wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:20 pm

Objęłam rękami jego szyję. Pocałowałam go delikatnie.- Kocham cię.- Wyszeptałam wesoło.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:22 pm

Skarbie nie mów mnie tego zbyt często bo oszaleje z zachwytu- powiedziałem i zacząłem całowac jej szyję.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:23 pm

Eh... Chciałabym mówić ci to parę razy dziennie. A szaleństwo z zachwytu to nic złego.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:26 pm

Tak no ciekawe ciekawe rzeczy mi tutaj mówisz- powiedziałem- w czym lubisz chodzić najczęściej??- spytałem , zacząłem 2 runde pytan, bolało że mi nie odpowiedziała na ostatnie z 1 serii * Trudno.....*
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:35 pm

Jęknęłam-Skąd ty bierzesz tyle pytań?- zapytałam prosto z mostu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:45 pm

z Ciekawości kotku z ciekawości a teraz prosże odpowiedz- powiedziałem i zacząłem od nowa całowac szyję
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:50 pm

Ale co to w ogóle za pytanie?! "w czym lubisz chodzić najczęściej??"...- westchnęłam teatralnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Mar 28, 2009 11:53 pm

Normalne ja lubię chodzić w jeansach i koszuli ale nie lubię w tedy kiedy musze się zmienić bo szkoda mi ubrań- powiedziałem bez pardonu - no wieć??- spytałem i wróciłem do całowania szyji..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:03 am

Westchnęłam.- To najgłupsze pytanie jakie słyszałam. Ale ci odpowiem. Otóż najbardziej lubię chodzić w dżinsach i przeróżnych tunikach. Choć czasami jak mam ochotę poczuć się kobieco zakładam niewiarygodnie krótkie sukienki- to też lubię. No a jeśli chodzi o buty, to moje stare glany są najlepsze. Niestety, wiele moich najulubieńszych ciuchów straciłam w czasie przemian...- powiedziałam spokojnie.- Masz jeszcze jakieś pytania?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:08 am

?Twoja ulubina aktorka, aktor?? Twój ulubiony kwiatek??- ciagnołem daje , całując jej szyje.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:14 am

Ulubiony aktor to chyba Szyc, aktorki nie mam.... Ulubiony kwiatek?! Nie jestem zbyt orginalna... oczywiście czerwone róże.- uśmiechnęłam się.- Masz coś jeszcze?- zapytałam rozbawiona.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:20 am

Miliony pytan... Ulubiona gwiazda??- popatrzyłem na niebo- ulubione perfumy??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:24 am

Zmarszczyłam brwi.- Nie mam ulubionej gwiazdy ani ulubionych perfum. Perfumy często zmieniam na inne, bo po jakimś czasie te, których używam mi się nudzą.... To co jeszcze?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:31 am

Ulubiony taniec.. aha ty nie umiesz tańczyc to nie........jakie danie lubisz jeść??- pytałem dalej
* Zaraz sie wścieknie * pomyslałem i wróciłem do całowania jej szyji, już sie pojawiły malinki na niej ale nie umiałem się opanować.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:37 am

Jęknęłam.- Skarbie, gdybym cię nie kochała, dałabym ci w twarz. Ale ponieważ cię kocham, stwierdzam że jest to pizza.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:41 am

pizza to fast food a nie danie-- stwierdziłem z przekąsem- no ładnie chce wiedzieć o to bie wszystko a ty mi chcesz dać w twarz ładne rzeczy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:47 am

To zależy jak je się tą pizzę. Jeżeli jesz ją we włoskiej restauracji, przyrządzoną przez najlepszych kucharzy, to jest to danie.- uśmiechnęłam się.- No wiesz, te pytania zaczynają mnie wkurzać. Ale wytrzymam. Masz jeszcze jakieś?- zapytałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:55 am

jak mówiłem miliony, wiesz ty też możesz mi zadawać, pytania jak chcesz... ale nie zadajesz widocznie nie interesuję ciebie tak bardzo jak ty mnie.- skwitowałem jej wypowiedź- jesteś naturalną blondynka??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 12:59 am

Nie pytam cię o nic, bo miałam nadzieję, że kiedy ty powiesz "nie mam już więcej pytań" wtedy ja wesoło powiem "A ty?"- Roześmiałam się.- Tak, jestem naturalną blondynką. Myślę że pasuje mi ten kolor włosów, więc nigdy ich nie farbowałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyNie Mar 29, 2009 1:06 am

no bo ci ładnie- powiedziałem pogłaskałem ja- ze mnie nic nie wyciściesz tyle ci powiem- zaśmiałem się szelmowsko , posniosłem ją i poszedłem do jej sypialni,- Ale próbuj....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyPon Mar 30, 2009 4:56 pm

Uśmiechnęłam się.- A dlaczego niby nie chciałbyś mi nic o sobie powiedzieć? Ja tobie powiedziałam wszystko!- powiedziałam z wyrzutem. Popatrzyłam mu prosto w oczy.- To powiedz na początek, jakiej muzyki lubisz słuchać? Ulubione piosenki? Ulubione zespoły?- Zrobiłam minę jak kot ze shreka.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 12:44 pm

Wyszułem że w domu Kate jest ktoś jeszcze, wieć zamiast wejść do niej udałem się do swojego spalonego domu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 7:40 pm

A dlatego moja panno- powiedziałem i pocałowałem ją z pasja w usta- i tak wiesz wiecej o mnie niż ja o tobie, wiec po co ci wiedziec wiecej??- spytałem - ręką dotknąłem jej twarzy, palcem musnąłem wargi.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 7:55 pm

Chciałabym wiedzieć o tobie wszystko. Wszystko bez żadnych wyjątków.- pocałowałam go w policzek. Wplotłam dłoń w jego włosy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 8:05 pm

powiedz mi, twoja ulubiona postać filmowa?? i ksiażkowa??- pytałem dalej, pocałowałem jej obojczyk.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 8:11 pm

Oooo nie!- powiedziałam stanowczo.- To ja pytałam pierwsza. Dopóki nie odpowiesz mi na pytanie, nic ci nie powiem.- skrzyżowałam ręce.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 9:01 pm

powiem tak na dzisiaj skończe przesłuchanie jeśli mi odpowiesz na te 2 pytania a potem bedziesz mogła mnie torturowac swoimi- powiedziałem i polizałem jej szyje- i tak być mnie złapała nawet gdybym chciał od ciebie uciec wieć prosze powiedz- zamruczałem cicho.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 9:09 pm

Nie.- byłam nieugięta. Chciałam odpuścić, ale nie mogłam tego zrobić. Jego dotyk doprowadzał mnie do szaleństwa, ale ukrywałam to przed nim.- Odpowiadaj mi!- powiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 9:13 pm

drażniła sie ze mną tak jak ja z nią, nic nie powiedziałem palcami dotykałem jej brzucha, ognistymi pocałunkami obdarowywałem jej szyję jej usta. Czekałem potrafiłem być bardzo cierpliwy.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 9:34 pm

Oddychałam ciężko. Byłam zbyt twarda, żeby mu ustąpić. Nie ruszałam się wcale. Chciałam się wyłączyć na wszystkie bodźce ale nie potrafiłam tego zrobić. "Bądź twarda! Bądź twarda!" krzyczałam na siebie w myślach. Pokonałam tysiące wampirów, setki wilków, ale przy Ericu nie potrafiłam być aż tak stanowcza. Zacisnęłam wargi żeby tylko nic nie powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 10:01 pm

nasiliłem pieszczoty. Moje pocałunki były żarliwe i gorące, poje rece obejmowały jej brzchu i plecy , nic nie mówiłem, cicho mruczałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 10:07 pm

Zamknęłam oczy. Już nie mogłam wytrzymać. Wreszcie szybko odsunęłam się od niego. Stanęłam przy ścianie. Uśmiechnęłam się i pokazałam mu język.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 10:10 pm

wzrószyłem ranionami, wstałem zszedłem na dół i siadłem na kanapie, mogłem milczeć jak zaklety jeśli chciałem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 10:19 pm

Uśmiechnęłam się do siebie. "Czyli bitwa nierozstrzygnięta" pomyślałam. Przebrałam się w błękitną sukienkę i pantofelki. Założyłam sweter i wyszłam z domu, nie patrząc nawet na Erica. Poszłam w stronę parku.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyWto Mar 31, 2009 10:22 pm

wstałem i poszedłem do swojego domu, wziąłem pluta i Frotkę zeby nie czuły się samotne.poszedłem wolnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySro Kwi 01, 2009 2:30 pm

Weszłam radośnie do domu. Zadzwoniłam po ekipę remontową. Sama zaczęłam sprzątać. Dodatkowo w prawie każdym pokoju postawiłam wazon ze świeżymi kwiatami. Otworzyłam okno, żeby wpuścić trochę świeżego powietrza. W ogródku pojawiło się kilku facetów z ekipy remontowej. Szybko wytłumaczyłam im, że mają wyrównać dziurę w ścianie i wstawić okno. Uwinęli się z tym bardzo szybko. Już po paru godzinach miałam wspaniałe duże okno. Powiesiłam firankę i włączyłam radio. Położyłam się na kanapie. Po chwili zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptyPią Kwi 03, 2009 9:31 pm

Obudziłam się. Spałam dość długo. Poszłam na górę i wzięłam prysznic. Ubrałam dżinsy, czarną tunikę z dużym dekoltem. Rozczesałam włosy. Założyłam szpilki i poszłam na krótki spacer.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:35 am

Weszliśmy do mnie do domu. Stanęłam na nogach.- Jesteś głodny? Mogłabym zrobić coś na kolacje....- powiedziałam wpatrując się w niego. Jego oczy były takie wesołe.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:38 am

Jak chcesz- powiedziałem, przytuliłem się do niej- dla mojego skarbu moge zjeść kona z kopytami..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:41 am

Uśmiechnęłam się i poszłam w stronę kuchni. Szybko przygotowałam nam kanapki. Chciało mi się spać, więc nie robiłam nic więcej. Postawiłam talerze i usiadłam przy stole.- Smacznego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:42 am

Dzieki- powiedziałem , zjadłem może 2 kanapki , potem patrzyłem na Kate.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:45 am

Zjadłam kanapkę i sprzątnęłam ze stołu. Podeszłam do Erica i przytuliłam się do niego. Zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:47 am

Wziąłem ją na ręce, zaniosłem do sypialni tam położyłem na łóżku- Wyglądasz na zmęczoną, połóż się ja idę na kanapę spać- pocałowałem ja w usta...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:50 am

Uśmiechnęłam się.- Masz się położyć obok i mnie przytulić! Bo nie zasnę!- jęknęłam, obejmując rękami jego szyję.- Zresztą teraz to i tak cię nie puszczę.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 EmptySob Kwi 04, 2009 1:52 am

Okey- powiedziałem rozpiąłem koszule i zdjąłem, delikatnie rzuciłem na krzesło, położyłem się obok Kate i przytuliłem ja moje ręcebawiły sie jej ubraniem, przymknąłem oczy, ale nie spałem..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 13 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: