wampirzoRPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


forum rpg o wilkołakach i wampirach
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Scarlett Frost
Admin
Scarlett Frost


Female Liczba postów : 496
Age : 32
Rasa : Wampir
Registration date : 02/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 7:15 pm

a teraz krótko opisz jak wygląda twoje mieszkanko ;D
Powrót do góry Go down
https://wampirzorpg.forumpolish.com
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:29 pm

Mieszkanie nie było duże, zaledwie salon, sypialnia, aneks kuchenny i łazienka. Nic specjalnego, a jednak lokum przyciągało uwagę. Ściany były kremowe a podłoga drewniana. Ogółem mieszkanie urządzone było ładnie choć porządek zdecydowanie nie był przyjacielem tego miejsca. Wszędzie można było dostrzec obrazy (pod warunkiem, że kilka przypadkowo rozmieszczonych płótnie plam farby można było nazwać obrazem) fotografie i rysunki. Tych ostatnich było najwięcej i coż trzeba przyznać, że były całkiem, całkiem. Dużo było zieleni, czy to za sprawą gustownych dodatków czy roślin, które można było dojrzeć w każdym kącie mieszkania. Wszędzie było bardzo jasno. A wszędzie, czy to na szfce, czy blacie stołu, czy podłodze piętrzyły się książki i płyty. Przy oknie dało się zobaczyć nowoczesną wieżę i adapter. Ściany sypialni były koloru lekkiego pomarańczu, można powiedzieć, że było tu ,,wesoło". Dwuosobowe łóżko pokryte było kolorową pościelą.
Kuchnię zaś wypełniały różne, ładne (chodż do niczego nie potrzebne) ozdoby. O łazience nie warto wspominać, była jak tysiąc innych podobnych pomieszczeń.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:40 pm

Znudziło mi sie siedzenie w mojej piwnicy, więc postanowiłam wziąć butelkę Sherry przejść do Eufrazji. Będąc na trzecim piętrze, zauważyłam nową tabliczkę na drzwiach.
*Och nowa lokatorka, jak miło - pomyślałam, czując, że to krwiopijca, podobnie jak ja.
Rozmyśliłam się co do odwiedzin u Eufrazji, i zatrzymałam się przy drziwach do mieszkania nowej wampirzycy. Trzykrotnie zapukałam do drzwi i oparłam sie o ścianę, czekając, aż nowa mi otworzy.
*I nawet mam cos na wejście - ucieszyłam się z butelki alkoholu, który ze sobą zabrałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:40 pm

-Uff..nareszcie koniec.
powiedziałam po wsunięciu ostatniego mebla na odpowiednie miejsce. Przeprawadzka to nie żarty, a jeszcze czekało mnie poznanie nowych sąsiadów. Wyczułam, że są tto wampiry, więc liczyłam na to, że niekończące się - witaj miło mi Cię poznać- mnie ominie. Tymczasem usiadłam sobie na mojej ulubionej kanapie, na moim ulubionym miejscu koło mojej ulubionej zielonej poduszki, puściłam sobie swoją ulubioną piosenkę i po raz setny czytałam swoją ulubioną powieść. Nagle usłyszałam dzwonek do drzwi.
-Zaczyna się...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:45 pm

Czekałam, aż wampirzyca otworzy mi drzwi.
*Coś długo zajmuje jej dojście do tych drzwi, czyżby jej mieszkanie było o tyle wieksze od mojego - pomyślałam
no cóż poczekam jeszcze chwilę, jak mi nie otworzy to sobie pójdę.
Nawet sie nie ruszyłam z mojego miejsca przy ścianie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:52 pm

Zaciekawiona ale i niepewna otworzyłam drzwi i ujrzałam uśmiechniętą dziewczynę z butelką Sherry w dłoni. Wyczułam, że ma przyjazne zamiary, nie ma co wampirze dary czasami się przydają.
-Siemka, jestem Victoria, dla przyjaciół banalnie Vicky.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:54 pm

O hej - dziwczyna wreszcie otworzyła drzwi - Miło mi - podałam jej rękę - Ja jestem Lysette, ale możesz mi mówić Lys. Widzę, że jestś tu od niedawna - Uśmiechnęłam się - i jak ci się podoba okolica??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyNie Sty 25, 2009 11:58 pm

-Wejdż, Lys, Nowy Jork jest super, chociaż nie każdy jest tu miły - powiedziałam znacząco, zauważyłam, że sporo tu wilkołaków
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyPon Sty 26, 2009 12:02 am

Och... rzeczywiście jest ich tu troche... ale bez obawy, nie zapędzają sie na NASZe dzielnice - Weszłam do mieszkanka sąsiadki. Było małe i przytulne.
Na ogół nie wpycham sie na siłe "ludziom" do domów ale dziś jakoś nie miałam ochoty siedzieć w domu, przyniosłam mały "prezencik" - powiedziałam i podałam dziwczynie butelkę z alkoholem.
Ładnie się urządziłaś - dodałam rozglądając się dookoła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyPon Sty 26, 2009 12:13 am

-To dobrze - powiedziałam rozlewając zawartość ,,prezentu" do szklanek - sorry ale nic odpowiedniejszego nie mam - nieco zawstydzona wskazałam na nie.
-Słyszałam już o Tobie przy przeprowadzce, wspominała Cię jakaś brunetka, mieszka tu ktoś taki?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyPon Sty 26, 2009 12:27 am

Wampirzyca dziwnie milczała. No dobra palnełam głupotę, brunetek sporo jest na świeci, łącznie ze mną.
-Ekhm...a tak wogóle to kto tu jeszcze ciekawy mieszka, chciałabym wszystkich jak najszybciej poznać, ale głupio mi się tak do obcych wpraszać.
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyPon Sty 26, 2009 5:24 pm

Zamyśliłam się... to u mnie takie normalne. Ocknęłam się i poczułam trochę niezręcznie...
Sorrki... czasami wpadam w taką zadumę, że nic do mnie nie dociera... - powiedziałam popijając ze szklanki.
Co do mieszkańców kamienicy... to to chyba same wampiry - zaśmiałam się - chyba żaden człowiek zbyt długo tu nie wytrzymał.
Żaden kurczak nie wytrzya za długo w lisiej norze, a ludzie tak bardzo przypominają takie niewinne kurczaki
Ehh - westhnełam - Mieszka tu już sporo osób, ale znam tylko te, które mieszkały tu przede mną.
Zachichotałam.
Nie wiem czy już mówiłam, że na codzień nie jestem taka "upierdliwa". Na poddaszu mieszka Scarlett Frost, a na 4 piętrze Eufrazja Johnson i tylko je dwie znam... z reszta nie miała jeszcze przyjemności rozmawiać.
Znów się zamyśliłam.
Ile masz lat?? - palnęłam nagle - tzn no wiesz... ile już jesteś wampirem??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyPon Sty 26, 2009 7:42 pm

-Ja? Około 424. Niezła babcia ze mnie co? A tak poza tym pochodzę z Hiszpanii, ale moja matka była Polką. A ty ila masz lat?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyWto Sty 27, 2009 12:30 am

Mniej - uśmiechnęłam się - jedynie 118, ale mi to nie przeszkadza... jeszcze duuużo przede mną... powiedzmy, że jeszcze zdążę się zestarzeć. Roześmiałam się na głos
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyWto Sty 27, 2009 1:00 pm

Roześmiałam się z stwierdzenia koleżanki.
-Lubisz muzykę, zagrałabym Ci coś...
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyWto Sty 27, 2009 6:10 pm

Pewnie, że lubię - wykrzyknęłam - a kto nie lubi. GRAJ!! już nie mogę się doczekać - uśmiechnęłam się zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyWto Sty 27, 2009 9:30 pm

Nic nie mówiąc poszłam do sypialni i wyciągnełam spod łóżka moją starą gitarę i wróciłam z nią do mojej towarzyszki. Zaczełam grać. Był to miks muzyki rozrywkowej z lat 80 i tej współczesnej. Gdy skończyłam na twarzy koleżanki nie dało się wyczytać żadntch emocji. Nieśmiało spytałam...
-I jak, podoba Ci się?
Powrót do góry Go down
Lysette Dufours

Lysette Dufours


Female Liczba postów : 988
Age : 34
Rasa : wampir
Registration date : 08/01/2009

Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptyWto Sty 27, 2009 11:18 pm

Słuchałam w ciszy twórczości nowej znajomej. Muzyka łatwo porwała mnie w wir zapomnienia. Zamyśliłam sie jak zawsze...
Ochh - wyrwało mi się gdy skończyła - super... nie przestawaj... to jest... poprostu nie przestawaj - nalegałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel EmptySro Sty 28, 2009 9:20 pm

-Nie ma sprawy- zaśmiam się.
Schlebiało mi to, że mej towarzyszce podoba się mój utwór. Więc dalej grałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty
PisanieTemat: Re: Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel   Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel Empty

Powrót do góry Go down
 
Trzecie piętro- mieszkanie Victorii Cancel
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Trzecie piętro- mieszkanie Clarie Moore
» trzecie piętro- mieszkanie Morta Rainey
» Trzecie piętro- mieszkanie Brittany Hepburn
» Połączone drugie i trzecie piętro- Kiritani
» 4 piętro - mieszkanie Jaylen'a O'sheli

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
wampirzoRPG :: Dzielnica wampirów :: Stara kamienica-
Skocz do: