wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Illeany Scott

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyWto Lut 24, 2009 8:40 pm

Parterowy domek mały i skromy o raczej prostym planie. Niewielki korytażyk łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia w tej skromnej posiadłosci. Z niego można dotrzeć do kuchni, łazienki, sypialni i salonu.
Zaczynając od sypialni mała, ciemna. Ściany i sufit czarne, okna zasunięte kotarą w kolorze ścian. na podłodze miała wykładzina. Łóżko, o konturach czarnych jednak rozjaśnione białym baldachimem. Na przeciw drzwi wejściowych, na szerokości całej ściany znajduje się szafa wnękowa, zamykana przesuwanym lustrem. Przez to pokój wydaję się wiekszy.
Następna w kolejności jest kuchnia. Tu ściany porażaja krwista czerwienią sufit zas podobnie jak w sypialni przybrał kolor czerni. Melble aluminiowe nadają kuchence nowoczesny charakter.
W salonie podobnie jak w sypialni przewazaja kolory czerni oraz bieli. Podłoga wyłozona sosnowymi panelami gdzie nie gdzie przykryta białymi skórami. Kanapy czarne, skórzane, ze srebrnymi dodatkami. Meble podobnie jak kanapy czarne.
Łazienka, wyglada przeciętnie. Narożna wanna, prysznic, umywalka wc, wszystko co powinno znajdować sie w normalnym domu. Jak łatwo się domyślić w kolorze...... różowym!!
Dobra to był żenujący dowcip prowadzącego... jasne że w czerni i bieli.


Ostatnio zmieniony przez Illeana Scott dnia Sob Kwi 25, 2009 7:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Lut 26, 2009 10:01 pm

wbiegła do domu trzaskając drzwiami. Łzy ciurkiem spływały jej po policzku. Miała ochotę coś zniczszczyć, rozwalić, rozerwać na strzępy. Małymi schodkami zbiegła do piwnicy. Stało tam wiele kartonów, skrzynek i tym podobnych rzeczy, które nie zmieściły się w domu, bądź których nie w domu nie chciano widzieć.
Złapała pierwszą lepszą leżacą na podłodze skrzynkę i cisnęła ją o scianę. Deski rozsypały sie po całym pomieszczeniu. Nie mogąc opanować furii rzuciła kolejna, a później następną. Po każdej kolejnęj skrzynce na ścianie pozostawał jakis ślad.
Już sięgała po najbliższy karton, gdy pod stopami usłyszała zgrzyt szkła. Zrobiła krok do tyłu i spojrzała na podłogę. Jej oczom ukazała się potłuczona ramka, a w niej fotografia. Zdjęcie przedstawiało obraz trójki uśmiechniętych osób.
Osunęła się na kolana i wzięła zdjęcie do ręki.
Przepraszam... wyszeptała przyciskając fotografie do piersi. Położyła się na zimnej, zakurzonej podłodzem, a wielkie łzy kapały jej z policzka, tworząc na ziemi małą, czerwona kałużę.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 4:59 pm

Juz wiedzialem gdzie mieszka. Podszedlem do drzwi i zapukalem. Bylem ciekaw czy jest zla, za to, ze zostawilem ja w barze sama.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:27 pm

Straciłam rachube czasu. Leżąc na zimnej, piwnicznej podłodze chwile mijały jedna za drugą w mgnieniu oka.
Usłyszałam pukanie do drzwi. Podniosłam sie w jednej chwili.
Koniec Illeano. Na dziś wystarczy. Powiedziałam sobie i poszłam do łazienki. Zmyłam krew z twarzy. Niestety bluzka również była poplamiona.
Trudno nie ma czasu. Pomyślałam przyglądając się swojemu lustrzanemu odbiciu.
Otworzyłam drzwi.
O.. Wyrwało mi się.


Ostatnio zmieniony przez Illeana Scott dnia Sob Kwi 25, 2009 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:28 pm

Co ci sie stalo?? - spytalem przygladajac sie jej poplamionej bluzce. - nic ci nie jest??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:29 pm

Wiesz... jestem Wampirem stosunkowo krótko, jeszcze nie nabrałam wprawy w czystym jedzeniu. SOrki. Usmiechnęłam się do niego robiąc mu wejście w drzwiach. Wejdziesz??
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:46 pm

Pewnie. Przeciez nie bede stal na schodach. - Wszedlem do mieszkania. - Coz za styl...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:50 pm

Dzięki. Uśmiechnęła się delikatnie. Zaraz a co ty tu właściwie robisz?? wskazała mu wejście do salonu.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:51 pm

Wpadlem w odwiedziny - usmiechnalem sie lobuzersko i skoczylem na kanape w salonie.- MMM wygodna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:52 pm

No raczej!! Bo moja Roześmiała się. Skąd wiedziałeś, że tu mieszkam. Dalej prowadziła swój tajny wywiad.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 5:54 pm

Wyczulem.. a jak inaczej?? - zdziwilem sie ze pyta. - aaach - dotarlo do mnie - jestes wampirem od niedawna... no taaak, a od kiedy jesli mozna wiedziec rzecz jasna.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:00 pm

Od czterech lat. Ale wszystkiego musiałam nauczyć się sama. Dlatego tyle mi zajęło dojście ze soba do... no wiesz, normalności
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:03 pm

Och... ciezko bedzie doprowadzic cie do normalnosci... jestes nieprzecietna. - Zasmialem sie - moze pojdziemy na spacer??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:10 pm

Jasne, czemu nie... Wzieła do ręki peleryne i ruszyła w strone drzwi.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:12 pm

Blagam, tylko nie ta peleryna... wygladasz w niej jak czarnoksieznik z oz. Nie masz czegos normalniejszego ?? Poza tym pomyslalem, ze no wiesz... moze wybralibysmy sie razem na slub do Aleksa i Ef... Coty na to??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:18 pm

Eee, ślub... dostałam zaproszenie, ale nie myslałam, żeby iść, przeciez ja ich w ogóle nie znam... Poza tym nie mam co założyć...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:19 pm

Sciemniasz... ty we wszystkim wygladasz olsniewajaca - zasmialem sie - prosze, chodzmy teraz kupic im jakis prezent, pomozesz mi wybrac, a pozniej ja pomoge ci sie przygotowac... bedzie fajnie... poznasz kilka nowych osob...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:21 pm

No dobra... ale jak mnie znów zostawisz... to urwę ci głowę... powiedziała przybierajac powazną minę. Nie żartuję!!
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 6:22 pm

Bez obaw... nie mam takiego zamiaru... zaluz byle co, oby nie to i chodz!! - poczekalem az wyjdzie z pokoju i poszlismy na miasto!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:01 pm

Wróciła do domu z pakunkiem wiekszym od niej samej i zaczeła przygotowania do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:04 pm

Uchyliłem drzwi. - Jestem - krzyknalem, zeby wiedziala, ze musimy juz wychodzic.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:04 pm

Weszła na korytaż. I co sądzisz?? zapytała obkręcając się wokół własnej osi.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:05 pm

Zaniemówiłem... - dosłownie... olsniewajaco...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:06 pm

Dzięki podbiegła i pocałowała go w policzek ale chyba... powinniśmy już wychodzić.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 7:06 pm

Ja to wezme... - pochylilem sie po ogromy zapakowany prezent. - chodz ... musimy biec...
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 10:29 pm

Odprowadzilem Lourie do drzwi. - Przepraszam za zachowanie Eufrazji. - Powiedzialem robiac zdegustowana mine.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 10:33 pm

Moze wejdziesz i wytlumaczysz mi o co chodzilo z ta Lysette?? Zapytałam z nadzieją, że może czegoś sie dowiem.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 10:34 pm

Czemu nie... - wszedlem za nia do saloniku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 10:35 pm

Zaraz wrócę, tylko założę coś normalniejszego... Wyszła do sypialni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Lut 28, 2009 10:39 pm

Już. Wróciła ubrana w biały top i czarne dresy (standardowy zestaw kolorów ;]) No więc?? Kim jest ta Lysette??
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:35 pm

Lysette... stworzyla mnie... z milosci... - zasmialem sie - bylem z nia... ale juz nie jestem - spojrzalem na Lourie wymownie. Teraz jestesmy dobrymi przyjaciolmi. Nie przejmoj sie Eufrazja... pewnie martwi sie o Lys... calkiem niepotrzebnie z reszta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:38 pm

Aha .. więc skoro taak. To wszystko ok... mam tylko nadzieję, że nie nabierze do mnie uprzedzeń... To nie byłoby miłe.
Powiedziała drapiąc się po głowie.
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:38 pm

Nawet jesli.... to z czasem sie do ciebie przekona... nie ma sie co martwic - puknalem ja zartobliwie lokciem w rzebra
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:45 pm

W sumie masz racje... To co robimy? idziemy gdzies?? moze do parku??
Powrót do góry Go down
Santiago Valmont

Santiago Valmont


Male Liczba postów : 517
Age : 35
Rasa : Wampir ;P
Registration date : 15/01/2009

Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:47 pm

Moze lepiej do baru co?? Mam ochote napic sie czegos mocniejszego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 05, 2009 6:48 pm

Ok niech będzie do baru. Uśmiechnęłam się zachęcająco.
Wstaliśmy i wyszliśmy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 12, 2009 4:20 pm

Weszła do domu i trzasnęła za sobą drzwiami. Nostalgia, która dopadła ją na cmentarzu była wręcz nie do zniesienia.
Rzuciła się na łóżko w sypialni. Zaciskajac powieki najmocniej jak potrafiła próbowała zapomnieć o koszmarze, jaki właśnie od nowa rozgrywał się w jej głowie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyCzw Mar 12, 2009 6:22 pm

Zadzwonil telefon. Przypomnienie. O czym miało przypomnieć?? Oczywiście o występie... Midnight Time.
Wstała i przebrała się w cos stosownego. Czarne materiałowe rurki i również czarny top na cienkich ramiączkach. Do tego kapelusz w tym samym kolorze.
Wybiegła z domu , choć nie musiała sie spieszyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Mar 14, 2009 7:05 pm

Wparowała do domum i w drodze do łazienki zdążyła zrzucić wszystkie ubrania pozostawiając je gdzie popadnie.Wzięła krótki prysznic, po czym stanęła przed szafą zastanawiając się co powinna założyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptySob Mar 14, 2009 7:10 pm

Spojrzałam na zegarek.
Oh nieee już jestem spoznionaaa.
Złapałam jakas wycierusowa miniowe i czarny top. nastepnie założyłam czarne rajstopy.
Wybiegłam z pokoju w pospiechu układając włosy. Po kilku nieudanych próbach postanowiłam założyć czapkę.
W przedpokoju założyłam kozaki i wybiegłam do Banialongo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott EmptyWto Mar 17, 2009 6:10 pm

Weszła do domu trzaskając drzwiami. Była rozeźlona. NIE! zła,Nie to mało, wściekła!! Miała ochotę się na czymś wyżyć, ale zazwyczaj źle się to kończyło więc postanowiła się uspokoić w jakiś inny sposób.
Usiadła przed komputerem i całą swoja gorycz "przelała na papier" (word xD). Kiedy była w skrajnych nastrojach, lepiej szło jej pisanie tekstów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Illeany Scott Empty
PisanieTemat: Re: Dom Illeany Scott   Dom Illeany Scott Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Illeany Scott
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ronnie Scott's jazz club

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Osiedle East Village-
Skocz do: