wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Dark Wood

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Go??
Gość




Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 EmptyPon Sie 03, 2009 1:59 am

Uśmiechnęła się ponętnie jakby rozważając wiele przeróżnych możliwość - zależy... - stwierdziła tajemniczo... - w tym momencie... lubię pić...- uniosła szklankę demonstrując jej zawartość. - w innym... ganiac za nietoperzami... ale najczęściej... lubię się po prostu dobrze... bawić... - puściła mu oko i wypiła do dna zawartość pierwszej szklanki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 EmptyPon Sie 03, 2009 2:04 am

-hm.. bardzo ambitne -rzuciłem irnonicznie. Dopiłem zawartość swojej szklanki i zamówiłem następną.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 EmptyPon Sie 03, 2009 2:13 am

Nie staram się być ambitna... żyję chwilą... po co mam się przejmować tym co będzie jutro... - spojrzała na niego sceptycznie... inteligent się znalazł. - jeśli chcialabym bym ci zaimponować swoją wiedzą to powiedzialabym, że istota ludzka, jako zwierze została stworzona do zabawy, i zostao udowodnione naukowo, że nawet najbardziej ambitna osoba nie morze skupić sie do końca na jednej rzeczy dłużej niż przez pięć minut tak, by nie pomyśleć o tym co mogłoby sprawić jej... radość... -swtierdziła obojęnym tonem - a o ile mi wiadomo... tak bardzo od ludzi sie nie różnimy... zaznaczyła podnosząc dłoń i oglądając swoje paznokcie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 EmptyPon Sie 03, 2009 2:22 am

Starałem się zachować powagę. -rozmowa z tobą to czysta przyjemność - przyznałem wstając. Rzuciłem na stół kilka banknotów i z uśmiechem wyszedłem z baru.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 EmptyPon Sie 03, 2009 2:27 am

Irytujący koleś... przeszło jej przez myśl kiedy patrzyła jak odchodzi. Kiedy odszedł zamówiła jeszcze razto samo... nie miała ochoty jeszcze wracać do siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Dark Wood - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Dark Wood   Bar Dark Wood - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Dark Wood
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Podziemia-
Skocz do: