wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 8:53 pm

Kate w domu mam kroplówkę jeśli mniezmusisz to polece po nią i wróce tutaj z nią, cholera kobieto nie będę cię z toba cackać rozumiesz.... jesteś moją koleżanką baa myślałem że nawet przyjaciółką i zależy mi żebyś żyła rozumiesz- powiedziałem tak głśno że wręcz krzykłem na nią....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 8:57 pm

Sastre, co ja ci takiego zrobiłam, że ty robisz mi coś takiego?!- wydarłam się na niego. Gdybym miała choć trochę więcej siły, mogłabym spokojnie dobiec do tego lasu... Ale czułam że nie dam rady. "A jakby mu tak złamać nogę..." chwytałam się tej myśli. Postanowiłam że jeżeli będę musiała, spróbuję to zrobić.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 9:29 pm

jesteś dla mnie ważna kiedy byłem ranny pomogłaś mi...więc nie myśl że dam ci od tak umrzeć , koniec masz zjeść to albo lecę po kroplówkę - powiedziałem spojrzałem na nią....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 9:40 pm

Sastre, jeżeli jesteś moim przyjacielem, to mi to wybaczysz...- wyszeptałam powoli, wycierając kolejne łzy. Potem jak najszybciej złapałam talerz i rzuciłam nim o podłogę, i z siłą wilka mocno uderzyłam go z kolano. Powstało złamanie otwarte. Rozpłakałam się, ale nie miałam wyboru.- Przepraszam... Nie chciałam tego zrobić... sytuacja mnie do tego zmusiła. Wiedziałam, jak bardzo go to bolało, ale nie było lepszego wyjścia z sytuacji.- Jak dojdziesz do siebie błagam, idź do domu, wróć do Camille i żyjcie szczęśliwie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 9:47 pm

Zasyczałem z bólu:
I MYŚLISZ ŻE TO MNIE POWSTRZYMA, CO?? kATE NIE WIEM CO CI SIĘ STAŁO ALE NIE MAM ZAMIARU PATRZEĆ JAK CI SIĘ WEŁBIE PRZEWRACA CAŁKIEM, KONIEC...- upadłem na podłoge , kilka dreszczy przeszło przez mije ciało i w kilka sekund zmieniłem się w wilkiego Wilkołaka tego z ulicy gdy atakowąłem wampiry , stanołem na dwuch łapach( choć druga rwała jak nie powiem jak....:
CZY TERAZ ROZUMIESZ ŻE CI NIE POZWOLĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- mój głos był zniekształcony, jak poprzednio, parzyłem na nią wściekły.......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 9:53 pm

Sastre, przepraszam... Ale nie pozwolę ci zepsuć mojego planu!- dalej płakałam, choć byłam zła na niego. "Czy on nie mógłby sobie już iść?!"- Błagam, wyjdź z tego domu i zajmij się twoim związkiem z Camille.- powiedziałam cicho.- Ja i tak umrę...
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 9:58 pm

KATE, NIE WYJDĘ Z TEGO DOMU DO PUKI NIE ZJESZ TEGO JEDZENIA I TO PUKI NIE DOWIEM SIĘ CO CIEBIE DRĘCZY, ROZUMIESZ??- Dyszałem cieżko, byłem wkurwiony jak nigdy
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:04 pm

Co mnie dręczy?! Co mnie dręczy...- wyszeptałam sama do siebie.- Otóż powiem ci co mnie dręczy. Zasztyletowałam mojego narzeczonego 2 dni przed ślubem! Tylko to mnie dręczy! Zrobiłam to z premedytacją! Sfora mnie do tego namówiła... Mówiła że muszę to zrobić... Że powinnam.... A mogłam z nim wyjechać daleko z miasta, nawet na inny kontynent! Mogliśmy być szczęśliwi... Ale ja chciałam być wierna mojej sforze....jak widać wspaniale na tym wyszłam...- teraz byłam jeszcze bardziej wkurzona na siebie- Wpoiłam go sobie, a on wpoił sobie mnie... Nie mogę z tym żyć!
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:20 pm

deczko saię uspokoiłem... niestety wiem do czego potrafi zmusić sfora....i wiem że to jest straszne prawie nie możliwe do przetrwania ale Kate nie moe ci pozwolić tego uczynić...Jestem przyjacielem i ciezko mi jest po prostu wyjść i dać ci umrzeć zrozum...- powiedziałerm poczułem że furia postępuje...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:25 pm

Westchnęłam- Dobrze, dam sobie jak na razie z tym spokój. Ale nie myśl że poddam się łatwo. Jak będę w stanie ruszyć mięśniami nóg, pójdę i kupię sznur, hak i pistolet....- powiedziałam do niego. Dałam sobie spokój tylko ze względu na Sastre.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:28 pm

no to ee chyba tutaj musiał zamieszkać, albo wiem Camille zamieszka z toba....- powiedziałem z nadzieją.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:30 pm

Yyyy... Spotkałam Camille dwa razy.... A ciebie opatrzyłam... i już tu kiedyś spałeś... Nie obraź się ale wolałabym żebyś ty tu został...- powiedziałam wolno.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:37 pm

na razie i tak nigdzie się nie wybieram mam złamaną noge...- powiedziałem dobitnie..- a zobaczysz Camille jest świetna, miła, piękna, inteligetna, choć skryta.......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:40 pm

Tak, tak wiem, Camille jest cudowna...- Westchnęłam. Myślami byłam daleko stąd.- Przepraszam za tą nogę... No wiesz... Tak jakoś wyszło... To była moja jedyna nadzieja....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:52 pm

no nie powiem gdybym nie był zdeterminowany to może i by postutkowało, ale Kate siadłem kołoniej wróciłem do normy a moje gatki na rzepy trochę sie porozrywały ale było okey:
No to trzeba coś zjeść - wróciłem nałożyłrłem drugiego steka i sałatkę wróciłem - Am..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 10:56 pm

Uśmiechnęłam się.- Mogłeś zadzwonić że przyjdziesz mi przeszkodzić, to bym się nawet nie głodziła... Wiesz jak to bolało?- westchnęłam teatralnie i wzięłam od niego talerz, który natychmiast opadł mi na kolana- po złamaniu Sastre nogi nie miałam już siły nic utrzymać. Podniosłam widelec i wpakowałam sobie jedzenie do ust.- No a jak to dokładnie było z Camille?
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:03 pm

wiesz jak ciebie boli to ..- przerwałem- tak mnie boli utrata żony i dzecka...boli bardzo a Camille nie powiedziałem o tym na pocżatku naszej znajomości, pomyślała i ma słusznoiść że ją oszukałem, choc to nie był mój zamiar......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:06 pm

Och... Pewnie ci wybaczy... Ona to po prostu musi przemyśleć.- powiedziałam powoli.- No... Nawet nie wiesz jak mnie to bardzo boli. Zasztyletowanie narzeczonego, który jest wilkiem nie było łatwe...- Westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:09 pm

Moja żona nie była wilkiem ale sfora jej nigdy nie zaakceptowała...nawet podejrzewam że nasłaiwampiry na nas żeby ją zabić...eh...- powiedziałem- a ty jedz i nie gadaj no już już....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:11 pm

Uśmiechnęłam się i wpakowałam kolejną porcję jedzenia do ust.- Kazali mi go zasztyletować bo.... bo był szpiegiem wampirów... Tylko dlatego....- Zamknęłam na chwilę oczy, przypominając sobie tą sytuację.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:15 pm

a wiedziałaś o tym??- spytałem spokojnie popatrzyłem na nią lepiej wyglądała, ucieszyłem sie......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:19 pm

Najgorsze jest to że wiedziałam o wszystkim. Choć był świnią, kochałam go...- wyszeptałam.- Ale jednak to zrobiłam....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:23 pm

no cóż miłość chodzi swoimi ścieżkami... siadłem koło niej na kanapie- wiem tylko tyle że pewnie i ja bym tak zrobił...a potem tez bym cierpiał........ ale wiem że życie czasem jest lepsża karą niż śmierć.....Jemu.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:26 pm

Byłam głupia... Mogłam zwiać z nim daleko, nie oglądając się za siebie... A teraz już za późno..- westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPią Lut 27, 2009 11:29 pm

Fakt.... ale nie wiadomo jakie kontakty miała twoja sfora, wampiry też nie sa głupie, pewnie by was szukały.....ciezko czasem ocenić co jest złe a co jeszcze gorsze......Jemy- powiedziałem, teraz nawet lekko się uśmiechnąłem...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyNie Mar 01, 2009 1:00 am

Uśmiechnęłam się blado.- No wiesz... Wszystko byłoby lepsze od tego co zrobiłam. Nawet gdyby nas znaleźli umarlibyśmy razem, walcząc z nimi.- westchnęłam i zjadłam kawałek mięsa. Odłożyłam talerz na stolik.- Więcej już nie zjem. A teraz, czy mogłabym się chwilkę zdrzemnąć?- zapytałam grzecznie, kładąc się na kanapie. Było mi głupio spać przy gościu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyNie Mar 01, 2009 1:09 am

okey... ale nie pójdę daleko bede za drzwiami..- powiedziałem uśmiechnąłem się serdecznie i wyszłem.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyNie Mar 01, 2009 1:18 am

Minęło parę godzin. Obudziłam się i zauważyłam że Sastre dalej stał na zewnątrz. Podniosłam się z kanapy i poszłam na górę. Wzięłam prysznic i ubrałam się w ciemne dżinsy i top. Znalazłam w szafce zapinaną na zamek bluzę. Uczesałam się i zeszłam na dół. Założyłam moje ulubione glany i otworzyłam drzwi.- Chodźmy na spacer...- poprosiłam Sastre.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyNie Mar 01, 2009 1:21 am

no dobra- powiedziałem , noga sie zrosła szybko.... wieć było dobrze.....
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyNie Mar 01, 2009 4:26 am

wróciłem dosć wolno, przemęczyłem noge, Kate zasneła na moich plecach, delikatnie ją ściągnołem i położyłem w sypialni na łóżku, napisałem kartkę że wrócę, wyszedłem i poszedłem do siebie, w sumie daleko nie miałem.....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:15 pm

Obudziłam się i zobaczyłam kartkę od Sastre. Popatrzyłam na zegarek. Coś się nie zgadzało- miał iść tylko na chwilę. Poszłam do łazienki i wzięłam prysznic. Ubrałam letnią, błękitną sukienkę i płaszcz. Szybko wyszłam z domu.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:30 pm

Otworzyłam drzwi.- No to może zanieś Camille do mojej sypialni. No i jak chcesz to możesz się iść wykąpać. Ręczniki leżą w szafce. Czujcie się jak u siebie w domu.- uśmiechnęłam się.- A ja może zrobię nam coś do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:34 pm

Dzieki Kate..- powiedziałem wdzięcznie, Camille zaniosłem do sypialni Kate, przykryłem, ją sam poszedłem do łazienki, wziąłem prysznic, ubrałem spodnie od kimona i na plecy narzuciłem recznik, poszedłem do kuchni....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:39 pm

Uśmiechnęłam się na jego widok. Właśnie gotowałam obiad. Rozłożyłam dwa talerze. Usiadłam przy stole i zaczęłam jeść.- No to smacznego. A jak z Camille?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:41 pm

Śpi....dzięki.. smacznego..- powiedziałem szybko....siadłem do stółu- Kate dzięki...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:44 pm

Nie masz za co dziękować. To dzięki tobie teraz żyję.- uśmiechnęłam się blado.- No a.... jesteście dalej razem? Bo wydaje mi się że udało ci się ją odzyskać...-powiedziałam. Wiedziałam, że trochę mieszam się w nie swoje sprawy, ale nie mogłam nie zapytać.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:53 pm

no wszystko by na to wskazywało- powiedziałem powoli - tylko.......boję sie że spróbuje jeszcze raz......
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:56 pm

Co spróbuje jeszcze raz?- ciągnęłam go za język.- Sastre, nie jestem pewna czy chcesz o tym teraz ze mną rozmawiać, ale jak spalił się twój dom? Ktoś go musiał podpalić....- powiedziałam wolno łagodnym głosem.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 10:58 pm

popełnić samobójstwo...- powiedziałem wolno i dobitnie- a dom.......lepiej żebyś nie wiedziała...- powiedziałem, nie patrzyłem na nią, wolałem skupic wzrok na jedzeniu....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:02 pm

Czy tylko jedno z was postanowiło popełnić samobójstwo?- wyszeptałam odwracając wzrok.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:04 pm

nie..- poweidziałem powoli...samo wspomnienie tylk 40 minut powodowało to że umierałem na nowo...-nie obydwoje....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:05 pm

Popatrzyłam na niego.- Czułam, że coś się wydarzyło...- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:06 pm

obudziłam się .
- gdzie ja kur.wa jestem ?! - krzyknęłam i szybko zerwałam się z łóżka .
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:13 pm

no tak....tak bywa...czasem- powiedziałem powoli- oho...Camille sie obudziła....pójde do niej - wstałem i poszłem na górę, zapukałem do drzwi- Camille to ja Sastre ,mogę??
Powrót do góry Go down
Camille Green

Camille Green


Female Liczba postów : 522
Rasa : wilkołak
Registration date : 06/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 EmptyPon Mar 02, 2009 11:14 pm

- tak ... - usiadłam na łóżku .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: