wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Angela Hoaxa

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:40 pm

- Załatwię je jutro. - odparł, uśmiechając się do Alice łobuzersko. - A teraz kochanie, byłbym bardzo rady jakbyś oddałaby mi te ohydne rysunki...- dodał, próbując wyjąć je z jej dłoni.
- Poza tym siebie bym nie narysował, jeszcze byś zarzuciła mi narcyzm i egoizm... - odpowiedział, obejmując ją w pasie i wyrywając szkice. Położył je obok.
- Może pójdziemy gdzieś, hm?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:44 pm

Westchnęłam.- Te szkice są naprawdę fajne. I nie zarzuciłabym ci egoizmu.- pocałowałam go w czubek nosa.- Jeśli chcesz to możemy gdzieś iść.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:48 pm

- Bloody Valentine? - spytał, obejmując ją w pasie.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Kwi 26, 2009 10:54 pm

Może być.- powiedziałam wesoło i pocałowałam go czule.- To chodźmy.- uśmiechnęłam się i wyszłam razem z Angelem z domu. Poszliśmy w stronę bv.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 4:44 pm

Doszedłszy do domu, oparł się o drzwi i stanął przed Alice.
- Panienka tu czegoś szuka? - spytał, udając nieznajomego.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 4:48 pm

Zaśmiałam się i podeszłam do niego bliżej.- Tak, Kotku, ciebie szukałam...- powiedziałam cicho i pocałowałam go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 4:52 pm

- Coś takiego... - zaśmiał się, odwzajemniając pocałunek.
- Całuje Panienka nieznajomego, zgłoszę to do narzeczonego! - odpowiedział, uśmiechając się.
- Będzie miała Panienka nagrabione.... - zaśmiał się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 4:55 pm

Myślę że jednak mój chłopak mi wybaczy...- uśmiechnęłam się łobuzersko i przytuliłam się do niego. Pocałowałam go delikatnie w policzek.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:08 pm

Zachichotał i zaczął całować Alice. Uniósł w trakcie i wbiegł z nią do sypialni.
- Miłość ci wszystko wybaczy... - powiedział i pocałował ją w usta, potem szyję,... i tak dalej aż do dochodząc do brzucha.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:14 pm

Uśmiechnęłam się. Czułam gorące usta Angela na moim ciele. Wplotłam dłoń w jego włosy i pocałowałam go czule w usta.- Kocham cię.- wyszeptałam mu do ucha i powoli zdjęłam jego koszulę.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:20 pm

Przywarł do ciała wampirzycy i odpowiedział
- Kocham, kocham, kocham, kocham, kocham...... - Zdjął z niej bluzkę.
Napływ rozkoszy totalnie zawrócił mu w głowie.
CENZURA.

// Hahaha... Very Happy
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:28 pm

Leżałam przytulona do Angela. Próbowałam uspokoić oddech. Położyłam głowę na jego torsie i splotłam nasze dłonie. Zamknęłam oczy.

Nieeee.... ten poprzedni poprzedni avatar był lepszy Razz
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:38 pm

Odwrócił się do niej i pogłaskał po policzku.
Westchnął, spojrzał na zegarek na nocnym stoliku.
- O żesz w mordę! - wstał i szybko ubrał czyste rzeczy. Obszedł łóżko do strony Alice.
Chwycił się za głowę z przerażenia.
- Dzisiaj jest ostatni termin składania papierów na uczelnię! - odparł, chodząc w ta i z powrotem.



// Voila! Avatar wstawiony, co do postu... trza zacząć myśleć o studiach. ;D
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:43 pm

Zaśmiałam się i zacisnęłam pięść, uspokajając go trochę.- Kotku, spokojnie, przecież zdążysz złożyć papiery....- powiedziałam powoli i wstałam z łóżka. Zaczęłam szukać mojej bluzki...





(wykształcenie nie piwo, nie musi być pełne xDDDD a avatar jest super)
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:52 pm

Podszedł w stronę okna i podniósł bluzkę Alice. Zmaterializował się przed nią i oddał jej.
- Proszę. - zachichotał i pocałował ją w usta delikatnie.
- To co? pójdziesz ze mną?- poszedł do salonu w poszukiwaniu papierów. Chwila ciszy. Zaglądnąl z powrotem do pokoju.
- No chyba samego tam mnie nie zostawisz...
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 5:56 pm

Zaśmiałam się i ubrałam bluzkę.- Jasne, pójdę z tobą... A jesteś pewny że masz te papiery?- zapytałam wesoło zakładając dżinsy.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 6:10 pm

- Moment. - pobiegł w wampirzym tempie do salonu. Wyciągnął coś z małej szafki i poszedł do Alice.
- Mam. - odpowiedział i zjechał Alice wzrokiem.- Gotowa?
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyNie Maj 03, 2009 6:17 pm

Tak, możemy iść.- uśmiechnęłam się i ubrałam płaszcz. Splotłam dłoń Angela z moją. Wyszliśmy z domu.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyWto Maj 12, 2009 11:30 am

Mruknął coś pod nosem, wchodząc do domu na cholerne obowiązki Alice. Sam nagle zdurniał, gdy przypomniało mu się o studiach prawniczych. Wbił tępo wzrok w wiszący na ścianie w salonie zegar . Nagle zawibrowała jego komórka.
- Słucham.
- Dzień dobry, dzwonię w sprawie pańskich papierów składanych na prawo. - odpowiedziała jakaś starsza kobieta, pewnie sekretarka.
- Tak, właśnie. I jak?
- Przyjęty, proszę się stawić jutro w dziekanacie po plan zajęć, do widzenia!
Zakończył rozmowę i walnął się zadowolony na kanapę. przymknął oczy, rozmyślając.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptySro Maj 13, 2009 10:58 pm

Poszłam pod dom Angela. Byłam ubrana w krótką czarną sukienkę na ramiączkach i mój ulubiony długi czarny płaszcz. Przypomniałam sobie że dalej nie mam kluczy do jego domu. Już miałam zapukać, ale rozmyśliłam się i wskoczyłam do środka przez okno. Szybko znalazłam Angela i usiadłam obok niego na kanapie.- Stęskniłam się.- mruknęłam mu do ucha i pocałowałam go czule.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyWto Maj 19, 2009 4:28 pm

Odwzajemnił pocałunek i przytulił do siebie, wymahując przed jej oczyma kluczami.
- Wydaje mi się, że ktoś tu chyba chciał mieć klucze do mojego domu... - zaśmiał się i oddał je Alice, przymykając wampirzycy palcami.- Pilnuj jak oka w głowie. - zachichotał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyWto Maj 19, 2009 9:15 pm

Uśmiechnęłam się i wzięłam od niego klucze. Wrzuciłam je do torebki.- No wiesz... Nawet bez kluczy się do dostanę, ale tak chociaż twoi sąsiedzi nie będą się na mnie gapić...- zachichotałam i wtuliłam się w Angela. Kiedy wchodziłam przez okno czułam na sobie wzrok sąsiada Angela. Chyba się trochę zdziwił, ale nie przejęłam się tym zbytnio.- A jak twoje studia?- zapytałam. Byłam pewna że go przyjęli, ale i tak zapytałam.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyCzw Maj 21, 2009 1:02 pm

Uniósł zabawnie jedną brew.
- No pewnie, że tak. - uśmiechnął się szeroko. I tak już wiesz, przecież. - dodał.
- A jak twoje? dużo ci jeszcze zostało? - spytał.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyCzw Maj 21, 2009 9:50 pm

Czyli mamy co świętować...- uśmiechnęłam się i pocałowałam go w policzek.- No jeszcze trochę mi zostało...- westchnęłam cicho.- A właśnie... Za chwilę muszę być w szpitalu...- powiedziałam smutno.- No to spotkamy się później.- stwierdziłam i podniosłam torebkę. Spojrzałam na drzwi a potem zaśmiałam się i wyskoczyłam przez okno.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyPią Cze 05, 2009 2:04 pm

Zaśmiał się pod nosem i poszedł po aktówkę, zmierzał na studia.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyCzw Cze 11, 2009 5:28 pm

Weszłam do mieszkania Angela. Wyczułam że go nie ma. Usiadłam na kanapie i czekałam aż wróci. Zamyśliłam się.
Powrót do góry Go down
Alice Evans

Alice Evans


Female Liczba postów : 2227
Age : 29
Rasa : wampir
Registration date : 11/01/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyPią Cze 12, 2009 5:28 pm

Czekałam i czekałam, ale Angel nie wracał. Stwierdziłam, że nie będę go szukać. Chyba podświadomie na to liczyłam- że przekażę mu to w inny sposób. Nie chciałam patrzeć mu w oczy. Znalazłam kartkę. Okazało się że był to ten stary szkic Angela. Westchnęłam i wyjęłam pióro. Zaczęłam pisać:
Angelu!
Przepraszam! Przepraszam! Przepraszam! Przepraszam za to, że najprawdopodobniej teraz bardzo Cię ranię. Przepraszam, że w ogóle do tego doszło. Powinnam była wcześniej to zrobić, powinnam siebie nie oszukiwać. Nasz związek nie ma szans. Nie potrafię, nie mogę, nie chcę. Jednak moje serce okazało się zbyt zimne. Zbyt martwe. Spieprzyłam wszystko, co tylko dało się spieprzyć. Nigdy nie powinniśmy wyznać sobie miłości. Zepsułam naszą przyjaźń. Nie wybaczę sobie tego do końca życia, ty zapewne też mi nie wybaczysz. Jeszcze raz Cię przepraszam, bo jeśli naprawdę mnie kochałeś, to właśnie wbiłam Ci sztylet w serce. Jest mi bardzo przykro.
Alice


Łezka spadła mi na policzek. Bolało mnie to, że musiałam go ranić. Przymknęłam na chwilę oczy. Położyłam kartkę na stole, na niej odłożyłam klucze do jego domu. Jeszcze raz spojrzałam na to wszystko i wyskoczyłam przez okno.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 1:41 am

Wpadł do domu cały poharatany i poobijany. Po bijatyce ze swoim niby bratem, Angel czuł się jak przeciętny człowiek, jak umiera, ale on nie mógł doznać tego zaszczytu. Miał tylko na myśli telefon do Alice, podtrzymywał się o ladę jakiegoś stołu, w końcu spadł z hukiem na podłogę. Nic go nie bolała, ale wyglądał bardzo paskudnie. On już da popalić temu Nathanowi... zasrany gówniarz. Wampir zobaczył obok niego jakąś kartkę, a gdy tylko się przechylil, aby zobaczc co to, dojrzal swój szkic, a potem pismo które wszedzie by poznał. Alice... uśmiechnął się, lecz po chwili jego gest spoważniał i posmutniał. Odczytał list i się kompletnie załamał. Wszystko potoczyło się tak nagle. Najpierw ta bijatyka po sesji na uczelni, potem odejście Alice. Chłopak nie miał już nic. Ani szacunku w rodzinie, ani ukochanej wampirzycy....
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 2:01 am

Poderwał się z ziemi i szybko poszedł się przebrać. Zdaleka wyczuwał zapach Alice. Musiał z nią porozmawiać. Nie mógł jej tak zostawić, od sobie. Ani ona jego.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptySob Cze 13, 2009 2:41 am

Wpadł do domu i odszukał swoją dawną torbę podróżną. Trochę zakurzona, ale co tam. Włożył szybko wszystkie swoje rzeczy, jeszcze ostatni raz rozejrzał się po mieszkaniu w tempie wampirzym. Wszystko. Wrzucił do kosza list Alice z jego szkicem. Miał w nosie dosłownie wszystko. Mimo, ze kochał ją jak wariat, był teraz bardzo zły. Złamane serce i to wampira ciężko naprawić. U niego było jeszcze gorzej. Popsul relajce z rodziną... z Alice... Wyszedł z domu, zostawiając go w nienaruszonym stanie, tak jak go kupił... meble także zostawił, po co mu dom, skoro nic go tu nie trzyma?! Westchnął ciężko, wychodząc z bramy. Spojrzał jeszcze na domek i udał się na pociąg do gdziekolwiek, byle z dala od Niej...
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptyCzw Lip 09, 2009 10:23 pm

No dobra, dobra. Wrócił, bo nie mógł rozstać się z miastem. Zbyt dużo szczęscia go tu spotkało. Przebrał się w jakieś ciuchy i poszedł na spacer.
Powrót do góry Go down
Angel Hoax

Angel Hoax


Male Liczba postów : 313
Age : 33
Rasa : Wampir
Registration date : 12/03/2009

Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 EmptySro Lip 15, 2009 12:55 pm

Ponownie założył swoja torbę i wyszedł z uśmiechem jednak na twarzy w stronę metra a potem już gładko na lotnisko. Co będzie się trul z babami...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Angela Hoaxa   Dom Angela Hoaxa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Angela Hoaxa
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: