wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Little Amsterdam

Go down 
+9
Santiago Valmont
Ane deRose
Alex Armand
Charlotte Rodriguez
Alice Evans
Josette Shakespeare
Eudoksja Seeker
Allice LaCarrot
Scarlett Frost
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:01 pm

Eudoksja przypatrywała się z zaciekawieniem na zabawę Josette i Alice. "Ale jazda będzie"- uśmiechnęła się do swoich myśli i wyszła na parkiet trochę potańczyć. Przyłączył się do niej jakiś facet, w sumie nie zwracała na niego uwagi. Była zajęta tańcem.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:06 pm

Suspect Allice wydawało się podejrzane że Eudoksja tak sama tańczy. -pewno chce kogoś wykorzystać- pomyślała. Zastanawiała się, czy Eudoksja chciałaby uprawiać sex.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:09 pm

Eudoksja popatrzyła kątem oka na Alice. "Jak chcesz to zaraz Ciebie wykorzystam" Razz Dalej tańczyła.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:12 pm

Allice zastanawiała się , czy widziała kiedyś Eudoksje nago. Hmm nie - pomyślała. Czas to zmienić! - wstała od stolika, w końcu byli w tolerancyjnej holenderskiej knajpce i podeszła pewnym krokiem do Eudoksji i zdarła z niej sukienkę. Założyła ręce. - Kurcze, Eudoksja, musiałaś założyć bieliznę? 1/5 ludzi nie zwracała na nie uwagi. 4/5 tak.
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:16 pm

-Osz Ty!

Eudoksja rzuciła się na Alice i zaczęła się z nią całować. Słyszała krzyki ich "publiczności": rozbierzcie się! Eudoksja pokazała im środkowego palca, po czym odwróciła się od Alice. "No co się tak na mnie patrzysz?! Nie trzeba było ze mną zaczynać". I po prostu się ubrała i tańczyła dalej.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:20 pm

Allice stała oszołomiona. Hmmm podobało jej się Very Happy Popatrzała na Eudoksje i buchnęła śmiechem. Dalej w rękach trzymała cały tył jej sukienki. Więc Eudoksja wymachiwała teraz tyłkiem w majtach do ludzi w barze. Allice wróciła cała uchichrana do Josette i dokończyła drinka
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Mar 25, 2009 7:24 pm

Eudoksja zauważyła swój błąd. Poszła po torebkę i wyjęła z niej spodenki w kratkę i czarny podkoszulek (doświadczenie nauczyło ją nosić przy sobie ciuszki na przebranie). Jak się już przebrała usiadła obok Alice i Josette.

-Nudno tutaj jest.

Wypiła drinka i zamówiła kolejnego.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyPią Mar 27, 2009 5:47 pm

Musimy rozruszać towarzystwo Very Happy - Josette dopiła drinka. Jak zwykle po blue Helenie miała poczucie euforii.
Powrót do góry Go down
Eudoksja Seeker

Eudoksja Seeker


Female Liczba postów : 325
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 05/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Mar 29, 2009 7:50 pm

Eudoksja wskoczyła na parkiet razem z Josette i Alice. Zaczęły tańczyć w rytm piosenki. Wciągały w taniec kolejne osoby, za chwile prawie wszyscy tańczyli.

-No tak lepiej.
Powrót do góry Go down
http://vampirefans-lestat.blog.onet.pl
Allice LaCarrot

Allice LaCarrot


Female Liczba postów : 301
Age : 33
Rasa : wampir
Registration date : 06/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Mar 29, 2009 8:06 pm

Allice zrobiło się słabo. -Idę na cmentarz- powiedziała i wyszła
Powrót do góry Go down
http://www.vampirefans.blog.onet.pl
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 6:56 pm

Weszłysmy do LA- No i fajna knajpka- powiedziałam uśmiechając się szeroko, zapach knajpy był przyjemny- to co zamawiamy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 6:58 pm

Przygryzłam wargę. Nie mogłam dzisiaj odpłynąć.- Poproszę.. sok pomarańczowy.- uśmiechnęłam się do kelnera.- A ty co zamawiasz?- zapytałam Jas.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:05 pm

jesze 2 ciasteczka i kawa- powiedziałam uśmiechając się do kelnera.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:08 pm

Wyszczerzyłam zęby w uśmiechu. Miałam nadzieję, że wyglądał on przekonująco. Kelner przyniósł zamówienie. Napiłam się soku.- A wiesz może co tam u Alexa? Ostatnio w ogóle go nie widziałam... muszę w końcu do niego zadzwonić.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:13 pm

No masz - podsunełam jedno ciasteczko- no ma przechlapane bo cos sie dzieje między nim a Ełi, i chyba nie jest dobrze.... on jest taki zdezorientowany ...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:19 pm

Przełknęłam ślinę na widok ciastka.- Yyyy...- złapałam się za brzuch.- Wiesz, ja nie dam rady go zjeść. Wszędzie mam lody..- powiedziałam przepraszającym tonem.- Eh... to nie dobrze. Mam nadzieję że się z nim niedługo zobaczę. Pewnie kiepsko się czuje...- powiedziałam powoli. Posmutniałam, kiedy usłyszałam, że nie wszystko jest u niego dobrze.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:30 pm

Wiesz Alice, mnie też to martwi ale to jego życie, boje się że może zrobić głupotę-* Taką jaka ja chcę zrobić*- Ale wierzę że się podniesie z tego to mądry chłopak, dostał po dupie od życia nie słusznie, a teraz gdy znalazł Ełi znowu coś sie psuje.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:34 pm

Czemu wydaje mi się że wszyscy wokół mnie chcą zrobić jakąś głupotę...- mruknęłam sama do siebie.- Mam nadzieję że wszystko mu się ułoży.- powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:42 pm

Mądry jest głupoty nie zrobi, @00 lat dopiero żyje, nie to co ja , jak edzie tak stary jak ja to mu pozwole na głupstwa- powiedziałam spóściłam wzrok* Lepiej graj, Jasmin ty to potrafisz*
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:50 pm

Czułam się, jakbym zaraz miała się rozpłakać. Mój organizm reagował tak na stres. Ale powstrzymałam się. Popatrzyłam na nią.- To jest niezależne od wieku. Nikt nie powinien robić żadnych głupstw. Rany z czasem się zabliźniają. A każdy z nas ma osoby które zawsze go mogą wspierać, które go kochają, którym na nas zależy. Nie warto ich aż tak ranić. Bo potem nie ma już nic. A to by było głupie- popełnić jakąś głupotę, a potem jej żałować. Świat jest niesprawiedliwy, ale powinniśmy walczyć. A każdy z nas ma swojego anioła stróża na ziemi, który nie pozwoli popełnić nam jakiegoś wielkiego błędu. Czasami powinniśmy zaufać takiemu aniołowi.- powiedziałam cicho. Mówiłam ogólnikami, ale dobrze wiedziałam że zrozumiała o co mi chodzi.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 7:58 pm

potem nie ma nic, Alice i tutaj się nie zgodzę, ja myślę że tam cos jest-* Ze tam czekają na mnie*-wierzę że jest aniół stróż na ziemi, ale czasem jest ból którego nie da się zapomnieć, a rany czasem się nie zabliźniają. Ale Alex to duży chłopak tylko czasem mu po głowie chodzą dziwne rzeczy.- zmieniłam temat, wiedziałam ze domyśla sie że chcę sie zabić, ale musiałam dalej grać i ją przekonać-Alice czasem zdarza się cos co przekreśla wszystko, ale trzeba wierzyć że tam jest coś i że ktoś tamna ciebie czeka.- napiłam się kawy.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 8:08 pm

Uśmiechnęłam się.- Na prawdę wierzysz że śmierć ma sens?- zapytałam, nie owijając w bawełnę.- Bo ja myślę że nie. Co może tam być? Jeżeli jest tam bóg, no to mamy problem. Zabiłyśmy już tylu ludzi, jesteśmy dziećmi szatana, więc to chyba jasne że trafimy od razu do piekła. Smażąc się, będziemy patrzeć, jak nasi szczęśliwi bliscy, fruwają na chmurkach.- podkreśliłam słowo bliscy.- Jas, dla mnie to nie ma sensu. Mam przyjaciół, ale nikogo więcej. Jestem sama na Ziemi, ale cieszę się że żyję. Bo tutaj mogę robić wszystko, na co mam ochotę, a po śmierci nie będzie dla mnie nic. Nikt nie będzie na mnie czekał w piekle, no chyba że diabeł. Myślisz że twoje życie po śmierci będzie inne? Uwierz mi, trzymam za to kciuki.- powiedziałam zdenerwowana. Byłam zła na siebie, że mogło ją to zaboleć. Napiłam się soku.- A czasami rany bolą, ale nie zapominaj, że nie jesteś sama. Zapomniałaś już o Olivierze?- zapytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 8:15 pm

Wiesz co myślę że Oliver mnie znienawidzi za to że poroniłam dzieci, kazał mi być ostroznym a ja co wyleciałąm za Nessi nawet na droge nie popatrzyłąm... i co nie ma dzieci. Alice moje postrzeżenie jest inne , mysle żee ja trafię do czyśca jak większość tych ugryzionych, bo to nie nasza winna że jesteśmy potworami... ale mozemy być lepsi, ty zostaniesz lekarką i będziesz ratowac życie to idzie na twoje konto...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 8:54 pm

Jas, nie wiem, ja widzę to inaczej.- powiedziałam smutno. Napiłam się soku.- Ale uwierz mi, twoja śmierć to nie jest dobre rozwiązanie. Chcesz mi powiedzieć że nie masz dla kogo żyć? A Olivier pewnie dalej będzie cię kochał, nie wierzę że mógłby cię znienawidzić.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 8:55 pm

Alice mówię co wiem, teraz go nie ma ale jak wróci to lepiej żeby mnie nie było w tym mieście lub na tym globie, a zresztą nie mówiłam o sobie tylko hipotetycznie Alice- powiedziałam zła na siebie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 9:01 pm

Taaak, oczywiście że nie mówiłaś o sobie.- powiedziałam ironicznie.- To nie ty przecież chcesz się zabić.- westchnęłam.- Założę się że Olivier ci to wybaczy.
Powrót do góry Go down
Jasmin Armand




Female Liczba postów : 807
Rasa : Wampir
Registration date : 10/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 9:03 pm

Alice czy ty coś sygerujesz... jak możesz- nerwy zebrały we mnie, wstałam- chyba na tym skończymy nasza rozmowe- powiedziałam łzy staneły mi w oczach, wybiegłam z LA i pobiegłam nad jezioro.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 9:06 pm

Westchnęłam. Wiedziałam, że w końcu się wkurzy. Wiedziałam też że czuła, że ja to wiem. Byłam zła na siebie, ale musiałam jej to powiedzieć. Była mi zbyt bliska żeby ją okłamywać. Zapłaciłam i poszłam za nią. Miałam nadzieję że mnie nie zauważy.
Powrót do góry Go down
Josette Shakespeare

Josette Shakespeare


Liczba postów : 173
Age : 30
Rasa : Wampir
Registration date : 16/01/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptySro Kwi 01, 2009 10:31 am

Chyba by się przydało zbierać. Chodźmy do mnie- Josette dopiła drinka i wyszła razem z Eudoksją.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:40 am

Weszliśmy do LA. Usiadłam przy stoliku przy oknie. Podszedł do nas kelner.- To co zamawiamy?- zapytałam Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:44 am

Specjalność zakładu i dla mnie piwo a ty??- spytałem KAte, powąchałem powietrze, wyczułem wampiry.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:48 am

No to ja poproszę ciastko i sok pomarańczowy.- uśmiechnęłam się do kelnera. Spojrzałam na Erica.- Postanowiłam zapisać się na studia. Jak myślisz, to dobry pomysł?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:52 am

no pewnie, bedę cię odpierać ze studiów żeby żaden facet ciebie nie p[oderwał- powiedziałem i pogłaskałem jej policzek.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 1:56 am

Uśmiechnęłam się.- Skarbie, o mnie się nie martw. Przy tobie żaden student nie ma szans.- powiedziałam wesoło. Kelner przyniósł nasze zamówienie. Zaczęłam jeść ciastko.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:06 am

popatrzyłem niepewnie na ciastko- okey-- spróbowałem, smakowało dziwnie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:11 am

Zjadłam kolejny kawałek. Nie było nawet złe.- Zastanawiam się tylko nad kierunkiem. Wybiorę albo prawo albo astrologię. - powiedziałam powoli.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:14 am

- no no, bedziesz albo prawnikiem albo astrologiem, choć nie mam pojęcia kto to jest.- powiedziałme z nad piwa.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:18 am

Uśmiechnęłam się.- Chyba jednak prawnikiem... Ten kierunek chyba jednak bardziej mnie interesuje.- powiedziałam wesoło. Po zjedzeniu ciastka czułam się dziwnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:22 am

Zjadłem kawałek ciastak, nie smakowało mi zbytnio ale z piwem wywołało u mnie napad smiechu, aż łzy mi popłyneły.- Kate kocham cię- powiedziałem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:26 am

Roześmiałam się.- Ja też cię kocham. Ty też tak dziwnie się czujesz?- zapytałam. Usta same wykrzywiały mi się w uśmiech.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:28 am

No- powiedziałem siadłem bliżej kate, nie wiem dlaczego ale naglezacząłem bardzo namiętnie pieścić jej szyję ustami, moja ręka była na jej udzie.oO
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:34 am

Cały czas chciało mi się śmiać. Pocałowałam go w policzek. Zauważyłam że staruszka pijąca herbatę się na nas gapi, więc zdjęłam rękę Erica z mojego uda.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:37 am

kawałeczek ciastak zrobił ze mnie jakiegośmaniaka, całowałem dalej szyje Kate, za nami siedziała dziewczyna, młoda, puściła mi oko, popatrzyłem na nią, potem zamknąłem oczy cały czas pieściłem szyję Kate
* Eric co ty robisz??* spytałem siebie w myślach.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:41 am

Kotku, bądź grzeczny.- mruknęłam mu do ucha i odsunęłam się kawałek. Babcia dalej piorunowała nas wzrokiem. Cały czas uśmiechałam się od ucha do ucha.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 EmptyNie Kwi 05, 2009 2:45 am

Dlaczego??- spytałem i siadłem blisko KAte- Nie podobam ci się??- spytałem ją szepcząc jej do ucha po czym dyskretnie polizałem płatek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Little Amsterdam - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Little Amsterdam   Little Amsterdam - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Little Amsterdam
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Nowy Jork :: SOuth of HOuston street-
Skocz do: