wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kolejka podziemna

Go down 
+21
Lyn Di Venuto
Mort Rainey
Angel Hoax
Renesmee Cullen
Lysette Dufours
Alice Evans
Eric Follett
Curaia Torres
Jasmin Armand
Kate Thompson
Alex Armand
Eufrazja Johnson
Amy Vivien
Sastre Azura
Camille Green
Emily LaPusch
Charlotte Rodriguez
Eudoksja Seeker
Josette Shakespeare
Scarlett Frost
Allice LaCarrot
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 2:46 am

nawet nie mogę go zabić ... bo zabiłbym ciebie
jęknąłem i objąłem Amy ramieniem
-przepraszam, że jestem taki nieudolny
przygryzłem dolną wargę
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 2:52 am

Ale wazne że jestes. - powiedziałam i dotknełam jego twarzy- nic wiecej sie nie liczy, a Augusta sama pokonam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 2:54 am

Uśmiechnąłem się lekko i splotłem palce naszych dłoni.


Ostatnio zmieniony przez Jack Earhart dnia Nie Mar 22, 2009 3:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Amy Vivien

Amy Vivien


Female Liczba postów : 411
Rasa : Wampir
Registration date : 02/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 3:10 am

Wiesz co chodźmy bo ja tylko na sobie mam ten szlafrok. - powiedizałam i rozgladnełam sie niektórzy ludzie zwrócili na to uwagę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 3:13 am

Zdjąłem marynarkę i zarzuciłem ją na ramiona Amy. Objąłem ją w pasie i odprowadziłem do domu.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 12:51 pm

Usiadłam na schodach, a twarz schowałam w dłoniach. Od trzech tygodni nic nie jadłam i nie miałam ochoty już więcej zabijać. Czułam się dziwnie...bardzo dziwnie. Nie lubiłam towarzystwa innych. Tęskniłam za Alexem , ale nie miałam siły go szukać. Moje tęczówki przybrały czarno-czerwony odcień , więc starałam zakrywać je grzywką , aby nie wystraszyć śmiertelników.
Siedziałam w takiej pozycji kilka godzin, i nie miałam zamiaru się stamtąd ruszać.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 1:39 pm

przechadzając się po mieście, nagle poczułem zapach Ełi, nos mnie kierował i doszedłem do Metra, z przerażeniem zeszłem na dół, bałem się że moze wyjechała, uciekała ode mnie. ale nie siedziała na schodach, cichutko opdszedłem do niej usiadłem- Hej Ełi- powiedziałem nieśmiało- pragnąłem ją przytulić, pocałowac, ale te ciche dni nauczyły mnie rozwagi.- Co tutaj robisz?- spytałem, patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 3:48 pm

-Alex.. -powiedziałam zachrypniętym głosem-przepraszam.. -położyłam głowę na jego ramieniu-przepraszam.. -powtórzyłam i zamknęłam zapuchnięte od płaczu oczy.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 4:13 pm

Pogładziłem ją po policzku- nie przepraszaj- powiedziałem ucałowałem ją w policzek, wstałem, wziąłem ją na rece- Chodźmy do domu... albo na polowanie- wszeptałem jej do ucha i pocałowałem ja w policzek.
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:27 pm

-nie chcę jeść -pokręciłam głową -tęskniłam... - szepnęłam i wtuliłam się w ramiona Alexa.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:37 pm

Ja też- powiedziałem zacząłem wchodzić do góry po schodach- musi Ełi, wiem czasem każdy wampir ma takie chwile, ale bez krwi nie możemy żyć, nie musisz polowac..- dodałem, martwiłem się o nią.
* Co jest??* Spytałem siebie...
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:41 pm

-dam rade... nie jadłam od 3 tygodni, więc dobrze mi idzie - opadałam z sił, ale nie miałam już więcej zamiaru zabijać. Wolałam umrzeć niż napić się krwi. Brzydziłam się siebie i tego co robiłam.


Ostatnio zmieniony przez Eufrazja Armand-Johnson dnia Pią Kwi 03, 2009 5:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:48 pm

Ełi nie mówie o zabijaniu, są banki krwi, Jasmin ma nowe zapasy co 2 dni, ludzie oddają krew tak od siebie, nikogo nie zabijesz- powiedziałem czuje, faktem było że sam też nie jadłem ale umiałem się opanowac , kilka lat treningu..
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:54 pm

-nie napiję się już więcej krwi. - powiedziałam stanowczo i popatrzyłam Alexowi głęboko w oczy.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 5:56 pm

Nawet mojej??- spytałem , błagalnie,jeśli bede musiał to ją zmusze- a moze zwierzęca??
Powrót do góry Go down
Eufrazja Johnson

Eufrazja Johnson


Female Liczba postów : 1515
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 6:01 pm

-Alex ! nie i koniec ! -warknęłam ostatkiem sił .
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 03, 2009 6:26 pm

Ełi kochanie nie mozesz tak, zrozum jak tak dalej pójdzie to nie bedziesz mogła nic zrobic stracisz siły, krew jest nam potrzebna- powiedziałem dobitnie...Wyszliśmy z metra i poszedłem w stronę domu.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2009 9:27 pm

Kupila bilet i weszla do kolejki. Od samego rana z jej twarzy nie znikal usmiech. Popatrzyla radosnie na pasazerow. Jej dzisiejszym celem bylo znalezienie pracy. Chciala czyms sie w koncu zajac. Nie chodzilo o zarobienie pieniedzy bo miala je w dostatku, chodzilo raczej o jakies hobby, jakies zajecie, ktore pozwoliloby jej oderwac sie od nadchodzacej rutyny w jej zyciu.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyCzw Kwi 09, 2009 2:39 pm

Wyszla z metra i poszla do centrum.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyCzw Kwi 09, 2009 9:08 pm

Wsiadła do metra z bukietem kwiatów. Zmierzała w stronę domu.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Kwi 12, 2009 2:18 am

Wsiadłam do metra. Niecierpliwie czekałam aż dojadę w odpowiednie miejsce. Wysłałam Ericowi smsa "Przepraszam, ale musiałam tak zrobić. Kocham cię. Wrócę szybko." Wysiadłam z metra. Pobiegłam na lotnisko. Miałam szczęście- nie było wielkich tłumów. Po godzinie już siedziałam w samolocie. Oddychałam ciężko. Chciałam jak najszybciej wrócić do Nowego Jorku.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyCzw Kwi 16, 2009 11:40 pm

Kupiłam nam Bilety daleko od Nowego Yorku zegnałam miasto bez rozpaczy, ale z mężczyzną mego życia u boku,miałam nadzieję że Kiedyś spotkam wampiry które poznałam tutaj, Wspominała Ełi, Alice, Ane, Małą Nessi, Santiago , Lysette, Emily, Scarlett i wszystkich których spotkałam nawet wilki, Kate czy tego Sastre, jedna mała niewinna łza mi spadła po policzku, szybko ją wytarałm.


Patrzac na Olivera, wsiadłam do pociagu, nieodrywając oczu od niego wtuliłam się.......... nie wiem kiedy Nowy York zniknął za nami, życie czekało otworem dla nas................
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 17, 2009 12:55 am

kupiłem bilety na lotnisko, wsiadłem z Ełi do metra, w 30 minut byliśmy na miejscu.
Na lotnisku kupiliśmy Bilety do włoch, Ełi nie była przekonana, za to ja pewny, chciałem się zmierzyć z ściami na ichnim terenie,
Wziąłem komórkę i wysłałame smsa Alice i Nessi:

Wyjeżdżamy, nie wiem na ilę,
mam nadzieję że szybko się zobaczymy, Alex


60 miinut później siedzieliśmy w samolocie, trzymając się za ręcę, byłem pewny że to dobry pomysł......Miałem nadzieję że wszystko się jakoś potoczy....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptySob Kwi 18, 2009 10:03 pm

*Wsiadam do metra i czekam aż odjedzie *
-Zimno tu , buuu , i tak..ciemno xD
*Siadam na krześle i podnoszę gazetę*
-Ciekawe co się dzieje dzisiaj
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 7:18 pm

weszła na peron i czekała na Michaela. Umilała sobie czas łażeniem w kółko i powolnym zaciskaniem i rozluźnianiem pięści
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 7:24 pm

Wszedlszy na peron od razu skierowal sie ku scarlett Hej usmiechnal sie szeroko

xD the island la isla die insel ile isola остров xD
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 7:28 pm

podeszla do niego i walnęła z całej siły trafiając prosto w żuchwę. Z szerokim uśmiechem obserwowała spektakularny lot Misiaela przez cała dlugosc peronu
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 7:35 pm

Na początku pamiętał tylko zblizajaca sie usmiechnieta scar...później pojawily sie juz tylko gwiazdki....a pozniej stwierdzil ze znajduje sie na drugim koncu peronu. Poruszal szczeka zeby utwierdzic sie w przekonaniu ze gdyby nie wampiryzm pewnie bylby juz pozbawiony wiekszej czesci zebow. Wstal chwiejnie i wymamrotal Walnelas mnie?
po chwili wyprostowal sie, wytrzeszczyl oczy i stwierdzil gniewnie Lewego sierpowego mi strzeliłaś co to bylo??
Powrót do góry Go down
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 7:44 pm

przestapila niecierpliwie z nogi na noge
Dokladnie co przed chwila odkryles o inteligentny.
wzniosła oczy ku niebu
Lewy sierpowy. Bardzo dobry zreszta.To co idziemy gdzieś?
usmiechnela sie pytająco

(sorkas ;D mialam ochote ci wlac az mi ulzylo ;P)
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyWto Kwi 21, 2009 8:03 pm

No dobra
wyszli z metra
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:08 am

Dziewczynka zeszła schodami. Spojrzała na tory. Z zaciekawieniem spojrzała głąb tunelu(nie weszła na toru tylko się w pochyliła xD).
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:42 pm

Nie znałam NY więc postanowłam nie błądzić i wsiadłam w metro. Wiedziałam gdzie wysiąść. Jechałam dość długo,bo aż z przedmieści. Wysiadłam z pociągu i stanęłam na peronie (tak wiem, że to metro Razz). Rozejrzałam się dookoła z walizką w ręku. Ruszyłam przed siebie, czując zapach wampira.Nagle wpadłam na coś małego. Z początku myślałam, że to jakiś kosz czy coś takiego, ale ku mojemu zdziwieniu ujrzałam małą dziewczynkę.
-Curaia?!
Krzyknęłam zdziwiona i uradowana. Przytuliłam małą i ucałowałam w czoło.
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:44 pm

Dziewczynka spojrzała zdezorientowana na kobietę. Po paru minutach zorientowała się co się dzieje. Przytuliła matkę.
- Mamusiu... - szepnęła cichutko.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:47 pm

Kucnęłam tak by mieć twarz na wysokości jej twarzy. Ujęłam ją w dłonie i pogłaskałam po policzku.
-Och kochanie... Tak się stęskniłam...
Rzekłam przytulając ją.
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:51 pm

- Ja... Też. - odpowiedziała po czy spojrzała w stronę wyjścia. - Znalazłam tutaj grób taty...
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:57 pm

Wstałam i westchnęłam. Wzięłam córkę za rękę.
-Chodźmy może do domu. Jestem trochę zmęczona...
Powiedziałam. Ruszyłyśmy w stronę wyjścia.
-Kochanie, gdzie Ty się podziwałaś przez te wszystkie lata? Wiesz.. Cały czas Cię szukałam.. Zwiedziłam caaaały świat by Cię odnaleźć...
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 8:58 pm

- Nie wiem. - mruknęła i poszła wraz z mamą.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:00 pm

-Eeej...Malutka, co jest?
Zapytałam zmartwiona.
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:01 pm

- Nic.. Zimno mi. Chodźmy już. - powiedziała i weszła na schody.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:07 pm

-No to ... prowadź kochanie...
(no bo cóż innego mi pozostało powiedzieć?)
Powrót do góry Go down
Curaia Torres

Curaia Torres


Female Liczba postów : 159
Rasa : Wampir
Registration date : 11/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:08 pm

Wyszła z mamą.
Powrót do góry Go down
http://forgotten.free-message-board.com/
Go??
Gość




Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 6:58 pm

Wszedł do metra i usiadł na wolnym siedzeniu. Zerknął przez okno..
" I to by było na tyle... "
Potem udał się dworzec kolejowy i kupił bilet... sam jeszcze nie kojarzył dokąd, co tam pisze.. wymamrotał, ze chce uciec jak najdalej stąd, więc kasjerka wydała mu jakiś bilet. Wsiadł do pociągu i zaczął szukać swojego przedziału. Gdy znalazł, usadowił się siedzeniu i zaczął udawać, ze śpi, chociaz tak na prawdę ukrywał cierpienie.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 7:44 pm

Weszla do pierwszego lepszego pociagu i rozsiadla sie wygodnie na siedzeniu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptySro Kwi 29, 2009 11:41 pm

Wsiadłem do pierwszego lepszego pociagu, musiałem pomysleć, czułem że moze to potrwać, ale nie umiałem inaczej * Miłosć dla mnie oznacza ślub* pomyslałem smutno.... siwat stracił swoją barwę.....
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 EmptySro Maj 13, 2009 1:22 am

wróciłem do Ny z takim samym nastawieniem co wyjeżdżałem nie myślałem o tym co będę jak wrócę wiedziałem że muszę wrócić.... Wysiadłem na stacji, udałem się do siebie do domu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kolejka podziemna - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kolejka podziemna   Kolejka podziemna - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kolejka podziemna
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: Metro-
Skocz do: