wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kate Thompson

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:21 pm

to zależy od mojego nastroju od klasyki po hip hop, wybrane utwory, a ty??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:25 pm

W zasadzie to najczęściej słucham punku połączonego z reggae. Za to nie trawię hip hopu. Po prostu nie cierpię.-zamyśliłam się- Może zrobić ci herbatę? Albo może jesteś głodny? Jak tylko będziesz czegoś potrzebował, to mów.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:28 pm

w tym momencie zaburczało mi w brzuchu:- przepraszam .....ta regeneracja daje w kość.....-znów miałem rumiemiec ma twarzy
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:32 pm

Zrobię coś do jedzenia. Tylko na co masz ochotę? Nawet nie wiem co lubisz.- wstałam z fotela, i ruszyłam w stronę kuchni.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:37 pm

zjem wszystko co podasz, lata praktyki tylko ja pomogę- podniosłem się prawą ręką obiołem się w pasie i poczłapałem za nią do kuchni- ciekawe co z Ridem myslałem że biegł z nami??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:54 pm

Powinieneś leżeć. Ja sobie poradzę. No ale skoro już przyszedłeś, to usiądź chociaż na krześle- "w końcu złamie sobie coś jeszcze" przemknęło mi przez myśl- Hmm... No to ja już nie wiem, co być zjadł. A może spaghetti? Szczerze mówiąc nie jedliśmy jeszcze obiadu.- Postanowiłam że właśnie to zrobię. Wrzuciłam makaron do garnka, i przygotowałam sos.- Ale lepiej się czujesz?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySro Lut 04, 2009 11:58 pm

wiesz nie czuje się najlepiej - powiedziałem tak jakbym to nie ja mówiła a mów wilk w środku- potrzebuję.........- teraz ugryzłem się w język
*GŁUPOL*
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:00 am

Czego potrzebujesz?- próbowałam od niego to wyciągnąć. Nasz obiad był gotowy. Postawiłam przed nim talerz i szklankę soku, potem usiadłam i zaczęłam jeść.- No powiedz.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:08 am

no cóż ...... powiem ci bo i tak by powiedział KO-BIE-TY- to ostatnie słowo wysylabowałem odrazu wziąłem się za jedzenie nie patrząc jej w oczy a na twarzy miałem rumieniec kolory purpurowego
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:18 am

Parsknęłam śmiechem- Kobiety mówisz? Znajdziesz, spokojnie. I to pewnie szybciej niż ci się wydaje. To zawsze przychodzi nagle. Ale powiesz mi jak to jest sobie kogoś wpoić, prawda? Zawsze byłam tego ciekawa. Podobno nie ma w tym nic romantycznego, ale ja myślę że jest w tym coś fajnego. Tak od razu wiedzieć kto jest ci pisany...-Rozmarzyłam się. Spojrzałam na niego.- Sastre, naprawdę wyluzuj. Robisz się purpurowy- jeszcze mi zaraz zemdlejesz!
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:23 am

no cóż nie wiem , wiem tylko że to coś bardzo powszechnego, ale ja tam nigdy do nikogo nic takiego nie czułem - powiedziałem i wzięłem głęboko oddech a z tą kobietą to nie chodzi o wpojenie
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:30 am

Uśmiechnęłam się- Nie chodzi o wpojenie? No to chyba wiem o co ci chodzi. Ale jak znajdziesz odpowiednią kobietę, to i tak... - Nie wiedziałam jak to powiedzieć- To i tak... będziesz szczęśliwy.- "to chyba najlepsze co mogłam powiedzieć" pomyślałam.- Ciekawe gdzie wcięło Rida. Szkoda że tu go nie ma.- posprzątałam talerze.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:33 am

eh...miejmy nadzieję że nic mu nie jest.......- powiedziałem- bardzo bardzo smaczne
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:36 am

Czy obraził byś się gdybym wyszła na chwilę z domu? Ta myśl że coś mogło mu się stać... wyjdę tylko na chwilę na spacer. Wiesz, ja mam w genach, że martwię się o wszystkich.- uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:39 am

okey mnie i tak byś nie zwieła że sobą, taka kaleka musi wypocząć- powiedziałem powoli
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:41 am

Złapałam szybko płaszcz. No to ty odpoczywaj jak chcesz włącz sobie telewizje, w ogóle czuj się jak u siebie w domu. A ja wrócę za 10 minut.- pomachałam mu i wybiegłam z domu.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 12:59 am

*jak mam sie poczuć??? przecież to dom kobiety aaaaaaaaa* pomyślałem i nim dokończyłem wbiłem sobie widelec do ręki:
Brawo chłopie. - powiedziałem szczerze, podszedłem do zlewu szybko wyciągnąłem wideles i rękę przemyłem woda. wyczłapałem przed dom i siadłem przed domem i czekałem na pobratyńców.
*właśnie pobratyńcy*
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:12 am

Wracałam ze smutną miną do domu.- Nie znalazłam go. Ale dlaczego siedzisz przed domem?- zapytałam Sastre.- I dlaczego masz na ręce ranę?- "Chyba nie powinnam go zostawiać samego" pomyślałam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:18 am

niccccccc.........takiego- powiedziałem -szkoda zę go nie znalazłaś no dobra czuje się lepiej wróce do domu....
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:23 am

Do domu? Jeszcze godzinę temu twierdziłeś że źle się czujesz... Może przenocujesz dzisiaj u mnie?- zapytałam.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:26 am

okey- powiedziałem głosem którybrzmiał jak kapitulacja- ale na podłodze bo tak śpie u siebie, i bez żadnych ale tak lubie- powiedziałem wstając
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:27 am

aha czy mogę się wykąpać błagam- powiedziałem proszącym głosem
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:29 am

Westchnęłam- Jasne, idź. Czyste ręczniki wiszą na wieszaku.- powiedziałam. Położyłam poduszkę na kanapie, i poszłam do swojej sypialni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:32 am

Szedlem powoli w strone Domku Kate. Podszedlem do drzwi i zapukalem trzykrotnie.
czesc, mam nadzieje, ze nie jest za pozno na odwiedziny
W glowie przelatywalo mi tysiace mozliwosci, co powinienem powiedziec, gdy otworzy drzwi, jesli je otworzy...
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:34 am

Szybko poszłam otworzyć.- Cześć Rid. Martwiłam się o ciebie!- uśmiechnęłam się do niego.- Proszę, wejdź.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:37 am

szybki prysznic, dobrze mi zrobił,gdyby nie fakt że drugą noc z rzędu będę spać w ciuchach byłbym najszęczęśliwszym wilkołakiem na świecie w tym momencie aleno cóż
*nie jestem u siebie* ubrałem spodnie i położyłem się na podłodze:
Dobranoc- powiedziałem miałem nadzieję że mnie może usłyszała
* koleś to się popisałeś dzisiaj*
zamknąlem oczy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:41 am

I wszystkie plany daly w leb...
Sorki ze tak pozno... nie przeszkadzam?? Spytalem niepewnie.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 1:51 am

otworzyłem oczy
*Rid jak miło*pomyślałem szybko
podniosłem się do pozycji siedzącej, Kat wpóściła go ale była wykończona wiec grzecznie przeprosiła i poszła do siebie:
Choć tutaj do mnie - zawołałem do Rida
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 2:13 am

Podszedlem do sastre.
I jak noga?? zapytalem
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 5:43 pm

jeszcze razktóreś z was coś wspomni o tej nodze to nie wiem co zrobię.- powiedziałem trochę wściekły- a właśnie co ty wyprawiałeś tam na wzgórzu co ?? i gdzie potem byłeś co , my tytaj się zamartwialiśmy wiesz??- powiedziałem z wyrzutem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:13 pm

Martwiliscie sie.... o mnie - rozesmialem sie - spoko nie ma o co... Zaraz co rozumiesz przez slowa "co ty wyprawiales na wzgorzu" bo nie bardzo rozumiem.
Wyszczerzylem zeby.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:32 pm

wiesz pierwsze odbiegłeś do niego ( WAmpira) a potem trochę się oddaliłeś, jak walczymy to wszyscy nie ma bata, raz należałem do sfory niestety większość wybili ludzie bojąc się że to zwykłe wilki, więc od tamtej pory trzymam się sam.... moze tak sorry za wyrzut ale następnym razem jeśli nie chcesz działać to powiedz przynajmniej będę wiedzieć żeby, bardziej się starać, okey??- popatrzyłem na niego i troche żal mi się zrobiło go
*opiepszam go a może to było jego pierwsze starcie w grupie i zgłupiał*
No nie wazne ale potem gdzie byłeś Kate nawet poszła ciebie szukać ale niestety nie znalazła??- dodałem szybko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:42 pm

Jakto gdzie bylem?? poszedlemdo domu... - odpowiedzialempatrzac na niego krzywo... co do wampira... 3 na 1 to i tak duza przewaga... ja lubie rowne starcia.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:50 pm

tak tylko że ja byłem ranny więc było 2 i 1/4 na 1, równe hmmmmm.......zobaczymy co z tego będzie..............- powiedziałem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 6:54 pm

Im wieksze ryzyko tym wieksza zabawa - puscilem do niego oko - poza tym po co to roztrzasac... on i tak nie mial szans...
Co robiliscie z Kate jak mnie nie bylo??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:05 pm

Zdziwiłam się że wczoraj poszłam spać. Ubrałam się, i zeszłam po schodach na dół.- Hej. Przepraszam że tak zasnęłam, ale wczoraj byłam wykończona...- uśmiechnęłam się do nich przepraszająco. Ale Izkier chyba wył... Trzeba będzie iść pod samotne drzewo.
Powrót do góry Go down
Sastre Azura

Sastre Azura


Male Liczba postów : 793
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:12 pm

wstałem szybko:
HAHAHAHA- zaśmiałem się- było i się zbyło chodźmy, szybkim krokiem podszedłemdo drzwi
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyCzw Lut 05, 2009 7:19 pm

Powoli ruszylem za Sastre.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptyPią Lut 06, 2009 12:33 am

Wróciłam do domu. Wzięłam prysznic, i zeszłam na dół. Położyłam się na kanapie, i zaczęłam czytać.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 7:04 pm

Strasznie się nudziłam. Zrobiłam porządek w mieszkaniu. Potem włączyłam muzykę, i położyłam się na kanapie, nucąc moją ulubioną piosenkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:48 pm

Wciaz pod wrazeniem nowo poznanej wilczycy udalem sie do Kate, aby o wszystkim jej opowiedziec.
Gdy znalazlem sie przy drzwiach zadzwonilem dzwonkiem.
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:54 pm

Otwarłam drzwi- Cześć Rid.- uśmiechnęłam się- Wejdź.- powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:56 pm

Czesc - odpowiedzialem i wszedlem do domu. Co slychac??
Powrót do góry Go down
Kate Thompson

Kate Thompson


Female Liczba postów : 1222
Rasa : wilkołak
Registration date : 02/02/2009

Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 10:59 pm

U mnie nic ciekawego. Nudzę się.- odpowiedziałam- A co u ciebie?- usiadłam na fotelu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 EmptySob Lut 07, 2009 11:03 pm

Wlasciwie to nic takiego - powiedzialem - wiesz ze prawdopodobnie nie bedziez jedyna dziewczyna w sforze??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kate Thompson - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kate Thompson   Dom Kate Thompson - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kate Thompson
Powrót do góry 
Strona 2 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Kate Thompson

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica Wilkołaków :: Główna ulica-
Skocz do: