i zamówiły dostawę do domu Eufrazji na 18.00. Wyszły z Ikei i udały się do kamienicy wampirzycy.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Sty 25, 2009 8:27 pm

Uśmiechnęła się. "No to mam to, co chciałam". Wyszła ze sklepu obładowana torbami.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:35 am

Udało się, a myślałam, że nie dojdziemy, bo też tu jeszcze nie byłam- Josette i Ignis weszły do sklepu.
Muszę sobie kupić jakieś sukienki, najlepiej czarną i czerwoną- ruszyły w stronę sukienek.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyPon Lut 09, 2009 4:43 pm

Weszla do Centrum Handlowego i od razu skierowala sie do najblizszego sklepu.
-potrzebuje nowych jeansow-wymamrotala do siebie przebierajac szybko miedzy wieszakami.

Gdy znalazla poszla do przebieralni a pozniej do kasy...
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 9:36 pm

Josette znalazła prześliczną czarną sukienkę na ramiączkach, do kolan. Na dole sukienki znajdowała się śliczna koronka. Porwała ją szybko i udała się do przebieralni.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyPią Lut 13, 2009 11:19 pm

Allice stanęła przed przebieralnią, wyczuwając w niej znajomy zapach. Josette? co ty tam mierzysz? pokaż się - zawołała z entuzjazmem
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Emily LaPusch

Emily LaPusch


Female Liczba postów : 640
Age : 29
Rasa : Wampir
Registration date : 26/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Lut 14, 2009 11:58 am

Przydałoby się odświeżyć garderobę...
Uśmiechnęła się 'złowieszczo' do swoich myśli.
Weszła do pierwszego sklepu i zaczęła przeglądać ubrania powieszone na wieszakach. Niestety nie znalazła nic ciekawego, więc przeszła do następnego sklepy. Tam dopiero zaczęło się dziać. Szał zakupów dopadł Emily. Ze sklepu wyszła obładowana torbami, z nowymi ubraniami.
-Cudownie!
Powiedziała sama do siebie i uśmiechnęła się szeroko.
Powrót do góry Go down
http://zycie-wampirow-grace-i-roberta.blog.onet.pl/
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Lut 14, 2009 5:07 pm

Josette wybiegła z przebieralni, uściskała Alice
Cześć super, że przyszłaś pomożesz mi wybrać. Co o niej sądzisz?O kurde- Josette zauważyła, że nie ubrała się i stoi w samej bieliźnie.
Zaraz wracam - tym razem przyszła ubrana
I jak?
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Lut 14, 2009 10:16 pm

Wow... wyglądasz czarująco! kupuj tą kieckę ! - powiedziała Allice. Sama poszła grzebać między wieszakami
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySob Lut 14, 2009 11:17 pm

No dobra ja już mam sukienkę, teraz trzeba poszukać coś dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 1:34 pm

O, mam coś- uniosła do góry wieszak z ciemnozieloną suknią, bez pleców, która by mogła dosyć oryginalnie wyglądać, kontrastując z włosami Allice. Szybko wpadła do przymierzalni. Wyszła z niej obracając się i spoglądając na Josette. - Co myślisz? oryginalnie, ale mi się podoba.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 1:41 pm

Weszla do pierwszego sklepu.
-czas na kupno czegos nowego-pruknela do siebie z zadowoleniem, juz wypatrujac jakis ciuchow.
Po paru godzinach ''latania'' po sklepach, z wielkim rogalem na twarzy wyszla obladowana torbami.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 4:10 pm

Josette oniemiała z zachwytu.
Super w niej wyglądasz.


Ostatnio zmieniony przez Josette Shakespeare dnia Wto Lut 17, 2009 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 7:31 pm

zapłaciły przy kasie i z uśmiechami na twarzach wyszły ze sklepów. Allice poszła do domu Josette, bo zdawało się jej, że jeszcze tam nie była.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 9:55 pm

może tutaj??- pokazałem na witryne sklepu.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 10:05 pm

- może być . - weszliśmy do sklepu . - ale ja nie wiem czego potrzebuję - szepnęłam w stronę Sastre . Ekspedjętka przyglądał się mi . * super !pewnie sobie myśli : co za bezguście do przyszło ?! * - obejrzałam się w lustrze . spuściłam wzrok . wyglądałam idiotycznie .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 10:28 pm

Eksprdyjętka podeszła:
potrzebulejmy wszystkiego dla tej pani- pokazałem Camille Ekspediencce...
Dobrze prosze pana- uśmiechneła się i poprosiła z sobą Camille...
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 10:39 pm

- zdaje się na pani rękę - powiedziałam szybko .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 10:43 pm

6 kwadransów później , 16 torb z różnymi różnościami, wychodziliśmy z sklepu, Uśmiechałem się szczerze:
To co teraz kino??- spytałem wesoło.....
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 11:01 pm

- może być kino - powiedziałam zdyszana .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 15, 2009 11:04 pm

no to kierunek kino- powiedziałem uśmiechnięty i udaliśmy się do kina....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Lut 18, 2009 2:09 am

Sophie nie czuła się w tym nowym miejscu zbyt pewnie... Czy znowu spotka ją to samo? O nie! Znowu o tym myśle! A przecież tyle razy obiecałam sobie, że to koniec. Czas najwyższy zacząć nowe życie. Wiedziała, że musi przestać ciągle się zastanawiać, co by było gdyby... Włóczyła się trochę po okolicy i wtedy przyszedł jej do głowy pewien pomysł: Że też wcześniej o tym nie pomyślałam! krzyknęła. Zakupy! To była rzecz, która zawsze poprawiała jej humor. Pojechała do centrum handlowego. Kiedy tylko weszła do środka, od razu poczuła ten smród. Znowu te pijawki. Czy one na prawdę muszą być wszędzie? Postanowiła jednak, że to nie zmieni jej humoru. Swoje pierwsze kroki skierowała do sklepu obuwniczego. Od razu zauważyła te szpilki. Aż krzyknęła z zachwytu: Takie o jakich zawsze marzyłam! Jakaś ekspedientka podeszła do niej z pytaniem, czy może jej w czymś pomóc, jednak Sophie odpowiedziała tylko krótko i trochę niegrzecznie: Już znalazłam to, czego szukałam. Te buty to było jej marzenie. Czerwone, lakierowane szpilki-wiedziała, że będzie dobrze w nich wyglądać. Szybko zapłaciła za nie i poszła poszukać sukienki. Bardzo chciała, aby jej pierwsza wizyta w klubie zrobiła wrażenie. Sophie miała nadzieję, że w ten sposób będzie jej łatwiej poznać nowe osobniki jej rasy. A wiedziała, że kilku z nich kręci się tu po okolicy.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:17 am

weszłyśmy do centrum
- to gdzie najpierw ? - spytałam
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:23 am

Uśmiechnęłam się.- Hmm.. No nie wiem. To może tutaj.- Pociągnęłam Camille do pierwszego, lepszego sklepu z ciuchami, nie patrząc nawet na jego nazwę. Zaczęłam szukać jakiś fajnych ciuchów. Od razu zauważyłam odjazdowe dżinsy rurki, spódnicę, i wspaniałą letnią sukienkę w kolorze wiśni.- I jak? Znalazłaś coś fajnego?- zapytałam, patrząc na wieszaki.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:28 am

- oczywiście - trzymałam w ręku złotą , świecącą tunikę , ciemne rurki , czarną, krótką marynarkę , żółtą spódnicę w czerwone, wliekie kwiaty i fioletową koszulę . - chodź do przymierzalni - usmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:31 am

Ok.- powiedziałam, i poszłam w stronę przebieralni. Po chwili przymierzałam już sukienkę, która tak bardzo mi się podobała. Popatrzyłam w lustro. Leżała na mnie idealnie.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:34 am

wyszłam z przymuerzalni - biorę wszystko - uśmiechnęłam się .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyNie Lut 22, 2009 3:37 am

Ja też.- uśmiechnęłam się, i poszłam w stronę kasy. Szybko zapłaciłyśmy, i wyszłyśmy ze sklepu.- Idziemy gdzieś jeszcze?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyPon Lut 23, 2009 12:40 am

- chodźmy do tamtego klubu - wskazałam głową , bo ręce miałam zajęte .
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptyPon Lut 23, 2009 12:45 am

No dobra.- Poszłam z Camille w stronę klubu.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:21 pm

Weszłyśmy do Centrum handlowego, trochę moje samopoczzucie wzrosło, ale tylko minimalnie...odrazu skierowałam nas do sklepów z ciuchami.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:24 pm

Weszłyśmy do pierwszego sklepu.- Amy, podoba ci się to?- zapytałam podnosząc śliczną tunikę w fioletowym kolorze.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:27 pm

uśmiechnełam się szczerze:
Sliczna- powiedizałam ucieszona.....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:30 pm

No to świetnie.- powiedziałam, i podałam jej ją.- Coś jeszcze ci się podoba?
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:35 pm

zobaczyłam i zabrałam parę jeansów, sukienke, 2 bluski, spódniczkę krótką, i Czarna skórzaną k€rtkę:
To wszystko..- powiedizałam do Alice uśmiechnieta....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:41 pm

No to fajnie.- Uśmiechnęłam się.- Idziesz przymierzyć?- zapytałam ją.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 EmptySro Mar 11, 2009 9:47 pm

okey - wskoczyłam do przymierzalni, wszystko pasowało, ubrałam fioletową tunikę i jeansy i kurtke:
I jak ??- spytałam Alice...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklepy z ciuchami
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: