wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 5:26 pm

Smacznego - odpowiedziałem , ale prawie nic nie zjadłem , patrzyłem się na Kate, na mojej twarzy Usmiech gościł...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 5:42 pm

Zaczęłam powoli jeść spaghetti (?). Co chwilę spoglądałam w oczy Erica.- Chyba będę się musiała pojawić w najbliższym czasie na uczelni... wykłady i w ogóle...- westchnęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 5:46 pm

No wiesz ja pójdę do pracy- powiedziałem- nie martw się , dasz sobie radę, zabiłaś Alfę to uczelnia nie powinna być ci straszna.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 5:51 pm

Alfa w porównaniu do uczelni to nic...- mruknęłam i skończyłam jeść. Posprzątałam talerze ze stołu. Wzięłam moją torebkę i spakowałam notes i coś do pisania. Ubrałam sandały.- No to zobaczymy się później...- uśmiechnęłam się i pocałowałam Erica w policzek. Wyszłam z domu.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 6:19 pm

Popatrzyłem za Kate, gdy wyszła pozmywałem i wyszedłem do baru....
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPon Kwi 20, 2009 11:54 pm

Pogwizdywałem radośnie w domu u Kate, nie wiem jak nagle usłyszałem szczekanie Pluta i frotki * Psy* palnałem siebie w głowe z pieści co spowodowało że zachwiałem się, Szybko im przygotowałem jedzenie i wpuściłem do domu i dałem im jeść....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 12:28 pm

Weszłam do domu.- Hej Eric.- uwiesiłam sie mu na szyi i pocałowałam go w policzek.- Jak było w pracy?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 9:33 pm

Cześć kochanie... w pracy ...no dobrze ... kilka klientek podrywało mnie ale ogólnie ... dobrze- powiedziałem, podniosłem ją tak że owineła nogi wokół moich bioder- a u ciebie??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 9:37 pm

Dobrze. Spotkałam dzisiaj Sastre. Był z Camille na wakacjach, ale już wrócił. Powiedział że do nas dzisiaj wpadnie.- uśmiechnęłam się.- Ale te klientki były brzydsze ode mnie, prawda?- zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 9:51 pm

nie no śliczne były, tylko miały jeden mankament..- powiedziałem poważnie- Sastre tutejsza Alfa??- spytałem bo prawie zapomniałem o nim...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 9:53 pm

Mankament?- zapytałam śmiejąc się.- No tak, Sastre to alfa tej sfory. Pewnie go kojarzysz, był z nami podczas tej walki z wampirami.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 10:32 pm

były szatynkami, a ja wolę blondynki...- zaśmiałem sie, poszedłem do Salonu i siadłem na Kanapie Kate siedziała mi na kolanach- Aha....no to chyba nie jest zachwycony że jestem z tobą??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 10:35 pm

No tak, to wszystko wyjaśnia.- uśmiechnęłam się i pocałowałam Erica w policzek.- Niby dlaczego?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 10:41 pm

No bo poderwałem najfajniejszą Dziewczynę w Sforze i w ogóle a z trego co zauważyłem Alfy, lubią kiedy wiecej w sforze dziewczyn bo można wybierać, a tutaj lipa... Ty jesteś moja...- powiedziałem uśmiechając się szelmowsko, pogłaskałem ja po policzku, a potem opuszkiem palca musnąłem jej wargi...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 10:50 pm

Zachichotałam.- Sastre już ma swoją drugą połówkę. Camille.- pocałowałam go delikatnie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 10:57 pm

No to dobrze.... bo jak by co to walczyłbym o ciebie ,aż do ostatniej kropli swojej krwi- powiedziałem , głowę przyłozyłem do jej piersi, wsłuchiwałem się w bicie jej serca...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:02 pm

Zaśmiałam się.- No jasne. Sastre jest dla mnie jak starszy brat. Zawsze był dla mnie jak rodzina. No a teraz chce poznać "drania, który skradł moje serce"- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:10 pm

Drania....- przełknąłem głośno śline- ... do nie prorokuje zbyt dobrze....wiesz co chyba dzisiaj z tchórzę i pójdę do swojego domu...- oczywiście nie chciałem tego ale jeszcze nie spotkałem sie z określeniem Drań do mojej osoby...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:15 pm

Zaśmiałam się.- Eric, spokojnie. Sastre się o mnie...hmm... martwi. Ale kiedy tylko cię zobaczy od razu się polubicie. Nie przejmuj się tym co on czasami mówi- lubi mnie denerwować... A ty nie stchórzysz, bo ci na to nie pozwolę.- pocałowałam go czule.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:20 pm

Martwi.. to ty jemu nie wyjasniłaś że jesli zrobię ci krzywdę....- pokręciłem głowa- jeśli dotknę ciebie a ty sobie nie bedziesz tego życzyć to sam się do niego zgłoszę sam w ciągu 5 minut od chwili gdy to zrobie- powiedziałem poważnie, nie było mi do śmiechu, a Kate wiedziała o co mi dokładnie chodzi
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:26 pm

Westchnęłam teatralnie.- Kotku, wyluzuj. Choć jeśli byś mnie tylko tknął, a ja bym sobie tego nie życzyła pewnie on znalazł by cię w 3 minuty...- uśmiechnęłam się.- Ale to jest bardzo miły wilkołak. Po prostu chce cię poznać. I tyle.- pogłaskałam go po głowie.- No chyba nie boisz się spotkania z moim bratem?
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:35 pm

Kate... nie mów tak... słowo brat... o boże...-powiedziałem , odwróciłem tak głowę ze nosem dotykałem jej mostka- no chyba że chcesz mnie zabić?? Brat źle mi się kojarzy......- powiedziałem lekko się uśmiechając....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:38 pm

Przymknęłam oczy.- Skarbie, dobrze nie będę używać tego słowa.. Ale dlaczego ci się źle kojarzy?- zapytałam i przytuliłam się do Erica.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:45 pm

Wogóle słowa: Mama, tata, brat , siostra jakoś źle mi się kojarzą- powiedziałem i pocałowałem ją w czubek brody...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:48 pm

Westchnęłam.- No dobrze.... A właśnie... Chyba nigdy nie pytałam cię o twoją rodzinę...?- przypomniałam sobie.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:52 pm

Nagle zacząłem kasłać jak bym się czymś zadławił , posadziłem Kate na kanapie- Nie ma o czym..- wydukałem i poszedłem do kuchni...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Kwi 23, 2009 11:56 pm

Trafiłam w czuły punkt.- Jeśli nie chcesz mi mówić to nie mów... Ale chciałabym wiedzieć...- powiedziałam cicho.- Ktoś z nich jeszcze żyje?- zapytałam niepewnie. Nie chciałam go denerwować.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 12:00 am

wszyscy- Powiedziałem przez zaciśnięte szczęki, zawsze taki sie stawałem kiedy chodziło o moja rodzine..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 12:05 am

Okey, nie pytam już o nich.- stwierdziłam i podeszłam do Erica. Przytuliłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 12:36 am

Z całej rodziny wój jest mi najdroższy że tak powiem..- czułem ciepło bijące od Kate, w sekundzie rozluźniłem sie....jej ciepło rozchodziło się po moim ciele i mnie rozluźniało....





// Sorry komp mi się wiesza ;/ jeszcze do tego komp...//
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 12:44 am

Uśmiechnęłam się.- Rozumiem.- pocałowałam go w policzek. Nie chciałam już więcej o to pytać.- Chcesz herbatę?- zapytałam, nastawiając czajnik.

(Spoko, rozumiem... ty się tak nie dołuj! Very Happy)
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 12:55 am

Jasne że chcę....-powiedziałem, byłem wdzięczny ze nie pyta, ale powinienem być wobec niej Fair- Kiedyś ci opowiem historię mojego życia, to pasmo porażek ale jak widze... warto było tyle lat ciepieć aby zostało to mi wynagrodzone- odparłem, podszedłem do niej, pocałowałem w włosy i przytuliłem sie do niej- a wracając do twojego .... Brata... To co on lubi jeść?? bo chyba wypadałoby urządzić jakiąś kolację.- wyszeptałem jej do ucha, po czym usiadłem za stołem a głowę podparłem o ręcę.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:04 am

Trzymam cię za słowo... Kiedyś chcę usłyszeć tą historię.- uśmiechnęłam się i przygotowałam herbatę. Usiadłam na przeciwko Erica.- Co on lubi jeść...- przełknęłam głośno ślinę.- Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co on lubi jeść. Ale nie wygląda na bardzo wybredną osobę. A kolacja to bardzo dobry pomysł.- zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:16 am

No toś mnie wkręciła, zapraszasz go i nie spytałaś co lubi jeść....- pokręciłem głowa..- hm....- zastanawiałem się, miedzy czasie napiłem się herbaty jej smak był głęboki, a zapach wspaniały. Ciekły płyn rozchodził się po gardle lekko pażąc je- może cos orientalnego, kaczka w pieciu smakach albo coś??- niby pytałem ale tak na prawdę głowe zaprzątały mi myśli jak to bedzie, nie bałem się ale wyczułem że Kate bardzo szanuje, kocha jak brata Sastre i on ja bardzo szanuje, niechciałem strzelić gafy na pierwszym spotkaniu. A jeśli pamiętał walke to musiałem tym razem się postarać zatrzć tamto wspomnienie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:21 am

Może być.- stwierdziłam, upijając łyk herbaty. Miałam nadzieję że Sastre nie będzie wybredny. Spojrzałam w oczy Ericowi.- Kochanie, nie denerwuj się. Wszystko będzie wspaniale.- powiedziałam radośnie, będąc tego w 100% pewna.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:30 am

On pamięta??- spytałem szybko, ale nie precyzyjnie wiec widząc oczy Kate zacząłem tłumaczyć- Pamięta mnie z walki, prawda??- to było oczywiste, że pamiętał, taka wtopa chyba nikomu się nie zdarzyła, mimo woli skrzywiłem sie na samo wspomnienie tej bitwy..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:38 am

Uderzyłam się otwartą dłonią w czoło.- Kotku, po co się tym przejmujesz? Pewnie pamięta, ale co z tego.- Spojrzałam w jego oczy i od razu zaczęłam tłumaczyć.- No przecież byłoby dobrze, tylko że nie miałeś szans z dwoma wampirami. Ale na następnej walce pójdzie lepiej.- uśmiechnęłam się. Zaczęłam się zastanawiać, czy nie powinnam wysłać Sastre smsa, o treści "powiedz coś o tej walce, to cię zabiję..." ale stwierdziłam że to nie ma sensu, bo i tak mnie nie posłucha, a dodatkowo zacznie się chwalić, że nie mam z nim szans. Westchnęłam cicho. Jedyne co planowałam to kopnąć go w kostkę, kiedy wymówi słowo walka.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:53 am

Kate, dobrze wiesz dlaczego pytam o to ....- powiedziałem troszeczkę urażony tym że nie rozumiała że to sprawa honoru- To powinna być kaszka z mleczkiem dla mnie walka z 2 wampirami a ja się wydurniłem i tyle.- odparłem i zacisnąłem szczęki. w milczeniu dopiłem Herbatę- To o której bedzie Sastre??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 1:58 am

"Skąd ja mam to wiedzieć?!" pomyślałam.- Noooo.... dzisiaj.- uśmiechnęłam się triumfalnie, dumna z tego że potrafiłam na to pytanie odpowiedzieć.- A tak poza tym, to powinieneś dziękować na kolanach że tak się stało w czasie tej walki... gdyby nie to że leżałeś nieruchomo na nagrobku, mogliśmy w ogóle się nie poznać.- stwierdziłam.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 2:13 am

Kate a może tak konkretnie, 18, 19, 20...- spytałem i nagla zaśmiałem się- nie umówiłaś się dokładnie, taaa teraz to już po pichciłem... on moze w każdej chwili wpaść - po chwili dodałem- Kate i tak bym cie spotkał, bo wywarłaś na mnie ogromne wrażenie, szukałbym cię wszędzie...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 2:19 am

Westchnęłam.- No nie umówiłam się dokładnie... ale będzie dzisiaj.- stwierdziłam wesoło dopijając herbatę.- Na prawdę wywarłam na tobie ogromne wrażenie?- zapytałam z uśmiechem. Przeczuwałam, że Eric już od dawna wiedział, że lubię słuchać takich tekstów.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 2:41 am

Kate no jasne, że wywarłaś- powiedziałem , nie wierzyłem że sie dopytuje- inaczej pierwszej nocy po tym jak wyzdrowałem nie kochałbym się z tobą.....- odparłem- A po za tym, taka seksowna, inteligentna, młoda, wolna dziewczyna aż kusiła zeby się ją zaopiekować... i tak sobie wtedy pomyślałem że może ja mógłbym sprawować piecze nad toba.....- podszedłem do niej i pocałowałem brutalnie, ale też bardzo namiętnie..-Pamiętaj Kate działaszna mnie, działałaś i bedziesz działaś...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 2:46 am

Uśmiechnęłam się.- Bardzo się z tego powodu cieszę...- wymruczałam i objęłam dłońmi jego szyję, odwzajemniając pocałunek.
Powrót do góry Go down
Eric Follett

Eric Follett


Male Liczba postów : 922
Rasa : wilkołak
Registration date : 15/03/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 2:55 am

a ja działam na ciebie??- spytałem, nie przypominałem sobie czy kiedykolwiek ona powiedziała mi coś w podobnym stylu, nie że było mi smutno, ale lubiłem czasem jak moje ego zostało połechtane jakims tekstem, z drugiej strony będąc takim potworem nie powinienem oczekiwać takiego czegoś, to że Kate mnie kochała powinno mi wystarczyć....* Idiota ze mnie* pomyślałem szybko, no ale pytanie już powiedziałem teraz musiałem poczekać na odpowiedź..
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Kwi 24, 2009 3:03 am

Co za głupie pytanie... wydawało mi się to oczywiste... Nawet nie wiesz, jak na mnie działasz. Nawet wolę ciebie od Cruisa.- Zachichotałam.- Jesteś najlepszym facetem na świecie.- powiedziałam powoli patrząc mu w oczy. Pocałowałam go czule.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dom Kate Thompson
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: