wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Bar Bloody Valentine

Go down 
+11
Santiago Valmont
Josette Shakespeare
Alice Evans
Cressida Tussaud
Ane deRose
Lysette Dufours
Eufrazja Johnson
Jasmin Armand
Allice LaCarrot
Eudoksja Seeker
Scarlett Frost
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 06, 2009 6:12 pm

- Ok ... czyli jutro o tej samej godzinie. - powiedziała dopijając cole - Louis ,nie przepraszaj . Zobaczymy się później -uśmiechnęła się . Zapłaciła z napój i wyszła.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Andrew Newecki

Andrew Newecki


Male Liczba postów : 89
Rasa : Wampir
Registration date : 04/02/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 06, 2009 6:13 pm

Mam nadzieję że to oznaczało zgodę
Powiedziałem niepewnie
Więc do jutra, o tej samej porze...
oświadczyłem i ruszyłem w stronę centrum handlowego
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptySob Lut 07, 2009 11:44 am

Josette weszła do BV, podeszła do baru i zamówiła blue Helenę. Usiadła w stoliku koło okna.
Jak ja tu dawno nie byłam- uśmiechnęła się i zaczęła sączyć swojego drinka.Przyglądała się osobom znajdującym w barze.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptySob Lut 07, 2009 1:48 pm

Alice weszła do baru. Rozglądnęła się czy nie siedzi gdzieś jakiś znajomy wampir. Zamówiła sok pomarańczowy i usiadła przy swoim ulubionym stoliku.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptySob Lut 07, 2009 5:11 pm

Wypiła sok, i wyszła, myśląc gdzie iść teraz. Postanowiła pójść na spacer do central parku.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptySob Lut 07, 2009 9:15 pm

No na mnie już czas- Josette dopiła drinka i ruszyła w stronę domu(taki przynajmniej miała zamiar).
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 12:46 am

Weszłam do baru. Zamówiłam piwo, i usiadłam przy moim ulubionym stoliku. Przyglądałam się ludziom.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 4:48 pm

Charlotte weszla do baru i od razu do jej nozdrzy doszedl zapach ludzi, a raczej ich cieplej krwi; innych wampirow i alkoholu.
Rozejrzala sie, bylo dosc tloczno. Podeszla do lady gdzie wlasnie barman robil jakis koktail i usiadla zamawiajac rowniez dla siebie cos do picia...
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 8:53 pm

Weszła i siadła, Czekając na Eudokjse. Mrugnęła na barmana, ten kiwnął głową. Po chwili przyniósł jej lampkę, jak się mogło zdawać zwykłym śmiertelnikom, wina.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 8:59 pm

Eudoksja wpadła zdyszana do baru. Usiadła obok Alice.

-Musiałaś tak lecieć? Mówię Ci, kiedyś zwrócisz na siebie uwagę, jakichś śmiertelników... Co tam pijesz? barman ja poproszę "Bloody mary".
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:10 pm

- A, mam układy z barmanem- puściła perskie oko do Eudokjsi. - Nie ma to jak podgrzewana krew...- powoli sączyła swojego 'drinka' . rozglądała się po barze. O czym myślisz?
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:12 pm

-Myślę, że to co pijesz musi być ohydne- Eudoksje otrzepało- smakuje Ci coś takiego?
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:15 pm

Pytałam o czym myślisz! - Alice się trochę zirytowała, że Eudoksja zignorowała jej pytanie. - To jest pyszne, mniam! - na jej oczach wypiła duszkiem całą lampkę. - Barman! krzyknęła wskazując na pusty kieliszek.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:20 pm

-Alice przecież Ci odpowiedziałam!- Eudoksja pokazała zęby uśmiechając się krzywo- ok. No to myślę o tym, że przydałoby się zrobić coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:26 pm

Hmm nie martw się, wymyślę coś... - barman postawił przed nią następny kieliszek. Znowu wypiła duszkiem. - Choć, to pościgamy wiewiórki w lesie, co?
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPon Lut 09, 2009 9:56 pm

Jak powiedziała tak zrobiła... zapłaciła barmanowi za swój i niedopity drink Eudoksji, chyciła ją za rękę i wyciągła z BV
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyWto Lut 10, 2009 6:28 pm

weszlam do baru i zamowilam Gin z tonikiem ( moze mi ktos nie wierzyc, ale ten alkohol naprawde mi smakuje ;P)
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyWto Lut 10, 2009 7:54 pm

Wypila i wyszla z baru. Postanowila przejsc sie na moon street.
Powrót do góry Go down
Charlotte Rodriguez

Charlotte Rodriguez


Female Liczba postów : 223
Age : 32
Rasa : wampir
Registration date : 07/02/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyWto Lut 10, 2009 10:36 pm

Wypila swoje malibu i wyszla z baru znudzona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 9:23 pm

Weszla do baru i usiadla przy stoliku polozonym w najdalszym kacie sali. Pomieszczenie przesycone bylo zapachem wampirow, choc w tym momencie w barze nie bylo zadnego z nich.
Nic nie zamowila, siedziala sztywno czekajac, az ktos sie pojawi.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 10:41 pm

Weszłam do BV, i zamówiłam sok. Zauważyłam, że przy moim ulubionym stoliku już ktoś siedzi. Usiadłam więc przy innym i zaczęłam się przyglądać tej kobiecie, jednocześnie wycierając łzy z policzków.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 10:45 pm

Allice weszła raźnym krokiem do baru. Od razu skierowała się do barmana, od którego dostała kieliszek swojego ulubionego napoju. Usiadła na wysokim krześle, i przypatrywała się osobom znajdującym się w środku. Ignorowała myśli śmiertelników, którzy zachwycali się jej nieprzeciętnie pięknymi włosami.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 10:46 pm

Nawet nie poruszyla sie wyczuwajac wampirzyce, skierowala jedynie wzrok w strone od ktorej poczula won.
Zauwazyla, ze ta sie jej przyglada. Odwzajemnila spojrzenie. Jej twarz nie przedstwiala zadnych emocji. Po chwili zauwazyla kolejna.
*Ciekawe...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 10:51 pm

Odwróciłam szybko wzrok. Dalej szlochałam, ale trochę ciszej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 10:53 pm

*Ciekawe...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:00 pm

Zamówiłam piwo. Wyglądałam żałośnie, i miałam zamiar się upić. Zaintrygowała mnie kobieta, siedząca przy stoliku. Nie pachniała ani jak wampir, ani jak wilkołak, ani jak człowiek. Nie była też półwampirem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:09 pm

Zamyslila sie nadal wpatrujac sie w wampirzyce...
*Czemu placzesz??
Rzadko widywala placz u niesmiertelnych, a przeciez spotkala ich wielu. Doskonale pamietala czemu ona sama kiedys plakala. Zdarzylo jej sie to jeden jedyny raz, a zyla juz dosc dlugo.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:23 pm

Po wejscu od razu skierowalam sie do baru.
Butelke wodki rzucilam do barmana wscieklym spojrzeniem. Wybity bark rwal niemilosiernie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:26 pm

Do baru weszla kolejna wampirzyca. Zaczynalo sie robic tloczno.
Spojrzalam na nia. Wlasnie odbierala butelke wodki. Miala tak skrzywiona mine, ze az ciezko bylo na nia patrzyc.
Sprobowala zlapac butelke jedna reka ale nie dala rady.
Podeszlam do niej, zlapalam ja za reke i pociagnelam pod dziwnym katem
Wybity bark rzuca sie w oczy powiedzialam i wrocilam do swojego stolika.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:28 pm

Chwilowy bol, a pozniej ... ulaga... juz chcialam podziekowac ale wampirzyca.... zaraz zaraz... co tu tak smierdzi kundlem.
Podeszlam do niej.
Dzieki powiedzialami usiadlam orzy jej stoliku popijajac wodke z gwinta. Czemu smierdzisz kundlem?? zapytalam bezposrednio.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:29 pm

spojrzala na nia katem oka i wziela od niej butelke. Wziela lyka i odpowiedziala.
Bo nim jestem. Czekala na reakcje.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:32 pm

Nie jestem glupia... wiem jak smierdzi pies... ty pachniesz... podobnie... z tym ze ty nie cuchniesz...
Spojrzalam na nia. Probowalam przeczytac jej mysli, ale nic nie mogla uslyszec. I czemu nie slysze twoich mysli??


Ostatnio zmieniony przez Lysette DuFours dnia Czw Lut 12, 2009 11:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:34 pm

Jestes bystra... a moze normalna, tylko lykanie sa tacy... nie wazne. Spojrzala na nia. Nie slyszysz moich mysli, bo ich nie mam. Poprostu o niczym nie mysle. przynajmniej w tym momencie. Odpowiedziala na pytanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:34 pm

Ile was tu jest?? zapytala nagle Czuje ze sporo...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:36 pm

Sporo?! chyba zartujez... od groma, niedlugo bedzie nas tu wiecej niz ludzi... Powiedzialam z glupim usmiechem, ale widzac ze nie na taka odpowiedz liczyl rozmowca dodalam, nie wiem ile dokladnie, wiem ze jest nas tu zbyt wiele, wiekszosci nie znam


Ostatnio zmieniony przez Lysette DuFours dnia Czw Lut 12, 2009 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:37 pm

To mnie nie zadowala powiedziala. Wstala i wyszla z baru
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyCzw Lut 12, 2009 11:37 pm

Co to za jedna?! probowalam ja wypatrzyc za szyba, ale zniknela gdy tylko wyszla.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 3:28 pm

Dziwna ta kobieta- pomyślałam i wyszłam z baru.
Powrót do góry Go down
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 6:00 pm

Allice znudzona wypiła drinka i wyszła z baru, nie czekając na towarzystwo.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 10:16 pm

Zmieniła zdanie. Pewnie Ełi siedzi za Alexikiem , jeszcze Ane wlezie na jakąś scenkę z mody na sukces i wyjdzie na głupa. Stwierdziła , że lepiej będzie jeśli pójdzie do BV.
Louis musiał wyjechać , miał do załatwienia jakieś sprawy. Po kiego siedzieć samemu w domu. Wilki dostały na łeb i przestały odstawiać swoje chocki-klocki , więc można spokojnie wyjść na miasto.
Weszła do BV. Usiadła tam gdzie zwykle i zamówiła drinka. Miała nadzieję , że może elitka towarzyska wpadnie na ten sam pomysł ...
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 11:25 pm

Weszłam do BV. Zamówiłam piwo, i odnalazłam w tłumie Ane.- Hej! Mogę się przysiąść?- zapytałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 11:28 pm

- Jasne - uśmiechnęła się - Co tam u Ciebie ? - powiedziała pijąc drinka.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 11:32 pm

Szerze mówiąc moje życie jest nudne jak flaki z olejem. Ostatnio wprowadziła się do mnie i wyprowadziła dzień później pół wampirzyca.- westchnęłam.- Lepiej opowiadaj co u ciebie.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 11:49 pm

- U mnie ? Nudy , nic szczególnego .... - jęknęła - Miałam wpaść do Ełi ale Alex zapewne u niej jest. Jeszcze wejdę w nie odpowiednim momencie - zachichotała.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 EmptyPią Lut 13, 2009 11:54 pm

Dojscie do baru zajelo jej nie wiecej niz 10 sekund. Gdy tylko weszla udezyla ja fala zaskoczenia.
*Wczesniej nie bylo tu tak tloczno. Choc nie musiala wziela gleboki wdech. *Wampiry...obecne.
Podeszla do baru i zamowila czysta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Bar Bloody Valentine   Bar Bloody Valentine - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar Bloody Valentine
Powrót do góry 
Strona 18 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Bar Bloody Valentine-
Skocz do: