wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Little Amsterdam

Go down 
+9
Santiago Valmont
Ane deRose
Alex Armand
Charlotte Rodriguez
Alice Evans
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:37 pm

Eeee wyjąkała odprowadzając go spojrzeniem. Stała sztywno w miejscu. Tak jakby bala się zdjąć kaptur... ten zapach...
Cczeeeść pomachała wszystkim.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:40 pm

prosze siadaj.......- powiedziałem i uśmiechnąłem się przyjaźnie, tak by dodać Lourie otuchy
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:41 pm

Uśmiechnęłam się do niej.- Jak już mówiłam ja jestem Alice. Nie denerwuj się tak- na prawdę cię nie zjemy.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:43 pm

Nie zjemy- Puściła oko do Alice - Miło mi poznać . Jestem Ane ... tak zwana wariatka lub Manager i obrońca czerwonych koszyczków z Tesco.
Usmiechnęła się serdecznie do nowej wampirzycy.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:45 pm

Z jej ust wydarł sie zachrypniety śmiech.
Nie boje sie was... powiedziała przez zaciśnięte zęby. Ja poprostu... jeszcze sie nie przyzwyczaiłam do ludzi... Usiadła na krześle. Jej ręce zaciśnięte były w pięści.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:48 pm

Zastanawiałam się chwilę czy mogłabym użyć swojej zdolności. Postanowiłam spróbować. Starałam się skupić na tym, aby rozluźnić trochę nowo poznaną wampirzycę. "Mam nadzieję że mogę jeszcze panować nad emocjami innych... dawno tego nie robiłam"- pomyślałam. Czułam, że chyba mi się udało.- No i jak, lepiej? A tak poza tym, to przyzwyczaisz się do nich.- uśmiechnęłam się do niej serdecznie.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:49 pm

wiem coś o tym.........ale nie martw się ........ trzeba to przeżyć i tyle.....- powiedziałem i wypiłem całego drinka do końca......
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:52 pm

Upiła nieco z zawartości szklanki.
- Smerfiku - alexiku , gdzie podziewa się moja najwierniejsza fanka świnki malwinki vel Ełi ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:53 pm

Usmiechnęła się i odrzuciła kaptur uwalniajac burzę jasnych włosów.
Nie wiem co zrobiłaś... powiedziała do wampirzycy zdziwiona ale dzięęęki
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:53 pm

Ełi odrabia zaległe zajęcia ,ja też miałem ale.....nie mogłe.....- powiedziałem spokojnie......
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:56 pm

Nie ma za co.- uśmiechnęłam się do niej. Napiłam się soku.- Może Ełi jeszcze dzisiaj przyjdzie...
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:58 pm

- Alexiu, trzeba było poprosić przyjaciółkę Ane o notatki. Teraz biednej Ełi uszy więdną. Słucha gderania Smysa ... o pomste do nieba woła! Ach z wami ...
Dopiła resztę dżinu z tonikiem i zamówiła kolejną szklankę.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:59 pm

mam nadzieję że tak bo chyba powinniśmy wam powiedzieć o czymś ale wolę skonsultować to z Ełi..- powiedziałem tajemniczo....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 8:59 pm

Uważnie przysłuchiwała się rozmowie wampirów. Jeszcze, nie wiedziała, który jak sie nazywa, a o tej całej Ełi to już w ogóle nic nie wiedziała. Po chwili zaczęła bawić się włosami.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:02 pm

Lourie...- zwróciłem się do wampirzycy- skąd pochodzisz??- spytałem patrząc na nią.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:06 pm

Stąd odpowiedziała szybko podnosząc głowę i spoglądając na wampira. Podobnie jak każdy inny z tej rasy, był nieziemsko przystojny. z Nowego Yorku. Uśmiechnęła się a wy?? rozejrzała się po towarzystwie.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:08 pm

Washington się kłania....- powiedziałem i lekko się uśmiechnąłem.... wampirzyca była ładna.....Ale Ełi była moją królową i miłością..........

*Ehh......głupek z ciebie Alex......*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:10 pm

A ile macie lat?? Zapytała z nieukrywaną ciekawością. Nadal czekała na odpowiedź dziewczyn skad sa, chciała jednak uzyskać jak najwiecej informacji, puki miała ku temu okzję.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:13 pm

Wielka Brytania.
Upiła łyk dżinu z tonikiem.
Ktoś włamał się do mojego domu po imprezie u was...
Zwróciła się do Alexa.
O dziwo nic nie zginęło... jestem tylko ciekawa czego szukał .. lub znalazł.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:15 pm

Ja jestem z Hiszpanii.... no i mam praktycznie 17 lat.- uśmiechnęłam się.- No a tak naprawdę to 58.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:17 pm

ja mam 200- powiedziałem...potem odwróciłem się do Ane- Co takiego???? Kto to mógł być??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:19 pm

Na słowa chłopaka, nie, źle, na słowa mężczyzny, aż otworzyła usta ze zdziwienia.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:22 pm

czy coś sie stało Lourii??- spytałem patrząc na nia.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:24 pm

Dlaczego tak uważasz?? ... zapiszczała robiac jeszcze głupszą minę.
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:32 pm

Ja mam 17... od około 77 lat.
Uśmiechnęła się szeroko.
Kto ma ochote na ciacho z haszem ?
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:34 pm

Nie wiem ,tak dziwnie się popatrzyłaś.....myśłałem że coś jest nie tak...- powiedziałem spokojnie, patrząc na jej reakcje.... - Ja - powiedziałem do Ane....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:37 pm

Niee nie, wszystko ok, ciastka z haszem?? spojrzałam na wampirzycę z uśmiechem, jadłam je jak miałam 13 lat, są jak cukierki z wódką, nic nie dają. Zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:42 pm

Ja mam ochotę!- roześmiałam się- Chociaż czuję się dzisiaj jakbym już zjadła takie ciacho...
Powrót do góry Go down
Ane deRose

Ane deRose


Female Liczba postów : 1238
Age : 31
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:44 pm

3 razy ciacho z haszem .
Zachichotała składając zamówienie u przemiłego kelnera.
Powrót do góry Go down
http://aithala.feen.pl/index.php
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 9:59 pm

Kelner położył przed nami ciacha. Spojrzałam na Ane i Alexa- To co... jemy?- zapytałam łapiąc za widelec.- Ale jakbym miała zrobić coś bardzo głupiego, to mnie powstrzymajcie.- uśmiechnęłam się do nich, i włożyłam do ust kawałek ciacha.
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 10:15 pm

spróbowałem kawałek ciastka.....no cóż pierwszy raz jadłem ale........:
No to smacznego....- powiedziałem......
Powrót do góry Go down
Alex Armand

Alex Armand


Male Liczba postów : 1203
Rasa : wampir
Registration date : 13/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 10:28 pm

wiecie pójde po Ełi.... - powiedziałem wstałem od stolika - no to na razie..- i wyszedłem z LA...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 10:33 pm

Jasne, idź. Do zobaczenia.- powiedziałam do Alexa. Zjadłam już ostatni kawałek ciacha. W głowie zaczęło mi szumieć, a przed oczami wirować.- Ane, jak się czujesz?- zapytałam ją.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 10:35 pm

Szedłem...nie lubiałem chodzić to było takie ludzkie..... ale latać nie mogłem jeszcze zadużo ludzi było na ulicach.....w pedzie minął mnie wampir który wychodził z jakiegoś baru, wszedłem do wnętrza......, podszedłem do baru:
Piwo prosze....- poczułem wampiry a raczej 3 wampirzyce..... siadłem tak by móc je obserwować.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptySro Lut 25, 2009 11:32 pm

Uśmiechnęłam się.- No to ja już pójdę.- powiedziałam do Ane, i chwiejnym krokiem ruszyłam w stronę drzwi.- Do zobaczenia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 4:56 pm

Już wcześniej zaczynały puszczać jej nerwy, jednak gdy wampirzyca wstała i wyszła z LA głód powrócił z jeszczę większą mocą niż wcześniej. Wiedziała, że nie może nikogo zabić, nie tutaj i nie teraz... ale ten zapach... nie dawał jej spokoju. Jedyne co udało jej się wykrztusić przez zaciśnięte zęby to "Przepraszam". Kilka sekund póżniej stała już na świerzym powietrzu oddychajac chrapliwie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 10:47 pm

weszła do LA i usiadła przy jednym ze stolików .
Zaraz podszedł kelner
- sok - uśmiechnęła się .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:10 pm

siedziałem całą noc popijając piwo jedno za drugim.......wtedy do baru weszła nowa wampirzyca:
" Co za laska" pomyślałem
Jeszcze jedno piwo -zawołałem do kelnera.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:13 pm

Kelner przyniósł sok . Upiła łyk napoju i spojrzała w stronę baru .
* Wampir .. * - stwierdziła .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:22 pm

Hej no co jest...- zawołałem do kelnera...- mam tutaj umrzeć z pragnienia co???
* nie ma co ładna jest*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:28 pm

upiła kolejny łyk soku i uśmiechnęła się do wampira .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:35 pm

Uśmiech wampirzycy zachęcił mnie, siadłem bliżej:
Cześć jestem Mike....- powiedziałem uśmiechnąłem sie szczerze.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:44 pm

- Yuuna . Miło mi - wampirzyca uśmiechnęła się szeroko .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:56 pm

miło poznać kogoś...w tym mieście...= powiedziałem miłym tonem głosu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 EmptyCzw Lut 26, 2009 11:59 pm

- a co ? nie znasz nikogo ? - uniosła wzrok i zalotnie się uśmiechnęła . wiedziała jak działa na facetów .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Little Amsterdam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Little Amsterdam
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: