wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sklepy z ciuchami

Go down 
+12
Sastre Azura
Emily LaPusch
Charlotte Rodriguez
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Ignis Ceres
Alice Evans
Jasmin Armand
Eufrazja Johnson
Allice LaCarrot
Ane deRose
Scarlett Frost
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySro Mar 11, 2009 9:49 pm

Uśmiechnęłam się.- Wyglądasz wspaniale! To co, szukamy jeszcze czegoś po sklepach, czy masz na dzisiaj dość?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySro Mar 11, 2009 9:53 pm

Mam dość...- powiedziałam - to może chodźmy do baru....
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySro Mar 11, 2009 10:20 pm

Dobra.- Złapałam ją za rękę i poszłyśmy do baru.
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySob Kwi 04, 2009 2:53 pm

weszła do ch z zamiarem zakupienia czegoś krejzolskiego. Jakby nie było wiosna zawitała na świat, przydałoby się nieco odświeżyc garderobę (w domu tez zresztą można by było parę okien pootwierac). Zaczęła snuc się po centrum zaglądając tu i tam
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyNie Kwi 05, 2009 9:18 pm

Weszla do centrum handlowego i od razu skierowala sie do pierwszego butiku z ciuchami.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:18 pm

Mnie lubi bardziej? Jakoś tego nie zauważyłam... ale jak chcesz to mogę ją wziąć do siebie.- powiedziałam uśmiechając się. Weszliśmy do pierwszego sklepu z ciuchami. Od razu zauważyłam bardzo fajną, zieloną koszulkę.- Przymierzysz?- zapytałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:29 pm

ja?? niee to ty szukaj ciuchów dla siebie.. - powiedziałem do Kate, usiadłem na kanapie- No poszukaj czego ś dla siebie..- powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:37 pm

Westchnęłam.- No dobra, dobra...- zaczęłam grzebać między wieszakami. Spodobała mi się czerwona krótka sukienka bez ramiączek, błękitna tunika, ciemne dżinsy i fioletowe rybaczki. Weszłam do przymierzalni. Wyszłam ubrana w sukienkę.- Jak ci się podoba?- zapytałam Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:47 pm

Nic nie powiedziałem, pokazałem jej oczy , one wszystko jej powiedziały, uśmiechnąłem się zadziornie.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:54 pm

Uśmiechnęłam się i wróciłam do przymierzalni. Przymierzyłam wszystko i pociągnęłam Erica za rękę. Zapłaciłam za ciuchy.- To co, idziemy gdzieś jeszcze?- zapytałam go. Musiałam jeszcze dziś iść na uczelnię, złożyć papiery na studia, ale to mogło poczekać.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 6:57 pm

no ja bym poszedł na spacer ale później do naszego lasu- powiedziałem- no ta ty gdzie chcesz iść??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 7:01 pm

No ja jeszcze muszę iść na uczelnię.- uśmiechnęłam się do niego.- Wybrałam uniwersytet nowojorski. Idę na dziennikarstwo.- powiedziałam powoli. Długo nad tym myślałam, wreszcie podjęłam taką decyzję.- Ale jak to już załatwię, możemy iść na spacer.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 7:32 pm

napewno??- spytałem, uśmiechnąłem się do niej- jak cos to mozemy isć na uczelnię??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 7:39 pm

No dobra, to chodźmy na uczelnię, a potem idziemy na spacer.- powiedziałam i złapałam go za rękę. Wyszliśmy z centrum handlowego. Z jednej strony byłam pewna że chcę to studiować, z drugiej szłam powoli, jakbym chciała opóźnić to wszystko. Westchnęłam cicho.
(Pisz już na uniwersytecie nowojorskim)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPon Kwi 13, 2009 11:10 pm

Weszła do centrum i od razu zaszła do pobliskiego sklepu z ciuchami. Rozglądnęła się dookoła siebie i uśmiechnęła do przypadkowych ludzi.
- Życie w Nowym Jorku. - mruknęła pod nosem i poszła szukać jakiegoś T-shirta.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 31
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySro Maj 20, 2009 10:33 pm

Weszla do sklepu i zaczela ''buszowac'' miedzy wieszakami.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySro Sie 05, 2009 10:28 pm

Pociągnęłam naburmuszoną Ęłi za sobą , po czym wzięłam się za szukanie czegoś odpowiedniego.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPią Sie 07, 2009 10:51 pm

Chwyciłam od niechcenia jakieś ciuchy i nawet nich nie przymierzając poszłam do kasy, by zapłacić.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPią Sie 07, 2009 11:03 pm

Znalazłam wymarzoną bluzkę w kolorze śliwkowym. Wyszukałam swój rozmiar i udałam się do przymierzalni ( w wiadomym celu).
- biorę ją - oznajmiłam triumfalnie. Dostrzegłam jednak jeszcze coś : świetną torebkę i zwiewną plażową sukienkę. Zwinęłam więc wszystkie łupy, udając się do kasy.
- No to zakupy mamy chyba zaliczone - szturchnęłam Ełi w prawy bok.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyPią Sie 07, 2009 11:07 pm

-jupi.. -krzyknęłam mało przekonywająco. Wyszłyśmy ze sklepu -to gdzie teraz? -spytałam wpatrując się w czubki swoich butów.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptySob Sie 08, 2009 10:20 am

- Idziemy na "kawę" - stwierdziłam i udałyśmy się do pobliskiego lokalu .
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Ignis Ceres

Ignis Ceres


Female Liczba postów : 82
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 19/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyWto Gru 22, 2009 10:53 pm

*weszła do pierwszego lepszego sklepu. W środku, rzuciła jej się w oczy oliwkowa bluzeczka z krótkim rękawem. Postanowiła że musi ją mieć. Przymierzyła- pasowała idealnie*
No, to pierwsza kolorowa rzecz do szafy już jest - uśmiechnęła się do siebie.
*Pochodziła jeszcze przez pół godziny po sklepach, kupując bluzki, bluzeczki sukienki i sweterki w różnych kolorach. Najbardziej zadowolona była z czerwonej sukienki oraz cytrynowego sweterka, do którego świetnie pasowała nieco ciemniejsza gładka, szyta z lekkich materiałów, luźno układająca się spódnica do kolan. *
No.. To mam całą gamę kolorów. Teraz mogę wracać do domu - powiedziała do siebie zabierając ostatnią torbę z zakupami.
Toreb miała mnóstwo- mniejsze, większe- z biżuterią, butami i innymi dodatkami. Zadowolona z zakupów ruszyła do domu*
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 EmptyNie Wrz 19, 2010 8:12 pm

Josette wchodzi do sklepu z Mart.Rozglądają się
Co powiesz na zmianę planów, może wybierzemy się na jakąś imprezkę. Zahaczymy o Manhattan co ty na to?
Ale najpierw trzeba się zaopatrzyć w jakieś szałowe kiece.- pobiegła w stronę czerwonej sukienki mini.
Ta będzie idealna, idę przymierzyć
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Sklepy z ciuchami   Sklepy z ciuchami - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sklepy z ciuchami
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Centrum handlowe-
Skocz do: